Preseed kullananlar

aytugcum sen neyaptın adet olmadın inşallah...

deniko sen nasılsın başlıyomusun tüp bebege...

Slm canım doktorum tüp bebek öncesi histereskopi yapılması gerektiğini söyledi. 20 gün önce rahim filmi çekildi, preseed ile çalışmalara devam ettim soğan kürü uyguladım..Rahimde ufak tefek yapışıklıklar vardı ama soğan suyu etki etti sanırım kasıklarımdaki şiddetli ağrıyı ve reglimin nasıl fazlalaştığını anlatamam..Histereskopi öncesi bu ayı da preseed ile geçirmeyi düşünüyorum..Biliyorsun rahim filmi ve soğan kürü bitiminde çok fazla hamile kalan var preseed de bunu desteklerse ameliyat ve tüp bebekten kurtulmuş olurum:))

Slm canım doktorum tüp bebek öncesi histereskopi yapılması gerektiğini söyledi. 20 gün önce rahim filmi çekildi, preseed ile çalışmalara devam ettim soğan kürü uyguladım..Rahimde ufak tefek yapışıklıklar vardı ama soğan suyu etki etti sanırım kasıklarımdaki şiddetli ağrıyı ve reglimin nasıl fazlalaştığını anlatamam..Histereskopi öncesi bu ayı da preseed ile geçirmeyi düşünüyorum..Biliyorsun rahim filmi ve soğan kürü bitiminde çok fazla hamile kalan var preseed de bunu desteklerse ameliyat ve tüp bebekten kurtulmuş olurum:))
hadi inşallah gerek kalmaz tüp bebege kendiliginden gelir bebegin
ben de ilk kez sogan kürü uyguladım yumurtlama günü çok feci kasık agrısı yaptı yatırdı beni resmen heralde soganın etkisi
denikocum sizde sorun neydi ? nezamandır olmuyo?

catdog adet olmuşsun can
nedensizlerde işe yarıyo deniliyodu bu preseed
bizde olmadı neyse diger arkadaşların yüzü güler inşallah

olmadı canım ya dediğin gibi ben de çok umutlanmış tamam dedim ama fos çıktı, tabi bu ay yine kalanını denicem umut işte ama herhalde olmıcak.temmuzda micro ya başvurucaz inşallah, umarım gerek kalmaz.ama microda da şansımız tek embriyoya düştü baksana canım ya, nolcak halimiz.her sene o parayı nereden bulucaz biz.:KK43:((

olmadı canım ya dediğin gibi ben de çok umutlanmış tamam dedim ama fos çıktı, tabi bu ay yine kalanını denicem umut işte ama herhalde olmıcak.temmuzda micro ya başvurucaz inşallah, umarım gerek kalmaz.ama microda da şansımız tek embriyoya düştü baksana canım ya, nolcak halimiz.her sene o parayı nereden bulucaz biz.:KK43:((
ya canım tek embriyoya bende çok üzüldüm zaten %40 gibi şans varken şimdi dahada azalttılar
bide sanki devlet parasını karşılıyo millet varını yogunu koyup başlıyo yola
hele alınan hormonlar olmadı bidaha hormon şimdi saglıkta gidiyo biyandan
bunun kesin degişmesi lazım
siz neden micro düşünüyosunuz tüp bebekten dahamı etkili oluyo
micro erkek kısırlıklarında etkili degilmiydi

SELAM ARKADAŞLAR
Ben 6. ovulasyon testimi yaptım. sonuç son iki gündür çizgiler aynı koyulukta. daha önceleri 2. çizgi silik. bu ne demek şimdi ya? sizin bu kadar çok çift çizgi çıkmış mıydı. acaba yumurtlama zorluğu olunca mı bööle oluyo?
sakın belki hamilesindir demeyin çünkü bu ay acaip yoğun adet olmuştum.

ya ben hep evde kaldığıma üzülüyorum
biyerede çıkamıyorum :KK43:((((
sinir oldum
hiç alışkın değilm evde oturmaya
neyse hayırlısı bakalım
bubuşta salı sabahı vermişti
cuma geldi
oda ankarada oturuyo
bide benimkinin araya cumartesi pazar girdi
evde biraz var şimdilik onla idare etcem artık:))))))

bu arada mesala beni evde bulamıyolar ozaman nolcak???
bi not yada bişey gönderiyolarmı??????
hiç böyle bişeyle karşılaşan oldumu
hepinizi çok teşekkür
iyi geceler

hadi inşallah gerek kalmaz tüp bebege kendiliginden gelir bebegin
ben de ilk kez sogan kürü uyguladım yumurtlama günü çok feci kasık agrısı yaptı yatırdı beni resmen heralde soganın etkisi
denikocum sizde sorun neydi ? nezamandır olmuyo?

Canım biz 3,5 yıllık evliyiz 2 yıldır korunmuyoruz. Sperm sayısında ve hareketliliğinde problem var. Benim yumurta rezervim ve FSH'ım gayet iyi..Bir kez aşılama yapıldı, bir kez kendiliğinden oldu ama düşürdüm..Genetik testlerimde hiçbir problem yok..Eşime 3 aydır keçiboynuzu kürü uyguluyorum, bu ay ben de incir kürü+preseed ile devam ediyorum..

Canım biz 3,5 yıllık evliyiz 2 yıldır korunmuyoruz. Sperm sayısında ve hareketliliğinde problem var. Benim yumurta rezervim ve FSH'ım gayet iyi..Bir kez aşılama yapıldı, bir kez kendiliğinden oldu ama düşürdüm..Genetik testlerimde hiçbir problem yok..Eşime 3 aydır keçiboynuzu kürü uyguluyorum, bu ay ben de incir kürü+preseed ile devam ediyorum..

en azından sen hamile kalabilmissin yine olur inş merak etme bizdede aynı sorun var aşılama denedik olmadı ne kadarlıkken kaybettin bebeğini normal yollamı olmuştu?bizde nicir kürüne başladık ikimizde içiyoruz ama havuç suyu da iyi geliyormuş bence deneyin derim (yatmadan önce bi bardak taze sıkılmış içecek)

günaydın kızlar..neoldu kimsecikler yok gene
çetrefillide hiç ugramadı dünden beri

olur denikocum inşallah..sperm sayıda çok ciddi bi düşüklük yoksa bi şekilde olur
genetik testlerini nerde yaptırdın?ücreti yüksek mi bu testlerin

günaydınnnnnnnnnn kızlar
love cim aslında bu ay korunmam gerekiyodu ama ben vazgeştim
zaten kendiliğinden düştüğü için
ondan bu kadar acele ediom oda gelmio zaten
evde durmak sıkıyo beni hiç bir yere çıkamıyorum

günaydınnnnnnnnnn kızlar
love cim aslında bu ay korunmam gerekiyodu ama ben vazgeştim
zaten kendiliğinden düştüğü için
ondan bu kadar acele ediom oda gelmio zaten
evde durmak sıkıyo beni hiç bir yere çıkamıyorum
günaydın canım