Preseed kullananlar

gunaydın kızlar ben hala preseedalmayı beceremedımmmmm:KK43:

canım neyi beceremedin, benim seni yönlendirdiğim yerlere googledan ulasabilirsin, akabininde de eb.ydan alacaksan üye olacaksın, fertil trde gerek yoktu hatırladıgım kadarıyla, gittig.diyor zaten tükce, yönlendirmeleri kendi yapıyor...

günaydın kızlar neden uzatıyorsunuz ki bazen susmak konuşmaktan bile etkilidir herkesin amacı belli malum. bildiğimiz şeylere devam ama açıklama yapmaya da luzum yok öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Kuşlarım günaydın, nasılsınız? ayşeeeeem naber? Ebrucum ben de öpecem seniopuyorumnanaktan

Sabah sabah pek hareketli topik yaaaav...

Fertil tr arkadaşımızın yazdıkları hakkında gerekli yorumlar yapılmış zaten, ben uzatmadan şunu söylemek istiyorum, preseed kullanarak hamile kalmış arkadaşlarımızın görsel veya internette çıkıp da ürün hakkında konuşacaklarını düşünmek biraz hayali, kendi adıma ben burada yazışırken bile asıl kimliğimin bilinmesini istemeyen bir bayanım, çoğumuz öyle, meydanlara çıkıp da heeey millet ben bebek sahibi olamıyordum ama bakın o kadar yöntem falan fasa fiso derken preseedle hamile kaldım diyebilir miyim? Bu kadar özelimi ortaya dökebilir miyim? Fertil tr arkadaşımızın istediği buydu sanırım, kimsenin bunu yapacağını sanmıyorum, ben preseedin sorunu az insanlarda Allahın da ol demesiyle yardımcı olduğunu düşünüyorum ama çok fazla değil, tüp bebekle bile çok zzor dediğimiz insanlar kendiliğinden hamile kalıyor, bu iş kısmet ve bir o kdar da stres işi, kafada stresi azalt gebelik şansını arttır, belki preseed de bu işi yapıyordur, biliyor muyuz?sempatiksalakcinni

günaydın loveee, nasılsın?
iyiyim şeker sen nasılsın?
hepiniz patlamışsınız ama haklısınız.....
ya meryem suresini duydunuzmu ben okumaya başlıycam bugunden itibaren türkçe mealini okudumda allaha çocuk olması için bir dua

Kuşlarım günaydın, nasılsınız? ayşeeeeem naber? Ebrucum ben de öpecem seniopuyorumnanaktan

Sabah sabah pek hareketli topik yaaaav...

Fertil tr arkadaşımızın yazdıkları hakkında gerekli yorumlar yapılmış zaten, ben uzatmadan şunu söylemek istiyorum, preseed kullanarak hamile kalmış arkadaşlarımızın görsel veya internette çıkıp da ürün hakkında konuşacaklarını düşünmek biraz hayali, kendi adıma ben burada yazışırken bile asıl kimliğimin bilinmesini istemeyen bir bayanım, çoğumuz öyle, meydanlara çıkıp da heeey millet ben bebek sahibi olamıyordum ama bakın o kadar yöntem falan fasa fiso derken preseedle hamile kaldım diyebilir miyim? Bu kadar özelimi ortaya dökebilir miyim? Fertil tr arkadaşımızın istediği buydu sanırım, kimsenin bunu yapacağını sanmıyorum, ben preseedin sorunu az insanlarda Allahın da ol demesiyle yardımcı olduğunu düşünüyorum ama çok fazla değil, tüp bebekle bile çok zzor dediğimiz insanlar kendiliğinden hamile kalıyor, bu iş kısmet ve bir o kdar da stres işi, kafada stresi azalt gebelik şansını arttır, belki preseed de bu işi yapıyordur, biliyor muyuz?sempatiksalakcinni
hoşgeldin anjeeeel kaydirigubbakcemile3nasılsın işlerini toparladın mı?

fertiltr isteyenlerin kendisine özelden msj yazmasını istemiş, onlar da yazarlar, hatta biz de iletiriz, ama yeter artık bu sayfalar reklam yapma aşkıyla dolup taşmasın, burda zaten herkes preseedı biliyorzemuszemus

anjeli ben bunu çok düşündüm biliyomusun acaba psikolojikmi preseedle hamile kalmak yani inanıyosun ve hamile kalmaya yardımcı diye biliyosun beyni yönlendiriyosun hamile kalacagına bundan dolayıda olabilir biçok arkadaşımızın hamileligi
gerçi bende çok inanmıştım ama olmadı

iyiyim şeker sen nasılsın?
hepiniz patlamışsınız ama haklısınız.....
ya meryem suresini duydunuzmu ben okumaya başlıycam bugunden itibaren türkçe mealini okudumda allaha çocuk olması için bir dua

iyiyim ben de adetim bitti şükür:))şimdi ağrı kliniklerini arastırıyorum, migren için de bi tedaviye baslamam lazım artık, çünkü hayat kalitemi etkiliyor artık...

canım meryemi ben gecen ay okudum, allah kabul etsin inşallah. bi de burda cicekcik vardı, şu an hamile, o da günde 21 kez fatiha suresini okumus 41 gün. ben koca meryemi bitirdim, fatihayı hep unuttum gün içinde, ama yapıcam sanırım...

Sevgili Fertil TR, karşımdakini ne kadar eletirirsem kendimi de eleştirmenin o kadar önemli olduğunu bilmekteyim. Bu yüzden sizi bahsettiğiniz firmadan olduğunuzu düşünerek yazdığım mesaj için özür dilerim...Sanırım o firmadan olduğunuzu zannetmek olağan dışı değildir...Ama sözümde yine varım, ne olur kırılmayın gücenmeyin ama sizin buradaki bulunma varlığınız ürünün tanıtımı ve satışı ile ilgili... ben tüp bebek yönteminin TR de bu kadar fazla uygulanmasına en fazla karşı çıkanlardan biriyim...ve hakikaten TR de bu kadar dramatik şekilde bu merkezlerin artması çok sakıncalı ve üzücü...yurt dışında çiftler bebek olmuyor diye bir dr a gittiklerinde 4-5 yıl kadar bekleyin diyor...zaten normal bir çiftin gebelik elde etme şansı her ay sadece %20...bu şansı elde etmek günümüz koşullarında hakikaten çok zor...bir sene dahi dolmadan çiftlerin çeşitli yöntemlere başvurmasını doğru bulmayanlardanım anlayacağınız...diğer taraftan,o bahsettiğiniz 110 firma çalışanlarından herhangi biri gelin bizde tüp bebek yaptırın vs demiyor... ürünü nereden temin ettiğiniz önemli değil. Amaç doğal yolla hamile kalmaya yardımcı ürünleri ülkemizde duyurmak demişsiniz...ben bu görüşünüzün samimi olduğuna inanmıyorum sadece...tabii ki %100 ticari mentalite ile bu sayfaya giriş yaptınız demiyorum, siz de bir bayansınız, eminim ki siz de bu endişeleri taşıyorsunuz, siz de empati kuruyorsunuz...ama ben ne yazık ki sizin düşüncenizin çoğunluğunun, ürün distribütörü olarak sayfanızda yer alacak yorumlar ve bu yorumlara inanıp güvenen insanların sizin firmanız üzerinden ürünleri sizin üzerinizden alması...bir de ortada dolanan bahsettiğiniz bir oran var %20 şansı artırdığı ile ilgili...bu oran eğer çiftlerin her ikisinde de sorun yoksa geçerli diye düşünüyorum... benim eşim önemli bir hastalık geçirdi, Allah a şükürler olsun atlattık sayılır... siz isterseniz olimpik bir havuzu tamamiyle preseed ile doldurun da sıkıysa hamile kalayım :roflol: sempatiksalakcinni

bakın ben nihayetinde duyguları olan bir insanım, sizin çeşitli yazılarınızı gördüğümde tepki olarak ilk mesajı yazmam çok doğal...mesajımın başında dediğim gibi diğer firmadan sanarak bazı sözler sarfetmemden dolayı tekrar özür dilerim...ama bunu lütfen tükürdüğünü yalıyor diye anlaşılmasın...hep diyorum ya her gün bu acılarla yanıp tutuşuyoruz...biz kendi aramızda dertleşip konuşuyoruz...bırakın buralardan mesajlar elde edip sitenize bu yorumları yazdırma isteğini...bırakın, o siteyi ziyaret edenler, isterlerse bir iki cümle ile ifade etsinler deneyimlerini, duygularını...bana göre, sizin bu topike girip, hadi doğal yolla çözüm üretmeye yönlendirelim..bizim sitemize yorumlarınızı yazın vs demek doğru değil....umarım iyi ifade edebilmişimdir...sizi kırıp üzdüysem de çok özür dilerim...

beni anlamanız dileğiyle, sevgiler

Sevgili Ebrubu,
Yazılanlar için kırılmadım, sadece gereksiz ve yanlış ithamlar beni üzdü. 20 TL ye son kullanma günü geçen ürünleri satarak insanları kandıran kişilerle, tüm gerekli ticari ve yasal prosedürleri yerine getirip, distribütörlük alarak TC Sağlık Bakalığı izini ve kontrolleriye ürünleri Türkiye ye getiren firmamızı bu kişilerle aynı keseye koyulması hiç doğru değildi.
Firmamız elbette ticari amaçla kurulmuştur ama bunun yanında ihtiyaç sahiplerine ve tüm çiftlere Doğal Yolla Hamile Kalma yöntemlerini ve buna yardımcı ürünlerin varlığını duyurmak gibi bir misyonu var. Ayrıca bazı derneklerde ihtiyaç sahiplerine PRE~SEED ve OVULASYON testlerimizi her ay ücretsiz olarak dağıtmaktayız.
Zaten Tüm mesajlarımda da belirttiğim gibi " ÜRETKENLİKLE İLGİLİ CİDDİ PROBLEMİ OLMAYAN ÇİFTLER " de %20 başarı oranına sahip diyorum. Yani bu tip çiftlerin hemen Tüp Bebek Merkezlerine koşup, 5.000 TL - 7.000 TL ödeyerek negatif bir sonuçta maddi ve manevi olarak yıkılmadan önce, doğru ovulasyon döneminin belirlenerek, PRE~SEED ile bir süre denemelerini tavsiye ediyoruz. Olay sadece budur..

Sevgili gukem arkadaşımın dediği gibi susmak, konuşmaktan daha etkilidir. Bizde susup, bu forumu ve diğerlerini takip ederek, zahmetli ve pahalı tedaviler yerine sadece 130 TL 'lik PRE~SEED ile hamile kalan hanımlar için sevinip, ürünümüzle gurur duymaya devam edeceğiz. Bu bu çiftlerin hayır duaları ile amacımıza ulaşacağımıza eminiz.
Sevgiyle Kalın.

kızlar önceki sayfalarda ankarada iyi tüp bebek merkezi sormuşsunuz sanırım... anatolia ve kavaklıdere tüp bebek merkezlerini öneririm şiddetle.. ama eğer özellikle fakülte hastanesi isterseniz gazi ünv. de prof oldu sanırım şimdi mehmet erdem var oda bu konuda çok çok iyi bi uzman. belki bi faydası olur diye yazdım yalnız merkez ararken 2 kez tüp bebek yaptırıp başarısız netice alan biri olarak şunuda söyleyeyim, sorununuza göre merkez araştırın mesela bazı merkezler erkek faktöründe çok iyi netice alıyolar bazıları başka sorunlarda o yüzden çok çok iyi, detaylı araştırıp ona göre karar verin lütfen..

Nursu bu merkezlerin uzmanlaştığı sorunlar nedir. Anatolia'yı duymuştum daha önce. Örneğin eşimin sperm sayısında problem var benim. Hangi merkez bu konuda daha iyi?

merhabalar herkese
genç hanımlar neden sessizsiniz bu kadar.herkes regli gününü sayıyor sanırım rehavet çökmüş gibi.))) ay ben de ovülasyon zamanım geçti çok şükür yorucu oldu bu hafta zaten .
ben kendime iki tane doktor buldum. 1. si bitki bilimci. diğeri bir prof. inanılmaz övdüler adam tüp yaptırmadan her şeyi çözbildiğini iddia ediyormuş.benim yaşlarda ve benden daha olumsuzlıkları olan bir kadın hamile kalmış. önümüzdeki üç ay bu ikisini deneyeceğim olmazsa tüp elbette.eğer olumlu bişi yaşarsam hepinizi bu doktorlara götürebilirim:)))

inşallah olur gukem
buarada sigara olayını neyaptın 3-4 diyodun içiyomusun?

35.ay sen nasılsın canım
bu ay preseed kullandın mı?

cnm kullandı 1 kere ama dün ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı ve monitördede 3.seviyeyi gördüm 2gün içinde preseedi üst üste kullanayım diyorum
hadi inşallah bu sefer olur
bende bu ay ovulasyon testide yok bugün 9. günüm 11. gün ve 13. kullanmayı düşünüyorum
geçen ay abarttım hergün ilişki ve azcık preseed denedim olmadı buayda hayırlısı diyorum artık

X