Preseed kullananlar

sen onu aşılamadan sayma ozaman..evet 5 ay ama yinede ayrılık işte :gitme: biz elimizi çabuk tutsakda RABBİMİN elinde.. sen ne mezunusun bu arada?

sen onu aşılamadan sayma ozaman..evet 5 ay ama yinede ayrılık işte :gitme: biz elimizi çabuk tutsakda RABBİMİN elinde.. sen ne mezunusun bu arada?
dogru diyosun herşeyin bi zamanı var ama bizde elimizden geleni yapalım kader deyip beklemeyelim
ben kamu yönetimi mezunuyum canım
konyada bildigin iyi bir ürolog varmı?

ay tatlım kiminin iki tarafta kiminin tek taraflı oluyor benim solda .o yüzden soldan yumurtam gelişmiyor. kist izin vermiyor. sadece sağdan gelişiyor her ay bi tane ama soldaki kist genel olarak kaliteyi bozuyor.aslında ben buna dair dün gece mesaj yazmıştım demekki görmediniz. benim de sancım oluyor işte o sancıyı oluşturan çikolata kisti benim bir arkadaşım yerlerde sürünüyor kisti büyük ama onun benim 2.5 cm.ben anadolu sağlık merkezi var burda duymuşsundur belki çok meşhur bir hastahane prof aydın arıcı beni muayene etti kisti görmedi bile herkeste göremiyor canım özellikle çikolata kistim var mı diye sorman gerekiyor...

ay yumurtam sağdan gelişiyor demem gerekiyordu solda zaten kist var gelişmiyor

kadser senin aşılamanı yumurta çatladıktan kaç saat sonra yaptılar?
benim tam olarak saati belli degildi benim çatlamyı hissettmeme göre çatladıktan 28 saat sonra yaptılar aşılamayı biraz geçikme oldu sanırım

dogru diyosun herşeyin bi zamanı var ama bizde elimizden geleni yapalım kader deyip beklemeyelim
ben kamu yönetimi mezunuyum canım
konyada bildigin iyi bir ürolog varmı?

valla ürolog dediğin bevliyeci heralde işte hospitale gidiyordu eşim ama bi sonuç çıkmadı başkenttekine gittik oda vakit kaybetmeyin aşılama tüp bebek deneyin bişeyler dedi kaydirigubbakcemile3 ankara ya gittik kaan aydoa a onun gibi sadece 2 tane dr. varmış biri kendi diğeride istanbulda ama dedim ya ondanda bişey çıkmadı verdiği ilaçlar pek etki etmediği gibi bayada maddi etkiledi neyse sağlık olsun bakalım :)

renkli dopler her hastanede varmıdır ki bide onu çektireyim bari

aurorada çektircekti neyaptıki

valla çatlama iğnesini perşembe aşkam saat 11 de yaptılar.aşılamayıda cumartesi saat 11de.seninki erken olmuş öyle şaçma şeymiolur canım saati var onun.sen hakkaten onu aşılamadan falan sayma...

valla çatlama iğnesini perşembe aşkam saat 11 de yaptılar.aşılamayıda cumartesi saat 11de.seninki erken olmuş öyle şaçma şeymiolur canım saati var onun.sen hakkaten onu aşılamadan falan sayma...
canım seninki dogru ama senin igne vurulmuş igneden 12 saat sonra çatlıyo 24 saat sonrada aşılamayı yapıyolar yani çatladıktan sonra 24. saat

benim öyle olmadı kendilinden çatladı igne vurulmadım ve 28 saat sonra aşılama oldu yani 3-4 saat geçikti doktorumun hatasıydı

herkese iyi akşamlar kızlar

öyledemi oluyormuş!hayırlısı bakalım neyse canım ben çıkyorum şimdilik hoşçakalın...

tünaydın kızlar,
ebrubu canım burdasu-ın. ne yaptın? nasıl geçti görüşme?...

masal,
bugün gördüm mesajını çok teşekkürler iyi ve güzel dileklerin için. en kısa zamanda seninde bu gezel duyguyu tatmanı dilerim..

35 ay ,
nasıl gidiyor bitmiştir artık çalışmalar:))

love,
hayatım takip ediyorum da seni hep araştırıyorsun. helal olsun sana. inşallah en kısa zamnda ne şekilde olursa olsun seninde güzel haberlerini duyarız..

hilalbebik,
tebrikler. çok kısa zamanda kendini toparlamışsın. daha doğrusu hiç dağılmamışsın.. sanırım bu pozitif olmakla alakalı bir durum. inşallah en kısa zamnda tekrardan güzel haberlerini alırız.

cetrefilli ayşem sen nasılsın? yumurta takibine sanırım bu ayda devam ediyorsun..

aman ne güzel olmuş eski haline gelmiş

selmam valla neyapayım canım habire netten araştırıyorum herkese soruyorum doktorlarada pek güvenim kalmadı ondan canım bende acaba ne var demekten kafayı yiyorum..neyse izine gitcem ya bazı testleri yaptırınca rahatlarım artık

selmacım merhabaa
siteye bir türlü giremedim...açılmadı sayfa nedense
iyi geçmedi canım yaaa...ne yapacağımı şaşırdım
kendini iafe et dediler, beni bilmedikleri için anlattım açıklayarak...bu sefer detaycısın dediler...anlatmasam kendini ifade edemiyo diyeceklerdi eminim
neyse hayırlısı olsun, kaderde varsa ararlar

sizden ne haberler efemm...yiğenime dokun benim için

ayşee, anjelik sizden ne haberler

ve henüz tanışmadığım arkadaşlara da selamlar

e kızlar benim sabah yazdıklarım gitmiş(((((
ne saçma
gıcık oldum yaaaaaaaaaa

size şey sormuştum
dün bende preseed sipariş ettirdim
arkadaşım yolladı
benim anlamadığım şu
kargo parasın ondanmı kesilcek eldenmi veriliyo bida ne kadar yazarsanız çok sevinirim
hıı bide dün sipariş ettiler
ne zaman elimde olur?????
cevaplarsanız sevinirim

selmascım evet canım
çok şükür dağılmadan toplandım
eğer kendimi hamileliğe kaptırsaydım çok dağılrdım ama şimdi RABBıME çok şükür iyiyim canım
çok teşekkür ederim canım benim inşaalh bidaha gelir bebiş

herkese slm nasılsınız? ben idare ediyorum yumurtlama takibine gittim dün klomene devam dedi dr.p.tesi tekrar gidecegim tıkalı tüp tarafta gelişirse dedim işe yaramaz yumurtalar dedim fark etmez dedi bana dr. açık tarafada hareket edebilir dedi yumurta bunu bilmiyodum bal çörek otu tarçınıda yapıyorum bakalım artık hayırlısı zaten son iki ay nisan sonu tüpe geçiyorum kararım kesin beklemekte çok yorucu sevgiyle kalın

hilalcim ben gg dan spariş ettigimde kargo parasını elden verdim heralde burasıda aynı şekildedir sonuçta kargo parasını kargocu alıyo

selam kızlar ya bugün yeni bişey daha öğrendim sperme kültür testi yapıyolarmış nasıl bişey bileniniz varmı?baya faydasını görenler olmuş...

canım slm çikolata kisti bendede vardı ilk bebek istemeye karar verdigimde engel demişti dr. bana çocuk konusunda ben 2 ay aralıklarla sogan kürünü yaptım sonra kayıp oldu kist baska gittigm doktorlar birşey yok dediler bana denedinmi sogan kürünü sen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…