Preseed kullananlar

Auroracım iyiyim iyiiiii, bir iki moral bozuyoz geçiyor, sen nasılsın?

Eşine kısdım şimdi, oysaki onun sana destek olup umut vermesi gerek, hasta bi adama sen öleceksin desen iyileşecekse de ölür yahu, oysa en büyük tedavi bizim için umut, benim eşim Allah razı olsun anlayışlıdır ve ben ne kadar olumsuzsam o olumludur, moral bulmak sitediğim zaman ona koşarım ben :) Bu iş iki kişilik tek kişin gayretiyle çok zor, eşine yoluyla anlat bacım :)
tatlım,aslında eşimde çok anlayışlıdır..ben konuşmasam evde asla çocuk lafı etmez..ama dün ne oldu ona bende anayamadım..sanırım bu ay o da çok umutluydu,olmayınca yıkım yaşadı..keşke o talihsiz cümleyi kullanmasaydı ama kullandı..
bugün güzel bir gün geçirdik beraber,kendini affettirdi.

halbuki sizin çift taraflı sorunlarınız vardı sanırım galiba onlarda yoruluyo bazen diyorum eşim takmaz gibi görünüyo ama degil inan onlarda takıyo biz daha çok dövünüyoruz daha çok istiyoruz sadece
evet canım çift taralı sorunumuz..bazen iyi ki çift taraflı diyorum..o kadar zorlu süreçlerden geçiyoruz ki, bu dönmelerde acaba birbirimizi istemeden de olsa sorun sende diye kırarmıydık diye düşünüyorum..

canım 18 19 20 boyutlar:) doktorum dedi ki inşallah bu ay gebelikle sonuclanır istediğimiz sonucu aldık nihayet dedi, inşallah dediği gibi olur, ben cok güveniyorum doktoruma, saolsun:)

aaa çok ayıp etmiş ama... yani şöyle onların da bittiği tükendigi zamanlar oluyor, belki öyle bi dönemdedir, erkekle kadınlar gibi içlerini dökmeyi beceremiyorlar pek, ama dur bakalım canım yaaa inşallah gönlünü alır, sen de içini ferah tut, rabbim ol diyecek, oalcak inşallah...

valla aynı senin dediğin gibi ben de diyorum eşime, bak yıpratıcı bi sürec, elimde olmadan gergin oluyorum hayatım beni alttan al diye, ve normalde kaymak gibi adamdır eşim, öyle agresif falan da deildir, ama ben sinir yapınca alttan almıyo bi türlü yaa deli oalcaktım dün, yemin ederim bi ara aklımı kaybedecegim sandım...hala üstüme geliyodu, artık sinir krizi gecirdim yani...bi de temmuzda böyle olmustum ben, arada geliyolar bana da:kedi:

zaten bi hamile kalsak var ya her türlü sıkıntıyı unutucaz, bunları hiç yasamamıs gibi oluyormus insan, hayırlısı be anjelcimopuyorumnanaktan

kızlar ben dün o kavga dövüşle dizimi bile izlemedim:) kapalıçarşıyı, şimdi internetten indirdim, onu izliycem, öptüm sizi, görüşürüz:icecream:
gönlümü aldı bugün..hatta çok istediğim birşeyi almak istedi ama ben çanta değiştirdiğim için onun kartlarıyla beraber tüm kartlarımız diğer çantamda kaldığı için alamadık...neyse almak istemesi bile beni mutlu etti..
canım çok strese girme,artık ben çok takmıyorum..eşinle anlaşın eğer sesim yükseliyorsa hemen evi terk et,sen dışarıda bende evde sakinleşeyim..boşuna birbirimizi yıpratmayalım de...

merhaba kızlar ,yeni girdim,yazdıklarınızı okuyordum,hepinize bişeyler demek istedim ama toplu cevap yazmayı bilemedim,burdan yazıyorum idare edin:))

çetrefilli canım çok sevindim yumurtalarına,inşallah güzel haberler alıcaz senden bu ay,hayırlısıyla.
aurora arkadaşım,benim eşim de aynı seninki gibi,hatta çoğu böyle canım,herşeyi içlerinde yaşıyorlar,dışa bambaşka bi görüntü çıkıyor,sen onun üstünde fazla durma,moralini yüksek tutmaya çalış,inşallah hiç ummadığımız anda gelicek bebişlerimiz...
love arkadaşım,ümitsizliğe düşme sakın,zamanı gelince olucak inşallah,Allah en kısa zamanda versin inşallah hepimize.

bana gelince,yarın beklenmeyen adet günüm,belirtiler başladı zaten,ümidi kesmek üzereyim bu ay için,sanırım geldi gelicek:KK43:

35.ay ,listeden baktım senin de yarındı adetin ,sen ne durumdasın?var mı belirti falan?

ahh canım benim,haklısın erkeklerin bir çoğu böyle..sadece bizim başımızda olsa heralde kafayı yerdik..
inşallah tez zamanda yavrularımız gelirde,bu zorlu süreçte daha fazla yıpranmayız..
9 ay gelmez inşallah o beklenmeyen adetin...

gukem merhaba.dr.nazardan bir arkadaşıma bahsettim. oda ilgilendi. kadıköy tarafında oturuyor.eğitimci. dr.nazar ile nasıl iletişim kuracağız.
sen ne durumdasın onun verdiklerini kullanmaya başladınmı?
özelden yazmak istedim ama bilmediğim için buraya yazdım.
canım benim ben de bilmiyorum özelden ilk nasıl yazılır sana telefonunu verirdim. ben gitmiştim ama o zaman kist olayı yoktu tabi ben ilk önce şu kisti bi halledeyim verdiği ilaçları o zaman kullanacağım. o da verdi 2. gitmem de kist için ilaç ama ben onları değil de aurora79 arkadaşımızın önerdiği ilaçları içeceğim çünkü onun kistleri kaybolmuş bu ilaçla. bu arada deniz bulut arkadaşımız bugün doktor ömer nazar a gitti ve verdiği ilaçlara başlayacak istersen onunla irtibata geç ama ben bu konuyu onunla özelden konuşuyorumç genele yazmak istemeyebilir özelden yaz dilersen ondan geniş bilgi alabilirsin tatlım...

tatlım,aslında eşimde çok anlayışlıdır..ben konuşmasam evde asla çocuk lafı etmez..ama dün ne oldu ona bende anayamadım..sanırım bu ay o da çok umutluydu,olmayınca yıkım yaşadı..keşke o talihsiz cümleyi kullanmasaydı ama kullandı..
bugün güzel bir gün geçirdik beraber,kendini affettirdi.

evet canım çift taralı sorunumuz..bazen iyi ki çift taraflı diyorum..o kadar zorlu süreçlerden geçiyoruz ki, bu dönmelerde acaba birbirimizi istemeden de olsa sorun sende diye kırarmıydık diye düşünüyorum..

gönlümü aldı bugün..hatta çok istediğim birşeyi almak istedi ama ben çanta değiştirdiğim için onun kartlarıyla beraber tüm kartlarımız diğer çantamda kaldığı için alamadık...neyse almak istemesi bile beni mutlu etti..
canım çok strese girme,artık ben çok takmıyorum..eşinle anlaşın eğer sesim yükseliyorsa hemen evi terk et,sen dışarıda bende evde sakinleşeyim..boşuna birbirimizi yıpratmayalım de...

ahh canım benim,haklısın erkeklerin bir çoğu böyle..sadece bizim başımızda olsa heralde kafayı yerdik..
inşallah tez zamanda yavrularımız gelirde,bu zorlu süreçte daha fazla yıpranmayız..
9 ay gelmez inşallah o beklenmeyen adetin...

kız zilli napıyon geleyim cafe ye mi çay içelim bi kaç laf ederiz?

slm kızlar nasılsınız
cetrefilli naber canım nasıl gidiyor,sayfalara bakmaya çalışıyorum ama bi haber yok sanırım
iyidir denizcim sen nasılsın? ugrayamadın bir iki gündür, herşey yolundadır inşallahopuyorumnanaktan

kızlarrrr böyle bi gecede ne işiniz var burda :))) kocaları naptınız
sevgililer gününüz kutlu olsun

datlum gel içelim..istersen eve gel,kahve neyimde yaparım sana..hatta şuan eşim evde yok araban varsa atla gel:)

iyidir denizcim sen nasılsın? ugrayamadın bir iki gündür, herşey yolundadır inşallahopuyorumnanaktan

iyiyim bende canım yok bi problem eşim evdeydi 2 gündür pek giremedim,arada gelir bakar ne yapıyorsun diye görsün istemiyorum onun yanında açmıyorum bu sayfayı pek özel takılıyoruz nede olsa kız kıza.
böyle gecelerde hep yok benimki
yılbaşı nöbet denk geldi. sevgililer gününe yine nöbet,korkuyorum doğururkende nöbet gelecek bu adama bırakacak beni yine yalnız:))))

KIZLAR SELAMLAR

epeydir giremedim kızlar. iş yerimde işler acaip birikmişti ve çok yoğundum vaktim hiç olmadı . evde de bazen yeni telefonuma program yuklemeyle falan uğraştım gelemedim :) ( bu arada kocişin aldığı telefonu değiştirdik daha üst modelini aldık blackbery aldık :) )

kızlar ben bu hafta hep hasta oldum. migrenim ; boyun fıtığım ; boğazım derke...regl oldum dün ve grip te oldum... 2 gündür yatak yorgann yatıyorum... kocam yaptı herşeyimizi saolsun... çok ağrım var: 45 günde oldum adeti ve söktürücü de kullandım ya heralde ondann....

kocam gece rüyasında 1 yaşlarında erkek bebek görmüş , bize sizin olayımmı diyormuş..kucağına almış

wallaa pek rüya görmezz bu beni çok etkiledi..inşallah son adetimdir de bu ay güzel haberler veririm arkadaşlar...

bu arada :) kocam dün ben toplantıdayken ;eve hediyesini getirmiş...gece de benim gözlerimi kapattı odamıza götürdü...içeri bir girdim... harika bir parça çalıyor ve odaya harika bir kırmızı ışık sistemi kurmuş ... ve kırmızı kalperle dolu üzinde "seni daima seveceğim " diye ingilizce yazan bir nevreimi yatağımıza sermiş ..yatağı üzerinde de kırmızı kalp şeklinde bir pasta ve pasta üzerinde "senni seviyorum balım " yazıyordu...
beni çooookkk mutlu etti kocam... paylaşmak istedim :)
sevgiyle :)

datlum gel içelim..istersen eve gel,kahve neyimde yaparım sana..hatta şuan eşim evde yok araban varsa atla gel:)
şekerim aşağı in cafeye telefonunu msn de yazsana ne kıymetli bu senin msn açmıyorsun bi türlü:))))arabam var geliyorum on dakkaya in aşağı bekem:)

KIZLAR SELAMLAR

epeydir giremedim kızlar. iş yerimde işler acaip birikmişti ve çok yoğundum vaktim hiç olmadı . evde de bazen yeni telefonuma program yuklemeyle falan uğraştım gelemedim :) ( bu arada kocişin aldığı telefonu değiştirdik daha üst modelini aldık blackbery aldık :) )

kızlar ben bu hafta hep hasta oldum. migrenim ; boyun fıtığım ; boğazım derke...regl oldum dün ve grip te oldum... 2 gündür yatak yorgann yatıyorum... kocam yaptı herşeyimizi saolsun... çok ağrım var: 45 günde oldum adeti ve söktürücü de kullandım ya heralde ondann....

kocam gece rüyasında 1 yaşlarında erkek bebek görmüş , bize sizin olayımmı diyormuş..kucağına almış

wallaa pek rüya görmezz bu beni çok etkiledi..inşallah son adetimdir de bu ay güzel haberler veririm arkadaşlar...

bu arada :) kocam dün ben toplantıdayken ;eve hediyesini getirmiş...gece de benim gözlerimi kapattı odamıza götürdü...içeri bir girdim... harika bir parça çalıyor ve odaya harika bir kırmızı ışık sistemi kurmuş ... ve kırmızı kalperle dolu üzinde "seni daima seveceğim " diye ingilizce yazan bir nevreimi yatağımıza sermiş ..yatağı üzerinde de kırmızı kalp şeklinde bir pasta ve pasta üzerinde "senni seviyorum balım " yazıyordu...
beni çooookkk mutlu etti kocam... paylaşmak istedim :)
sevgiyle :)

ay pey romantik bu kızla kocası yahu:) benim kocama da birileri bişiler öğretse ya:) gerçi bugün bana ne istiyorsan al dedi de bende paso giyecek bişiler aldım ne tasarrufluyum dimi zaten ihtiyacım olan şeyleri aldım gitti:)))bugün maltepedeydik aklıma geldin valla girmiyor bu kız dedim içimden:) iyi adam misali işte...45 gün uzun bir süre değil mi sorun neki böyle 45 gün falan sürüyor

çok komiksin kız sen güldürdün beni.sen çok yaşa emi:))

ben de geçen gece çok yakın bir arkadaşım aradı.23 yaşında kazara hamile kalmış.kız neredeyse özür dileyecek benden anlatırken.onnun adına çok sevindim ama bütün gece ağladım.duşa girdim orada bile uluya uluya ağladım.eşimle konuşmadım,konuşursak kırarım onu diye korkuyorum böyle zamnlarda.bütün gece yatak odasına kapandım,hem kitap okudum hem ağladım.sabah gözlerim yumruk gibiydi uyandığımda.3 gün oldu doğru düzgün konuşmuyoruz."bana tavır yapıyorsun benim suçum mu onların çocuğu olduysa"falan diyecek bana bunu da biliyorum.ben de mecbur kalmazsam konuşuyorum pek evde ,ama içimden bu geliyor .ne yapayım ??bilmiyorumkismile
yani hepimizde var küsmeler,tartışmalar,üzülmeleralsanaalsanasmile:tomato:delikafadulden
canım,benim de etrafımda okadar çok hamile ve çocuğu olan var ki...onların hamilelik haberlerini aldığımda içimde ister istemez burukluk oluyor,beni en çok üzende o bebek mağazalarına gitmek oluyor..içeri giriyorsun,bibirinden güzel bebek kıyafetlerini görüyorsun ve onlardan birini kendi çocuğuna değil de arkadaşının veya akrabanın çocuğuna alıyorsun...
neden kendi çocuğum için de alamıyorum diye ağlayarak çıkıyorum mağazadan...

tatlım senin eşin ikizler burcu o yüzden hiç dikkate bile alma söylediklerini. ikizler burcu beş dakka önce çok karamsar sonra bir bakmışsın ki tam tersi bi gayret gayette ümütli. o ters tarafından kalkmıştır hepsi bu. yani kendimden biliyorum :)))
evet tipik bir ikizler:))) akşam eve geldiğinde hiçbirşey söylememiş gibiydi zaten...ikizle erkeğiyle yaşamak çok zor..:))
arkadaşlar ya ben pekte çok özel şeylerimi paylaşmakta zorlanırım ama bi sorunum var benim.eşimle en son 1 şubatta beraber olduk zaten ovülasyon zamanım olduğu için üstüste üç gün beraber olmuştuk.o gün bugündür hiç canı istemez mi bir kadının evet 39 yaşım yaşlandım dicem ama daha yazın günde üç kez yaptığımızı hatırlıyorum. eşimde normal şartlarda düşkündür aslında ama onun da hiç sesi çıkmıyor yatarken bi iki kıpraşıyoor ben tınmayınca o da ısrar etmiyor yani onun da yapası yokta işte...
gün içerisinde çok yoruluyoruz bir de olumsuzluklar var yaşamımızda çocukta olmuyor eh hava da soğuk ya siz anlattıkça ben hepten bu konuya can sıkar oldum .hiç yapmasam aklıma bile gelmiyor ben yaşlandım dimi?
kız senin yaşında ne varmış,ben 25 yaşımda evlendim..evlendiğim günen bugüne kadar brkaç kez canım istemiştir..adam bana bekarken seks hayatım daha aktifti dedi..düşün yani..hesap kitapla şeddiriyoruz..benim bahanelermde hiç bitmez...yok saçım fönlü yapamamam,yok başım ağrıyor ,yok daha bugün duş aldım, bir daha alamam..adam gün yüzü göremedi evlendiğinden beri...yaşla alakası yok yani :)))
evet tatlım sanırım öyle hiçç canım istemiyor bugün dinlendik gerçi ev temizliği yaptık ama işten daha az yorucu geliyor bana bu akşam yaparız sanıyordum ancak eşimle küskünüm (reglimin tüm belirtileri başladı önüme geleni fırçalıyorum çok agresif oldum) ne kötü cidden tek ovülasyon döneminde yapar olduk gerçi millet bi hafta aralıksız yapıyor biz üç gün ancak hatta eşime ben 1 şubatta yumurta çatlamış boşuna yapmışız dedim o da aynen dedi ki sen ne adamsın bizi boşuna yordun bakar mısın o da görev bilmiş artık:))))))))))))))))
ayy senin adam da alemmiş..boşunamı yordun diyor :))))))))))))))))bir daha olmaz kusura bakma deseydin :eek:

deryacım hoşgeldin, çok geçmiş olsun canım, inşallah 9 ay adet olmazsın:) sevgililer günün kutlu olsun, maşallah eşin çok güzel bi jest yapmış, allah mutlulugunuzu bozmasın..

denizcim sen doguma giderken iki eli kanda olsa yanında olur eşin canım, o zaman nöbet möbet dinlemez:)

ay pey romantik bu kızla kocası yahu:) benim kocama da birileri bişiler öğretse ya:) gerçi bugün bana ne istiyorsan al dedi de bende paso giyecek bişiler aldım ne tasarrufluyum dimi zaten ihtiyacım olan şeyleri aldım gitti:)))bugün maltepedeydik aklıma geldin valla girmiyor bu kız dedim içimden:) iyi adam misali işte...45 gün uzun bir süre değil mi sorun neki böyle 45 gün falan sürüyor

tatlım çok teşekkür ederim..siz nerde oturuyorsunuz pendikti demi ?? walla görüşelim yaa :)
biz dün başka bir topicte arkadaşla buluştuk bana kahve içmeye geldi...kahve çay keyif yaptık:) beklerimmmmm

canım klomen kullanmıştım. doktorum vaktinde olursun demişti ama bu ay çok stres oldum heralde ondan adet olamayınca 35.gün farlutal - söktürücü kullandım.. biti 3 gün sonra oldu..45. gün oldu yani...

bu ay da klomen kullanmak istiyorum doktoruma gidicem 2 gündaha geçsin de...

cetrefillim yaaa ben msnimi telefona yükledim..bütün listem silindi , ulaşabildiklerimi arayıp aldım ..yeni liste oluşturuyorum...beni silip yeniden eklesene canım davet gelsin..sohbet ediyorduk ne güzel :) ekle açık şimdi ...güzel dileklerin için de saollll

öperim...

deryacım gönderdim davet geldi mi canım?

denizcim valla eşim dus alıyor, ben de cay yapmıstım, öyle hem içip hem de size bakıyorum:KK66:

evet evet 1000. sayfadayız. ama 1001 oldu galiba :)

ayşecim geldi eklemen aldım tatlım ..ama onlıne değilsin galiba..saol .

iyi geceler mona rosacıım, kızlar ben de yavastan cıkayım, sincap aramaya devam malum:) hee bu sabah ovulasyon testi cift cizgi idi, yarın sabah da yapcam bakalım:)

X