Preseed kullananlar

yaa ben hiç cana tan okumadım, bizim bi arkadas var, o da cok övdü bu yazarı. bakem elimdekileri bitireyim de internetten bakarım ona da:) ben de yerdeniz serisi var, ursula guin diye bi yazar, büyücüler doga üstü güçler falan, dalıyorum kitaba kendimi soyutluyorum valla :roflol:

pirayeden önce yine aynı yazarın "eroinle dans"ını okudum.güzel tavsiye ederim edebi değeri yok çok fazla,ama akıcı ve sürükleyici,çerez kitap denenlerden.kafayı uyuşturmaya yarar,biizim için biçilmiş kaftan yanilaelaelaelaelaesengözlerimebaksanabşakkıdı:içelim:

gg güvenilirdir aslında.oradan alablirsin.e-baydan da deneyebilirsin.daha ucuz aslında ama ben gg den aldım geçtim.3 kuruş için germiyelim kendimizi dedik.sen bilirsin seçim senin

opuyorumnanaktan sağol canım benım cok mutluyum cok yarın bı de doktor tarafından tescıllensın o zaman daha da mutlu olucammm

esımın sperm sayısı sınırdaydı cnm cok buyuk bı sorun yoktu preseed kullandıgım ılk aydı bu gercekten ıse yaradııııopuyorumnanaktan mucızemmm gercek oldu :CüvCüv:
maşallah canım, hadi kanda da degerin yükselmiş olsun inşallah

Tebrikler Lilyum bizim sorunumuz aynıydı ve sende preseedle ilk ayda hamile kaldın Allah tamamına erdirsin..Darısı diğer arkadaşlarımızın başına ekim anneleri topiğine bekliyoruz :eek:
ama sen bizi boşluyosun:gitme:
inşallah canım dualarımı hıc eksık etmıyorum Rabbım hıcbırımızı aratmasın cok zor beklemek cok
eveeeet dualarınızı eksik etmeyin
preseed i nereden spariş vereyim???
kıslar bi yardım lütfen...
ya gg den beceremedim..hem o siteyi de hiç sevmem...son kullanma tarihine 2011 yazıyor ama burdaki bir arkadaş ordan alınanların bayat çıktığını ve o siteye hiç güvenmediğini yazmıştı...
çetrefilli canım bi yardım...kızlar aldığınız yerleri gelme süresini bi zahmet yazarsanız çoooook mutlu olurum...

neresi daha güvenilir,sağlıklı kaliteli????
şimdiden teşekkürler

opuyorumnanaktan
canım özelden msj atıyorum

pirayeden önce yine aynı yazarın "eroinle dans"ını okudum.güzel tavsiye ederim edebi değeri yok çok fazla,ama akıcı ve sürükleyici,çerez kitap denenlerden.kafayı uyuşturmaya yarar,biizim için biçilmiş kaftan yanilaelaelaelaelaesengözlerimebaksanabşakkıdı:içelim:
:roflol: yaa ben öyle sulu göz oldum ki harry poter okusam aglıyorum, şöyle eğlenceli şeyler okumaya calısıyorum:eek:

Canım ya bu hafta hamilelik beni fena vurdu elim kolum kalkmıyor zorla bir iki bişey yapıp yatıyorum devamlı online oluyorum ama adam akıllı bakamıyorum hiç bişeye.Şu hafta bi geçseydi..Sen ne yaptın çalışmalar bittimi..

Canım ya bu hafta hamilelik beni fena vurdu elim kolum kalkmıyor zorla bir iki bişey yapıp yatıyorum devamlı online oluyorum ama adam akıllı bakamıyorum hiç bişeye.Şu hafta bi geçseydi..Sen ne yaptın çalışmalar bittimi..

valla bilmiyorum ki nevyascım bitti mi calısma:roflol: ben bugün de sincap arayalım diyorum ya, bakalım işte...belli olmaz, herkes hastaneye gitti, eşimin abisinin eşi doguma gitti, bugün yatar sanırımzemuszemus

kızalr preseed den sonra kaçıncı günlerde gebelik testi yapmıştınız?hani ben de bakayım mı acaba diyorum.yarın 12.gün .sabah yapsam da karınımın şişi inse mi diyorum.koca bir negatifim daha olsa mı?

Son düzenleme:
duydum ama kullanmadım.sen kullandın mı ?bizde morfolojiçok bozuk.sizin sorun ne?kullansak mı yaaa.ne yapsak da yırtsak şu karanlığı brc8 arkadaşım akıl ver biraz bana da.bayanssulusmileopuyorumnanaktanalsanaalsanasmilekafamçokkarıştı:kedi:
hani sen preseed listesinde değilsin ki?

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45
30-:nazar:Lilyum

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel.............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

sy hakkaten monarosa canım sen nerdesin, canım kusura bakma yanlıslıkla falan sildim heralde, tarih ver de yazayım tatlım:)

ben listeye adımı yazdırmadım özellikle.listede adım olunca umudum artıyor.kullandım ama adımı yazdırmadım,nasılsa olmaz diye,ağır morfoloji bozukluğu var eşimde.

:roflol: ben de kendimde hata arıyorum:roflol: valla kızlar allah sizin bebeginizi versin emi iki dakka bunalım yapamadım heeehihoyyyt

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45
30-:nazar:Lilyum

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ben listeye adımı yazdırmadım özellikle.listede adım olunca umudum artıyor.kullandım ama adımı yazdırmadım,nasılsa olmaz diye,ağır morfoloji bozukluğu var eşimde.

ay keşke benim de eşimde olsaydı sorun bilmiyorumkismile bu preseed erkekte sorun olunca işe yarıyor anladığım kadarıyla. dikkat ettiğim kadar sen de sabırla kullan muradına ereceğine inanıyorum

off canım bir sıkkın ki sorma, yani az cok biliyosun ben pozitif olmaya calısıyorum hep, ama aksam kader bana aglarını örmeye basladı valla:sinifsinif: önce serviste 2 hamile arkadasımı gördüm, biri dogurdu down sendromluydu ve 8 aylıkken kaybettiler, maşallah simdi göbüşündeki 6 aylık olmus..sonra onun da bi arkadası vardı yanında, kızın bi oglu var bi de o da hamileymiş, 7 aylık ve eşimin abisinin eşi 40 yasında ikinci cocugunu su anlarda dogurmak üzere... hamile arkadaslarımız alınmasın ya da yanlıs anlasılmak istemem, kıskanclık deil de "neden" diyo insan yaa "neden benim bebegim yok" çok üzgünüm kızlar, hayırlısı olsun, isyan etmiyorum ama üstüste böyle görünce sinirlerim bozuldu yanimafoldumben

bu gece bende depresyona girdim..ağlamaktan göz kapaklarım şişti..
hani insan bazen gerçekleri bilir de o gerçeğe inanmak istemez ya..ben de ameliyat olduğum da bana tek tüpümün tamamen kapalı olduğunu diğerinden de az geçiş olduğunu söylediklerinde o gerçeğe inanmak istememiştim..ameliyat notumda tek tüpümden az geçiş olduğu halde ben hemen hemen her yerde tek tüpüm var diyorum..azönce teslerimin olduğu dosyayı gözden geçirmek istedim..ve ameliyat notumu okudum orada tek tüpün tamamen kapalı olduğu diğer tüpten de az geçiş olduğunu okudum..sanki bu gerçeği biri bana ilk defa söylüyormuş gibi suratıma resmen tokat yemiş gibi hissettim..
biri bana sen kesinlikle anne olamıycaksın,sadece arkadaşlarının hamilelik haberlerine sevinebileceksin onların çocuklarını seviceksin,onların çocuklarına kıyafetler alabileceksin , asla eşine,dostuna hamileyim diyemiyeceksin,asla hastaneye gidip ultrasonda onu göremeyeceksin,onu karnında hissedemeyeceksin o asla karnında tekme atamayacak ve sen asla doğum sancısı çekip onu kucağına alıp emziremeyeceksin der gibi hissettim..
annelik duygusunu sadece başkasının çocuğunu evlat edindiğimde hissedebileceğim..
artık içimden hiçbir kürü denemek gelmiyor..kendimi rüzgara karşı savaşıyormuş gibi hissettim..neden kür deneyeyim ki?olmayan tüple nasıl çocuk yapayım,bu sayfada olmayı bile anlamsız buluyorum artık..burası umudu olanların sayfası..benim ne işim var o listede..hep en altta olacağımı bile bile bu listede olmak çok saçma..burası adeti beklenmeyenlerin sayfası,oysa ben her ay adet olacağım..senağlama

bu gece bende depresyona girdim..ağlamaktan göz kapaklarım şişti..
hani insan bazen gerçekleri bilir de o gerçeğe inanmak istemez ya..ben de ameliyat olduğum da bana tek tüpümün tamamen kapalı olduğunu diğerinden de az geçiş olduğunu söylediklerinde o gerçeğe inanmak istememiştim..ameliyat notumda tek tüpümden az geçiş olduğu halde ben hemen hemen her yerde tek tüpüm var diyorum..azönce teslerimin olduğu dosyayı gözden geçirmek istedim..ve ameliyat notumu okudum orada tek tüpün tamamen kapalı olduğu diğer tüpten de az geçiş olduğunu okudum..sanki bu gerçeği biri bana ilk defa söylüyormuş gibi suratıma resmen tokat yemiş gibi hissettim..
biri bana sen kesinlikle anne olamıycaksın,sadece arkadaşlarının hamilelik haberlerine sevinebileceksin onların çocuklarını seviceksin,onların çocuklarına kıyafetler alabileceksin , asla eşine,dostuna hamileyim diyemiyeceksin,asla hastaneye gidip ultrasonda onu göremeyeceksin,onu karnında hissedemeyeceksin o asla karnında tekme atamayacak ve sen asla doğum sancısı çekip onu kucağına alıp emziremeyeceksin der gibi hissettim..
annelik duygusunu sadece başkasının çocuğunu evlat edindiğimde hissedebileceğim..
artık içimden hiçbir kürü denemek gelmiyor..kendimi rüzgara karşı savaşıyormuş gibi hissettim..neden kür deneyeyim ki?olmayan tüple nasıl çocuk yapayım,bu sayfada olmayı bile anlamsız buluyorum artık..burası umudu olanların sayfası..benim ne işim var o listede..hep en altta olacağımı bile bile bu listede olmak çok saçma..burası adeti beklenmeyenlerin sayfası,oysa ben her ay adet olacağım..senağlama

canım senin durumun tüp bebeğe engel değil ki.senin durumunda olup mikroyle bebeğine kavuşan çok insan var.nolur üzme kendini.a.s.a.s.a.s.

aaaa hadi yapmayın herşey çok güzel olacak:sm_cool:, aurora sen demiyo musun canım negatif enerji yaymayalım dünyaya diye...

kızlar iyi ki varsınız, iyi ki varız ve bigün bebeklerimizi konusucaz burdan, bunu unutmayın:smiley-cool:

Auroracım canım benim amentü billah hayır ve şerrin yaradandan geldiğine iman edelim.Hepimiz bir sınav dahilinde mücadeleler veriyoruz.Bunun içinde isyan yok canım olmamalı.Bir hadisi şerifte derki Sizin hayır bildiklerinizde şer, şer bildiklerinizde hayır vardır.ıstediğimiz şeyler için sürekli gayret halindeyiz ve yine bu istekler bizim için birer hayal kırıklığı olabilir.Bazen olumsuzluklar bizim için, biz bilmesek bile, olumlu sonuçlar olmuş olabilir bunu hemen anlayamayız zira bunu zaman gösterir.Şimdi sana kocaman bağırıyorum burdan; neolur o güzel yüzünü asma canını hiçbirşey için sıkma hepimizin çok şükür eli ayağı tutuyor vücut uzuvları bütün kanser değiliz tekerlekli sandalyeye mahkum değiliz ve çok şükür görüp duyabiliyoruz.Hani nasip diye bir şey vardır ya buna inanmalıyız eğer yazılmışsa kaderimize ister tüpler kapalı olsun ister kist olsun ve bir çok olumsuzluk olsun er yada geç isteğimize kavuşuruz.Hadi tebessüm et şimdi ve bu hayatın sana daha neeler vereceğini düşün.....

X