Preseed kullananlar

günaydın kızlaaar, haftasonuna bir gün daha yaklastık allaha şükür:) nasılsınız?

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Günaydın hepinize...
Nursu çok teşekkürler bilgilendirmen için... Açıkçası bu zeytinyağı-incir ve havuç suyunu yeni duydum. Yaklaşık 1,5 aydır keçiboynuzuna devam ediyoruz. Bu kür bitsin öbürüne başlayım diyorum.
incir kürünü kendime uygulasam yararı olurmuki? Pek severim de kuru inciri..:1rolleyes:

Kıslar günaydın.

Meyracım hoşgeldin, nerelerdesin sen? Eskilerden kimse kalmadı haklısın, hamilemiz arttı, ben ikinci düşükten sonra uğraşıyorum şimdi 3-4 aydır, hayırlısı, sen neler yapıyorsun, anlatsana biraz güzelim, duru hiç uğramıyor buralara, kk ya girmiyor, neden acaba merak ediyorum.

Ayşecim naptın güzelim, yumişler büyümeye devam hııı?

Aytug güzelim içinden kalmasın yap testini nolcek, regl günü tekrar yaparsın, ciddiye alma çok bunları.

Bu arada benim p.tesiden beri regl ağrılarım var, dünden beri sanki regl oluyorum, sanırım pek fena üşüttüm kıslar

günaydın güzeller;
ay benim de regli belirtim iyice yakşaltı normalde 32 günde bir geliyordu sanırım erken gelecek. geçen ay da 30 günde gelmişti incir kürü erkene çekti. kürtajdan önce 28 günde birdi aslında.cetrefilli 16 sı diye düzeltirmisin şekerim benim tarihi yada düzeltme nolcakki .)))

ıyıyım canım sen nasılsın
hamdolsun canım yaaa her zamanki dertle ugrasıyoruz

hoşgeldin tatlım, valla yarın randevu aldım gidicem işte, incir fındık ceviz yiyorum, büyüyordur inşallah yumoşlar...sen nasılsın? dün biraz depresiftin bugün toparladın mı daha iyisindir umarım:1hug:

günaydın kızlarrrrrr
hoşgeldiiiina.s.
hoşgeldin günaydın canım, hayırlısı olsun be, inşallah bu belirtileriniz adetten deil bebektendir kızlar inşallah

günaydın kızlar,nasılsınız bugün? ben testi yaptım ,silik çizgi bile çıkmadı bembeyaz...haklıydınız,ben çok aceleci davrandım galiba ama içimden bir his olsa çıkardı demek ki yok diyor...ama adet olmadan da ümidi kesmemek lazım di mi ,yorumlar için de çok sağolun arkadaşlar,napalım bekliyorum artık 14 şubatı:hulya:

günaydın arkadaşlar;
belirtisi olan arkadaşlardan inşallah güzel haberler duyarız..

anjelic,canım sen meyrayı tanıyorsan benide tanırsın..bende yazın çok girerdim bu topiğe,sonra taşındım,netimde geç bağlandı..forumdan uzak kaldım...

Aytug sakın bozma moralini, ne dedim ben sana, ciddiye almadan merak gidermek için yap, ayrıca erken olduğu için çıkma ihtimali halen var, herkesin bünyesi farklı, bazılarının reglden 2 hafta sonra çıkıyor, regl olana kadar ümidini kesme bence.

auroracım hatırlıyorum tabi seni ama buraya çok sık girmiyordun, duru ve meyra çok sık giriyorlardı bi de ben, diğer topiklere nadir girerim hala, alışkanlık galibazemuszemus Artık birbirimizi unutmayız ama di mi?kaydirigubbakcemile3

selam arkadaşlar..

aytugcum üzülme tek çıksada kesin degil çift çıksada canım bekle bakalım birazdaha sen aşılama yaptırmıştın degilmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…