Preseed kullananlar

kızlar hepinize iyi akşamlar, sohbetiniz ne güzel takip ediyorum bol bol gülüyorum çook yaşayın e mi?
dualarınız kabul olsun inşallah :)))
ben de bugün itibariyle ilk defa preseedi kullanmaya başladım adetimin 9. günüydü.14.şubatı kutladık:))))
bakalım inşallah bu hafta kullanıcam kısmetse, bu arada doktoruma da ilaçsız yumurta takibine gidiyorum, daha emin olurum hem ne zaman çatlıcandan, iyi denk geldi bu ay...
bu arada aytug08 un bugün adet günüydü bi haber alan var mı arkadaşlar çok merak ediyorum onun da ilk ayıydı preseedle, bilginiz varsa heber verin olur mu bana da...
herkeze iyi geceler kızlar hoşçakalın:)))

hepinize günaydın preseed güzelleri
geçmiş sevgileler gününüz kutlu olsun
bidahaki yıl hepimiz inşallah bebişimizle girerizzzzzzz

günyadın.UMUDUNU KAYBETME baştan beri yazılanları takib edersen daha iyi anlarsın arkadaşım.sperm koruyucu,kayganlaştırıcı, yan etkisiz bir ürün.yumurtlama günlerinde 3-4 gün kadar kullanıyorsun.bu yolla hamile kalan çok kişi var.
sizin sorun neydi?özellikle sebepsiz infertilitenin iyi sonuç aldığını gördüm ben burada.bizim morfoloji ama işe yarayıp yaramadığıı henüz tesbit edemedim.1 hafta daha beklemem gerek

kızlar hepinize iyi geceler. ben de yatar... kırmızılar burnum derken bütün baraj kapıları açık.. tükendim... dinleneyim :)

sevgiler..

http://img693.imageshack.us/img693/4002/photo0006gc.jpg
oyyyy pasta demeyin bana zaten cok özledim yas pastayı, ama kilodan dolayı yiyemiyorum:gitme:

hadi hayırlı olsun catdogcum inşallah ilk ve son kullanman olsun preseedı hemen gelin bebeğin:1hug:
hepinize günaydın preseed güzelleri
geçmiş sevgileler gününüz kutlu olsun
bidahaki yıl hepimiz inşallah bebişimizle girerizzzzzzz
in-şal-laaaaha.s. sen de bi görünüp bi kayboluyosun sekerim yaaa

slm kizlar
bana birazpreseed hakinda bilgi verirmisiniz
bende dusunuyorum kullanmayi ama bilmiyorum faydasi olur mu

canım erkek infertilitesinden daha cok işe yarıyor diye biliyorum,spermlerin yumurtaya sağlıklı ulasmasına yardımcı, ilk sayfada detaylı bilgi var, umarım vesilen preseed olur canım:)

günaydın kızlar, yaa hadi bana bi akıl verin, şimdi cuma aksamı igneyi vuruldum ben, cumartesi aksam, pazar da sabah aksam birliktelik dedi doktorum. perşembe de biz birlikte olmustuk, bi tek cumayı bos gectik, dün sabah ovulasyon testi yaptım çift çizgi idi... bu sabah da çift çizgi ama tabi işe geldik, yani bu akşam da sincap arasak mı ki devam eder mi ovulasyonum??

günaydın hanımlar,
ayşe canım yumişler ne güzel büyümüş maaşallah.. e tabi ki bugünüde atlama zaten bugün de oldumu ondan sonra ki dönem gönlüne kalan dönem olur...

kızlar hadi bakem bu hafta güzel haber verme haftası olsun..

günaydın canım..

bence bugünde yap belli olmaz ama cumartesi çatlamıştır pazarda etkisi sürüyodur gelende igneden sonra 3 gün çalışma derler sen bugünüde boş geçme

günaydın selmacım nasılsın?

günaydın hanımlar...
umarım herkes nefis bir hafta geçirir...
cetrefilli bildiğim kadarıyla beş yumurtan vardı belki biri gecikir belli olmaz. bu akşamı da değerlendir derim ben dayanabiliyorsan şayet bu tempoya:)sonra bir hafta kocaya yol verirsin bu arada dinlenirsiniz:)))

hoşgeldin tatlııım, inşallah bu hafta güzel haber cıkar aramızdan, bakalım kısmet, sen nasılsın canım?

günaydın canım..

bence bugünde yap belli olmaz ama cumartesi çatlamıştır pazarda etkisi sürüyodur gelende igneden sonra 3 gün çalışma derler sen bugünüde boş geçme
günaydın tatlıma.s.
gukemcim günaydııııınhihoyyyt

evet kızlar dediğiniz gibi bugünü ve yarını da boşgeçmeyim de anacım can mı dayanır yaaa:roflol: herif keçiboynuzu içmekten helak oldu:roflol:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
gukem............................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel....................................,,.......................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ay adet olduk diye gelmediler inşallah da güzel bi haber verirler hayırlısıyla, inşallah

canim bizde sorun azospermdi
ama esimin bazi kullndigi ilaclar sayesinde biraz artis oldu ama yine de diger insanlaraa gore sayi cok dusuk

peki kızlar ben su an ovulasyondaysam ve ovulasyondan 14. gün sonra adet geliyosa benim adetim gecikecek deil mi bu ay??

insallah canim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…