Preseed kullananlar

allah hepimzin gönlüne göre versin kızlar çok zor beklemek yıllarca bebek isteyip olmayanlarada rabbim sabır versin

cetrefillicik doktor söyledimi boyutlarını yumoşların

canlarım benimm çok saolunnn kızlar
allah sizlerdende göstersin en kısa zamanda
cetrefillimm bebemmmm takma boşver sen yumoşlarına odaklan opuyorumnanaktan

canımmm cok saol inşallah:) takmıycam valla, hediyemi de almıs valla ama söylemiyor:)

Edacım çok sevindim, rabbim tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu inşallah:)

Ayşecim yumoşlarına 41 kere maşallaaaah, çok çalış çoook :)

aurora, love nasılsınız kıslar?
iyiyim canım,sen nasılsın asıl?1-2 gün önce çok stresliydin..şimdi daha iyimisin?

saol canım benim yaaa inşallah, inşallah allah yüzümüze baksın..

ay durulacak gibi deil canım yaaa, bu hafta cileden cıkardı beni, küs deiliz de su ovulasyon bi gecsin hıncımı almam lazım, yoksa içim oh demeyecek, cok aglattı beni, nasıl migrenim tuttu...aslında büyük bişey yok da klomendi iğneydi beklemekti kızlar bu sürec beni cok gergin yapıyo, eşim de bi türlü anlamıyo bunu, ben ona kızıyorum o da bana kızıyo, alttan almıyo diye oluyor bunlar...
çok çalışcam çok:eek: saol canım benim, hadi bu ay da 2-3 hamiş cıkaralım allahın izniyle:)
hayatım,erkeklerden anlayış filan bekleme..benim eşimde benim ruh halimden hiç anlamazdı..ona sürekli birşeyleri ima ederek anlamasını beklemekten yorulmuştum..şimdi direk sölüyorum..bak şu şu durumlardan dolayı çok gerginim,hormonlarım tavan yapmış durumda,eğer ki en ufacık beni üzücek bir davranışta bulunursan,sonucuna sen katlanırsın diyorum direk suratına..sonucun ne olduğunu bildiği için benim sesim yükselmeye başladığı saniyede kardeşinin evine gider sakinleşeyim diye..geldiğinde de herşeyi unumuş oluruz zaten.daha şevkatli davranmaya başlar..keşke bunlara gerek kalmasa ama olmuyor işte.2 farklı karakteriz 4 duvar arasında...
love bu ay ilaç kullandım, preseed de ama ben pek umutlu diilim açıkçası, listenin pozitifliğini bozıcam biraaas:)

Ayşecim yaaa şu çalışma işleri bitsin ondan sonra çıkar hıncını çıkarabildiğin kadar, unut şimdilik kocanın yaptıklarını.

canım bozma moralini...sabah eşimin bana dediğine bak..ben ona kürlerden bahsediyorum,şu kişinin durumu bizim gibiymiş şu kürü denemiş ve olmuş diye anlatıyorum..heycanlı heycanlı..
adam suratıma ne dese beğenirsin,bizim çocuğumuz olmayacak,biz boşuna uğraşıyoruz..şimdi ölürmüsün,öldürürmüsün...benim tüm çabam boşuna mı diye sinirden gittiğinden beri ağlıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah gönlüne göre versin edacım, inşallah sağlıkla kucağına da alırsın.

Ayşecim ben en son gittiğimde baskın 2 yumurta vardı 19 mm, diğer ikisi 17 mm idi, çatlatma iğnesi felan olmadım, hani hamile kalsam bomba gibi şişerim sanıyom ehhhueeee, diğerleri nasılsı hatırlamıyom bile iyi mi? :)

Auroracım iyiyim iyiiiii, bir iki moral bozuyoz geçiyor, sen nasılsın?

Eşine kısdım şimdi, oysaki onun sana destek olup umut vermesi gerek, hasta bi adama sen öleceksin desen iyileşecekse de ölür yahu, oysa en büyük tedavi bizim için umut, benim eşim Allah razı olsun anlayışlıdır ve ben ne kadar olumsuzsam o olumludur, moral bulmak sitediğim zaman ona koşarım ben :) Bu iş iki kişilik tek kişin gayretiyle çok zor, eşine yoluyla anlat bacım :)

iyiyim canım,sen nasılsın asıl?1-2 gün önce çok stresliydin..şimdi daha iyimisin?

hayatım,erkeklerden anlayış filan bekleme..benim eşimde benim ruh halimden hiç anlamazdı..ona sürekli birşeyleri ima ederek anlamasını beklemekten yorulmuştum..şimdi direk sölüyorum..bak şu şu durumlardan dolayı çok gerginim,hormonlarım tavan yapmış durumda,eğer ki en ufacık beni üzücek bir davranışta bulunursan,sonucuna sen katlanırsın diyorum direk suratına..sonucun ne olduğunu bildiği için benim sesim yükselmeye başladığı saniyede kardeşinin evine gider sakinleşeyim diye..geldiğinde de herşeyi unumuş oluruz zaten.daha şevkatli davranmaya başlar..keşke bunlara gerek kalmasa ama olmuyor işte.2 farklı karakteriz 4 duvar arasında...

canım bozma moralini...sabah eşimin bana dediğine bak..ben ona kürlerden bahsediyorum,şu kişinin durumu bizim gibiymiş şu kürü denemiş ve olmuş diye anlatıyorum..heycanlı heycanlı..
adam suratıma ne dese beğenirsin,bizim çocuğumuz olmayacak,biz boşuna uğraşıyoruz..şimdi ölürmüsün,öldürürmüsün...benim tüm çabam boşuna mı diye sinirden gittiğinden beri ağlıyorum
halbuki sizin çift taraflı sorunlarınız vardı sanırım galiba onlarda yoruluyo bazen diyorum eşim takmaz gibi görünüyo ama degil inan onlarda takıyo biz daha çok dövünüyoruz daha çok istiyoruz sadece

allah hepimzin gönlüne göre versin kızlar çok zor beklemek yıllarca bebek isteyip olmayanlarada rabbim sabır versin

cetrefillicik doktor söyledimi boyutlarını yumoşların
canım 18 19 20 boyutlar:) doktorum dedi ki inşallah bu ay gebelikle sonuclanır istediğimiz sonucu aldık nihayet dedi, inşallah dediği gibi olur, ben cok güveniyorum doktoruma, saolsun:)

aaa çok ayıp etmiş ama... yani şöyle onların da bittiği tükendigi zamanlar oluyor, belki öyle bi dönemdedir, erkekle kadınlar gibi içlerini dökmeyi beceremiyorlar pek, ama dur bakalım canım yaaa inşallah gönlünü alır, sen de içini ferah tut, rabbim ol diyecek, oalcak inşallah...

valla aynı senin dediğin gibi ben de diyorum eşime, bak yıpratıcı bi sürec, elimde olmadan gergin oluyorum hayatım beni alttan al diye, ve normalde kaymak gibi adamdır eşim, öyle agresif falan da deildir, ama ben sinir yapınca alttan almıyo bi türlü yaa deli oalcaktım dün, yemin ederim bi ara aklımı kaybedecegim sandım...hala üstüme geliyodu, artık sinir krizi gecirdim yani...bi de temmuzda böyle olmustum ben, arada geliyolar bana da:kedi:

Ayşecim ben en son gittiğimde baskın 2 yumurta vardı 19 mm, diğer ikisi 17 mm idi, çatlatma iğnesi felan olmadım, hani hamile kalsam bomba gibi şişerim sanıyom ehhhueeee, diğerleri nasılsı hatırlamıyom bile iyi mi? :)
zaten bi hamile kalsak var ya her türlü sıkıntıyı unutucaz, bunları hiç yasamamıs gibi oluyormus insan, hayırlısı be anjelcimopuyorumnanaktan

kızlar ben dün o kavga dövüşle dizimi bile izlemedim:) kapalıçarşıyı, şimdi internetten indirdim, onu izliycem, öptüm sizi, görüşürüz:icecream:

merhaba kızlar ,yeni girdim,yazdıklarınızı okuyordum,hepinize bişeyler demek istedim ama toplu cevap yazmayı bilemedim,burdan yazıyorum idare edin:))

çetrefilli canım çok sevindim yumurtalarına,inşallah güzel haberler alıcaz senden bu ay,hayırlısıyla.
aurora arkadaşım,benim eşim de aynı seninki gibi,hatta çoğu böyle canım,herşeyi içlerinde yaşıyorlar,dışa bambaşka bi görüntü çıkıyor,sen onun üstünde fazla durma,moralini yüksek tutmaya çalış,inşallah hiç ummadığımız anda gelicek bebişlerimiz...
love arkadaşım,ümitsizliğe düşme sakın,zamanı gelince olucak inşallah,Allah en kısa zamanda versin inşallah hepimize.

bana gelince,yarın beklenmeyen adet günüm,belirtiler başladı zaten,ümidi kesmek üzereyim bu ay için,sanırım geldi gelicek:KK43:

35.ay ,listeden baktım senin de yarındı adetin ,sen ne durumdasın?var mı belirti falan?

günaydın kızlar, dün işler biraz karıstı, akşam da eşimle feci kapıstık:KK43: giremedim kusura bakmayın, kızlar nolursunuz maşallah diyin allaha şükür 5 yumurtam oluşmus, 3ü olgunlasmıstı:nazar:iğneni vurun hemen dedi, ben de geri hastaneye gitmeye erindim, yanımda deildi ignem, aksam eşimin kardesi yaptı, bugün aksam yarın sabah ve aksam calısma verdi... hayırlısı bakalım..

canım benim ne güzel haberler.15 gün sonra da hamilelik haberi vermen dileğiyle...
edacım maşallah bebegine tatlım cok sevindim yaaa hep saglıklı devam etsin inşallah

41.000 kere maşallah canım :nazar: :nazar: :nazar:
eşinle acil barışmalısın, küs küs şeyetmek hiç sarmaz...küsmek için bugünü mü beklediniz yahu,yumurtan çatlasaydı, o günleri iyi değerlendirseydiniz ve sonra küsseydiniz.. :nazar:
çok komiksin kız sen güldürdün beni.sen çok yaşa emi:))

ben de geçen gece çok yakın bir arkadaşım aradı.23 yaşında kazara hamile kalmış.kız neredeyse özür dileyecek benden anlatırken.onnun adına çok sevindim ama bütün gece ağladım.duşa girdim orada bile uluya uluya ağladım.eşimle konuşmadım,konuşursak kırarım onu diye korkuyorum böyle zamnlarda.bütün gece yatak odasına kapandım,hem kitap okudum hem ağladım.sabah gözlerim yumruk gibiydi uyandığımda.3 gün oldu doğru düzgün konuşmuyoruz."bana tavır yapıyorsun benim suçum mu onların çocuğu olduysa"falan diyecek bana bunu da biliyorum.ben de mecbur kalmazsam konuşuyorum pek evde ,ama içimden bu geliyor .ne yapayım ??bilmiyorumkismile
yani hepimizde var küsmeler,tartışmalar,üzülmeleralsanaalsanasmile:tomato:delikafadulden

Son düzenleme:
merhaba kızlar ,yeni girdim,yazdıklarınızı okuyordum,hepinize bişeyler demek istedim ama toplu cevap yazmayı bilemedim,burdan yazıyorum idare edin:))

çetrefilli canım çok sevindim yumurtalarına,inşallah güzel haberler alıcaz senden bu ay,hayırlısıyla.
aurora arkadaşım,benim eşim de aynı seninki gibi,hatta çoğu böyle canım,herşeyi içlerinde yaşıyorlar,dışa bambaşka bi görüntü çıkıyor,sen onun üstünde fazla durma,moralini yüksek tutmaya çalış,inşallah hiç ummadığımız anda gelicek bebişlerimiz...
love arkadaşım,ümitsizliğe düşme sakın,zamanı gelince olucak inşallah,Allah en kısa zamanda versin inşallah hepimize.

bana gelince,yarın beklenmeyen adet günüm,belirtiler başladı zaten,ümidi kesmek üzereyim bu ay için,sanırım geldi gelicek:KK43:

35.ay ,listeden baktım senin de yarındı adetin ,sen ne durumdasın?var mı belirti falan?
inşallah olmazsın canım artık olursada üzülme bak ben sebepsiz infertilite bölümünde bi kaç yazı yazdım kan pıhtılaşma ve bagışıklık testlerini yaptır diyolar canım sen istanbuldasın git üniversite hastanesine anlat durumunu tüp bebek yaptırcam falan de doktorlar önce bunları yaptırmamı istedi falan de eger bunlar alakalı sorun varsa ne tüpte ne mikroenjeksiyonda sonuç alamıyomuşsun.valla ben deli gibi izni bekliyorum herşeyi yaptırcam olmazsa özelde artık yoksa kafayı yiycem sorun ne demekten

çok komiksin kız sen güldürdün beni.sen çok yaşa emi:))

ben de geçen gece çok yakın bir arkadaşım aradı.23 yaşında kazara hamile kalmış.kız neredeyse özür dileyecek benden anlatırken.onnun adına çok sevindim ama bütün gece ağladım.duşa girdim orada bile uluya uluya ağladım.eşimle konuşmadım,konuşursak kırarım onu diye korkuyorum böyle zamnlarda.bütün gece yatak odasına kapandım,hem kitap okudum hem ağladım.sabah gözlerim yumruk gibiydi uyandığımda.3 gün oldu doğru düzgün konuşmuyoruz."bana tavır yapıyorsun benim suçum mu onların çocuğu olduysa"falan diyecek bana bunu da biliyorum.ben de mecbur kalmazsam konuşuyorum pek evde ,ama içimden bu geliyor .ne yapayım ??bilmiyorumkismile
yani hepimizde var küsmeler,tartışmalar,üzülmeleralsanaalsanasmile:tomato:delikafadulden
canım üzülme bende aynı senin gibiyim ben çocuk istedigimden beri herkes hamile kaldı çevremde ya inan kıskanmıyorum böyle ugraşıpta bebek sahibi olanlara çok seviyorum ama ugraşmadan hemen hamile kalanlar varya ozaman canım sıkılıyo niye ben kalamıyorum diye hele kazayla oldu diyenlere deliriyorum ama neyapcaksın bizimde kaderimiz buymuş

eşinede tavır alma yazık adamın suçu ne neyapsın oda çaresiz bekliyo işte zamnı gelince inşallah olur biz çıldırmadan üzülme canım tüp denersin tekrar bellimi olur bakarsın ouverir

hoşgeldin aytugcum, hayırlısı olsun bu ay deilse gelecek ay o da olmadı bi sonraki bi sonraki, gelecek bebişlerimiz buna inan canım

toplu alıntıyı da şöyle yapıyorsun canım; hani yazılanların altında mq var ya hangi msjı almak istiyorsan o iletinin altındaki mqya tıkla biriktir, son iletiye de alıntı yapa tıkla, cevap kutusunda hepsi önüne diziliyor, [Quote yazının baslangıcı, tesr parantezlisi de yazının bitimi canım:)

Selam kızlar güzel gelişmeler var mı?
sen nerelerdesin kacak? canım merak ettim seni , ne yaptın annenlerde dinlendin mi? durumun nasıl bebiş iyi mi:)

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
gukem............................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel....................................,,.......................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
Canım evime döndüm gripte geçti birkaç gün nette problem vardı.Bebişin pıt pıtlarını gördüm çok şükür içim rahatladı biraz darısı başına bitanem ya..

Canım evime döndüm gripte geçti birkaç gün nette problem vardı.Bebişin pıt pıtlarını gördüm çok şükür içim rahatladı biraz darısı başına bitanem ya..

oyyyy maşallah:nazar: canım yaa çok sevindim, eee yatak istirahatine devam mı? umarım gerek kalmamıstır ama yine de çoook dikkatli davran tatlım yaa bebiş rahatsız olmasın:emir_bebek:

amin nevyascım, siz herkesten cok anlıyorsunuz valla beni, ben de sizi.. çünkü neler yasadıgımızı bu kadar acık ifade edemiyoruz kimseye, sanki o zaman kendine acıyormus gibi oluyor insan... hayırlısıyla gelecek bebeğim ben canı gönülden inanıyorum buna...

dualarınızı eksik etmeyin, nevyascım bak 3 yumoşum gelişmiş :nazar: dua et nooolur bu ay gelsin bebegim sağlıklı hayırlısıyla...

oyyyy maşallah:nazar: canım yaa çok sevindim, eee yatak istirahatine devam mı? umarım gerek kalmamıstır ama yine de çoook dikkatli davran tatlım yaa bebiş rahatsız olmasın:emir_bebek:

amin nevyascım, siz herkesten cok anlıyorsunuz valla beni, ben de sizi.. çünkü neler yasadıgımızı bu kadar acık ifade edemiyoruz kimseye, sanki o zaman kendine acıyormus gibi oluyor insan... hayırlısıyla gelecek bebeğim ben canı gönülden inanıyorum buna...

dualarınızı eksik etmeyin, nevyascım bak 3 yumoşum gelişmiş :nazar: dua et nooolur bu ay gelsin bebegim sağlıklı hayırlısıyla...

Doktoruma göre yasaklar devam ama ben kendimi yormadan yavaş yavaş bişeyler yapmaya başladım eskisi gibi yatmıyorum artık.

Bizi bizden başka kimse anlamıyor canım en yakın dostlarım bile hiç anlayamamıştı beni çünkü onlar bebek özlemi çekmemişlerdi hiç..Tabiki gelecek meleğin maşallah çok güzel gelişmiş yumoşlar güzel güzel çalışın artık bide sakın kalkma canım yattığın yerden giyin ve Allah affetsin duşlarını sabah al ben böyle yapmıştım.Yumurtlamadan sonrada hatırlarsan 2-3 gün ben hiç iş yapmadım sürekli dinlendim bebek tutunsun diye bunlar aklında olsun canım dualarım seninle..opuyorumnanaktan

canım çok sevindim güzel haber umarım bu ay bu mucadelen biterde hamile kalırsın dualarım seninle herşey gönlünce olsun... erkek milletinin çocu aynı sanırım hiç bayanların piskolojisinden anlamıyolar ben neler içiyorum umut olsun diye dalga geçiyor eşimde ....

cetrefilli canım hadi gözün aydın umarım bu ay bebişin gelir hatta bebişlerin
bu arada cnm gözünden kaçmış sanırım bnm yeni tarihim 14 mart malesef inş gelmezzzz

Doktoruma göre yasaklar devam ama ben kendimi yormadan yavaş yavaş bişeyler yapmaya başladım eskisi gibi yatmıyorum artık.

Bizi bizden başka kimse anlamıyor canım en yakın dostlarım bile hiç anlayamamıştı beni çünkü onlar bebek özlemi çekmemişlerdi hiç..Tabiki gelecek meleğin maşallah çok güzel gelişmiş yumoşlar güzel güzel çalışın artık bide sakın kalkma canım yattığın yerden giyin ve Allah affetsin duşlarını sabah al ben böyle yapmıştım.Yumurtlamadan sonrada hatırlarsan 2-3 gün ben hiç iş yapmadım sürekli dinlendim bebek tutunsun diye bunlar aklında olsun canım dualarım seninle..opuyorumnanaktan
aaaa ama bizim hamişler pek bi kaygısız, anacım kolay mı buldunuz siz onu da iş az da olsa yapmayın kacmıyosunuz ya, ben valla hamile kalsam var ya popomu kaldırmam:roflol: şaka bi yana dikkat et canım kendine, duaların için de coook saol, allah razı olsun:)
canım çok sevindim güzel haber umarım bu ay bu mucadelen biterde hamile kalırsın dualarım seninle herşey gönlünce olsun... erkek milletinin çocu aynı sanırım hiç bayanların piskolojisinden anlamıyolar ben neler içiyorum umut olsun diye dalga geçiyor eşimde ....
teşekkür ederim nezocum, rabbim kimsenin kucagını bos bırakmasın, inşallah hepimiz bir gün yasayalım o güzel duyguyu:)
cetrefilli canım hadi gözün aydın umarım bu ay bebişin gelir hatta bebişlerin
bu arada cnm gözünden kaçmış sanırım bnm yeni tarihim 14 mart malesef inş gelmezzzz
saol tatlım, allah razı olsun, hemen ekliyorum son tarihini de, son kez eklemiş olayım inşallah:)

X