Preseed kullananlar

bana ne ben de msn de konuşmak istiyorum senle aurora79 dan aşağı neyim var ki hah bi boyum eksik ondan:)) kilom da fazla bakkkkkaydirigubbakcemile

var da tek tük şekerim:)))

canım akşam anneme gidicem dönüşte msnde konuşalım,gükemin bende msni var,olmazsa toplu konuşuruz...sen bize seminer yaparsın..:roflol:
insanları anlayamıyorum,ben bu dertten kurtuldum ama başkası beni ilgilendirmez mantığı güdenlere insan gözüyle bile bakamıyorum..

kız gebzede 3-4 aktar var zaten hangisi bu...
aç karnına sabah akşam içiceksin canım...

hoşgeldin canım, nasılsın?
merhaba canım hoşgeldin..nasılsın?hepimiz depresyondayız,sayfanın tadı yok bugün hiç..

cerefilli, sen nerelerdesin talım sen olmayınca sohbet eden de yok..fisfisfis

canımmm işler yogundu da ayrıca bana ne hacet güzelim benim, siz zaten sohbet ediyosunuz, ben de geldim katılayım sohbetinize..

ama önce ceza, klava:deniz, selma, eda, nevyas tek ayak üstünde dikilsinler, bugün ugramadılar bize
:sinifsinif:

yahu kızlar, o kadar konusuyoruz, neden teraziye gitmiyo sizin eliniz, valla ben aklıma geldikce oyluyoruz sizi, bu gidişle 0 verecem hepinize:roflol: ögretmenligim tuttu:roflol:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-butterfly45
30-Lilyum

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ben dayak istemiyorum geldim ayşeeee:)))
dr gitmiştim. hayırlı haberlerim var. bebişimi gördüm. kalp atışlarınıda gördüm. dr. çok gayretli bir bebiş dedi:)) normalde 6+6 idi. dr 5+6 dedi..
aspirin verdi. günde birtane içeceğim. kızlar giderken dua üstüne dua okudum. Allaha şükürler olsun bu sefer conconun kalp atışlarını gördüm..

canım maşallah
çok duygusal anlar yaşamışsındır..Allah tamamına erdirsin...:Saruboceq:

maşallaaaaah, selmacım için rahatladı mı canım? artık hep iyi düşün, herşey yolunda gidecek allahın izniyle. duaların kabul olmus işte canım ne güzel, haydi bize başla şimdi dua etmeyeeeekaydirigubbakcemile5
anjelic ten haber varmı...
anjelik ne yaptın canım benim...
anjelice nolcaktı ki? ugramadı o da 2 gündür amafisfisfis

auroraaaa o ne güzel foto canım yaaa,Allah sana öyle güzel saglıklı bi bebek versin inşallah:)

bugün love da gelmedi???

aurora, ayşe
kızlar duygusal olmaz mı. eşim bende de duygusaldı. gözler doldu doldu boşaldı. güzel Allahım sizlerede yaşatır inşallah..
anjelic kırmızıları gördümü ki?
kızlar ben kaçıyorum. bugün iş yok yatayım biraz. öpüyorum hepinizi

ben aldım canım az önce hem sana hem bana çekilmiş...
komik bişi anlatayım. sabah kahvaltı yaptım derse on dakika var tam evden çıkarken hayıt geldi aklıma hemen koydum çaydanlığın üst demliğine ayy zil çaldı çalacak baktım içemiycem demliği de poşete koydum arabaya yanıma aldım herkes ders girince sınıftan çıkıp çaydanlığı aldım arabadan bir öğrenciye su bardağı getirtip çayımı derste içtim çocuklara da hastayım dedim:))) vazifemi yaparım ben :)) bu arada çaydanlığı sınıfta unuttum nasıl yapacam ben bu akşam bu çayı normal çaydanlıklarımı kokutmak( mundar etmek) istemiyorum da:)))

kızlar herkese ıyı aksamlar bugun gıttım doktora ve beta sonucum 75.31 tam 4 haftalıgız
cumartesı artısa bakmak ıcın yenıden kan verecegım:1hug:

kızlar herkese ıyı aksamlar bugun gıttım doktora ve beta sonucum 75.31 tam 4 haftalıgız

ayyyy canımm çok çok tebrik ederim kurban olduğum ALLAH sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
darısı bize inşaallah,dua et ne olursunn :Saruboceq:

canım nasıl da aynı duyguları yaşıyoruz, kendime bile itiraf edemiyorum ama hamile gördüğümde içim acıyo....iş yerinde en yakın arkadaşlarım sırasıyla biri yeni doğurdu, süt verip geri geliyo diğer ikisi de hamile biri 5, diğeri 6 aylık ve bu 3 yakın arkadaşımın hepsi bizden sonra çocuk istediler ve oldu hayırlısıyla.maşallah onlar adına çok mutluyum ama kendi adıma içim acıyo ve hergün işyerinde kimseye durumu takmıyomuşum gibi rol yapmaktan yoruldum çook((öyle üzülüyorum ki....inşallah Rabbim hepimizi evlatlarımıza hayırlısıyla kavuşturur.sağlıkla inşallah.

canım çook tebrik ediyorum seni sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini:)))
darısı hepimizin başına inşallah.bu ay preseedi ilk defa kullanıyorum, inşallah uğurlu gelir.bi de kızlar bu tüp 1 ay mı gidiyo, 2 ay gider mi?

ama önce ceza, klava:deniz, selma, eda, nevyas tek ayak üstünde dikilsinler, bugün ugramadılar bize
:sinifsinif:

Canım biraz işlerim vardı bide akşam üstü başım dönmeye başladı adım atamadım halada düzelemedim eşim geldi yemek yedik işlere girişti :)) ben daha elimi kaldıramıycam bu akşam görümcemlerde gelecek kalmaya şu 2 günü bi atlatsaydım bana dua et canım..kafamçokkarıştı

Tüp bebek yöntemiyle hamile kalan ve sabah rahatsızlanarak Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne getirilen 39 yaşındaki Serpil Aslan yaşamını yitirdi. Aslan’ın sekiz aylık bebeği, sezaryenle alındı. ıki kilo 285 gram ağırlığında doğan erkek bebek kuvöze konuldu. Bebeğin, solunum cihazına bağlı yaşamını sürdürdüğü bildirildi.

bu bugünkü günlük gazetelerin internet sitesinden alıntı.tanıdığımız arkadaşlardan olabilir mi acaba?

selam kızlar :) Önceki sayfaları okudumda topik dün akşam ciddi bir depresyon geçirmiş anlaşılan.Lilyum hamile listesine geçmiş ne güzel tebrik ederim kendisini.Düşüğün üstüne büyük başarı kucağınada alır inşallah.ee darısı bizim de başımıza...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…