Preseed kullananlar

kizlar birde nasil kullaniyorsunuz
canım diş macunu gibi tüpün içinde preseed, yanında da böyle enjektör varii aplikatörler var, onun içine cekiyosun jeli ve yatar pozisyonda vajinanın derinine sıkıyosun. canım sen aldıgında zaten anlayacaksın bak gör:)
cetrefilli kaçıncı günün bugün?
canım bugün 17. günüm benimakannehir

canım diş macunu gibi tüpün içinde preseed, yanında da böyle enjektör varii aplikatörler var, onun içine cekiyosun jeli ve yatar pozisyonda vajinanın derinine sıkıyosun. canım sen aldıgında zaten anlayacaksın bak gör:)

himmmmmmm
ben mi kullanacagimkaydirigubbakcemile3

cok saf hissettim kendimi

pekala canim hangi gunler
birde siz nerede buldunuz nereden aldiniz

iyiyim loveciğim? asıl sen nasılsın? var mı bişeyler..

bende iyiyim canım sagol beklemedeyim şimdilik belirti falan hiçbişey yok daha artık neolcaksa bekliycez olmadı aşılama yaptırcam

peki kızlar ben su an ovulasyondaysam ve ovulasyondan 14. gün sonra adet geliyosa benim adetim gecikecek deil mi bu ay??

canım senin tarih 28 şubat benim 24 aramızda 4 gün var busefer inşallah olmazsın

ayşecik sen kasıklarında agrı hissetinmi cumartesi akşam falan busefer fazlaya yumurtalar hissetmen lazım

himmmmmmm
ben mi kullanacagimkaydirigubbakcemile3

cok saf hissettim kendimi

pekala canim hangi gunler
birde siz nerede buldunuz nereden aldiniz

anacım elbette sen kullanacaksın, ilahi:)
gittigidiyorda 78 liraya bulabilirsin, artı yurtdısından daha ucuza getirtebilirsin, ebaydan:)

ya sizce bana yardimci olurmu
cunku esimin sperm sayisi cok dusuk
bize asilama bile yapilmadi yani dusunun artik
canım allahtan umut kesilir mi, sperm sayısı düşük olanlarda fayda görenler oldu, ceviz fındık keçi boynuzu pekmezi yedir eşine de

ayşecik sen kasıklarında agrı hissetinmi cumartesi akşam falan busefer fazlaya yumurtalar hissetmen lazım
aa hissettim canım, afedersiniz birliktelikte de agrı vardı kasıklarımda yani

ilginç cidden benim 16. gün yumurtam çatlıyor ama döngüm 32 gün sürüyor yani tam yarısı olması gerkiyor senin 34 gün mü sürüyor döngün?

ilginç cidden benim 16. gün yumurtam çatlıyor ama döngüm 32 gün sürüyor yani tam yarısı olması gerkiyor senin 34 gün mü sürüyor döngün?

yok canım işte 28 gün sürüyordu, bu ay gecikir sanırım, 14. gün çatlardı yumurtam:uhm:

günaydın kızlar, yaa hadi bana bi akıl verin, şimdi cuma aksamı igneyi vuruldum ben, cumartesi aksam, pazar da sabah aksam birliktelik dedi doktorum. perşembe de biz birlikte olmustuk, bi tek cumayı bos gectik, dün sabah ovulasyon testi yaptım çift çizgi idi... bu sabah da çift çizgi ama tabi işe geldik, yani bu akşam da sincap arasak mı ki devam eder mi ovulasyonum??

canım benim bildiğim ve tecrübelilerden öğrendiğim kadayırla ..çatlatma inesini olmadan ve olacağın gün birlikte olup spermleri içeri yollamak gerek..gidecekleri yol uuzn ancak gidiyorlar biliyorsun hepsi aynı hıza sahip deiller. çatlamanın olduğu gün de birlikte olur isen şansını arttırırsın ..ama sanki senin bu sabah olsan daha iyiydi gibi... ama yine de akşiamı kaçırma...ama bu son çalışma olur bu ay için bence... sonrası değil çatlatma iğnesinin öncesi ve günü çok çok daha önemliymiş!!!!!

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
gukem............................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel....................................,,.......................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

bu listede neden hala ben yokum.tamam daha pressed kullanmadım ama daha kanalları açamadık üstelik regl oldum daha yeni .. 13 şubat regl tarihim. beklenmeyen regl tarihim de 13 mart.

canim bizde sorun azospermdi
ama esimin bazi kullndigi ilaclar sayesinde biraz artis oldu ama yine de diger insanlaraa gore sayi cok dusuk
canım eşin hangi ilaçları kullandı adlarını bana özelden yazar mısın ? burdn yazma )

ya sizce bana yardimci olurmu
cunku esimin sperm sayisi cok dusuk
bize asilama bile yapilmadi yani dusunun artik
canım bak bizim de ilk sperm testiizde 2 adet sperm çıkmıştı ve biz yıkıldık. doktorlar direk mikroenjeksiyon demişlerdi. sonra bir doktor hormon değerlerine bakıp bu test yanlış tekrar yaptırın dedi. 2. spermiogramı yaptırdık ve bir de baktıkki 2 adet deikleri sperm 77 milyon çıktı. o nedenle sana ilk söyleyeceğim şey tek bir teste güvenme . en az 2-3 tane test yaptırın . sonrasında da hala aynı değerleri çıkıyor ise mikroenjeksiyondan başka şansınız yok . sayı çok düşükse ( kaç== ? ) aşılama ypmıyor doktorlar onun için bile sperm yıkamasına yetecek kadar olması gerkliymiş.. kolay gelsin ...umudunu kaybetme adın gibi :)

benim pko olduğu için adetlerim düzensiz ama geçen ay bende 16.gün çatlamamın olduğunu hissettim...ama adetim gelmedi farlutalk kullandım ...

teşekkürler.

yok canım işte 28 gün sürüyordu, bu ay gecikir sanırım, 14. gün çatlardı yumurtam:uhm:
canım eger bugünde böyle hafif gaz sancısı gibi kasıklarında agrı varsa yumrtlama sürüyodur ben genelde başladıgını ve bittigini bu şekilde anlıyorum yani yaklaşık 24 saat falan sürüyo bu olay ama sen cumartesi akşam başladısa bitmiştir dün akşam ama genede buakşamda çalış

canım eger bugünde böyle hafif gaz sancısı gibi kasıklarında agrı varsa yumrtlama sürüyodur ben genelde başladıgını ve bittigini bu şekilde anlıyorum yani yaklaşık 24 saat falan sürüyo bu olay ama sen cumartesi akşam başladısa bitmiştir dün akşam ama genede buakşamda çalış

e canım o zaman bu sabah da çift çizgi,uf yaaa kafayı yiycem, neyse aksam da bi test yaparım, olursa olur olmazsa ne yapayım dinlenirim artık:roflol:

derya ekleyim canım seni de:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
gukem............................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel....................................,,.......................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydınnn güzeller nasılsınızz?
ben birascık bulantılarım dışında iyiyimm
cetrefillim tatlı kurabiyemm ben 18,günü de dahil çalışmıştım az daha gayret bebemmm
sonucun inşş istediğin gibi olur

kızlar bende bu ay ılk defa preseed kullandım adetıme daha 5 gün var acaba preseed kullanıp hamıle kalan arkadaslar nasıl belırtıler yasadınız adetlerınızden önce yada yasamadınızmı hiç bişi bana anlatırmısın hanı akıntı gögüste acım sısme kasık agrısı oldumu ve ne zaman oldu yada farkettıgınız baska seyler varmıydı anlatırsanız çok sevınırım

cetrefillim tatlı kurabiyemm ben 18,günü de dahil çalışmıştım az daha gayret bebemmm

ıyıyız canım sen nasılsın hamılsın sen okumustum tebrıkler canım Allah ım kucagına almak nasıp etsın ınsallah tatlımya darısı basımıza

selam kızlarrrrrr
hoşgeldin zehseeeel, ee hadi var mı belirti? az kalmış beklenmeyen güne, inşallah bebek belitrileri baslamıstır:emir_bebek:
ayy edacım zaten sen benim önderimsin, 8 gün ardardakaydirigubbakcemile5 ya ben 9. gün basladım günasırıya, cumartesi 15.günümdü, ondan beri de fulledim:KK70:

sen nasılsın edacım nasıl gidiyor hamişlikhihoyyyt

X