Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic.............................................................18 Mart
love27............................................................22 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
sinemaltan......................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Sevgili Picardi, fiyat artış sebeplerini sizlere detaylı olarak açıkladım. Ürün fiyatının USA ve Amerika da ki fiyatlara çekilmesi mümkün değil. Firma olarak ürünleri yurtdışından temin edilebilmesi yada edenlerde ilgili bir sıkıntımız yok. İsteyen istediği yerden ürünü temin edebilir. Türkiye’ de internet üzerinden illegal satışlara yada Türkiye ye ebay gibi firmalardan ürün gönderimini engelleyecek güçteyiz. Ama engellemeyi düşünmüyoruz. İlk mesajımda belirttiğim gibi, firma olarak doğal yolla hamile kalmanın önemini çiftlere anlatmak, böyle bir ürünün varlığını, PRE~SEED kullanan ve başarılı olan hanımlarla tüm ihtiyaç sahiplerine duyurmak. Sevgiler

Sevgili MONAROSA, size verdiğim tüp bebek başarı oranları ve maliyetlerine göre, bir merkeze gittiğinizde size garanti veriyorlar mı? Hala hiçbir tüp bebek merkezi başarı oranlarını resmi olarak açıklamaktan çekiniyor. Çünki, maliyet fazla, başarı oranı beklendiği gibi yüksek değil. İnfertilite ile ilk karşılaşan çiftler nasılsa tüp bebek var, yaparız olur diye düşünüyor. Ama olayın içine girince, durumun öyle olmadığını ne yazık ki görüyorlar. Evet savunuyorum, bu oran ve bu maliyetlere göre, infertilite ile problem yaşayan ve aşılama ve tüp bebek deneyimlerinde bulunan çiftlere aylık 65 TL maliyet bir şey değil. Başarı oranları ve Maliyetler ortada..Sevgiler

Sevgili Cetrefilli, MonaRosa arkadaşıma durumu açıkladım. Bizden yada yurtdışından yada bedavaya alınmış, bizim için önemli değil. Unutmayınız ki, herkes bizler kadar şanlı değil, elimizin altında internet var. Yani böyle gelişmelerden, böyle ürünlerden, haberi olmayan bir çok çift var. Tavsiye etmeniz elbette çok güzel, ama böylece kaç kişiye ulaşabileceksiniz? Herkesin elinin altında internet yok ne yazık ki. Size Türkiye de 2 Milyon çiftten bahsettim. Lütfen bir düşünün. Sizde buradan takip ediyorsunuz, Tüp bebekten negatif sonuç alınmış ama PRE~SEED ile hamile kalan, aşılama için bile spermi yeterli değil denilen çiftde, PCO hastası olan hanımlarda v.s hamilelik gerçekleşti. Lütfen bunları bir göz önünde bulundurun. Tekrar yineliyorum, Tüp bebek ve aşılamada da size bildirdiğim oranlarda başarı oranı var. Bunlar ne yazık ki gerçek oranlar. Bizim amacımız yine tekrarlıyorum, doğal yolla hamile kalmaya yardımcı ürünlerin varlığını ihtiyaç sahiplerine duyurmak, ciddi üretkenlik problemleri olmayan çiftlerin aşılamaya ve tüp bebeğe geçmeden bu tip ürünlerin kullanılmasını bilinçlendirmek. Bizlere telefon ile yada şahsen ulaşan çiftlerden duyduklarımızı sizinle paylaşabilsek, inanın sizlerde çok şaşırırdınız. Bazı merkezlerde çifti direk tüp bebeğe yönlendirmek adına, erkekte spermiogram testinde sayı yada hareketliliğinde değişiklikler yapıldığı bilgisi bile geldi. Daha ne diyeyim. Hele ki yeni çıkartılacak olan Tüp bebek genelgesini de düşünce, bu bulmacayı çözmek o kadar da zor olmasa gerek. Öyle değil mi ? Selamlar

Ben PRE~SEED ile hamile kalan yada bebeğine kavuşan hanımlara tekrar sesleniyorum. Firmamız doğal yolla hamile kalmaya yardımcı ürünlerin varlığını, tüm ihtiyaç sahiplerine duyurmak adına başlatacağımız görsel basın ve Medyada başarı hikayelerini bizimle paylaşmaları için çağrıda bulunuyorum. Bana özelden mesaj ile yada firma telefonlarından ulaşabilirsiniz.
Sağlıklı günler dilerim.

canım kesinlikle çalışmalısın...
öncelikle çalışmaya alıştın her sabah yataktan kalkarken zorlansan da...çalışmayı bıraktığında kesinlikle sıkılacaksın, bebekle uğraşırken belki bunalıma bire gireceksin
ve kend, paranı kazanmaya alıştın...bu bir kadın için çok önemli...eşini ne kadar seversen sev, eşin sana parayı ne kadar sunarsa sunsun, kendi kazandığın para daha değerli
ayrıca primini doldur mutlaka...sık dişini...

son olarak iş yerine söylemekte acele etme...azcık göbeğin anlaşır olsun, bekle
her ne kadar 14 senedir aynı yerde çalışsan da özel sektör...adam kendi karına bakar...erken söylersen yanına birini koyarlar, yetiştir diye....ne kadar geç o kadar iyi

ben krizin bittiğine inanmıyorum...daha bugün enflasyon açıklandı...herkes enflasyonda çift haneleri konuşuyor...işsizlik aldı başını gidiyor...%13 işsizlik oranı..bu da 3.5 milyon işsiz demek...ama hep hayırlı ise olsun demiştim...demek ki hayırlısı değilmiş

Fertil TR, seni kırmak istemem ama buradaki arkadaşları bu şekilde bilgilendirmene gerek yok...senin amacın firmanın tanıtımını yaparak ürünün satışını yapmak ya da satışını artırmak...evli, çocuk isteyen bir bayanın her ay karşılaştığı acıları, özlemi, kederi, umutsuzluğu, hayata küsüşünü sana nasıl anlatsam bilemiyorum...hele ki bunun her ay yaşandığını düşün...
ben firmanızdan 20 TL ye bu ürünü almıştım ve bana tarihi geçmiş bir ürün gönderilmişti...bunu kabul etmedim ve detaylı bir mail attım firmanıza...sözde bana yeni ürün gönderilecekti, ama malzeme gümrükteydi...1 seneyi geçti, bana hala firmanız ürünü gönderecek...güldürmeyin Allah aşkına...buralara yazı yazıp da, bu konudaki hassasiyetinizi!! göstermek bana doğru gelmiyor...

Ben daha sonra ebay den aldım bu ürünü ve sizin ürününüzü tercih etmem için bir geçerli neden söyleyin...aynı ürün hatta yanında ovulasyon ve de gebelik testi veriliyor...buradaki arkadaşlara ben de bu siteyi öneriyorum ve sizin firmanızın fiyat ve müşteri memnuniyeti!! politikasını şiddetle kınıyorum...

Sizin başarı dediğiniz bizim umutlarımız, hayatımız...bezim umudumuz ve hayatımız üzerinden para kazanma hevesi ve oyunlarından vazgeçin lütfen...bizi düşünüyor olsaydınız yukarıda bahsettiğim ürün fiyatı ve müşteri memnuniyeti hakkında bir iyileştirme çabası içinde olurdunuz...oysa ki benim sizin yazılarınızdan hissettiğim daha fazla para kazanma hırsı...lütfen buradaki güzel arkadaşlarımı bu şekilde oyalamayın...bekar olduğunuzu görüyorum künyenizden...umarım evlenip de bizim yaşadığımız acıları yaşamazsınız...

sevgi ile kalın

slm bayanlar hamile kalmak için en etkili yöntem kafadan silmek beklememek sanırım hamile kalmayı bir arkadaşım 5 ay oldu evleneli eşi almanyada evlendi 4 ay burda kaldı yaşı 37 oda hemen hamile kalmak istiyenlerdendi 2 dr. gitti mandalina büyüklügünde çikolata kistin var dediler vede miyomların var dediler ameliyat olmadan kesinlikle hamile kalamazsın dediler kız 1 ay oldu vizesi çıktı gitti ameliyat olacagım dedi banada alışayım buralara yada tüpe geçerim dedi bugun beni aradı hamileyim diye sanırım bekleyince birşeyler olmuyor beklememek lazım ama elde degilki kısmet olunca ne soruna bakıyor nede başka şeylere sanırım... sevgiyle kalın...

selam kızlar,ben ne zaman girsem herkes çıkmış oluyor çünkü bu aralar gece geç girebiliyorum ama hergün takip ediyorum yazışmalarınızı,topiği bıraktım sanmayın sadece geriden geliyorum biraz:)
cetrefilli canım,dikkatimi çekti benim listede gelmesini istemediğim tarihim 6 mart görünüyor ama aslında 9 mart olması lazım,istersen düzelt arkadaşım ama zaten 6 marttan itibaren kesin testlere başlarım duramam...karar verdim,nisan sonu gibi de mikroenjeksiyon süreci başlayacak inşallah.hakkımızda hayırlısı artık,iyi geceler hepinize.

ferrtiltr buydu sanırım aldığınız nick. ticari amaçlarınıza dil uzatamam. ama bilgilendirme yapmanız ilginç geldi madem siz burda ürün reklamı yapıyorsunuz o zaman etik davranın ve tüp bebek merkezlerinin ismini kullanarak yok arkadaşım şurda burda yaptırdı olmadı demeyin. onca yıl emek vermiş, türkiyenin sayılı merkezlerini 130ytllik bir ürün le kıyaslayamazsınız lütfen neyin reklamını yapacaksınız makul bi şekilde yapın.

Sevgili Ebrubu,
beni gereksiz yere itham ettiğini düşünüyorum. Firmamız ürünü hiç bir zaman Türkiye de 20 TL ye satmamıştır, ve satılması mümkün değildir. Almış olduğunuz yer anadolu yakasındaki Artı Sağlık diye bir firmadır. Bunlarda sizin bahsettiğiniz gibi günü geçmiş ürünleri, çok ucuza satmıştır ve sizin gibi bayanları mağdur etmiştir. Bu sebeple Sağlık Bakanlığı izni ile Türkiye ye getirilen ürünlerin günü geçmiş ürünler olması mümkün değildir. Firmamız distribütörlüğü aldıktan sonra, artı sağlık ile temasa geçerek satışların durdurulması sağlanmıştır. Bu sebeple firmamıza bu şikeyetten başvuranlara, firmamızca yeni ürünler ücretsiz olarak gönderilmiştir. Yani ürünü aldığınız yeri dahi doğru bilmeden, ithamda bulunuyorsunuz. Terkar belirtiyorum, ürünü nereden temin ettiğiniz önemli değil. Amaç doğal yolla hamile kalmaya yardımcı ürünleri ülkemizde duyurmak, Daha ovulasyonun ne olduğunu bilmeyen hanımların olduğunu biliyoruz. Böyle bilinçsiz kişilerin, art niyetli kişilerle karşılaşıp sömürülmesine karşıyız. Yaşanan acıları, aile içi durumları yaşayanlar kadar elbette bilemeyiz, ama bunların giderilmesine yardımcı olmak amacımız. Para kazanma hevesiniz diye belirmişsiniz. Peki şunu biliyormusunuz. bundan 4-5 sene önce ülkemizde tüp bebek yapılan merkez 5-6 adet iken, bu sene itibariyle 110 tane olduğunu biliyor musunuz? sizce bu artış bebek özlemi çeken çiftlere, yardımcı olmak için yanıp tutuşanların hayır niyetine mi açtığını düşünüyorsunuz?
Sevgiyle kalın

Sevgili Nursuu34,

ürünün reklamını yapmak istesek, bu forum sayfasının üst ve yan taraflarında ürünlerin yeteri kadar reklamı yer alırdı. Bizim amacımız, ciddi üretkenlik problemi olmayan çiftlere %20 gibi yüksek başarı oranına sahip bir alternatifin olduğunu ihtiyaç sahiplerine duyurmak. Merkez ismi vermemde bir sakınca görmüyorum. çünki bu forumda da tüp bebek merkezlerinin isimleri ve hatta dokor isimleri olumlu yada olumsuz olarak hanımlar tarafından telaffuz ediliyor yada tavsiye ediliyor.
" onca yıl emek vermiş, türkiyenin sayılı merkezlerini 130 ytl lik bir ürünle kıyaslayamazsınız " sözünüze diyecek bişi bulamıyorum. Bu merkezlerle ürünlerimizi kıyasladığımız yok ki, sadece ciddi üretkenlik problemi olmayan çiftlere, böyle bir ürünün varlığını duyurmak amacımız. Dikkat ediyorsanız, PRE~SEED için Tüp bebeğe alternatif diye ürünü duyurmuyoruz. Sadece doğal yolla hamile kalmaya yardımcı ürün olarak geçiyor. Lütfen bunun ayrımını iyi yapalım. Peki PRE~SEED kullanarak hamile kalanlar için ne düşüyordunuz bu durumda? PRE~SEED, Tüp bebeğe geçmeden aylardır yada yıllardır bebek özlemi çeken çiftlere, tüp bebek tedavilerinden negatif olan çiftlere, PCO lu bayanlaralara, aşılama bile yapılamayacak kadar eşinde sperm olmayan çiftlere, 40 yaş ve üzerindeki bayanlara yardımcı oldu. Buradaki PRE~SEED ile hamile kalan ve bize ulaşan hamile kalan bayanların yorumlarını ve sayılarını lütfen bir daha gözden geçirin. Bu bayanlar sizin ifade ettiğiniz gibi 45 TL yada 130 TL lik PRE~SEED ile bebek özlemlerine kavuştular. Sevgiyle kalın.

Cok dogru diyosun da nezocum o kadar zor ki beklememek..şu stresi bi atsak patır patır gelecek o bebişler inşallah:)
hakkımızda hayırlısı canım, inşallah bi üst safhalara gerek kalmadan güzel haberini alırız, tarihi deiştiriyorum canım,sen de benim gibi 3 gün önceden baslayıp da strese girme yahu

nursuuum ne güzel yazmıssın

arkadaslar burda biz sadece gebelik preseed konusmuyoruz, günlük sohbetlerimizi de ediyoruz, sayfalarımız işgal ediliyor diger türlü, boşverin yaa...

herkese günaydınlar, güzel günler dilerim.a.s.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................09 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic.............................................................18 Mart
love27............................................................22 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
sinemaltan......................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın şekerlerimm bis geldikkkkkkkkkkk :)
nasılsınız var mı yeni hamişler......

Sevgili Fertil TR, karşımdakini ne kadar eletirirsem kendimi de eleştirmenin o kadar önemli olduğunu bilmekteyim. Bu yüzden sizi bahsettiğiniz firmadan olduğunuzu düşünerek yazdığım mesaj için özür dilerim...Sanırım o firmadan olduğunuzu zannetmek olağan dışı değildir...Ama sözümde yine varım, ne olur kırılmayın gücenmeyin ama sizin buradaki bulunma varlığınız ürünün tanıtımı ve satışı ile ilgili... ben tüp bebek yönteminin TR de bu kadar fazla uygulanmasına en fazla karşı çıkanlardan biriyim...ve hakikaten TR de bu kadar dramatik şekilde bu merkezlerin artması çok sakıncalı ve üzücü...yurt dışında çiftler bebek olmuyor diye bir dr a gittiklerinde 4-5 yıl kadar bekleyin diyor...zaten normal bir çiftin gebelik elde etme şansı her ay sadece %20...bu şansı elde etmek günümüz koşullarında hakikaten çok zor...bir sene dahi dolmadan çiftlerin çeşitli yöntemlere başvurmasını doğru bulmayanlardanım anlayacağınız...diğer taraftan,o bahsettiğiniz 110 firma çalışanlarından herhangi biri gelin bizde tüp bebek yaptırın vs demiyor... ürünü nereden temin ettiğiniz önemli değil. Amaç doğal yolla hamile kalmaya yardımcı ürünleri ülkemizde duyurmak demişsiniz...ben bu görüşünüzün samimi olduğuna inanmıyorum sadece...tabii ki %100 ticari mentalite ile bu sayfaya giriş yaptınız demiyorum, siz de bir bayansınız, eminim ki siz de bu endişeleri taşıyorsunuz, siz de empati kuruyorsunuz...ama ben ne yazık ki sizin düşüncenizin çoğunluğunun, ürün distribütörü olarak sayfanızda yer alacak yorumlar ve bu yorumlara inanıp güvenen insanların sizin firmanız üzerinden ürünleri sizin üzerinizden alması...bir de ortada dolanan bahsettiğiniz bir oran var %20 şansı artırdığı ile ilgili...bu oran eğer çiftlerin her ikisinde de sorun yoksa geçerli diye düşünüyorum... benim eşim önemli bir hastalık geçirdi, Allah a şükürler olsun atlattık sayılır... siz isterseniz olimpik bir havuzu tamamiyle preseed ile doldurun da sıkıysa hamile kalayım :roflol: sempatiksalakcinni

bakın ben nihayetinde duyguları olan bir insanım, sizin çeşitli yazılarınızı gördüğümde tepki olarak ilk mesajı yazmam çok doğal...mesajımın başında dediğim gibi diğer firmadan sanarak bazı sözler sarfetmemden dolayı tekrar özür dilerim...ama bunu lütfen tükürdüğünü yalıyor diye anlaşılmasın...hep diyorum ya her gün bu acılarla yanıp tutuşuyoruz...biz kendi aramızda dertleşip konuşuyoruz...bırakın buralardan mesajlar elde edip sitenize bu yorumları yazdırma isteğini...bırakın, o siteyi ziyaret edenler, isterlerse bir iki cümle ile ifade etsinler deneyimlerini, duygularını...bana göre, sizin bu topike girip, hadi doğal yolla çözüm üretmeye yönlendirelim..bizim sitemize yorumlarınızı yazın vs demek doğru değil....umarım iyi ifade edebilmişimdir...sizi kırıp üzdüysem de çok özür dilerim...

beni anlamanız dileğiyle, sevgiler

günaydın şekerlerimm bis geldikkkkkkkkkkk :)
nasılsınız var mı yeni hamişler......

hoşgeldiniz edacım, şimdilik yok yeni hamile haberleri canım, inşallah en kısa zamanda ardarda gelir müjdeler.. sen nasılsın?

ebrubuuuuuuu hay senin agzından öpeyimŞeniz beni de preseed havuzuna doldurun, ben de yüzerim orda:roflol::roflol:

günaydın kızlar neden uzatıyorsunuz ki bazen susmak konuşmaktan bile etkilidir herkesin amacı belli malum. bildiğimiz şeylere devam ama açıklama yapmaya da luzum yok öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…