Preseed kullananlar

Merhaba hepinize
Siteye yeni üye oldum... 3 senedir çocuk bekliyoruz... Yaşta aldı başını gitti.. Bir tüp bebek tedavimde maalesf olmadı. Bu yaz bir kez daha deneyeceğiz Allah kısmet ederse...
Neyse..
Ben bu arada beklerken burayı okuyarak preseed siparişi verdim.. Bir umut. Yurtdışından verdim umarım hemen gelir. Umarım hepimizin bebişi gelir...
Kolay gelsin hepinize...

inşallah faydasını görürsünüz canım
deneyenler gördü:)))))))
umarım sen ve biz gibi diğer bebk sahibi olmayan herkese nasip eder allah
preseed vesilemiz olur
hayırlı olsun
merak etme gelir bir haftaya kadar inşalahh

Selam arkadaşlar! Bu topiği uzun süredir takip ediyorum ve en sonunda üye oldum bende.Bizim 2 senedir bebişimiz olmuyo sebebsiz diyolar ama bilmiyorum.Preseedi burdan okuyarak sipariş verdim yurt dışından.ınşallah hayırlısı olur ve herkez bebişine kavuşur...

Merhaba hepinize
Siteye yeni üye oldum... 3 senedir çocuk bekliyoruz... Yaşta aldı başını gitti.. Bir tüp bebek tedavimde maalesf olmadı. Bu yaz bir kez daha deneyeceğiz Allah kısmet ederse...
Neyse..
Ben bu arada beklerken burayı okuyarak preseed siparişi verdim.. Bir umut. Yurtdışından verdim umarım hemen gelir. Umarım hepimizin bebişi gelir...
Kolay gelsin hepinize...
saol canım umarım tez zamanda senin de bebegin gelir:) kullandıktan sonra ugra da seni hamişler listesine katalım allahın izniyle:KK66:
inşallah faydasını görürsünüz canım
deneyenler gördü:)))))))
umarım sen ve biz gibi diğer bebk sahibi olmayan herkese nasip eder allah
preseed vesilemiz olur
hayırlı olsun
merak etme gelir bir haftaya kadar inşalahh
hilaaaaaal napıyosun? nasılsın?

Selam arkadaşlar! Bu topiği uzun süredir takip ediyorum ve en sonunda üye oldum bende.Bizim 2 senedir bebişimiz olmuyo sebebsiz diyolar ama bilmiyorum.Preseedi burdan okuyarak sipariş verdim yurt dışından.İnşallah hayırlısı olur ve herkez bebişine kavuşur...
hoşgeldin arkadasım, amiin dualarına canım, iyi haberlerini bekliyoruz:)

Hilal, Cetrefilli... teşekkür ederim...
Ahhh... keşke katılsam hamileler listesine... Çok uzun bir başlıktı okuyamadım hepsini... Ama Azospermi problemi var bizde. Sizce böyle durumlar içinde uygun mu preseed. Keçiboynuzu kürü uyguluyoruz şu sıra ... Hiç 3 ay süresince uygulayamadık hep kesiliyo yarıda kürler... Walla umudum yok heralde ondan...

35. ay izin alıp istirahat etsen ya canım, yoksa gecmeyecek o agrılar... inşallah gebelik agrısıdır o cektiklerin canım:)

Selam arkadaşlar! Bu topiği uzun süredir takip ediyorum ve en sonunda üye oldum bende.Bizim 2 senedir bebişimiz olmuyo sebebsiz diyolar ama bilmiyorum.Preseedi burdan okuyarak sipariş verdim yurt dışından.ınşallah hayırlısı olur ve herkez bebişine kavuşur...
umarım preseedin işe yarar canım senle aynı durumdayız benimde 18 aydır olmuyo nedensiz zor bi durum bekliyoruz işte..

Yyeni gelen arkidişler hoşgeldiniz, ürünü kullanmaya başladığınızda listeye ekletin kıslar kendinizi.

Helen sen hoşgeldin canım..

cetrefilli sen neyaptın canım varmı kasık agrın falan benim agrı başladı birazcık heralde çatlıyo

lovecım daha yok kasık agrısı falan, senle birlikte gittigimize göre benim 2 günüm var: kendimi senden takip ediyorum:)

lovecım daha yok kasık agrısı falan, senle birlikte gittigimize göre benim 2 günüm var: kendimi senden takip ediyorum:)
seninde 28 günde bir sanırım benim bugün 13. gün bakalım artık ilaç kullandıgımda hep 13 gün çatlar 28. günde adet olurum buay ilaçta kullanmadım ama gene 13. gün çatlıycak sanırım geçen ilacın etkisi sürüyo

seninde 28 günde bir sanırım benim bugün 13. gün bakalım artık ilaç kullandıgımda hep 13 gün çatlar 28. günde adet olurum buay ilaçta kullanmadım ama gene 13. gün çatlıycak sanırım geçen ilacın etkisi sürüyo

benim doktorum da 14. gün catlıyor seninkiler diyor... hayırlısı bakalım tatlım inşallah bu ay gelir bizim danalar:)

o herkes burda nasılsınzı preseed güzelleri?????
kız sümeyrat burayıdamı buldun kız
preseedtemi kullanıyosun sen
barı buraya kız
allah seni ne demeyim emi
güldürdün beni

Eveeet bende de kasık ağrısı başladı dünden beri, regl mi geliyo acaba, hıııımmm? :KK43:

anjelic inşallah deildir canım...

kızlar ben cıkıyorum, evden yazarım size durumu, hadi kendinize iyi bakın...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

X