Preseed kullananlar

Tabii canım sana özelden yazıcam

kızlar herkeze iyi akşamlar,cetrifiliye ve diğer giden arkadaşıma üzüldüm bende ama umarım kısa sürede aramıza dönerler,insan bazen böyle oluyor aslında benim de çok iyi olduğum söylenemez; bu ay da olmadı umudumu kaybediyorum ara ara...aytuğ da adet olmuş ona da üzüldüm inşallah bu ay gelir hepimizin bebeği, bide micro da tek embriyo yasası da yürürlükte, onada sıkıldım biraz.artık gün hesaplamak istemiyorum hiç...
çok öpüyorum hepinizi kızlar, iyi geceler...

selam kızlar ,maalesef bugün regl oldum hem de hiç belirtisiz, hatta sevindim ne güzel bi gün geçti diye ama sonunda yakalandım yine....neyse kısmet değilmiş, bu ay da olmadı,umarım önümüzdeki ay gelir bebişlerimiz.yaza ben de catdog arkadaşım gibi mikroenjeksiyon yaptırıcam kısmetse,ama bu tek embriyo yasası gerçekten can sıkıcı oldu,hayırlısı hakkımızda... topiğe ara veren arkadaşlara da üzüldüm ama onlar için böylesi daha iyi olucak herhalde.neyse ben durumları haber veriyim dedim,iyi geceler hepinize...

Cnm bizim sorunumuz da aynısı,rica etsem paylaşırmısın bu formulleri?
Teşekkürler...

aytugcum üzülme yapacak bişey yok sabretcez bir gün olacak canım

günaydın kızlar...
hayırlı güzel günler dilerim...
aşağıda seni görüyorum canım ebru.. ne yapıyorsun? evdesin sanırım hala.. çok öpüyorum seni.

arkadaşlar günaydın herkese.bir şey sormak istiyorum sizlere.cevaplarsanız sevinirim.preseed kullananlar , daha önce başka yöntemler de denemişler mi?bir sorun yokken sebepsiz infertilite grubundamıydınız.yoksa belli bir problemi olanlar için mi bu preseed.en son çare olarak mı denediniz.ben bir çok kür denedim hem kendimde hem eşimde ama sonuç malesef olumsuz.preseed le beraber başka yöntemler de kullananlar varsa lütfen yazın.bu mucizeyi nasıl gerçekleştirdiniz???????

ben sebepsiz grubundayım 2 ay denedim preseedi olmadı
sperm düşük olupta hamile kalanlar oldu preseedle,
pko sorunu olan bi arkadaşımızda hamile kaldı preseedle
ayrıca 3 sene nedensiz olupda preseedle ilk denemesinde hamile kaldı bi arkadaşımız

bunlar gibi listedeki diger arkadaşlarımız.. preseed biçok kişide işe yaradı preseedle hamile kalamayanlarda çok tabi ben mesela.nedensizlerde işe yarıyo diye okumuştum benim olmadı
ben genede denemeye deger diyorum

canım lutfen banada yaz bu formulu sorunum sperm azlıgı ve hızı tup bebek yaptırdık tumadı

herkese merhaba arkadaşlar,
ben 33 yaşındayım henüz bir gebelik yaşamadım..dün preseed aldım bir de ovulasyon testi bu ay bir de onu deneyeceğim çok iyi şeyler duydum hakkında belki de işin sırrı inanmak..inşallah değer..

hımm anladım canım sağol.bir de preseed in fiyatını söyleyebilirmisin.sen daha önce başka kürler falan da denedin mi.kaç ay kullanmak gerekiyor acaba?kafayı yiycem bir sabep yokken niye olmaz ki.klava: artık hamile kalanlara mucize gözüyle bakmaya başladık.Allahım duy sesimizi :Saruboceq:

günaydın kızlar...
hayırlı güzel günler dilerim...
aşağıda seni görüyorum canım ebru.. ne yapıyorsun? evdesin sanırım hala.. çok öpüyorum seni.

ayyy tatlım benimmm...ben de bakındım çıktım görmedim seni...nasıl gidiyo hamişlik...yemek ye iice, besle yiğenimi... Şeniz ben de ekmek yapıyorum şimdi mayalanmasını bekliyorum...anlayacağın halaa evdeyim...iş görüşmelerine gir çık bunaldım iyice...evde oturmak en iyisi galiba...

bu arada ayşecim yazını gördüm, hayırdır...

umarım preseedin işe yarar canım psikolojikte olabilir diye düşündügüm oldu benimde ama bukadar kişi tesadüf olamaz diye düşünüyorum mutlaka hamile kalmaya yardımcı bir ürün sonuçda biçok arkadaş bununla bebegine kavuştu...

canım eby diye yurtdışı bi site var burda sanırım 29 dolar yani 45tl civarı
burda bi firması var 130tl
bide gg var burdada 78 fiyatı
ben daha önce ilaçla yumurta takibim oldu artı bir aşılamam var olmadı bizde nedensiz infertilite..stres diyolar ama ben buna inanmıyorum...mutlaka bişeyler bulunamıyo..
sen nezamandır ugraşıyosun bebek için hangi testleri yaptırdın?tedavi oldun mu hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…