Preseed kullananlar

ya bide ben geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı dr. adetinin 2.3. günü gel tekrar dedi yumurtalar kistemi dönüşebilirmiş neymiş gitmedim ama kafama takıldı bişey olurmuki ya*

slm benimde arkadaşım göndermişti pre seedi kargo parasını o ödemişti almanyadan 5 gün içinde geldi

selam kızlar ya bugün yeni bişey daha öğrendim sperme kültür testi yapıyolarmış nasıl bişey bileniniz varmı?baya faydasını görenler olmuş...
ay bide bumu çıktı şimdi off of of hangi bi testi yaptırcaz...semen analizinden farklı heralde

nezocum inşallah tüpe gerek kalmadan gelir bebegin..dur bakalım bellimi olur belki açık olan taraftan gelişir yumurtan tutuverir

ya bide ben geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı dr. adetinin 2.3. günü gel tekrar dedi yumurtalar kistemi dönüşebilirmiş neymiş gitmedim ama kafama takıldı bişey olurmuki ya*
adet olduysan olmamıştır kist heralde

aşılamada hangi ilaçları kullandın?

adet olduysan olmamıştır kist heralde

aşılamada hangi ilaçları kullandın?

İNŞAALLAH öyledir.Aşılamadan önce adetimin 5. günüydü heralde klomen kullandım sabah akşam 5 gün boyunca 1 gün bekleyim dr. gittik bi tane yumurtan var dedi ogünün akşamı 11 de çatlama iğnesi yapıldı 1 .5 gün sonrada aşılama yapıldı.

canım benim ya inşallah...15 yıldır aynı yerde çalısıyodum ilaç sekt. işyerim kapandı evde bekliyorum iş bakamıyorum sırf çocuk konusundan dolayı beklemekte insanı artık yoruyor ..hayırlısı diyelim sonuç iyi olur umarım bütün isteyenler için..

ebrucuğum,
canım kurumsal firmalarda ki ik ların kesinlikle terapiye gitmesi lazım. kendilerince soru sorma şekillleri bile kasıyor. ben 14 seneden beri aynı firmada çalışıyorum. heyecan olsun diye birkaç görüşmeye gitmiştim. ezberciler..
neyse inşallah daha iyileri ile görüşürsün ve tamamına erer..piyasa açıldı hemen hemen. kriz falan hikaye olma yolunda. otomotiv sektörü canavar gibi çalışıyor. şimdi ne alımlar olacak pehh...

ayşe kız uğrmaadın mı sen buralara hiç..

şimdi burada ki arkadaşlara bir soru,
bunu si<e soruyorum gerçekten kendime çok yakın hissetmemeden ve ne hikmetse burada hep aklı başında insanlar bulunmasında,,,,

hamile olsanız, özel sektörde çalışıyor olsanız sabah 7,30 gibi evden çıkıp akşam 19,30 - 20:00 gibi eve gelseniz çalışmaya devam edermişiniz? iyi bir maaş aldığınızı varsayın...
ben bu konuda çok karışığım. pirimimn dolmasına 5 sene var. yaşı zaten bekleyeceğim... 14 senelik bir çalışma hayatı.. bugüne kadar hep bırakırım diyordum ama iş ciddiye binince karıştım... bebeğe anne veya kayınvalide bakacak. anne &#37;100 bakarım diyor ama uzakta oturuyor...
bazen diyorum yaş gelmiş zeten 30-31 e bırak maddiyatı, bak çocuğuna. bunca dönem bekledin, millet büyütse mi diye...

karar vermem lazım. iş yerine hamile olduğumu söylediğimde çalışıcam veya çalışmıcam diye bilgilendirme yapmam gerekiyor..

slmmm canım nbr?nasıl gidio?ben bu ayıda kaçırdım maalesef..

tünaydın kızlar,

cetrefilli ayşem sen nasılsın? yumurta takibine sanırım bu ayda devam ediyorsun..
evet canım takibe devam, klomene de kaydirigubbakcemile
aman ne güzel olmuş eski haline gelmiş
hakkaten eski haline dönünce daha rahat girdim, bir süre acılmadı kk, artı günaydın demiştim, listeyi koymustum hepsi gitmiş:sinifsinif:
ebruuumm ne zaman haber verecekler sonucu, inşallah senin dediklerin evhamın olarak kalır da sen de bu işe girersin canım, inşallah, ben sana hep duacıyım:)

canım arkadasın sipariş ederken mesela 16 dolarlıktan mı sipariş etti, son artık alışverişi sonuclandır dediğinde yol masrafı varsa o da ekleniyor üstüne ve sitede yazıyor, 16+ 8 dolar...misal yani, ben de habire cevri yapa yapa cözdüm bu siteyi. yani ebaydan aldıysan kargo yol masrafı içindedir canım..

nezocum hemen hemen aynı düşüncelerdeyiz, ben de klomene devam ediyorum ama nisan sonu mayıs bası biz de tüp için ankaradaki doktorumla görüşmelere gidicez.hayırlısı olsun canım inşallah onlara gerek kalmadan gelir bebeklerimiz..

ben de 2 ay yaptım da eritemedim, ama benim ki büyüktü, neredeyse 5 cm idi çapı...

selmacım ugradım da site bozulup tekrar yapılanınca yazılanlar uçmuş tatlım. canım ben senin yerinde olsam sağlıgım el verdikce calısırdım, özel sektördesin, elbette önceden haber vermen gerekecek, ama ben senin yerinde olsam 7. ayımda ayrılırdım işten, dediğin gbi bu kadar emek verip de bakıcı ellerine mi teslim etcen, ama durumunuz el verirse tabi..evlendin evleneli calısıyorsan eşinden para almak zor da gelebilir. işyerinle konussan da en azından 1 yası cıkana kadar ücretsiz izin kullansan ya..

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

helena............................................................04 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
love27............................................................22 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
sinemaltan......................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
anjel, hilal, love, ebru, begumhan, sinemaltan ve apaydın yeni gelmeyesice günlerinizi söyler misin canlarım:)

anjel, hilal, love, ebru, begumhan, sinemaltan ve apaydın yeni gelmeyesice günlerinizi söyler misin canlarım:)

canım benim daha gelmedi ama sancılarım var.umudumun olmama sebebide eşimin babası vefat etti.benim ovü. testinde belirgin 2. çizgiyi gördüğüm zaman.sölemesi ayıp sadece o akşam preseedle denedim bidahada çalışamadık malum.ama herşeyde bi hayır varmış demek ki bu ay nasıp değilmiş...

ya benide ekleyinsene o listeye belki uğurlu gelir :)

hayırlısı canım yaaa, basınız saolsun, allah rahmet eylesin...
ya benide ekleyinsene o listeye belki uğurlu gelir :)

elbette eklerim sekerim, inşallah ugurlu gelir, önümüzdeki adet tarihini söylersen hemen ekleyim, tabi temennimiz gelmemesi

canım bu ay pek emin olamam ama tahmini olarak 22 mart
ilacın etkisi bitmiştir ovulasyon gününüde anlamıycam bu ay
sen nasılsın?

selmam çalış bence evde durmak çok zor hem annende bakabilirmiş bebegine negüzel işte,tek maaşla geçim zor bunun yanında yıllarca çalışmışsın kendi paranı kazanmışsın biranda bırakırsan çok zorlanırsın

bak ben şimdi çalışmıyorum inan canım çok sıkılıyo bian önce işe girsem diye çabalıyorum

canım bu ay pek emin olamam ama tahmini olarak 22 mart
ilacın etkisi bitmiştir ovulasyon gününüde anlamıycam bu ay
sen nasılsın?

ben aslında dünden beri fena haldeyim, klomen migrenimi tetikliyor, gece girdi agrı, hadi dedim ilaç almayım da uyursam gecer, ne mümkün, sabah agrıyla uyandım, normalde agrı kesici igne vuruluyorum böyle ataklarda, ama klomene yan etkisi olur diye onu da vurulamadım...

sen nasılsın ne alemdesin? ovulasyona az kaldı senin de, hadi inşallah bu ay tutsun..

canım ya keşke igne deneseydin bu ay
neyse inşallah olurda kurtulursun
ben klomeni en son kullandıgımda günde 2 tane içmiştim o bile beni sarstı geceleri uyanıyodum ateş basması oluyodu,bunalım falan giriyodu hatta korktum son gün tek atmıştım klomeni
seni anlıyorum mutlaka etkiliyo dengeyi sarsıyo
bian önce kurtulsak artık şu hormonlardan

sen nasılsın ne alemdesin? ovulasyona az kaldı senin de, hadi inşallah bu ay tutsun..
iyiyim canım bende bu ay gün falan saymayayım demiştim sen sorunca dayanamadım saydım hemen
bu ay çok yogunlaşmayı düşünmüyorum,hatta hiç ilişkiye falan girmesemmi acaba belki öyle olur :))
sigarada 3 düşürdüm kafayı falan yiyorum
eşimde bıraktı 4 gündür içmiyo
güya ben azaltıp bırakacaktım adam tak diye bıraktı ben sürünüyorum hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…