Preseed kullananlar

merhaba kızlar nasılsınız?çok misafirim vardı,şimdi girebildim ve önceki yazdıklarınızı okudum .bu ay havadan mıdır nedir bilmiyorum çoğumuzda aynı depresyon yaşanmış,ben de yeni yeni kendime geliyorum,inşallah daha fazla bekletmeden gelicek bebişlerimiz,morallerimizi yüksek tutmaya çalışalım...
lilyum,tebrik ederim sen de bize umut oldun ,Allah sağlıklı bi hamilelik geçirmeni ve bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

çık çık gel senin de elinden bir tutuverelim... gell burayaaaaa...bak gülcezz neşelencez ki bebişlerr oohh ohhh dışarda havalar güzel keyifler yerinde tamam o zaman geliyoruuuuuuuuuumm desinnn... hadi hopppaaaa :) ağlamaya mı geldik canummm biz bu dünyaya... hadii bakeeemmmm :) kız daha toplaşcazzz beraberrrr kahveler fallar...hamiş olcazz göbüşleri tokuşturcaazz ; doğurcazz parklarda bebiş gezdircezzz kızzz dahaaa....
ben bundan sonra bu bunalımdan hiç çıkmam.çıksam ne olacak ki olmayacak biliyorum...
arkadaşlık iletini kabul ettim...

canım çok teşekkür ederim . bende senden ve gukem den aynı enerjiyi alıorum....
canım mümkün mertebe havanda dövüyorum amaaa çok sert..bakalım aktar şansımı denicem :) sabah ve gece içiyorum.. dünkü ağrım sabah olmadı.. belki de klomenden yada gaz sancısı falanndı . iyiyim şimdi .

sana geleceğim de şu yoğunluğum azalsın gelcem fal bakmayı biliyon dimi:)

fal bilen benimmm bana gelin baaaanaaaa

merhaba canım hoşgeldin..nasılsın?hepimiz depresyondayız,sayfanın tadı yok bugün hiç..

cerefilli, sen nerelerdesin talım sen olmayınca sohbet eden de yok..fisfisfis
aşkol biz neyizz zkıssss... ama varyaaa ayşe yani cetrefillinin de sohbeti pek hoş... msnde öldürüyor beni gülmekten:)

anladım canım violadan bahsediyor:))) evet ona başladım bende işallah çözüm olur hepimize...
bu viola nedir nedir???ne işe yarar???

bana ne ben de msn de konuşmak istiyorum senle aurora79 dan aşağı neyim var ki hah bi boyum eksik ondan:)) kilom da fazla bakkkkkaydirigubbakcemile
beni de istiyorummmmmm beni de ekleyin beni de .. msn adresi vermek yasak ya burda..
hiç boşluksuz.... adımsoyadımjeo yazın işte o benim.. soyadım kurt .

allah vaktiyle kucağında göstersin.....

yanlızzz süpersin gukem yaaa. bak şekerrr ben sabah kalkınca hemen yarım çay kaşığı cezveye atıyorum üzerine de 1 bardak su koyuyorum .. açıyorum altını ben giyiip toparlanana kadar hazır oluyor. makyajımı yapana kadar da demini alıyor soğuyor azcık hemen bardağa döküp içiveriyorum..arkasından bir bardak sade su :) tamamdır.. cezveye ne gerek var..

çok kötü yaa.neden rahatsızlanmışşş ki???işte hep diyorumm...Allah tan hayırlısını istemek gerek..olmuyo olmuyo deyip üzülüp harap etmemeliyiz kendimizi....

hiç öyle deme tatlımmmm tam tersi bence.. bak eşimde harket sorunu var.. doktorlar bünye yapıyor ilaç tedavisi yok dedi.. napcazz?????biz klomen içiyoruz bişeyler yapıoruzzz olduruyoruzzz.. ya erkeklerrr

saol tatlım...siz aura ile gebzedemisiiz penndikte mi ??? görüşelim ayolll. yaa resimlerinizi eklesenize çok merak ediyorum bennnnnnn

ekledim seni şekerim merak etme

canım slm nasılsın bende hayıtı almıştım ama dövemedim sen hangi aktardan aldın gebzede yada çektirdin canım aç karnınamı içiliyor klomenle beraber içilse sakıncası olmaz diye düşünüyorum ama cevabın için sagol canım iyi geceler

heheee bütün kızlar toplandık toplandık toplandııııııııık
cetrefilli eksik . onu da alalım aramızaaa :)

slm kizlar
bugun biraz erkenciyim ama napalim iste is guc anca

kizlar ben preseed i aldim

ilk sorum adetimin birinci gunu 14 subatti ben simdi ne zaman preseed i kullanacam

birde arkadaslardan biri preseed in kist yapacagini soylediler
acaba bu ne kadar dogru

kizlar yardimci olun

cunku esimm de sperm sayisi yok denecek kadar az ama napalim iste umut dunyasi

yardimlarinizi ve cevaplarinizi bekliyorum
tskler

günaydın kızlar, hayırlı cumalar

dün akşam yemegimizi yedik kaldırdık derken elektrikler gitti, hadi yatagımıza gidelim sincap arayalım dedik, makyajımı falan sileyim derken geri geldi:roflol: sonra hadi film izleyelim dedik kurulduk geri gitti, yani anlıycanız defalarca kez gitti geldi gitti geldiakannehir, saat 9du yataga girdik biz de:roflol: elektrik gelince kitap okuduk, gidince sincap aradık. bu yüzden dün aranıza katılamadım kusura bakmayınbilmiyorumkismile

lilyum degerin de yükselmiş çok sevindim hadi hayırlısıyla kucagına da almak nasip olur inşallah. dün de klomen kullananlarda bi arkadasımızın hamile haberini aldım, maşallah bu aralar, sayfalar bereketli. inşallah en kısa zamanda bize de nasip olur bu duyguyu yaşamak...

umudunu kaybetme, canım preseedın kist yaptıgı falan hikaye anacım, bildiğin vajinal sıvı yani nasıl kiste dönüşsün, söyleyen arkadasın eccük sallamıs gibi geldi banalülülülülülü ya bu durumlar öyle bişey ki her kafadan bi ses cıkar, biri der ki o doktor iyi deil, öteki der ki o ilacı kullan, beri ki der ki limon yeme:roflol: hiiiç deşmemek lazım aslında, tamam burda cok sey ögreniyoruz da yine de aklımıza düşeni yapıyoruz...iyi düşünün iyi olsun kızlar, bakın bugün cuma, bol bol dua edelim gebe kalmaya calısanlaraaa, gebe olanlara, dünyaya gelen bebişlereeee...çünkü biz sadece hamile kalmak istiyoruz, devamını düşünmüyoruz.. Allah saglıklı hamilelikler, sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize canlarımolumunekankayizsmile

eee güzel ,neşeli birgece geçirmişsiniz.her şeyi sığdırmışsınız bir geceye.
ben bu sabah pirayeyi bitirdim canım.Canan Tanın.çok ağladım, kadınlık dramları da var bazı sahnelerde.okumanı tavsiye ederim.çok sürükleyici.2 günde okudum 430 sayfayı.okulda teneffüs aralarında bile okudum.hiç sıkıcı değil hem de çok akıcı...
kızlar hepinize tavsiye ederim.canan tan-piraye.
mutlaka okuyun.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-butterfly45
30-Lilyum

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

kızlar herkese ıyı aksamlar bugun gıttım doktora ve beta sonucum 75.31 tam 4 haftalıgız
cumartesı artısa bakmak ıcın yenıden kan verecegım:1hug:
maşallaaaah
canımmm cok geciş olsun, işte bak, her şerde bi hayır vardır, yanlıs anlama valla iyi ki basın dönmüş, yoksa işten elini cekemeyecektin canım. şaka bi yana dikkat et kendine

Kızlar bugün misafirim vardı giremedim..

cetrefillicim canım bi bebiş gelmiş en yakın zamanda da seninki gelecek inşallah
inşallah canım, sen nasılsın? var mı belirti bişey? benim gögüsler acımaya basladı valla, geliyo sanırım kırmızılar:sinifsinif:

kafayı dagıtsın da diyosun, ister aglayım ister güleyim ha:hulya:

KIZIM KAÇIRDIN ŞENLİĞİİİİ
gukem önderliğinde ; aura;nursuu;songul toplaştık msn de konferans yaptık..nursuyu soru yağmuruna tuttuk. saolsun hiç itirazsız cevap verdi bize.. çok keyifliydi... çok güzel şeyler de öğrendim.. hepsi çok cici çok sıcaklar :)

ben o kitabı 27 yazında almıştım ve bir solukta okumuştummmm... süper ötesi bir kitappp..Yine aynı yazara ait Yüreğim seni çok sevdi.. bu ilk kitabı zaten ardından piraye geliyor..bence onu da okuyun.. ben onu da elimden düşürmeden okuyup bitirmiştim... piraye de nasıl ağladığımı anlatamam... berbattı ..ağla ağlaa..ama süper bir yazar..face bok ta fan grubu var. canan tana kitabın arkasındaki mailinden yazarsanız kısa sürede cevap veriyor . 2 satır da olsa onun kaleminden çıktığını anlıyorsunuz..parmaklarının akıcılığını hissediyorsunuz...süper bir yazar harika bir gözlemci; çok harika bir sosyolog bence de...
:)

hooooooooooppp yoklama alıyorummmmmmmmmmmmmm

cetrefilli ;
gukem ;
auro79;
nursuuu;
Mona Rosa ;
sumeyrat ;
zeytin1007;
Lilyum ;
ve şimdi daha ismini ezbere alamadığım diğer güzel arkadaşlarrrrrrrrrrrrr....

NERDESıNıZ???? GELEN BURDAYIM DESıN :)

HAYIRLI CUMALAR ...ALLAH HERKESıN DıLEĞıNı KABUL ETSıN ıNŞALLAHHHHHHHHHHH

yasemincim ; gül ( nursu )

söylediğiniz gibi akşam kuru incirleri 2 adet parçaladım sızma zeytinyağının içine bıraktımm.sabah da aç karna ikimiz paylaştık yedik...
akşam bir de balın içine polen ;tarcın ; çörek otu karıştırdm.. bir kaşık akşam bir kaşık sabah aç karna yedirdim kocişe..
kendimde akşam ve sabah aç karna hayıt çayımı yaptım içtim...

nasıl?

yanlız bu arada ; kendimi aktar gibi hissettim..aa şu eksik demedim herşey vamrış evde:) çok güldüm akşammm... polen taa ne zaman almıştım duruyorduu:) işe yaradıı:) çörek otu ve tarcın psta börek iin evde hep var zaten...has çam balını da yeni almıştım. ohhh miss oldu hepsini karıştırıverdimmmm. miktarını karışımın göz kararı yaptım ..çok acımsı olmasın diye ama bol bol koydummmm. :

şifa niyetine diye diye yedim yedirdim walla :)

allah yardım etsin inşallah ...

yanlız akşam değerlerimin iyi olduğunu söylediniz yaaaa uçuyorum geceden beri havalarda.)

saolun yaa iyki konuşmuşuzz akşamm...

yok canım belirti falan hiçbirşey yok sende gögüs acısı erken başlamış bişeymi var yoksa genelde gebelik belirtisidir diye söylenir hadi inşallah

cetrefiliiiiii burdaaaaakaydirigubbakcemile2

kendimi bunun için mi yorucam ben

kalbimi bunun için mi kırıcam ben

ığım ha ha ığım ha ha ığım ha ha:roflol: :roflol: hadi eller havaya:teytey:

Son düzenleme:
yok canım belirti falan hiçbirşey yok sende gögüs acısı erken başlamış bişeymi var yoksa genelde gebelik belirtisidir diye söylenir hadi inşallah

erken de deil canım yaa bir hafta kaldı sonucta, aman hayırlısı napalım... valla bu ay sizin kadar ben de kendimden pek bi ümitliydim de gelmezse bebeiş bunalıma girmek istemiyorum yine... kızlar 2010 erken rezervasyon tatil siteleri baslamış, ben bakmaya basladım valla, sadece bakması bile mutlu ediyor

adet olursam da bunlarla avunurum artık:gitme:

kızlar ben test yaptım bu sabah ve hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok sükürler olsun rabbıme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…