Preseed kullananlar

love canım,
bir iki gün giremedim. yurtdışı müşteri toplantılarımız vardı.. çalışan bayanın işi zor:KK43:( ben çok sinirli ve gerginim..

ayın 18 inde perşembe gidicem dr..

kaç günün kaldı?
canım ayın 24 hiç şaşmaz benimki yumurtlama gününü biliyorum ya ondan hesabıma göre 24 şubat bakalım belki diyorum her ay bekliyorum işte...

mona rosa inan bebeği beklemekte çok zor, bebek gelincede çok zor. Annelerimizin ne kadar hürmet edilecek insanlar olduğunu bir kere daha anlıyorum.

kahveyi azalltım sinirliyim.
siğara beni öldürüyor zaten.
hiç yemediğim şeyleri yiyip, günde bir öğün yiyen bek sık yemek yemek için midemle savaşıyorum.

şimdi birazdan dualarıma başlayacağım. sizler dualarımın içindesiniz.

cuma günleri sela ile ezan saati arası bilinmeyen kapıların açık olduğu bir zaman var mış. o anı yakalayıp dua edersen tüm duaların kabul olurmuş. fırsatı kaçırmayayım..

love hayatım ayın 24 ü inşallah senin ve eşinin bayramı olur:))) Allahın sana hayırlı bir evlat vermesini tüm kalbimle diliyorum.

love en fazla 3-4 fırt :) alıyorum. hedefim bir hafta içerisinde fırtlarıda ortadan kaldırmak. ben normalde günde bir pakete yakın içiyordum. yumurtlama gününden sonra günde 6-7 indirdim. şimdi de fırtlarla idare ediyorum..
idareyide ortadan kaldıracağım. Allaha dua ediyorum midem bulansada uzaktan gelen kokusundan bile iğrensem diye. ama ne hikmetse parfüm kokusundan iğrenen ben iki lkilometre öteden gelen sıgara kokusuna bile bitiyorum..
ama bu problemi hlledeceğim..

love en fazla 3-4 fırt :) alıyorum. hedefim bir hafta içerisinde fırtlarıda ortadan kaldırmak. ben normalde günde bir pakete yakın içiyordum. yumurtlama gününden sonra günde 6-7 indirdim. şimdi de fırtlarla idare ediyorum..
idareyide ortadan kaldıracağım. Allaha dua ediyorum midem bulansada uzaktan gelen kokusundan bile iğrensem diye. ama ne hikmetse parfüm kokusundan iğrenen ben iki lkilometre öteden gelen sıgara kokusuna bile bitiyorum..
ah canım ya bilmezmiyim ben o sigarayı ama biraz sık kendini bebişin için içme dayan
bende azlttım 2 haftayı geçti günde 6 taneyi geçmiyorum ama ölüyorum az içince dahada istiyo insan bi hamile kalıyım içmiycem sende içme canım

cetrefilli ne yaptın yoksun doktoramı gittin?

kızlar hepinize iyi geceler, kaçgündür giremedim bilgisayarım arızalanmıştı...
preseedim geldi salı günü.önümüzdeki hafta yumurtlama haftam inşallah bu ay ilk olarak kullanıcam.bakalım hayırlısı olur inşallah.
hamiş listemizin dolması dileğiyle iyi gaceler herkeze :))))
hayırlı olsun canım preseedın, inşallah fayda görürsün

günaydın...

akşamdan beri pek boş kaldı burası...
hakkaten yorgunluk çöktü sanırım topiğe:)
günaydın.ben döndüm yuvaya yani aranıza:)tilki ve kürkçü dükkanı hesabı...

aslında iyi değilim.psikolojik olarak etkileniyorum artık fazlasıyla.
preseed sonucunu beklemedeyim.her gün burada bebek konusunu konuştukça daha da çok etkilendim.biraz uzak kalırsam farklı mı olur acaba diye düşündüm.biraz daha iyiydim.dün 23 yaşında bir arkadaşım beklenmeyen hamileliğini anlattı.kız telefonda 9 takla attı açıklarken,neredeyse özür dileyecek hamile olduğu için."bunu benden duymanı istedim,ya sen gel ya ben "dedi.okuldaydım zaten,derste aklıma getirmemmeye çalıştım.eve geldiğimde eşim maça gitmişti.ev de boş olunca saldım kendimi artık.ağlaya ağlaya bir hal oldum.tüm gece ağladım diyebilirim.okuduğum kitap da acıklı bölümdeydi.odaya kapandım .dün gece 200 sayfa okumuşum ağlaya ağlaya.eşimle de konuşmadım.konuşsam o da kırılacak.dün gündüz ona haber vermiştim zaten hamilelik haberini,maca da onun eşiyle gitti zaten.
onu kırmak istemiyorum konuşursam kaçırırım ağzımdan kırıcı bir şeyler diye hiç bir şey demedim.o anladı zaten sebebini.ağlarken sızmışım,sabah uyandığımda eşim çıkmış,işe gitmişti.
hepimiz aynı süreçten geçtik ya da geçiyoruz ama işte dertlendim ve dertleşmek istedim kardeşler...
canım beniiimmmm, senin bu yasadıklarını hepimiz yasıyoruz, önemli olan cok etkilenmemek, çünkü öyle bir kısır dönügünün içindeyiz ki, bebegimizin olmaması stres yapıyor, stres yapınca da gebe kalmamız zorlasıyor, kendimizi ne kadar rahatlatırsak o kadar kar yani elden baska bişey gelmez ki...
Kıslaaar günaydın, nasılsınız?

Mona rosam hoşgeldin, üzülme be canım hepimiz aynı durumdayız biliyorsun, çevremdekiler 2. 3. çocuklarına hamile kalıyor, eğer iyice kapıp koyversem hasta olurum, sen de öyle, bu kadar düşünme üzerinde, nasip meselesi de, Rabbim verecek ki olacak bizim elimizde değil de, böyle düşününce biraz teskin olyorsun, neden neden neden diye düşündükçe daha karamsar ve hasta bi kişiliğe bürünüyorsun, sürekli bunu düşünme, insanız elbette üzülücez, üzüldüğümüz zaman kendimzi teskin etmeye çalışalım, napalım olacağın önüne geçilmiyor ama Rabbim bize de verecek inşallah o umutla devam edelim yola.
amiinnnn anjelcim nasılsın?

günaydın arkadaşlar,hayırlı cumalar diliyorum.
saol tatlım sana da hayırlı cumalar
Günaydın hayırlı cumalar kızlar,
mona rosa canım benim ne kadar hüzünlendim yazdıklarını okuyunca.. çok zor bir süreç. Allah hepinizin hepimizin yardımcısı olsun.

love canım nasılsın? nasıl gidiyor var mı bir gelişme...

ancelic sen ne yaptın test yaptın mı? yapacakmısın...

cetrefilli ayşe ne oldu yumurtlalar? en son 11 lerdeydi. büyümüşler mi..

hepinizi çok öpüyorum. Allahın rahmeti üzerinizde olsun. kalbinizde kini göbişlerinize yerleştirsin..
amiinnn selmacım yaa ben de iyiyim nolsun bugğn 4te randevum yine, yumoslarıma baksın bakalım ne diyecek doktorum

canım inşallah dediğin gibi tiksinirsin de bir daha agzına sürmezsin. o sigaraya vericen parayla bebişini neler neler alırsın :CüvCüv:

doğru diyorsun cetrefilli az paralar değil sigaralar:)))) hadi bakalım inşallah hayırlısı ile yumişlerin kocaman olup çatlama noktasına gelmiştir..

canım tiksinirsin inşallah..bu kadar azaltman bile büyük başarı..daha hamileliğin yeni, biraz daha zaman geçtikçe istesende sen içmeyeceksin..onun o havayı teneffüs etmesine senin gönlün razı olmayacak...

aurora inşallah canım. sen nasılsın? okudum sayfaları iyisin iyi:)) o alışverişleri ben yapsam bomba gibi olurdum. yumurtalama tarihlerin yakjlaştı mı? bu ayda var değil mi çalşma..

kızlar dün gece kareşimin arkadaşı gelmiş onu ziyarete gittim bende..kızın ablası afyonlulara gelin olmuş..afyonda çocuğu olmayanlara bazı kürler uygularlarmış ve bu kür sayesinde çok kişi hamile kalmış..hatta en on bir millet vekilinin gelini için yapmışlar bunu ve hamile kalmış..
kür şöyle;
çörek otunu güveç tencerede biraz yakıyorsun,sonra üzerine 2 lt zeytinyağı koyup (zeytinağ hakiki olucak)zeytinyağ ve çörek otunu kaynatıyormuşsun..güvecin üzerini mukavva kağıt kaplıyormuşsun..o mukavva kağıdın ortasını deliyormuşsun o kısma rahmin denk gelicek şekilde oturuyormuşsun..bu kür yumurtalıkları canlandırıyormuş...bunu 1 hafta yapıcakmışsın,aynı güveçte karışımı hergün ısıtıp oturucakmışsın ve geceleri eşinle birlikte olucakmışsın..ben bunu bu ay deniycem...
birde maydanoz kürünü uygula dedi o da tüpleri açıyormuş..bunu anlatan kızın gelinlerinin tek tüpü varmış,diğer tüpünde de az geçiş varmış,doktor hamile kalman neredeyse imkansız demiş..tüp bebek deneyelim demiş doktoru..o da maydanoz kürünü duymuş ve uygulamış.. 2 ay sonra hamile kalmış..maydanoz kürü tüpleri açıyormuş..
bir tencereye su yada sütü koyup kaynatıyormuşsun maydanozu içine atıp ölene kadar kaynatmaya devam ediyorsun ve bununda buharına oturuyorsun..
bunları belki uygulamak isteyen olur diye palaşmak istedim be 2 kürüde bu ay deneyeceğim

aurora inşallah canım. sen nasılsın? okudum sayfaları iyisin iyi:)) o alışverişleri ben yapsam bomba gibi olurdum. yumurtalama tarihlerin yakjlaştı mı? bu ayda var değil mi çalşma..

ben her depresyonda alışverişe çıkarım canım, çok iyi geliyor :sm_cool:
canım ayın 18 yada 19'unda ovulasyon testi yapıcam.o günlerde çatlaması gerekiyor yumurtamın..bu ay daha fazla çalışıcam..eşime bu ay hazırlıklı ol çok çalışamız lazım çoookkkk diyorum..ağzı kulaklarında adamın..genellikle hep hesaplı kitaplı çalıştığımz için etimden ve sütümden çok faydalanamıyor..bu ay ona jest yapıcam diye çok mutlu :lepi:

:))))) helal olsun sana.. birde bu yukarıda ki yazın harika.. maydonozu duymuştum ama çörekotunu bilmiyordum. çörekotu binbir derde deva zaten..

evet haklısın dönemi iyi değerlendirip çok çalışanların şansı çok daha fazla oluyor. bu süre zarfında gıdanada çok dikkat et. protein ağırlıklı beslen. bilhassa haşlama..

kızlar dün gece kareşimin arkadaşı gelmiş onu ziyarete gittim bende..kızın ablası afyonlulara gelin olmuş..afyonda çocuğu olmayanlara bazı kürler uygularlarmış ve bu kür sayesinde çok kişi hamile kalmış..hatta en on bir millet vekilinin gelini için yapmışlar bunu ve hamile kalmış..
kür şöyle;
çörek otunu güveç tencerede biraz yakıyorsun,sonra üzerine 2 lt zeytinyağı koyup (zeytinağ hakiki olucak)zeytinyağ ve çörek otunu kaynatıyormuşsun..güvecin üzerini mukavva kağıt kaplıyormuşsun..o mukavva kağıdın ortasını deliyormuşsun o kısma rahmin denk gelicek şekilde oturuyormuşsun..bu kür yumurtalıkları canlandırıyormuş...bunu 1 hafta yapıcakmışsın,aynı güveçte karışımı hergün ısıtıp oturucakmışsın ve geceleri eşinle birlikte olucakmışsın..ben bunu bu ay deniycem...
birde maydanoz kürünü uygula dedi o da tüpleri açıyormuş..bunu anlatan kızın gelinlerinin tek tüpü varmış,diğer tüpünde de az geçiş varmış,doktor hamile kalman neredeyse imkansız demiş..tüp bebek deneyelim demiş doktoru..o da maydanoz kürünü duymuş ve uygulamış.. 2 ay sonra hamile kalmış..maydanoz kürü tüpleri açıyormuş..
bir tencereye su yada sütü koyup kaynatıyormuşsun maydanozu içine atıp ölene kadar kaynatmaya devam ediyorsun ve bununda buharına oturuyorsun..
bunları belki uygulamak isteyen olur diye palaşmak istedim be 2 kürüde bu ay deneyeceğim
canım bende süt olayını duydum burda bi arkadaşın ablasının 8 sene çocugu olmuyo sadece sütü kaynatıp sütün buharına oturuyo sonra eşiyle birlikte oluyo bu şekilde hamile kalıyo kadın beni her gördügünde ille sütün buharına otur diye ısrar ediyo.galiba bu olay gelen mukus sıvısıyla alakalıymış bazı kadınları mukusu yogun oldugu için sperm gecemiyomuş bu buhar kürüde sanırım o mukus sıvısını inceltiyomuş aslında denemekte fayda var

aslında kızlar okadar çok koca karı kürü varki insanlar umut dünyası inanıp gidiyo işte hele bazıları varki dahada beter ediyolar annemin halası yazık kadının hiç çocugu olmadı şuan 70 falan zamanında yazık çocugu olsun diye kadını kazıga bile oturtmuşlar neler çekmiş neler aglarsınız anlatsa

ama buhar olayını çok duydum mutlaka deniycem bi gün en azından zarrarı oldugunu düşünmüyorum...

:))))) helal olsun sana.. birde bu yukarıda ki yazın harika.. maydonozu duymuştum ama çörekotunu bilmiyordum. çörekotu binbir derde deva zaten..

evet haklısın dönemi iyi değerlendirip çok çalışanların şansı çok daha fazla oluyor. bu süre zarfında gıdanada çok dikkat et. protein ağırlıklı beslen. bilhassa haşlama..
bu ay beslenmeme de özen göstermeliyim haklısın canım..
kürlerden maydanoz kürünü duymuştum ve geçen ay sadece 1 kez yapabilmiştim..bu ay 5 gün uyulamak istiyorum çörek otuyla beraber..
elimden geleni yapıcam gerisi rabbime kalmış artık..
canım bende süt olayını duydum burda bi arkadaşın ablasının 8 sene çocugu olmuyo sadece sütü kaynatıp sütün buharına oturuyo sonra eşiyle birlikte oluyo bu şekilde hamile kalıyo kadın beni her gördügünde ille sütün buharına otur diye ısrar ediyo.galiba bu olay gelen mukus sıvısıyla alakalıymış bazı kadınları mukusu yogun oldugu için sperm gecemiyomuş bu buhar kürüde sanırım o mukus sıvısını inceltiyomuş aslında denemekte fayda var

aslında kızlar okadar çok koca karı kürü varki insanlar umut dünyası inanıp gidiyo işte hele bazıları varki dahada beter ediyolar annemin halası yazık kadının hiç çocugu olmadı şuan 70 falan zamanında yazık çocugu olsun diye kadını kazıga bile oturtmuşlar neler çekmiş neler aglarsınız anlatsa

ama buhar olayını çok duydum mutlaka deniycem bi gün en azından zarrarı oldugunu düşünmüyorum...

canım bu kürlerden aklımıza,mantığımıza ugun olanı seçerek deneme yapabiliriz..mesela maydanozlu süt buharında hiç sakınca görmüyorum..maydanozun söktürücü özelliği var,tüpleride neden açmasın diyorum...
çörek otu ve zeytinyağı da çok mantıklı geldi...selmanında dediği gibi çörek otunun binbir derde devası var aynı şekilde zeytinyağının da..bence bu kürleri denemekte sakınca yok gibi geliyor bana...en azından şunuda denemedik demeyiz..pişmanlık duymamak adına, ben bunları 2-3 ay deneyeceğim..

Selma kısım nerelerdesin, aaaa boşlama bizi bu kadar :) Sigara olayını da bitir bakiim, bebişin sonra çok kızacak sana, cık cıııık.

Güzelim benim regl 17-18 i gibi, 1-2 gün önce yaparım testimi rahatlarım artık, ama en ufak bi belirti yok, göğüslerde hassasiyet felan, ben şimdiden gelecek ayki çalışmalara odaklandım iyi mi? Hatta sevgililer gününde başlıyorum çalışmalara, anlarsın yaaa ehhhheee :)

kür şöyle;

canım çörekotu zeytinyağı kürünü yumurtlama haftasında mı yapmak gerekir,bi de hergün yağı değiştirmiyoruz değil mi yani hergün aynı karışımı kaynatıp buharına oturucaz ? bi de ne kadar süre bu buharda oturmak lazımdır?çok sordum kusura bakma ,biliyorum sen de daha yapmadın ama belki bişey demişlerdir bunlarla da ilgili.arkadaşlar maydanozun mucize olduğunu biliyorum,bizzat yaşadım,ben sistitten senelerce çok çekmiştim,gitmediğim doktor içmediğim ilaç kalmamıştı nedenini de bulamamışlardı ama ne zamanki birkaç kere maydonoz suyu içtim ve buharına oturdum bütün sıkıntım bitti,5 senedir bi daha hiç olmadım.o yüzden bu kürler mantıklı göründü bana.sonuçta bütün şifalar yine doğada saklı bence...paylaştığın için sağol arkadaşım.

X