Preseed kullananlar

canım çörekotu zeytinyağı kürünü yumurtlama haftasında mı yapmak gerekir,bi de hergün yağı değiştirmiyoruz değil mi yani hergün aynı karışımı kaynatıp buharına oturucaz ? bi de ne kadar süre bu buharda oturmak lazımdır?çok sordum kusura bakma ,biliyorum sen de daha yapmadın ama belki bişey demişlerdir bunlarla da ilgili.arkadaşlar maydanozun mucize olduğunu biliyorum,bizzat yaşadım,ben sistitten senelerce çok çekmiştim,gitmediğim doktor içmediğim ilaç kalmamıştı nedenini de bulamamışlardı ama ne zamanki birkaç kere maydonoz suyu içtim ve buharına oturdum bütün sıkıntım bitti,5 senedir bi daha hiç olmadım.o yüzden bu kürler mantıklı göründü bana.sonuçta bütün şifalar yine doğada saklı bence...paylaştığın için sağol arkadaşım.

canım,yumurta çatlamadan önce başlamak lazımmış..mesela şöyle örnekleyeyim sen de ona göre hesaplarsın...benim yumurtam adetten 10 gün sonra çatlıyor ben bu küre 7 veya 8.gün başlayacağım..bana anlatılan bu şekilde..her gün aynı karışımı kaynatıcaz,yeniden hazırlamayacağız yani.. ben buharı bitene kadar oturmayı düşünüyorum..çünkü saat vermedi şukadar otur diye..
inşallah yardımcı olabilmişimdir..
maydanoz kürünüde anlattığın olayla tescillemiş olduk..demek ki maydanozun da binbir derde devası var...:lepi:

preseed i nasıl temin edeceğimiz ve kullanım şekli ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim

canım,yumurta çatlamadan önce başlamak lazımmış..mesela şöyle örnekleyeyim sen de ona göre hesaplarsın...benim yumurtam adetten 10 gün sonra çatlıyor ben bu küre 7 veya 8.gün başlayacağım..bana anlatılan bu şekilde..her gün aynı karışımı kaynatıcaz,yeniden hazırlamayacağız yani.. ben buharı bitene kadar oturmayı düşünüyorum..çünkü saat vermedi şukadar otur diye..
inşallah yardımcı olabilmişimdir..
maydanoz kürünüde anlattığın olayla tescillemiş olduk..demek ki maydanozun da binbir derde devası var...:lepi:

çok sağol canm,ben de inşallah bu ay olmam ama olursam başlıycam bu kürlere.

anjelic canımmmmm
hadi bakalım ben senden bu ay için ümidimi kesmedim.. e hep hesap günleri olmayack ya. ahhh ahh o bebek bana daha neler için kızacak ya..

preseed i nasıl temin edeceğimiz ve kullanım şekli ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim
canım bikaç yer var alabilecegin gg dan alabilirsin eger varsa şuan satıcı burda 78,bide türkiye satan bi firma var 130 ve yurtdışında albilirsin en uygun yer burası

yumurtlama günleri tespit edip ilişkiden 15 dakika önce sıkıyosun

selmacım ne bilim işte, regl günleri yaklaştıkça ümitsizleşiyorum işte, sanki hiç olmayackmış gibi geliyor desem yeridir. :KK43:

14 şubat sevgililer gününde coşayım diyorum bu sefer, kocişime çiçek alıp bikaç süpriz daha yapıcam, nasıl ama?

selmacım ne bilim işte, regl günleri yaklaştıkça ümitsizleşiyorum işte, sanki hiç olmayackmış gibi geliyor desem yeridir. :KK43:

14 şubat sevgililer gününde coşayım diyorum bu sefer, kocişime çiçek alıp bikaç süpriz daha yapıcam, nasıl ama?
çok romantiksiniz maşallah...

Bende eşime doğum gününde çiçek almıştım. eşitiz ya:))) o bana alıyorsa bende ona almalıyım..
adam dumura uğramıştı. coş bacım coş mal senin arsa senin:)))
yok ümitsizlik falan ya. dur bakalım. olacağı varsa olur birşey yapamazsın tamam çok da pozitif olunmuyor ama mümkün olduğunca negatif olmamaya gayret et.

love ya anjelic i görüyorsun demiii. hatun kocayı yatağa atmak için özel gün kolluyor:))))

Bende eşime doğum gününde çiçek almıştım. eşitiz ya:))) o bana alıyorsa bende ona almalıyım..
adam dumura uğramıştı. coş bacım coş mal senin arsa senin:)))
yok ümitsizlik falan ya. dur bakalım. olacağı varsa olur birşey yapamazsın tamam çok da pozitif olunmuyor ama mümkün olduğunca negatif olmamaya gayret et.

love ya anjelic i görüyorsun demiii. hatun kocayı yatağa atmak için özel gün kolluyor:))))
valla helal olsun nediyim...

çok sağol canm,ben de inşallah bu ay olmam ama olursam başlıycam bu kürlere.
rica ederim canım...inşallah bu küre ihtiyaç duymazsın canım..

herkez o gece coşacak sanırım :sm_cool: bir benim kocam mahrum kalıcak..:smiley-cool: anavatan halen kan ağlıyor...:kızgın: gerçi o alışık mahrumiyete

ehhueeee , kısııım akrep burcuyum beeeeen zemuszemus

kocayı ayağından tutup sürükleyerek aticem yatağa, hem ovulasyon zamanı yapılmaz ya bu iş, biraz da zevkine:nazar:

anacığım bende akrepim 1 kasım. tüm özelliklerini taşıyorumda bir şu ateşli hatun moduna giremedim:))))

anacığım bende akrepim 1 kasım. tüm özelliklerini taşıyorumda bir şu ateşli hatun moduna giremedim:))))

aaa nasıl akrepsin sen:uhm: şaka bi yana ortam, ruh halin vs. uygun olcak, ben de öyle olacağını umuyorum, zorlanmam geneldealkisalkisalkis

love kuşum kocayı yakaldın mı bırakmayacaksın canım:lepi:

vayyy be yazdıklarımı okuyunca ben bile tırstım valla, o kadar diil kıslarbilmiyorumkismile

aaa nasıl akrepsin sen:uhm: şaka bi yana ortam, ruh halin vs. uygun olcak, ben de öyle olacağını umuyorum, zorlanmam geneldealkisalkisalkis

love kuşum kocayı yakaldın mı bırakmayacaksın canım:lepi:

vayyy be yazdıklarımı okuyunca ben bile tırstım valla, o kadar diil kıslarbilmiyorumkismile
benim yumurtlama bitti 1 haftadır hiç atlamadık artık biz moladayız şekerler yaklaşamam öldük yıkanmaktan

sana bi hafta mola öyleyse love :) şu ovulasyon zamanı ben de mecbur hissetmeyi sevmiyorum, bir de duş olayını sabaha bırakınca hasta olma durumu ortaya çıkıyor, ııııyyyy :KK43:

gene pek sessiz kalmış burası...

cetrefilli neyaptın merak ettim hiç girmedinde neolmuş yumurtalar

günaydınnnnnn canlarım benimmmmm
kıslar dün dr daydıkk
kalbimiz pıt pıt atıyorrrr çok mutluyummm
allahım sizlerede yaşatsın en kısa sürede inş......

günaydın kızlarrr
edacım senin adına çok sevindim gözün aydın
kızlar benim yeni tarih 14 martt bana kırmızı kart çıktı malesef bu ayda olmadı

X