Preseed kullananlar

canım biz 7 aylık evliydik gecen yıl subatta, 7 ay boyunca cocuk istiyorum diye yalvardım eşime, ancak o sürenin sonunda ikna ettim. hani gebelik öncesi bi kontrol olsun gerekli vitamin takviyesi falan baslanır diye gittik doktora. sigarayı cok da olmasa içiyodum o zamanlar, alkol de kullanıyoduk haftada bir falan...neyse işte, ilk alttan muayene travmamı atlatamadan kisti söyledi doktorummafoldumben. martta nisanda yumurta takibi yapıldı, mayıs basında da rahim filmi çekildi, sağ tüp de tıkalı diyince biz de dogru ankaraya gittik, ailem orda zaten, ameliyatı oldum işte 25 mayısta...

canım çikolata kistinde adet düzensizligi olmuyor bildigim kadarıyla, cok sancılı adet, sancılı cinsel ilişki oluyordu bende. allaha şükür kurtuldum onlardan:nazar:
o sancılı adet ve kramplı ilişki bendede oluyo doktor endometriosis olabilir demişti benim görünen bi kistim yok tüplerde açık ya ben en iyisi izinde ciddi bir araştırmaya gireyim yoksa kafayı yiycem
ablamda çikolata kisti ve rahimincelmesi çıktı kaç doktora gitti görülemedi sürekli adet oluyodu geçen ay kürtaj oldu progesteron eksikligi çıktı düşünün bunlrı bir doktor gördü bende gidince ona gidicem bakalım

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel....................................,,.......................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

anjelic
gukem............................................................
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah
kız nasıl da en sona attın beni bir anda :))) şekerim 17 mart benim zımbırtının ağlama zamanı off off valla kocadım( yaşlandım)

o sancılı adet ve kramplı ilişki bendede oluyo doktor endometriosis olabilir demişti benim görünen bi kistim yok tüplerde açık ya ben en iyisi izinde ciddi bir araştırmaya gireyim yoksa kafayı yiycem
ablamda çikolata kisti ve rahimincelmesi çıktı kaç doktora gitti görülemedi sürekli adet oluyodu geçen ay kürtaj oldu progesteron eksikligi çıktı düşünün bunlrı bir doktor gördü bende gidince ona gidicem bakalım
lovecım tam ilişki esnasında batma hissi oluyordu, hani afedersiniz kabız ya da gaz olur da o zaman bi sancı olur ya onun gibi, ve diyorduk yani bu solda bişey var, kist de solda cıktı, hissediyorsun yani. adetlerimde de yine cok özür dilerim makatıma dogru bi agrı olurdu, çok şükür yaa nasıl da kurtuldum...

senin de benim gibi internetten uzak durman lazım aslında, burda okudukca insan kendinde bişeyler aramaya basılıyor.. canım oluruna bırak lütfen, kızlar gercekten elimizden geldiği kadarıyla rahat olmaya calısalım, tek tüpü tıkalı ya da alınmıs, geri kalan da coka z gecişli olan nice hanımlar hamile kalıyor, tek şey stresten uzak durmak ve bol bol dua etmek, gercekten.. yani ben de öyle ibadetlerini yerine getiren, dini yasam biçimi haline getirmiş biri deilim, ama bu iş allaha kalmış, dualarımızla olacak inşallah.

kız nasıl da en sona attın beni bir anda :))) şekerim 17 mart benim zımbırtının ağlama zamanı off off valla kocadım( yaşlandım)

yaaa ama sen bu işe cok takıyosun bak sana söyleyim, anacım bak eltim ha dogurdu ha dogurcak,40 yasında, var ya gukem allahın gücüne gitmesin de böyle nasıl marazlı görünür, hiç bişey yemez, sırf hamilelik diye günde bi bardak süt içmeye basladı o kadar zayıftır, ama hatun hiç takmıyor bişeyi kafaya, düşün ki yas ileri diye aminosentez midir nedir o testleri ankarada yaptırdılar, aynı gün otobüse atlayıp sivasa geldiler, görümcem bile diyor ki yani düşük riski olur o testten sonra, dinlenmesi lazımdı ama gamsız ya o yüzden bi sıkıntı yasamıyor diyo yani... biz de kafaya taka taka bu hallerdeyiz, canım inşallah gelecek aya üst listenin en sonuna ekliycem senia.s.

Kızlar ben regli olmadım 1 gun gectı test yaptım bugun cok hafıf bı cızgı vardı dua edın bana nolur eger gelmezse 1gun sonra testı tekrarlıycam :Saruboceq:

Kızlar ben regli olmadım 1 gun gectı test yaptım bugun cok hafıf bı cızgı vardı dua edın bana nolur eger gelmezse 1gun sonra testı tekrarlıycam :Saruboceq:

canım kesin hamilesinn kaydirigubbakcemile3
benim 6 gün geçtiğinde bile silik ikinci çizgi çıkmıştı

ayyy 2 günde 3 hamile haberi, süper valla, yani heveslenip de kursagımızda kalmasın da yine de inşallah hamilesindir lilyum, ilk denemenle nokta atısı olur valla:roflol:

edaaaaağ sen nasılsın?

inşallah cnm hayırlısıyla benim malesef bu ay olmadı
kısmet canım denemelere devamm durmak yokkboshayallersmile
canım hadi allah yüzüne baksın, inşallah bebegin seninledir:)
amiinn hayatımmm aminnnn inşallah öylediraklinialirimsmile
ben paranoya mı yapıyorum dye dusundum esıme de gosterdım ama cok hafıf pembelıgı gordum dedı ama bır yılı askın zamandır hep hayal kırıklıgı yasadıgı ıcın bıraz daha bekleyelım dıyor bekleyelım bakalımmopuyorumnanaktan
ayyy 2 günde 3 hamile haberi, süper valla, yani heveslenip de kursagımızda kalmasın da yine de inşallah hamilesindir lilyum, ilk denemenle nokta atısı olur valla:roflol:

edaaaaağ sen nasılsın?
aminn cnm ya ben preseede cok ınanmıstım bı de yumurtayı kacırmadıgımızı dusunuyoruz bu aykı spermıogramda morfolojısı cok cok ıyı cıkmıstı esımın ıns olmuştur bu sefer saglıklı :)zemuszemus

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

anjelic
gukem............................................................17 Mart
ebrubu
begumhan

Son düzenleme:
ArkadaŞlar benı de preseed kullananlara ekler mısınız? DÜn yumurtalarımın ÇatlamadıĞını, bu ay artık bÜyÜk ıhtımalle ÇatlamayacaĞını sÖylemıŞtı doktor. ÖnÜmÜzdekı ay tekrar kontrole gelmemı ıstemıŞtı. BugÜn ıÇım rahat etmedı, tekrar doktora gıttım ve bır yumurtanın ÇatladıĞını sÖyledı. Ben bu doktorları anlamıyorum valla. Hayırlısı bakalım. BugÜn ÇalıŞmalara devam!

kısmet canım denemelere devamm durmak yokkboshayallersmile

amiinn hayatımmm aminnnn inşallah öylediraklinialirimsmile

ben paranoya mı yapıyorum dye dusundum esıme de gosterdım ama cok hafıf pembelıgı gordum dedı ama bır yılı askın zamandır hep hayal kırıklıgı yasadıgı ıcın bıraz daha bekleyelım dıyor bekleyelım bakalımmopuyorumnanaktan

aminn cnm ya ben preseede cok ınanmıstım bı de yumurtayı kacırmadıgımızı dusunuyoruz bu aykı spermıogramda morfolojısı cok cok ıyı cıkmıstı esımın ıns olmuştur bu sefer saglıklı :)zemuszemus

inşallah hamilesindir.sen geçen ay bir düşük yaşamışdım demiştin yada benmi yanlış hatırlıyorum bilmiyorum ama düşükten sonra 6 ay korunun diyo doktorlar aklıma takıldı senin durum şimdi

ArkadaŞlar benİ de preseed kullananlara ekler mİsİnİz? DÜn yumurtalarımın ÇatlamadıĞını, bu ay artık bÜyÜk İhtİmalle ÇatlamayacaĞını sÖylemİŞtİ doktor. ÖnÜmÜzdekİ ay tekrar kontrole gelmemİ İstemİŞtİ. BugÜn İÇİm rahat etmedİ, tekrar doktora gİttİm ve bİr yumurtanın ÇatladıĞını sÖyledİ. Ben bu doktorları anlamıyorum valla. Hayırlısı bakalım. BugÜn ÇalıŞmalara devam!

hadi gözün aydın inşallah olur diger çatlamayan yumurtalar için bişey demedimi doktor

oooooo maaşallah,
ne güzel haberler, hamişler varmış:))) tek tek okuyamadım ama tüm hamişleri tebrik ediyorum. Allah kucağınıza almayı nasip etsin.

35 ay canım ben ilk gebeliğimde ikinci ayda kalmıştım. ondan sonra 6 ayı buldu. çok kaçırdım burayı sen ne yaptın?

anjelic,
canım ben debeleniyorum işte:)) müşteri denetimim vardı bir aşağı bir yukarı top gibi yuvarlanıyorum. perşembe dr randevum var. tık tak tık tak sesleri için sabırsızlanıyorum. güzel alalhım inşallah bu sefer tamamına erdirir.. dua et bana bol bol

love,
canım nasıl gidiyor? var mı birşeyler?

cetrefilli,
seni biliyorum üç yumurtayı inşallah çatır çatır çatlattın:))) ve mayaladın.:)))

oooooo maaşallah,
ne güzel haberler, hamişler varmış:))) tek tek okuyamadım ama tüm hamişleri tebrik ediyorum. Allah kucağınıza almayı nasip etsin.

35 ay canım ben ilk gebeliğimde ikinci ayda kalmıştım. ondan sonra 6 ayı buldu. çok kaçırdım burayı sen ne yaptın?

anjelic,
canım ben debeleniyorum işte:)) müşteri denetimim vardı bir aşağı bir yukarı top gibi yuvarlanıyorum. perşembe dr randevum var. tık tak tık tak sesleri için sabırsızlanıyorum. güzel alalhım inşallah bu sefer tamamına erdirir.. dua et bana bol bol

love,
canım nasıl gidiyor? var mı birşeyler?

cetrefilli,
seni biliyorum üç yumurtayı inşallah çatır çatır çatlattın:))) ve mayaladın.:)))
yok canım ne belirti ne bişey.bu ay beklemiyorum ben kafayı başka testlere taktım onları yaptırcam izinde ama hamileleri görüncede umutlanıyorum biyandan sen neyaptın doktora gitcem demiştin gittinmi

loveciğim perşembe gidicem..
kimler hamiş kaçırdım ya..
testlerini yaptırırken devam edersin çalışmlara..tabi ilaç falan kullanmazsan..inşallah hiç gerek kalmadan teste falan meleğin gelir canım.

loveciğim perşembe gidicem..
kimler hamiş kaçırdım ya..
testlerini yaptırırken devam edersin çalışmlara..tabi ilaç falan kullanmazsan..inşallah hiç gerek kalmadan teste falan meleğin gelir canım.
valla canım dünden beri bianda 3 hamile oldu.canım izinde hem arştırma yapcam hemde aşılama neyapalım artık bu ilaçlarda kilo aldırdı bana 50 kilodan 56 oldum böyle giderse yandım

love araştırman bittikten sonra birşey çıkmazsa bir iki ay daha bekle. biliyorsun bende aşılama düşünüyordum artık tak etmişti...bak oluverdi. problem yokken biraz sabır gerekiyor sadece.. o sabır çok zor biliyorum..

slm kızlar nasılsınız
hamileler varmış ne güzel çook tebrikler hepsine,hayırlısı olur inşallah,allah tamamına erdirsin

X