Preseed kullananlar

zahselcim tebrik ederim negüzel ilk kullanımda gelmiş bebegin allah sag salim kucagına almayı nasip etsin canım

kızlar bu preseed genelde hep 1 sene dolmayanlardamı işe yarıyo acaba bi eda var 3 sene olmayıpta olan hadi bakalım inşallah kızlar darısı bizim başımıza diyelim cetrefilli senden umutluyum gerçekten inşallah hamilesindir canım ama olmazsada yıkılmak yok yola devam canım

canım benım amın ınsallah darısı basınıza

lovecım hayırlısı canım benim, valla benim adet gecikecek ya bu ay zaten, o yüzden şimdiden heveslenmeyim diyorum da inşallah dediğin gibi olur...

bizim yeni gelen bebiş yeğen hala hastaneden cıkamadı kızlar, dogarken sıvı ve kakasını yutmus, hiç bişey yemiyo, yedigini cıkarıyor, eltim dün nasıl agladı, dogum sonrası kendini unutmus... allah yardımcıları olsun, damaryoluyla besliyolar,midesi falan yıkandı yaaa

kızlar bu diz dirsek pozisyonu denilen şeyi uygularsak o şekilde beklemiycez demi yani illa yazcaz yatarkende geri akmazmı acaba bana garip geldi bu yöntem gebe kalmak için uygun pozisyonlarda görmüştüm

love ben günlerdir takmıs durumdayım bu pozisyona da denemedim hiç, gercekten öyle beklersek ölürüz ayol:roflol:

canim tsk cevabin icin
birde benim adetimin 1. gunu 14 subatti

simdi ben nezaman kullanacagim

ve nasil pozisyonda olacagim

ve baska puf noktalari varsa bana yardim edermisin

kist konusunda da yuregime su serptin canim benim

canim tsk cevabin icin
birde benim adetimin 1. gunu 14 subatti

simdi ben nezaman kullanacagim

ve nasil pozisyonda olacagim

ve baska puf noktalari varsa bana yardim edermisin

kist konusunda da yuregime su serptin canim benim

canım daha erken kullanmak için, adetin dahi yeni bitiyodur zannımda...eger preseedın yanında ovulasyon testi de aldıysan 10. günden itibaren birlikte olun, ha testin yoksa yumurta takibi yaptırıyorsan o zaten günler verir birlikte olmanız için... ikisi de yoksa kasıkalrında agrı ve sümüksü akıntın geldiği gün birlikte ol eşinle. aslında en iyisi şöyle ki ayın 25. inde başla sen 5-6 gün devamlı çalış canım...preseedı 2 günde bir kullan, yani ben öyle yapıyorum, yine sen bilirsin. ben genelde sırt üstü birlikte oluyorum, ama diz dirseği de deneyin derim, baksana millet catır catır diz dirsekle hamile kalıyor:)

kızlar ben test yaptım bu sabah ve hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok sükürler olsun rabbıme
ALLAH SAĞLIKLA KUCAGINIZA ALMAK NASİP EER İNŞALLAH..DARISI BAŞIMIZAAAA..

BU diz - dirsek öldürüyor beni gülmekten yaaaa... çok irenç geliyor..benim anlamadığım kadın o şekildeyken orgazm olamaz ki ???? erkek için de sadece iş gibi bir şey olacak ? nerde bu işin zevkiii... walla ben zevk almayacağım işi yapamam ayyy....tecavüz gibi geliyo bana
şu müjde arla bir adamın filmi vardı hani ; taksinin penceresine müjde arın kafasını sıkıştırıyordu.. o aklıma geliyo tiksiniyorum...

esımede bır aydır her aksam bır su bardagı havuç suyu içirdım
sperm hareketli için miii sayısı için mi ????havuç itmeden bende başlatıyım bari adama :)

ayyy olsa dert olmasa dert desene..allah yardım etsin elitne..

kızlar bu diz dirsek pozisyonu denilen şeyi uygularsak o şekilde beklemiycez demi yani illa yazcaz yatarkende geri akmazmı acaba bana garip geldi bu yöntem gebe kalmak için uygun pozisyonlarda görmüştüm

çok komik yaaa bu pozisyon walla :)

love ben günlerdir takmıs durumdayım bu pozisyona da denemedim hiç, gercekten öyle beklersek ölürüz ayol:roflol:

deli kızz yaa...

çatır çatır haaa???? walla keramet pressed demi ? diz dirsek temi ben anlamadımmm

başka yerlerde de sırt üstü yap dik ayakları tavana bekle yarım saat diyorlar...benim adama bu sefer acayip kararlı beni tavandaki avizeye bağlıcak ayaklarımı kaydirigubbakcemile eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3

KADIN ELEMENTıNıN ÖZELLıKLERı
BıLıMSEL ıNCELEME:

Element : Kadın

Sembolü : Ka

ıdeal Atom ağırlığı : 51,6 kg olarak kabul edilmiştir.

Alternatif ağırlıkları (izotopları) : 35 - 130kg

Bulunduğu yerler : Gezegendeki tüm kırsal ve kentsel
alanlar

FıZıKSEL ÖZELLıKLERı:
1- Yüzeyi renkli film tabakasıyla kaplıdır.
2- Değişik sıcaklıklarda kaynar.
3- Bilinen bir sebep olmaksızın donar.
4- Özel ilgi gördüğünde erir.
5- Yanlış kullanımlarda ısırır.
6- ışlenmemişinden sıradan maden filizine kadar pek çok halde bulunur.
7- Doğru noktalara basınç uygulandığında ürün verir.
8- Standart ölçüleri varsa da kolay bulunmaz.
9- Çekici özelliğine aldanılıp fazla yaklaşılmaması önerilir. 10- Her zaman bir uzmanı tarafından değerlendirilmelidir.

KıMYASAL ÖZELLıKLERı:
1- Altın,gümüş, platin ve diğer kıymetli madenlerle yakın akrabalığı vardır.
2- Büyük miktarlardaki pahalı maddeleri ve değerli tasları absorblayabilir.
3- Belli bir sebebe bağlı olmaksızın patlayabilir.
4- Sebepsiz yere yok olabilir, yada birden belirebilir.
5- Sıvılarda çözünürlüğü yoktur.
6- Alkolle doyurulduğunda aktivitesi büyük oranda artar.
7- Dünyada bilinen en büyük servet indirgeyicidir.
8- Kapalı alanlarda bir arada tutulmaları tehlikelidir.
9- Çok sayıda bir arada olmaları merkezi sinir sistemini etkiler.
10- Belli bir sistemi çökertmek için kullanılabilir.
11- Hiç işlenmeden son derece etkin maddeye sahip olabilir.
12- Bir tanesi bile nefes kesilmesi hafıza kaybı yaratabilir.

GENEL KULLANIM ALANLARI:
1- Genelde süs olarak.
2- Üretimde
3- Belli dozda kullanılması halinde rahatlamada büyük yardımcı özelliği vardır.
4- Çok etkili temizleyici özelliği vardır.

TESTLER:
1- Saf numunesi doğal halde bulunabilirse rengi parlak pembeye döner.
2- Daha iyi bir numunesiyle kıyaslandığında rengi yeşile döner.
3- Kulağa zarar verdiği tespit edilmiştir.

POTANSıYEL TEHLıKELERı:
1- Tecrübesiz ellerde çok tehlikelidir.
2- Birden fazlasıyla ilgilenmek yasal olarak engellenmiştir.
3- Ancak değişik mekanlarda ve birbirleriyle direkt temas etmelerini engellemek koşuluyla bunu yapanlar bulunmaktadır.
4- Ayni mekanda, uzun süre bir arada olmak, çeşitli sakıncalar oluşturmaktadır.
5- Bağımlılık yapabilir ve tedavisi yoktur.
6- Bir çok efsanede ve gerçek hikayede tehlikeleri anlatılmıştır

KIMYASAL REAKSIYONLARDA GENELLIKLE + 1 DEGERLI ERKEK ELEMENTINI KATALIZOR OLARAK KULLANIRLAR; ANCAK UZUN SUREN REAKSIYON SONUNDA ERKEK ELEMENTI ARTIK KATALIZOR OZELLIGINI KAYBEDER!.. VE...

KADIN= KAD + ERKEK = ER = KADER = Reaksiyon sonucudur.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-butterfly45
30-Lilyum
31-zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

şu listenin güzelliğine bakın, liste yapmaya başlayalı edadan itibaren 10 güzelimiz hamile kalmıs kırk birkere maşallah. darısı da basımıza inşallah, şu mübarek cuma günü dualarımız kabul olsun:Saruboceq:

hakikaten nasılda fazlalaştı hamilelerimiz maşallah diyelim listemize

BEN YOKUM LıSTEDE SAOL AYŞEEE...TAMAM DAA PRESSED KULLANMADIM AMA ARANIZA GELDıM..ÖĞRENıYORUMM...KREDı KARTIMI FULLEıDM BU AY ....ÖDEMESıNı YAPIYIM YER AÇILSIN HEMEN ALCAM :) YARDIM EDERSEN...
beni de listeye yazar mısın ????? belki şans getirir preseed e gerekkalmadan bu ay hamiş oluveririm hee:)

Kim yazmış bilmiyorum ama bence çoook güzel yazmış...lütfen okuyun!

Biz KADINLARI hiç sevmedik!...
Saçlarını sevdik hele birde sarışınsa daha çok sevdik...
Ağızlarını sevdik hele birde şehvetli ve dolgun ise daha çok sevdik...
Göğüslerini sevdik...
Bacaklarını sevdik hele birde sütun gibiyse bayıldık...
Kalçalarını sevdik...
Gerçekten güzel vücutlu ve "çıtırsa" daha çok sevdik...

Yolda,arabada,televizyonda,internette onlara hep "baktık"...
Her yerlerine iyice ve dikkatle! baktık...
Pek iyi görememiş olacağız ki bir daha baktık...
bir daha ve bir daha...

Hatta bu sevgimiz yüzünden internet kullanırken sağ elimiz mouse tutarken diğer elimiz hep meşguldü! Kadınların her yerlerine baktık ama GÖZLERıNE ya hiç bakmadık ya da baktığımızda çok GEÇ olmuştu...
Biz kadınlara çok dokunduk! onlar istesede istemesede dokunduk...
Son yıllarda dini motiflerden güç bulanlarımız oldu..

Eh yozlaşan toplum ve geç gelen adalet oluncada 13-14 yaşındaki ÇOCUKLARA bile dokunmaya başladık! SAPIK damgası yemeyi göze alanlar bile şaşırdı çünkü SAPIK diye haykıran ne kadar azdı! Kimimiz "araştırmacı" oldu icraata geçemedi! onlar CD ve DVD ler ile idare etti! Hatta SAPIKLARA tepki bile gösterdi...ya onlar ne yaptı? Gerçek dünyada namuslu! olanlar sanal dünyada bu çocukları aradı...aradı...ve hep buldu!

Kadınlara "dokunmada" dünya sıralamasında üst yerlere geldik...2009 itibariyle rakamlar oldukça "umut verici"....
% 40 ını SÜREKLı DÖVDÜK...
%45 ine DUYGUSAL ŞıDDET uyguladık (küfür,hakaret,küçük düşürme)...
%16 sına ZORLA SAHıP OLDUK...
ve olmaya devam ediyoruz...
tüm bunlara maruz kalan HER 3 kadından biri ıNTıHARA kalkıştı ama biz hiç oralı olmadık...(bize ne değil mi? Fener ya da CimBom maç kaybedince çok üzüldük ama kadınlar söz konusu olunca pek oralı olmadık)
% 9 una daha MASUM BıRER ÇOCUKKEN bile dokunduk...
ama hep SUSTULAR...çünkü konuşsalar kimse inanmazdı..."kim bilir neler yaptın ki sana taciz d e ya da tecavüzde bulundu AMCAN ya da KOMŞUN" bu da sana DERS olsun...ama bu DERS o kadar acıdır ki biz ERKEKLER bilemeyiz...Bizlere sorduklarında %25 imiz "bazı durumlarda KADIN DÖVÜLÜR" demeyi doğal bir şey gibi dile getirdik...ıSLAMı ÖĞRETı yalanları ile KADINLARI ve KIZLARI bizlerin KÖLESı yapmaya başladık ve bu çabalar sonuçlarını vermeye başladı...Artık kadınlar o bildiğiniz kadınlar değil!...% 51 i erkekler ile tartışmayı bile "saygısızlık" sanıyor artık...%36 sı kendisi para kazansa bile parasını nasıl harcayacağına karar veremeyeceğine inanmış...ya da inanmak zorunda kalmış...% 52 si "erkek kadından sorumludur" diyecek kadar kadınlığını unutmuş...ya da unutturulmuş...% 49 u "erkek ne zaman isterse bana sahip olabilir benim itiraz hakkım olamaz" diyecek konuma gelmiş ya da getirilmiş...

Kabul edelim biz kadınları KULLANMAYI çok sevdik...evde,işte,siyasette,okulda kısacası her yerde...Parti kongrelerinde sözde liderler konuşurke n arka fonda 3-4 kadın vardı hep...Onlardan VıTRıN yaptık...ıMAJ yaptık...başörtülü,normal türbanlı,modern türbanlı ve türbansız....Parti çalışmalarında kapı kapı dolaşanlar hep KADINLARDI..koşturan ve çabalayan hep KADINLARDI...Miting olduğu zaman onları ön sıralara toplayıp KARANFıLLER attık üzerlerine ve iki lafın birinde anam,bacım edebiyatı yaptık....ama "ANANIDA AL GıT" demek bize daha çok yakıştı! "Cennet anaların ayakları altında" diye diye büyütüldük...ama ANALARI hep ayaklarımız altında ÇıĞNEDıK...EZDıK...TEPıKLEDıK...14 şubat sevgililer günü ya da Anneler Gününde bir kaç saat ara verdik! ama sonra yine ezmeye devam ettik...ış verirken bile onları hep düşündük! iş yerinde gözümüz gönlümüz açılsın ya da malum niyetler ile BAYAN ELEMAN ARANIYOR ilanı vermeyi çok sevdik...2009 Türkiyesinde KADIN olmanın ne kadar zor olduğunu biz erkekler bilemeyiz...
Çünkü artık KONUŞMUYORLAR....KONUŞAMIYORLAR...KONUŞTURULMUYORLAR < /SPAN>...islam dinini sömüren ve kullanan KARANLIK ZıHNıYET kendi kadınlarını yetiştiriyor...susan,itaat eden ve kaybolmuş kadınlar...kızlar...hatta çocuklar..Arada VıZYON ya da ıMAJ için ortaya "sürülen" kadınlara bakmayın siz..onlarda biliyor "kullanıldıklarını" ama artık düzen kurulmuş...

Bu ülkenin kurucusu ATATÜRK 1930 lu yıllarda Türk kadınına dünyadaki birçok çağdaş ülkeden önceden hak ettiği HAKLARI verdiğinde umutlanmıştık...Çünkü o ATATÜRKTÜ...Kurtuluş Savaşında bebeğinin kundağında mermi taşıyan anayı ya da cephede erkeği ile göğüs göğüse savaşan bacısını unutmadı...ihanet etmedi...Ama BıZ ihanet ettik! Türkiye Nereye Gidiyor? diye soruyor herkes birbirine...

Cevap ne kadarda açık değil mi? Türkiye hızla ve şevkle KARANLIĞA gidiyor...
hatta KOŞUYOR...
çünkü YARATILMIŞLARIN YARISI olan KADIN YOK OLUYOR!...
benim anam,bacım,sevgilim,kızım YOK OLUYOR....

Kadını YOK OLAN ülkenin gideceği yol be l lidir...KARANLIK ve ONURSUZ bir gelecek....Bu işi PLANLI yürütenler ıSLAMı motifler ya da örnekler ile KADININ ıKıNCı SINIF KONUMA gelmesini doğal karşılamamızı bekliyorlar...Bu işe KURANI KERıMı ortak koşmaları ne acı...mesela miras hukuku...erkek çocuğa 2 pay..kız çocuğa 1 pay...ya da kadının erkeğe ıTAAT etmesini empoze eden garip ayet ya da sureler...belli ki burada büyük bir istismar var...Çünkü tüm alemi yaratan ALLAHIN kendi yarattığını aşağılaması söz konusu bile olamaz...Kuran'ı kendi amaçları için yorumlayanlar KADINI ikinci plana atmayı çok seviyor olabilir ama Biz hiç sevmedik...Şunu o kalın kafanıza sokun....
KADIN=ERKEK....
ERKEK=KADIN dır...
bazı konularda kadın bazı konularda erkek ÜSTÜN olabilir...Ama tüm bu zayıf ve üstün yönleri bir arada düşündüğünüzde tek bir gerçek var;
KADIN=ERKEK....
ERKEK=KADIN....
bu GERÇEĞı kabul etmemek bize her zaman kaybettirecek...ve kaybettiriyor...

8 MART KADINLAR GÜNÜYMÜŞ!...KADINI olmay a n ülkenin kadınlar günü olmaz...kutlanmaz...Burada yazılanlar size ters geldi ise vah benim ülkeme...Çünkü "sizler" sayesinde sonumuz gelecek....
KADIN benim diğer yarım ve benim diğer yarımdan vaz geçmeye niyetim yok...
Türkiye Ne zaman Kurtulur?
Ülkenin üniter,ulus ve LAıK devlet yapısına inanan ve SAHıP çıkan 550 milletvekilinin YARISI ÇAĞDAŞ TÜRK kadını olduğu zaman bu ülke KURTULUR..Yani 550 vekilin yarısının KADIN olmasını isteyen MıLLı ıRADE..seçmen..oy kullanan..sen..ve ben....Buna karşı çıkanlar o KALIN KAFALARINA soksunlar bu gerçeği....Türk Kadını benim diğer yarımdır ve ben TAM olmak istiyorum...Çünkü onlara ıHANET EDEMEM...Tüm bunlara yürekten inanmıyorsanız lütfen "sözde" sevdiğim kadın dediğiniz kadına
"SENı SEVıYORUM" demeyin...
Çünkü çok komik ve acınası oluyorsunuz....
LÜTFEN artık kadınların GÖZLERıNE ve BEYıNLERıNE bakmaya başlayın...
Türk Kadını ve erkeğinin daha aydınlık günlerde yaşaması dileklerim ile ar z ederim.

yahu ben ekliyorum sen cıkıyosun listeden:roflol: canım kusura bakma valla gözden kacmıs, ekleyim de son ekleyişim olsun yukarıya yazayım seni altın harflerle inşallah:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-butterfly45
30-Lilyum
31-zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…