Preseed kullananlar

Kızlar bugün misafirim vardı giremedim..

auroracım bugün iyi olmana sevindim hep güçlü ve umutlu ol canım

lilyum hamileligin kesinleşmiş tebrik ederim..

selmacım bebişin kalp atışını duymuşsun çok güzel duygudur umarım hepimiz en kısa zamanda yaşarız bu duyguyu...

cetrefillicim canım bi bebiş gelmiş en yakın zamanda da seninki gelecek inşallah

tuanacım pek yoksun hayırdır varmı bi gelişme belirti falan.ya ben bazen çok umutlanıyorum bazen de kapkara oluruyorum böyle yazılar okuyorum bizim durumla alakalı %80 3 sene içinde hamile kalır deniyo inşallah diyorum bizimde gelir bebişimiz

işte bazen bukadar tutturmakta hatamı ediyoruz diyorum kimbilir neler yaşadı nekadar istedi bebegini ve göremeden gitti üzüldüm gerçekten

love pek giremiyorum canım yoklamada mazeretli yazın nolur.Presedi spariş vermiştim elime geçti 78 tl ye.Umarım bundan sonra gelişme olur.Gördüğüm kadarıyla preseed erkek sorunlarında işe yarıyo.Eşime bir türlü semen tahlili yaptıramadık.Belki pressed işe yarayabilir diyorum.Bugün durumumuzu bilen bi arkadaşım aradı 25 şubatta mevlit kandili varmış benim için dua okutturacağını söyledi:) Yani anlıcağın yeni döneme hem maddi hem manevi hazırım.Umarım sonuda hayırlı olır.

sen daha semen tahlili yaptırmadın ve nedensiz diyosun canım hemen yaptır olurmu ya sperm düşükse ya morfoloji bozuksa bide ilaç kullandıgını falanda yazmıştın daha önce nasıl doktor istemediki

sen daha semen tahlili yaptırmadın ve nedensiz diyosun canım hemen yaptır olurmu ya sperm düşükse ya morfoloji bozuksa bide ilaç kullandıgını falanda yazmıştın daha önce nasıl doktor istemediki
lovecim 1 sene önce yaptırmıştık değerler hep sınırdaydı.Bir kere yaptırdım artık yaptırmam beni sorunlu göstermek istiyosun gibi savunmalar geliştirdi birazda asabi olunca işte üstüne gidemiyosun.O yüzden preseed umutlandırdı ya zaten.

tek teste güven olmuyo canım biz 3 tahlil yaptık eşime hepsi birbirinden farklı çıktı şimdi izne gidince iyi bir tüp bebek merkezinde tekrar yaptıracaz ya inanırmısın benim hsg hariç butün tahlillerim üçer tane onun için sende ikna et eşini 1 test daha yaptır.senin 2 senedir olmuyodu heralde demi doktorlar genel olarak ne diyo olur diyorlarmı

canım 3 kere tahlil yaptırmadan doğru sonuca ulaşılamıyor.bunu eşine sakin bir dille anlatmalısın.belki sonuç iyileşmiş veya kötüleşmiştir.gereken tedaviye yönelirsinizç
bizim de morfoloji kötü.gittikçe de kötüleşiyor.tüp bebekten başka şansımız yok.

bu sabah adetime 4 gün kala test yaptım.sonuç negatif.4 gün daha bekleyeyim diyorum ama umudum yok..senağlama:gitme:-tatlicadiarzu-

canım inşallah gelir bebegin bu ay olmadı mikroenjeksiyon yaptırırsın sen 1 kez yaptırmıştın sanırım herkes kaç kere yaptırıyo

canım bu morfoloji eşimin %70 görünüyo ya normalmi bu benim gördüklerim hep %8-9 falan teste yanlış yoktur degilmi

Bilmiyorum valla sizin doktorlarınızda öylemi ama benim doktorun adıda umut kendide umut hep umut veriyo olmaması için hiç bir sebeb yok diyo stres yapma rahat ol başka şeyler düşün 3 yıl içinde mutlaka bi sonuç alacaksın gibi.Bende bazen çok rahatım bazende taktıça takıyorum yani ortası yok.Başka drlarada gittim sadece bir tanesi senin rahmin küçük dedi.Peki dedim bu hamile kalmama engel mi? Hayır dedi sadece 1 kaç düşük deneyimin olabilir antraman gibi yani.Böyle işte canım insan bi zaman sonra havlu atmak istiyo ama bi şekilde tekrar motive olup mücadeleye devam diyosun.Bu arada kızım olursa ismini kesin nazlı koyucam :))

ya benimde doktorumun adı umuttu gitti ama çok iyiydi şimdi onun yerine bi doktor geldi ama pek ümit vermedi yok tıpın açıklayamadıgı durumdasınız diye geçiştirdi kısmet artık 3 seneye kadar şansımız var 3 seneden sonra şansımız %1-2 düşüyomuş ama daha yaptırmadıgımız testler varmış öncelikle onları yaptırcam sonra olmadı tüp bebek

mona rosacım bi şekilde ikna etmeye çalışıcaz dediğiniz gibi iyileşmişte olabilir kötüleşmişte.
Bu arada test için 4 gün öncesi erken diye düşünüyorum hele malum gün gelsinde ozaman birdaha yaparsın canım.İnşallah sonuç pozitif olur....

ayyyy canımm çok çok tebrik ederim kurban olduğum ALLAH sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
darısı bize inşaallah,dua et ne olursunn :Saruboceq:
sagol cnm dualarım hep sızınle Allahım cok buyukk:Saruboceq:
ben de ılk kez kullandım cnm ıns senın de bu ay gelır melegınopuyorumnanaktan
tesekkur ederım canım en kısa zamanda senın de haberını duyarız ınsallah:Saruboceq:
sağol canım:kedi:a.s.

canım morfolojiniz çok güzelbizim %1-2 lerde sürünüyor ve gelişmemiş diyor doktorlar spermler için.tekrar gidip test yaptıralım diyor eşim ama ben artık bıktım kötü sonuçtan,ne yedirsem içirsem düzelmedi.yaza yaparız mikro dedik .onun için mayısta falan gidelim.aklıma geldikçe çok üzülüyorum.bu yaştan sonra 2. evlilik yap bir de bunlar çıksıın işteeeCADIARZU

canım morfoloji kötü olması mikroenjeksiyona engelmide sen çok üzülüyosun 2. kez yaparsın canım dur bakalım en azından sorununun ne oldugunu biliyosun ben ise sorunumu bile bilmiyorum bilsem belki bi tedavisi vardır diycem ama ikilem içinde bekliyorum çaresizce

doktor bu morfolojiyle mikro bile yapamayız. iyi sperm bulursak donduralım ya da tese-tesa türü bir şeyler yaparız demişti en son 1 ay önce.tekrar gitmedik,erteliyorum yaza doğruya kalsın.nasılsa canımız sıkılacak

biraz bekle canım bu testler ay ay degişiyo buaradada eşine sperm artırıcı şeyler içir sigara içiyorsa bıraktır belli olmaz hiiç

kız senin yaşın kaç ki? ben 39 yaşındayım ama senin kadar ümitsiz değilim. üstelik ben evlenir evlenmez hamile kaldım ama gelişmedi kürtaj oldum ve bisürü sorunum var şimdi rahat ol erkek kısırlığının çözümü daha kolay keşke benim de sorun eşimde olsaydı

34 yaşındayım.ne bileyim yaa kızlar sıkıldım beklemekten artık.az önce uzuuun yıllardır görüşmediğim bir arkadaşım telefon etti,yok mu çocuk dedi.ben de 2.5 aylık hamileyim dedim.aama nasıl güzel bir duygu ki bilemezsiniz.sanırım tedavilik durumumuz olduğunu başka arkadaşlardan duymuştur .bana bulduğu eş adayalarını onaylamadığım için evlendikten sonra pek görüşmüyorduk.
ama çok keyif aldım hamileyim demekten.dilim başka bir şeye varmadı.belki doğru yapmadım ama bıktım meraklı sorulardan.

canım boşver sıkma canını inşallah dedigin gerçek olmuştur.millet çok meraklı ilk aydan başlıyolar insanı dahada strese sokuyolar

yaşın gayet yerinde hiç sıkma canını kadın da sorun olması daha kötü erkekten kök hücre alınıyor gene tüp oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…