Preseed kullananlar

canım ya keşke igne deneseydin bu ay
neyse inşallah olurda kurtulursun
ben klomeni en son kullandıgımda günde 2 tane içmiştim o bile beni sarstı geceleri uyanıyodum ateş basması oluyodu,bunalım falan giriyodu hatta korktum son gün tek atmıştım klomeni
seni anlıyorum mutlaka etkiliyo dengeyi sarsıyo
bian önce kurtulsak artık şu hormonlardan
valla canım ben artık umutluyum yaaa, dünden beri benim ameliyatımı yapan doktorumun internette yazılanlarına bakıyorum, herkes cok memnun, tüp bebekte de uzman.. hazirandan sonra kendimizi onun ellerine bırakıcaz eger bebegimiz gelmezse, herseyin hayırlısı...
iyiyim canım bende bu ay gün falan saymayayım demiştim sen sorunca dayanamadım saydım hemen
bu ay çok yogunlaşmayı düşünmüyorum,hatta hiç ilişkiye falan girmesemmi acaba belki öyle olur :))
sigarada 3 düşürdüm kafayı falan yiyorum
eşimde bıraktı 4 gündür içmiyo
güya ben azaltıp bırakacaktım adam tak diye bıraktı ben sürünüyorum hala

valla ben eşinin yerinde olsam tane içirmem sana:roflol:anacım içmeyene acayip kokuyor çünkü sigara, hadi 3 iyi, azalttın, inşallah en kısa zamanda da tümden bırakırsın.

valla canım ben artık umutluyum yaaa, dünden beri benim ameliyatımı yapan doktorumun internette yazılanlarına bakıyorum, herkes cok memnun, tüp bebekte de uzman.. hazirandan sonra kendimizi onun ellerine bırakıcaz eger bebegimiz gelmezse, herseyin hayırlısı...

valla ben eşinin yerinde olsam tane içirmem sana:roflol:anacım içmeyene acayip kokuyor çünkü sigara, hadi 3 iyi, azalttın, inşallah en kısa zamanda da tümden bırakırsın.
valla canım sıgara bırakma işi çok zor dayanamıyosun
delirtiyo insanı resmen ama bırakcam kesin kararlıyım
eşim bıraktı ya en azından yanımda içen yok

tüp bebek olayı çok düşündürüyo insanı ,hani yaptırıpta olmama ihtimali korkutuyo insanı
bazen bende diyorum gidip direk yaptırsammı diye ama bekliycem birazdaha temmuz ayında 20 günlük izin var olmazsa belki yaptırırım

canım benim tarihim yok
zaten bu ay bebekte olmıcakya
daha belli değil
bidahaki ay son tarihimi söylerim inşallah

kızlar önceki sayfalarda ankarada iyi tüp bebek merkezi sormuşsunuz sanırım... anatolia ve kavaklıdere tüp bebek merkezlerini öneririm şiddetle.. ama eğer özellikle fakülte hastanesi isterseniz gazi ünv. de prof oldu sanırım şimdi mehmet erdem var oda bu konuda çok çok iyi bi uzman. belki bi faydası olur diye yazdım yalnız merkez ararken 2 kez tüp bebek yaptırıp başarısız netice alan biri olarak şunuda söyleyeyim, sorununuza göre merkez araştırın mesela bazı merkezler erkek faktöründe çok iyi netice alıyolar bazıları başka sorunlarda o yüzden çok çok iyi, detaylı araştırıp ona göre karar verin lütfen..

hayırlısı canım yaaa, basınız saolsun, allah rahmet eylesin...

elbette eklerim sekerim, inşallah ugurlu gelir, önümüzdeki adet tarihini söylersen hemen ekleyim, tabi temennimiz gelmemesi:KK66:

bu ayki adetim yarın biticek inş muhtemelen 26 mart şu incirler havuş suyu falan bellimi olur işe yarar belki :) kaydirigubbakcemile3

Kıslar napıyorsunuz? Bi selam verip kaçıcam :)

Ayşesim sanırım yeni tarihim 18 mart olur, her ay aynı döngü peh peehhh :)

anjel, hilal, love, ebru, begumhan, sinemaltan ve apaydın yeni gelmeyesice günlerinizi söyler misin canlarım:)

canım inşallahh gerek kalmaz tüpe o aşamalarda kolay aşama degilki vallahi kendim ve bebek isteyenler için hergün dua ediyorum hayırlısı artık....

ebrucuğum,
canım kurumsal firmalarda ki ik ların kesinlikle terapiye gitmesi lazım. kendilerince soru sorma şekillleri bile kasıyor. ben 14 seneden beri aynı firmada çalışıyorum. heyecan olsun diye birkaç görüşmeye gitmiştim. ezberciler..
neyse inşallah daha iyileri ile görüşürsün ve tamamına erer..piyasa açıldı hemen hemen. kriz falan hikaye olma yolunda. otomotiv sektörü canavar gibi çalışıyor. şimdi ne alımlar olacak pehh...

ayşe kız uğrmaadın mı sen buralara hiç..

şimdi burada ki arkadaşlara bir soru,
bunu si<e soruyorum gerçekten kendime çok yakın hissetmemeden ve ne hikmetse burada hep aklı başında insanlar bulunmasında,,,,

hamile olsanız, özel sektörde çalışıyor olsanız sabah 7,30 gibi evden çıkıp akşam 19,30 - 20:00 gibi eve gelseniz çalışmaya devam edermişiniz? iyi bir maaş aldığınızı varsayın...
ben bu konuda çok karışığım. pirimimn dolmasına 5 sene var. yaşı zaten bekleyeceğim... 14 senelik bir çalışma hayatı.. bugüne kadar hep bırakırım diyordum ama iş ciddiye binince karıştım... bebeğe anne veya kayınvalide bakacak. anne %100 bakarım diyor ama uzakta oturuyor...
bazen diyorum yaş gelmiş zeten 30-31 e bırak maddiyatı, bak çocuğuna. bunca dönem bekledin, millet büyütse mi diye...

karar vermem lazım. iş yerine hamile olduğumu söylediğimde çalışıcam veya çalışmıcam diye bilgilendirme yapmam gerekiyor..

canım slm yaşın çok degil bence en azından pirimini doldurana kadar devam edebilirisn evde durmak emin olki çok sıkıcı alışkanlıklar var çünkü çocuk olunca zaman geçer evet ama pirimin dolsun bende özel sekt. çalışıyodum kolay degil stresli oluyor ortamı ama katlandım pirimimi doldurdum yaşımada 5 yıl var kısmet artık hayırlısı olsun senin içinde ne iyise

love, ayşe, nezo kızlar sağolun ya..
kadın olmak ne zor. kariyerde yaparım.... olmuyor işte. birşeylerden vazgeçmek durumunda kalıyorsunuz. bende &#37;70 çalışayım diyorum. bebeği yaşına getirip tekrar iş bulup dönmek zor bu şartlarda birde yaş olur o dönemlerde 33-34... uuuf.

Allah hakımda hayırlısı ne ise onu kısmet etsinn..

öpüyorum hepinizi ,
iyi akşamlar

Selam Hanımlar,

Ben PRE~SEED JEL' in Türkiye Distribütörü olan firmanın satış müdürü Gül KIVIRCIK. PRE~SEED JEL sizinde bildiğiniz gibi doğal yoldan hamile kalmaya desteklemede çokta başarılı. Ürünümüz takip edebildiğimiz kadarıyla, üretkenlikle ilgili çok ciddi problemleri olmayan çiftlerde &#37;20 başarı oranına sahip. ınternet üzerinden takip ederek, hamile kalan hanımların başarı hikayelerini ürünün web sitesinde yayınlıyoruz. Bildiğiniz üzere gün geçtikçe sayımızda artıyor. Ülkemizde Aşılama (IUI) başarı oranının %15-25 arası, Tüp Bebek (IVF) başarı oranı %30-35 arasında olduğuna göre, PRE~SEED 'in başarı oranı oldukça yüksek. Ürünlerimizle doğal yolla hamile kalınması için çiftlere hem ucuz maliyet, hem de zahmetsiz bir seçenek sunmaya çalışıyoruz.

Sizlere Tüp bebek (IVF), Aşılama (IUI) ve yakın zamanda çıkartılması planlanan Tüp Bebek Genelgesinden bahsetmek istiyorum.

Ülkemizde, çocuk sahibi olamayan çiftlerin, üretkenlikle ilgili ciddi problemleri olsun ya da olmasın, genellikle hemen Tüp Bebek (IVF) uygulamasına yönlendiriliyor. Doğal yolla hamile kalınması için pek bir çaba sarf edilmediği kanısındayız. Avrupa ve Amerika da, çocuk sahibi olmayan çiftlere, doktorlar en son çare olarak Aşılama (IUI) ve Tüp Bebek (IVF ) öneriyor. Onların en büyük çabaları, Doğal yolla gebeliğin gerçekleşmesi. Bunu sağlamak içinde, ilk önce ilaç dışı ürünleri, besin desteklerini, vitaminleri ve kürleri öneriyorlar. Ülkemizde ise bu iş neden böyle değil? Hiç düşündünüz mü?

Yeni çıkması beklenen Tüp Bebek Genelgesinde göre, her Tüp Bebek (IVF) Tedavi sonucunda ne kadar fazla sağlıklı EMBRıYO nuz elde edilirse edilsin, 35 yaş altı hanımlara,

1. Tüp bebek uygulamasında 1 EMBRıYO,
2. Tüp bebek uygulamasında 2 EMBRıYO,
3. Tüp bebek uygulamasında 3 EMRıYO transfer edilmesi söz konusu.

Çıkması için uğraşılan bu genelgeyle, ister istemez Tüp Bebek (IVF) tedavilerinin her türlü suistimale açık bir duruma düşeceği gibi gözüküyor. Daha önceden ülkemizde her uygulamada 3 EMBRıYO transferine izin var iken, şimdi bu genelge ile yukarıda bahsettiğim uygulamaya geçilmesi söz konusu. Yani bir düşünün eskiden 3 EMRıYO transfer edilen bir hanımdaki başarı şansını bir düşünün, birde şimdi çıkartılmak istenen genelgeye. Bir çift başarısız Tüp Bebek (IVF) tedavileri sonrası, yüksek şansın olduğu 3 EMBRıYO transfer edilebilmesi için 2 tedavi görmesi gerek. Bir tüp bebek tedavisinin iyi merkezlerde ilaç dahil ortalama 5.000 TL &#8211; 7.000 TL olduğunu düşünürsek, 3 EMBRıYO transfer edilecek tedaviye geçmek için, tüp bebek merkezlerine 10.000 TL &#8211; 14.000 TL vermek gerekiyor.

Elbette ki tüm dileğimiz, bebek özlemi çeken çiftlerin, doğal yolla çocuklarına sahip olmaları yada Tüp Bebek (IVF) tedavisine karar veren çiftlerin ilk denemelerinde hamileliğin gerçekleşmesidir. Ama bu gerçekleri de bilmemiz gerekir.

Bu genelge ile ile ilgili olarak, ÇıDER Derneği ( Çocuk ıstiyorum Dayanışma Derneği ) bir kampanya başlattı ve, tüm üyelerinden gerekli mercilere bu genelgenin iptal edilmesi için mesaj göndermeleri isteniyor.

Biz firma olarak, Avrupa ve Amerika daki doktorların yaptığı gibi, ilk önce doğal yolla hamile kalınmasını destekliyoruz. Yurtdışında, Tüp bebek tedavisi, doktorlar tarafından en son seçenek olarak görülüyor. Biz ülkemizdeki gibi, hemen IUI-(aşılama) ve IVF-(tüp bebek) tedavisine geçilmesine karşıyız. Bu nedenle, firma olarak sadece, doğal yolla hamile kalmaya yardımcı, destekleyici ürünleri ülkemize getirdik.

PRE~SEED JEL i daha bilinir hale getirmek için medya kanalında bir çalışma yapmak istiyoruz. PRE~SEED kullanarak bebeğine kavuşan yada hamile kalan anne adaylarına seslenmek istiyorum. Firmamızın başlatacağı gazete, dergi ve TV kanallarında başarı hikayelerinizi paylaşarak, ihtiyaç sahiplerine sesimizi ve ürünlerimizi duyurmak ister misiniz?
Unutmayınız ki, ülkemizde internet kullanımı oldukça düşük ve PRE~SEED ürününde haberi bile olmayan milyonlarca çift var.

Ülkemizde 2.000.000 çeşitli sebeplerden dolayı bebek sahibi olamıyor. Bebek özlemi çeken ama hayallerine ulaşamamış çiftlere de doğal yolla hamile kalmaya yardımcı ürünümüzü duyurarak, çok daha ucuz maliyetlerde, çok daha zahmetsiz bir çözüm sunmak istiyoruz. Bir çok çiftin Aşılama(IUI) veya Tüp Bebek (IVF) yaptıracak parası yok. %20 başarı oranına sahip PRE~SEED JEL bu çiftlere bir alternatif. Sizden ricam bizimle ve çocuk özlemi çeken çiftlerle birikimlerinizi paylaşmanız.
Unutmayınız ki, bir zamanlar sizde bebek özlemi çekiyordunuz, ama PRE~SEED ile bu özleminize kavuştunuz yada kavuşmak için gün sayıyorsunuz.

Bunun manevi yanı çok önemli. Sizden konu hakkında benimle, özelden mesaj atarak yada şirket telefonundan arayarak benimle temasa geçmenizi rica ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Selam Hanımlar,

Ben PRE~SEED JEL' in Türkiye Distribütörü olan firmanın satış müdürü Gül KIVIRCIK. PRE~SEED JEL sizinde bildiğiniz gibi doğal yoldan hamile kalmaya desteklemede çokta başarılı. Ürünümüz takip edebildiğimiz kadarıyla, üretkenlikle ilgili çok ciddi problemleri olmayan çiftlerde %20 başarı oranına sahip. İnternet üzerinden takip ederek, hamile kalan hanımların başarı hikayelerini ürünün web sitesinde yayınlıyoruz. Bildiğiniz üzere gün geçtikçe sayımızda artıyor. Ülkemizde Aşılama (IUI) başarı oranının %15-25 arası, Tüp Bebek (IVF) başarı oranı %30-35 arasında olduğuna göre, PRE~SEED 'in başarı oranı oldukça yüksek. Ürünlerimizle doğal yolla hamile kalınması için çiftlere hem ucuz maliyet, hem de zahmetsiz bir seçenek sunmaya çalışıyoruz.

Sizlere Tüp bebek (IVF), Aşılama (IUI) ve yakın zamanda çıkartılması planlanan Tüp Bebek Genelgesinden bahsetmek istiyorum.

Ülkemizde, çocuk sahibi olamayan çiftlerin, üretkenlikle ilgili ciddi problemleri olsun ya da olmasın, genellikle hemen Tüp Bebek (IVF) uygulamasına yönlendiriliyor. Doğal yolla hamile kalınması için pek bir çaba sarf edilmediği kanısındayız. Avrupa ve Amerika da, çocuk sahibi olmayan çiftlere, doktorlar en son çare olarak Aşılama (IUI) ve Tüp Bebek (IVF ) öneriyor. Onların en büyük çabaları, Doğal yolla gebeliğin gerçekleşmesi. Bunu sağlamak içinde, ilk önce ilaç dışı ürünleri, besin desteklerini, vitaminleri ve kürleri öneriyorlar. Ülkemizde ise bu iş neden böyle değil? Hiç düşündünüz mü?

Yeni çıkması beklenen Tüp Bebek Genelgesinde göre, her Tüp Bebek (IVF) Tedavi sonucunda ne kadar fazla sağlıklı EMBRİYO nuz elde edilirse edilsin, 35 yaş altı hanımlara,

1. Tüp bebek uygulamasında 1 EMBRİYO,
2. Tüp bebek uygulamasında 2 EMBRİYO,
3. Tüp bebek uygulamasında 3 EMRİYO transfer edilmesi söz konusu.

Çıkması için uğraşılan bu genelgeyle, ister istemez Tüp Bebek (IVF) tedavilerinin her türlü suistimale açık bir duruma düşeceği gibi gözüküyor. Daha önceden ülkemizde her uygulamada 3 EMBRİYO transferine izin var iken, şimdi bu genelge ile yukarıda bahsettiğim uygulamaya geçilmesi söz konusu. Yani bir düşünün eskiden 3 EMRİYO transfer edilen bir hanımdaki başarı şansını bir düşünün, birde şimdi çıkartılmak istenen genelgeye. Bir çift başarısız Tüp Bebek (IVF) tedavileri sonrası, yüksek şansın olduğu 3 EMBRİYO transfer edilebilmesi için 2 tedavi görmesi gerek. Bir tüp bebek tedavisinin iyi merkezlerde ilaç dahil ortalama 5.000 TL &#8211; 7.000 TL olduğunu düşünürsek, 3 EMBRİYO transfer edilecek tedaviye geçmek için, tüp bebek merkezlerine 10.000 TL &#8211; 14.000 TL vermek gerekiyor.

Elbette ki tüm dileğimiz, bebek özlemi çeken çiftlerin, doğal yolla çocuklarına sahip olmaları yada Tüp Bebek (IVF) tedavisine karar veren çiftlerin ilk denemelerinde hamileliğin gerçekleşmesidir. Ama bu gerçekleri de bilmemiz gerekir.

Bu genelge ile ile ilgili olarak, ÇİDER Derneği ( Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği ) bir kampanya başlattı ve, tüm üyelerinden gerekli mercilere bu genelgenin iptal edilmesi için mesaj göndermeleri isteniyor.

Biz firma olarak, Avrupa ve Amerika daki doktorların yaptığı gibi, ilk önce doğal yolla hamile kalınmasını destekliyoruz. Yurtdışında, Tüp bebek tedavisi, doktorlar tarafından en son seçenek olarak görülüyor. Biz ülkemizdeki gibi, hemen IUI-(aşılama) ve IVF-(tüp bebek) tedavisine geçilmesine karşıyız. Bu nedenle, firma olarak sadece, doğal yolla hamile kalmaya yardımcı, destekleyici ürünleri ülkemize getirdik.

PRE~SEED JEL i daha bilinir hale getirmek için medya kanalında bir çalışma yapmak istiyoruz. PRE~SEED kullanarak bebeğine kavuşan yada hamile kalan anne adaylarına seslenmek istiyorum. Firmamızın başlatacağı gazete, dergi ve TV kanallarında başarı hikayelerinizi paylaşarak, ihtiyaç sahiplerine sesimizi ve ürünlerimizi duyurmak ister misiniz?
Unutmayınız ki, ülkemizde internet kullanımı oldukça düşük ve PRE~SEED ürününde haberi bile olmayan milyonlarca çift var.

Ülkemizde 2.000.000 çeşitli sebeplerden dolayı bebek sahibi olamıyor. Bebek özlemi çeken ama hayallerine ulaşamamış çiftlere de doğal yolla hamile kalmaya yardımcı ürünümüzü duyurarak, çok daha ucuz maliyetlerde, çok daha zahmetsiz bir çözüm sunmak istiyoruz. Bir çok çiftin Aşılama(IUI) veya Tüp Bebek (IVF) yaptıracak parası yok. %20 başarı oranına sahip PRE~SEED JEL bu çiftlere bir alternatif. Sizden ricam bizimle ve çocuk özlemi çeken çiftlerle birikimlerinizi paylaşmanız.
Unutmayınız ki, bir zamanlar sizde bebek özlemi çekiyordunuz, ama PRE~SEED ile bu özleminize kavuştunuz yada kavuşmak için gün sayıyorsunuz.

Bunun manevi yanı çok önemli. Sizden konu hakkında benimle, özelden mesaj atarak yada şirket telefonundan arayarak benimle temasa geçmenizi rica ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla.
her konuda oldukça haklısınız ancak bu pre seed in tükiye deki fiyatları da can yakıyor hani . aldım bir kez ve bitti gene almam gerekiyor ama 130 ytl. bu konuya da bir değinseniz ....başka ülkeden alınca ucuza geliyor neden burada pahalı?ben 2. yi alamayacağım üzgünüm

yurtdışı sitede 16 USD bile varken burda 130 tl arada ciddi fark var

kızlar ben yurtdışından biliyosunuz bir siteden preseed satın almıştım.(site ismi vermiyorum ama siz anladınız.) fakat preseed elime ulaşmadı.Ben de mail attım.gelen cevap şuydu:gümrüğe takılmış veya kaybolmuş olabilir diyo.Bu durumda paranızı paypal ile iade edelim demiş.Peki nasıl olacak bu?Bu aşamayı bilen var mı?

her konuda oldukça haklısınız ancak bu pre~seed in tükiye deki fiyatları da can yakıyor hani . aldım bir kez ve bitti gene almam gerekiyor ama 130 ytl. bu konuya da bir değinseniz ....başka ülkeden alınca ucuza geliyor neden burada pahalı?ben 2. yi alamayacağım üzgünüm

Sevgili Gükem,

Fiyat konusunda size ve forumdaki diğer hanımara şöyle bir açıklama yapabilirim. INGFertility ve Babystart Firmalarının ürünlerinin Türkiye ve KKTC Distribütörlüğünü alabilmek için bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşma için üretici firmalara bir bedel ödendi. Bunun haricinde, ürünleri ülkemize getirmek için TC Sağlık Bakanlığından izinler alındı, gümrük, vergi, taşıma v.s. gibi bedeller devlete ödendi ve ödeniyor. Eczanelere ürünleri ulaştırmak için Ecza depolarını bir bedel ödenmekte, Eczanelerde bu ürünü satabilmesi için Eczanelere bir bedel ödenmekte. Takdir edersiniz ki, bu bedeller toplandığında ortaya çıkan rakam, ürünün 130 TL ye satılmasına sebep oluyor. Ticari anlamda Yurtdışı ile Türkiye' yi hiç bir zaman aynı teraziye koyamazsınız. G.G tarzı yerlerde satılan ürünler tamamen ülkemize kaçak olarak getirildiği için, devlete vergi, taşıma masrafı, ecza deposu ve eczane karları olmadığı için düşük rakamlardan satılabiliyor. Firma olarak belirlerdiğimiz bu satış rakamı bizce yüksek değil. Çünki, Bebek özlemi çeken çiflerin hikayelerini dinlediğimizde bir araba parası, bir daire parası gitti diyen çok çift var. Ama ortada sonuç bile olmayanlar var. Pre~seed ve Babystart ürünlerimiz doğal yolla hamile kalmayı destekleyen bir alternatif.

%20 Başarı oranı karşılığı 130 TL ( Aylık kullanım maliyeti 65 TL ye gelir, her olvulasyon dönemi 5 kullanım ),

%15-25 Aşılama başarı oranı 1.000-2.000 TL,
%30-35 Tüp bebek başarı oranı 5.000 TL - 7.000 TL.

Şimdi sizlere soruyorum, Bu rakam ve sonuçlara göre, Pre~seed Pahalı mı?

Sevgiyle kalın...

Şunuda belirtmek isterim;

Çok yakın bir tanıdığım, kendinde ve eşinde hiç bir problem olmamasına rağmen 4 defa aşılama, 3 defa tüp bebek yaptırdı. Yaptırdığı merkezlerde, Acıbadem, Alman ve Amerikan....
Sonuç hala sıfır. Bu tedavilerin aileye maliyeti 45.000 TL oldu..

Bunları duyunca, bilince 130. TL pahalı değil hanımlar.....

Çok yakın bir tanıdığım, kendinde ve eşinde hiç bir problem olmamasına rağmen 4 defa aşılama, 3 defa tüp bebek yaptırdı. Yaptırdığı merkezlerde, Acıbadem, Alman ve Amerikan....

Gül Hnm aşılama veya tüp bebeğin değeri global olarak her yerde çok pahalı, bu işlemlerin pahalı olduğu bilerek göze alarak bu tedavilere giriyoruz. Ama gerçek değerinin 20$ 'dan fazla olmadığını bildiğimiz bir ürüne 130 tl vermemizi bekleyemezsiniz, zira infertiliteyle uğraşan çiftler olarak zaten yeterince fazla masrafımız var, doktor+tahliller..vs.

Doğal olarak preseedi üçte biri ücret ödeyeceğimiz internet sitelerinden almayı tercih ediyoruz, siz de kendinizi bizim yerimize koyun, aynı ürüne 35 tl vermeyi mi yoksa 130 tl vermeyi mi tercih edersiniz?

Eğer bizim gibi çiftlerin preseedi Türkiye'den temin etmesini istiyorsanız, fiyatı kesinlike USA'dekina yakın bir yere çekmek durumundasınız, aksi takdirde internet kullanıcıları kesinlikle müşterileriniz arasına giremez.

bence de preseedin fiyatı çok yüksek.siz aşılama ya da tüp bebekle kıyaslamışsınız ama her kullandığımızda hamile kalacağımızın garantisi varmış gibi konuşmuşsunuz,çok para değil demişsiniz 130 için.ama pozitif sonuç alamayıp da sürekli kullanınca evet çok para.ben tüp bebek tedavisine maddiyatsızlıktan geçemiyorum mesela.bu arada da bunu deneyeyim dedim.ama tekrar alabileceğimi sanmıyorum.çünkü 1.ay işe yaramadı.tekrar yarım kalan tüpü bitireceğim bu ay .tekrar almayacağım.çünkü çok pahalı

kızlar önceki sayfalarda ankarada iyi tüp bebek merkezi sormuşsunuz sanırım... anatolia ve kavaklıdere tüp bebek merkezlerini öneririm şiddetle.. ama eğer özellikle fakülte hastanesi isterseniz gazi ünv. de prof oldu sanırım şimdi mehmet erdem var oda bu konuda çok çok iyi bi uzman. belki bi faydası olur diye yazdım yalnız merkez ararken 2 kez tüp bebek yaptırıp başarısız netice alan biri olarak şunuda söyleyeyim, sorununuza göre merkez araştırın mesela bazı merkezler erkek faktöründe çok iyi netice alıyolar bazıları başka sorunlarda o yüzden çok çok iyi, detaylı araştırıp ona göre karar verin lütfen..
canım ben başkentte hulusi beye gitmeyi düşünüyorum ama gercekten anatoliayı herkes övmüş, inşallah o günlere gelmeyiz dogal yoldan kalırız ama gerek kalırsa uzun uzun konusuruz canım çok saol:)

bu ayki adetim yarın biticek inş muhtemelen 26 mart şu incirler havuş suyu falan bellimi olur işe yarar belki :) kaydirigubbakcemile3
hayırlısı olsun canım, ekliyorum seni de
Kıslar napıyorsunuz? Bi selam verip kaçıcam :)

Ayşesim sanırım yeni tarihim 18 mart olur, her ay aynı döngü peh peehhh :)
aman anjeeel sana da hoşgeldin güle güle olduk kac zamandır, bitir de işlerini gel artık aramıza:)
canım inşallahh gerek kalmaz tüpe o aşamalarda kolay aşama degilki vallahi kendim ve bebek isteyenler için hergün dua ediyorum hayırlısı artık....

love, ayşe, nezo kızlar sağolun ya..
kadın olmak ne zor. kariyerde yaparım.... olmuyor işte. birşeylerden vazgeçmek durumunda kalıyorsunuz. bende %70 çalışayım diyorum. bebeği yaşına getirip tekrar iş bulup dönmek zor bu şartlarda birde yaş olur o dönemlerde 33-34... uuuf.

Allah hakımda hayırlısı ne ise onu kısmet etsinn..

öpüyorum hepinizi ,
iyi akşamlar
güle güle selmacııım

Sevgili Gükem,

Fiyat konusunda size ve forumdaki diğer hanımara şöyle bir açıklama yapabilirim. INGFertility ve Babystart Firmalarının ürünlerinin Türkiye ve KKTC Distribütörlüğünü alabilmek için bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşma için üretici firmalara bir bedel ödendi. Bunun haricinde, ürünleri ülkemize getirmek için TC Sağlık Bakanlığından izinler alındı, gümrük, vergi, taşıma v.s. gibi bedeller devlete ödendi ve ödeniyor. Eczanelere ürünleri ulaştırmak için Ecza depolarını bir bedel ödenmekte, Eczanelerde bu ürünü satabilmesi için Eczanelere bir bedel ödenmekte. Takdir edersiniz ki, bu bedeller toplandığında ortaya çıkan rakam, ürünün 130 TL ye satılmasına sebep oluyor. Ticari anlamda Yurtdışı ile Türkiye' yi hiç bir zaman aynı teraziye koyamazsınız. G.G tarzı yerlerde satılan ürünler tamamen ülkemize kaçak olarak getirildiği için, devlete vergi, taşıma masrafı, ecza deposu ve eczane karları olmadığı için düşük rakamlardan satılabiliyor. Firma olarak belirlerdiğimiz bu satış rakamı bizce yüksek değil. Çünki, Bebek özlemi çeken çiflerin hikayelerini dinlediğimizde bir araba parası, bir daire parası gitti diyen çok çift var. Ama ortada sonuç bile olmayanlar var. Pre~seed ve Babystart ürünlerimiz doğal yolla hamile kalmayı destekleyen bir alternatif.

%20 Başarı oranı karşılığı 130 TL ( Aylık kullanım maliyeti 65 TL ye gelir, her olvulasyon dönemi 5 kullanım ),

%15-25 Aşılama başarı oranı 1.000-2.000 TL,
%30-35 Tüp bebek başarı oranı 5.000 TL - 7.000 TL.

Şimdi sizlere soruyorum, Bu rakam ve sonuçlara göre, Pre~seed Pahalı mı?

Sevgiyle kalın...

tamam dediklerinizde gercekten haklısınız ama infertilite gurubundaki bircok hanım internetten arastırma yaptıgında kadınlar kulubune yönleniyor, preseedı ben de burası sayesinde duydum, eminim bir cok arkadasım da öyle.. gecen yıl ilk siparişi fertiltrden vermemde 65 tl gibi bi ücret ödemişken, bir sonraki sipariş girişimimde fiyatı ikiye katlamak ne kadar adil, siz daha reklamlarınızı görsel ve basılı yayından duyurmadan biz burda birbirimize preseed önermiştik ve ödülü fiyatları ikiye katlamanız mıdır sizce?

sizin yakınınıza, 45000 liralık tedavisi öncesinde preseed kullansa gebelik garantisi mi verecektiniz? bu süreçleri bilmiyor olabilirsiniz ama ilk muayene, akabininde gerekli tetkikler, tedaviler, gerekirse operasyonlar...üstüne preseed...hepsine okey diyoruz zaten burda kimse rutin bir kontrolden gecmeden tüpe basvurmadı benim bildiğim kadarıyla.. ha siz diyorsunuz ki 130 çok mu? değil elbette, ama inanın 45 tl 130 liranın neredeyse üçte biri, göz göre göre de kimse bu tuzağa düşmez...

burdan preseed siparişi vermek isteyen tüm hanımları elimden geldiğince özel msj yoluyla en uygun fiyata alabilecekleri yere yönlendiriyorum, bununla da gurur duyuyorum.

iyi günler dilerim

X