Preseed kullananlar

bu kürü bi arkadaş daha söylemişti bende biyerde okumuştum sanırım etkili bişey

:1shok: :1shok: :1shok:

ayyy nasıl şaşırdım anlatamam. ben en son bıraktığımda 17 hamile vardı.
ben hala bu listeye giremedim maalesef. arkadaşları tebrik ediyorum. darısı başımıza.
benim zamanımdan bi tek anjelic kalmış. dilerim oda hemen bebeğine kavuşur.
anjelic ikimiz kalmışız baksana yaaa :gitme:
herşeyin hayırlısı olsun diyorum.
listeye de kocaman maşallah valla.

bu kürü bi arkadaş daha söylemişti bende biyerde okumuştum sanırım etkili bişey
canım ben söylemiştim..eşime yapıyorum bunu..

canım fitoterapistle görüşücektin bugün..ne yaptın görüşebildin mi?

bu arada ben en son ağustos da burdaydım. sonra taşındım filan. gerisini takip edemedim. şimdi de evimde net yok. ancak net olan bi yere gelirsem bakabiliyorum.

auora79 sanırım seni hatırlıyorum. kusura bakma cnm insan uzak kalınca ister istemez unutuyor isimleri. yasemin miydi senin adın. bide azize vardı. artık oda gelmiyor sanırım. biz telden görüşüyoruk ama artık aramıyor. koptuk yani.

merhaba kızlar ,nasılsınız?ben 2 gündür giremiyodum, bilgisayar bana dayanamadı artık,format falan uğraştık durduk...demin de hemen girdim okudum bütün sayfaları,dolu dolu muhabbetler olmuş yine ne güzel...arkadaşlar ben çatlıyorum artık meraktan ,sabah test yapıcam ama pek umudum yok nedense,bana dua edin hepiniz tamam mııı?varsa çıkar yarınki testte di mi kızlar?13-14 şubat çünkü adetim.her dakka Allahım preseed hepimize vesile olmuştur inşallah diye dua ediyorum...adet belirtilerim de henüz başlamadı,hakkımızda hayırlısı bakalım...

cnm daha erken değilmi test için. ovulasyon testi yap önce. eğer bayağı belirgin bi çift çizgi çıkarsa gebelik testi yap kesinleşsin. benim fikrim bu yani. inşalla bebeğin seninledir şimdi

cnm daha erken değilmi test için. ovulasyon testi yap önce. eğer bayağı belirgin bi çift çizgi çıkarsa gebelik testi yap kesinleşsin. benim fikrim bu yani. inşalla bebeğin seninledir şimdi

amin canım. ovulasyon testim kalmadı ki( preseedin yanında gelen 5 taneyi kullanmıştım hemen bitti zaten.adete 2 gün kala silik çizgi çıkabiliyor ya,o yüzden yapıyım dedim. testin üstünde de 10 ml duyarlıdır,erken gebelik testi falan yazıyor,ne biliyim çıkar belki dedim...

evet yasemin benim adım:)) eskilerden kimse kalmadı..azizeyi ve taşındığını söyleyince hatırladım bende seni..kusuruma bakma lütfen..yanlış hatırlamıyorsam almanyadan taşınmıştın türkiyeye.
canım, varmı sende bir gelişme?yoksa sende benim gibi halen bekleyenlerdenmisin?eskilerden birilerini görmek beni çok mutlu etti..inşallah yine eskisi gibi buluşuruz bu topicte..

kız sen çok tatlısın valla.dışa dönük ve bıcır bıcır seni de çok sevdim ben.geçen gün burda olan gerginlik üzerine çokta objektif davranmıştın ve benden tam puan almıştın. görüşebiliriz cidden fal baktırmayı da çok severim:))) ben rahim filmini kardeşimin eşinin çalıştığı özel hastahanede çektireceğim.300 ytl ama aileden olduğu için indirim olcak. gebzede sordum 200 dü .AŞAĞI YUKARı heryerde aynı.
gelelim benim kocama ahhh ahhhh ne siz sorun ne ben sölimmm((((((((((((((((((((((

aytugcum acele etme derim çift çıksada güven olmuyo tek çıksada en azından günün gelsin canım..

canım bencede erken test için...varsa bile çıkmazsa üzülürsün..benim düştüğüm hataya düşme tatlım..c.tesiye kadar sabret..

canım ben söylemiştim..eşime yapıyorum bunu..

canım fitoterapistle görüşücektin bugün..ne yaptın görüşebildin mi?

evet görüştüm tatlım bakalım tüplerin hasarlı ve tıkalı olmasıyla ilgili çalışmalar varmış pazartesi kürler kesinleşecek seni mutlaka bilgilendireceğim. epey bakındım sana bulamadım. neyse artık inşallah iyi olur her şey...

buralardayım canım...
çok heycanlandım şimdi...p.tesiyi iple çekiyorum..msnde görüşelim bunu kaydirigubbakcemile5

merhaba nursuu çikolata kistiyle ilgili bi önerin var mı peki bu kürler vs...

cetrefilli arkadaşım teşekkür ederim. kaç günde elinize ulaştığını merak ediyorum.
canım bir haftada geliyor:) inşallah sen de sorunsuzca alırsın ve kullanırsın tatlım:)

hiii hoşgeldin meyracım aramıza tekrar:) sen kafanı takma herkes girecek üstteki listeye allahın izniyle:)

aytugcum inşallah silik de olsa görürsün ikinci çizgiyi ama tatlım erken daha, hayal kırıklıgına ugrama sonra...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…