Preseed kullananlar

ah kızlar ne zaman öğreneceksiniz sabırlı olmayı ...reglin geçtiyse kan testinde çıkar hamilelik...ama 19. gün çift çizgisi olan bir bayan için hamilelik testi çok erken...idrarda hamilelik daha geç çıkar...promosyon olarak gönderilenler de hassas test değil, unutmayın...sabrın sonu selametir diye boşuna dememişler..siz sabırlı olmayı öğrenin yeter :))

ayşecim Allah kolaylık versin..düşünem sen şimdi belirtileri vs...vücudunu dinlemeyi bırak, beynimiz ne oyunlar oynuyor anlatamam...sadece her iki duruma alıştırın kendinizi yeter...y.lisansta başarılar...konun ne canım

selmacım, afiyet olsun bebişine yarasın...yarayacak diye de yemenin dibine vurma...azı karar çoğu zarar :))...o yediklerin sana yol, su, elektrik olarak dönmesin...yoksa 3 oda 1 salon şeklinde hayatını geçirirsin :))...bir bayan için çalışma şart bence...sakın işinden olma...

canım egitim bilimlerinde yapıyorum masterı konuyu msnde yazarım:) hani özgünlük esas alınıyor ya:)

sabır dersen de rabbim veriyo işte de biz kullanmıyoruz, hersey kısmet, önce saglık ve herseyin hayırlısı diyorum ben hep canım.

arkadaşlar burdayım unuturmuyum sizleri hiç aşk olsun valla kırdınız beni bu ara çok fazla giremiyorum iş yerinde işler çok yogun

slm arkadaşlar beni listeye almamıssın 9 nisan cetrefilli hala adım yok yumurtlama testını yaptım bu gun çift cizgı cıktı.

arkadaşlar burdayım unuturmuyum sizleri hiç aşk olsun valla kırdınız beni bu ara çok fazla giremiyorum iş yerinde işler çok yogun
canım kolay gelsin sana, dikkat et kendine, hadi arada da olsa ugrayıp güzel haberlerini ver, biz baska bişey istemeyiz:)
slm arkadaşlar beni listeye almamıssın 9 nisan cetrefilli hala adım yok yumurtlama testını yaptım bu gun çift cizgı cıktı.
ekliyorum daha önce söylediysen de gözden kacmıs, umarım hemen üst listeye gecersin :)

35, ay,
annelerin güzeli. başladı mı yoksa alınganlıklar..:)))) kırılma bize. merak ediyor kızlar. sen anlat bakalım nasıl hissediyorsun kendini. kocaya müjdeyi verdin mi? testi gördüğünde ne yaptın? bular çok güzel anılar ya. keşke o an üçüncü biri olsada kayıt etse bu süreçleri..
sakına kendini yorma. artık kocayı ev işlerine terfi ettir. ilk başlarda çok ağır yapar beceremez ama bir süre sonra geliştirir kendisini. benim ki 2-3 saat içinde toz alıyor, süpürüyor, çamaşırları asıyor ve banyoyu yıkıyor:)))) işin şakası Allah razı olsun tüm anlayışlı eşlerden...

Teşekkür ederim, ben de baktım ebay a sanırım bunun tek bi çeşidi var dimi? Bir tüp ve yanında ölçülü aparatı var. 9 kullanımlık sanırım. 19,50 usd kargo bedava diyor. Doğru mudur?
Arkadaşlar, kullananlar yardımcı olabilirse çok makbule geçer. Sipariş vericem duruma göre.

gg de 70 lira civarında ama ben eby den aldım..burdaki arkadaşlar saolsun yardımcı oldular 40 lira civarında üstelik son derece güvenilir ve 1 hafta da geldi

canım mrb bu eby dediğin yer neresi?bende arastırdım 130 liraya buldum...birazdaha acık anlatırsan sevinirim.....

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay...................................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
tayf................................................................30 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

slm kibele inşallah daha önce gönderdiğim yazılarımı görmüşssündür
cep no su felan varsa biz seni arıyalım hem ürünü istemiş oluruz hemde tanışmış oluruz ne dersin canım

TeŞekkÜrler canım..gercı ben bu ay catlatma ıgnesı vuruldumda bakalım benım gÜnÜmde 3 nısan.....ınŞallah gÖrmem kırmızı kartı ama gÖrÜrsem pes etmek yok
pre-seed ı kesınlıkle deneyeceĞım.....sonucları pokudukca baya bı heveslendım bakalım hayırlısı......pekı arkadaslar bu ebay'dan alınan preseedle hamıŞ olan varmı aramızda???

slm kibele inşallah daha önce gönderdiğim yazılarımı görmüşssündür
cep no su felan varsa biz seni arıyalım hem ürünü istemiş oluruz hemde tanışmış oluruz ne dersin canım

canım kibele bu topiğe girmeyeli seneler olmustur, ulasabilecegini pek sanmıyorum acıkcası. ben sana özelden nasıl alabilecegini atayım :)

kızlar size özelden yazdım nerelerden alabileceginizi:)[/QUOTE]
Canım dediğin yere baktım, bi 19,50 dolara 2 bedava test veren buldum bide 22,99 dolara 20 test ve preseed buldum. Satıcının adı fertilityplan.Kremin de adı preseed geçiyo ama resimde pembe bi krem var sasmar diye. Emin olamadım. Resimmi doğru yazımı. Fikrin var mı?

bubuşcum istersen yap testi nasıl olsa 10 tane yani ,bol bol:) ama idrarda cıkması için en az bir kac gün gecmesi gerekiyormus canım yaa, fakat için rahat edecekse yap, ben dün sabah yaptım mesela

cnm catlıycam meraktan 29. gün oldu bugün yani son 2 gün falan o yüzden acaba silik milik bi şekilde çıkarmı acaba diye... aman ne düşüneceğimi şaşırdım cnm. sizler tecrübelisiniz ya destek arıyorum kendime..yarın sabah yapıcam işe gelince yazarım sonucu..

valla elimde 5 ovulasyon 10 tanede gebelik testi var dibini görene kadar kullanıyım bu ay ne olacaksa olsun kaydirigubbakcemile2
kafayı oynatcaz artık testten günden. cnm aynı şeyleri yaşadığın için anlarsınız beni. gün gün yaklastıkca testler gözümün önünde dönüyorlülülülülülü
artık ne denk gelirse onu yapayım yarın yazarım size de.
sen şimdi melek sayılırsın dua et ne olur hayırlı haberi alıyım artık.
eşimde her konu geçtiğinde sen bu ay olmayacaksın deyip duruyor..allahtan hayırlısı inş.

babuş canım benim dualarım hep sizinle. inşallah hayatım...hayırlı haberlerini almak dileği ile..
bu arada testi sabah ilk idrarınla yap. gerçi bunları biliyorsundur sen ya:)))

babuş canım benim dualarım hep sizinle. inşallah hayatım...hayırlı haberlerini almak dileği ile..
bu arada testi sabah ilk idrarınla yap. gerçi bunları biliyorsundur sen ya:)))

sağol cnm allah razı olsun. senide allah tamamına erdirsin inş. sağlıkla kucağına al bebeğini (kızını yazmak geldi içimden)
sabah yapıcam testi cnm . haber vericem işe gelince. cok öptm kendine iyi bak.

kızlar size özelden yazdım nerelerden alabileceginizi:)
Canım dediğin yere baktım, bi 19,50 dolara 2 bedava test veren buldum bide 22,99 dolara 20 test ve preseed buldum. Satıcının adı fertilityplan.Kremin de adı preseed geçiyo ama resimde pembe bi krem var sasmar diye. Emin olamadım. Resimmi doğru yazımı. Fikrin var mı?[/QUOTE]

arkadaşım sasmar başka bir ürün ,orda pre seed yazıyor ama gelen ürün fotoğraftaki pempe ürün ..ben getirttim ve pre seed i ayrıca sipariş ettim ama sasmar da getirttim ve de kullandım,belçika malı ve pre seed ile eş değer bir ürün ayrıca hediyesi bol ve kullanımı daha rahat..ben hem pre seed hem sasmarı kullandım valla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…