Preseed kullananlar

günaydın demeden msjı yollamışım..günaydın arkadaşlar;inşallah gününüz dünden daha güzel olur..
opuyorumnanaktan

35.ay cok gecmiş olsun canım yaaa, sıcak su torbası cok rahatlatır, merhem yerine bir süre onu kullan..valla dün kızlar fırcalamıslar seni

ama bana kızmayın kızlar,benim cok ileri derece migrenim avr, cuma aksamı resmen görme duyumu kaybettim, öyle bi atak geldi, gözümün önünde beyaz çakmalar vardı, ve agrı kesici iğne vuruldum... dün de yine gelir gibi oldu migrenim ve majezic attım(

allah biliyor ya benim de gönlümden gecen bu, kendiliginden inşallah olur, olmazsa da onu sevgisi gönül rahatlıgı verdigi vicdan öz evlat sevgisini aşar bile.. allah gönlünün güzelliğine göre versin canım benim
Kıslaaar ben de geldim, hepinize günaydın canlarım, bu arada listeye baktım da 11-12 kişi olmuş, bunlardan en az 2-3 kişi hamiş olacak biliyorsunuz di mi? Hadi bakalım :)
hoşgeldiiin allah agzından alsın canım inşallah

evet fırçaladılar ya ama olsun ben onların ne niyetle fırçaladıklarını biliyorum bende onları dinlayerek jel sürmedim

günaydın demeden msjı yollamışım..günaydın arkadaşlar;inşallah gününüz dünden daha güzel olur..
opuyorumnanaktan
saol canım iyi dileklerin için:)

evet fırçaladılar ya ama olsun ben onların ne niyetle fırçaladıklarını biliyorum bende onları dinlayerek jel sürmedim

ayy tabi iyi niyetle söylüyorlar:) iyi yapmıssın canım, az daha sık dişini artık

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

denizciiim sana da güzel günler tatlım, nasılsın?

sana bişii sorcam, keçiboynuzunu ben sadece eşime içiriyordum, ben de mi içeyim yahu???

selam arkadaşlar

keçiboynuzunun pekmezinimi içiriyorsunuz yoksa kaynatıp suyunumu

iç canım biz biz birlikte her sabah bi kaşık alıyorduk,kocaylada arayı bul bak zamanın gelmiş,biz küsüncede işimizi aksatmıyorduk sonra yine konuşmuyorduk:)))nasıl olur dersen oluyo işteee:))))

kızlaaar hadi pamuk eller teraziye:) oylayalım birbirimizi, itibar puanlarımız artsın, he itibar puanı ne işi yarıyor bilmiyorum ama olsuniletilerin sağ üstünde terazi resmi var, ona tıklayınca katılıyorum katılmıyorum cıkıyo:)

pekmezi canım hazır kavanozda çikolata gibi alıyorsun yiyiyorsun tadıda güzel hiç bi zahmeti yok,
birde bal kızlar gerçi çoğunuz kullanıyorsun,balında çok faydasını gördüm ben benim eşimin arıları var bizde her yer bal :)))mücize bi besin ihmal etmeyin

iç canım biz biz birlikte her sabah bi kaşık alıyorduk,kocaylada arayı bul bak zamanın gelmiş,biz küsüncede işimizi aksatmıyorduk sonra yine konuşmuyorduk:)))nasıl olur dersen oluyo işteee:))))

aman bulduk arayı, ya aslında somut bişey de yok, hani haftasonu zaten evi temizlemekle gecti ya,dün de bi baktım yine herşeyi cıkarıp cıkarıp atmıs, ben coraplar hariç herşeyi ütülerim, hiç bana saygısı yok ve günlerdir bunu konusuyoruz, daha pazar günü söz verip de dün yine kazaklarını öyle bi yumak olmus sekilde görünce dayanamadım artık

canım biz pekmez seklinde içiyoruz, kürle ugrasamıycam valla:9

Deniz,
ya bayıldım resime. Allah nazarlardan korusun 41 kere maaşallah.. bende inşallah alırım böyle resimler..

ayyy süper, biz balparmak alıyoruz valla, bi de ankaraya gittiğimiz zaman aoç nin balı var onu alıyoruz, dogal bal nerdeeee

Deniz,
ya bayıldım resime. Allah nazarlardan korusun 41 kere maaşallah.. bende inşallah alırım böyle resimler..

ayy evet selmacım iyi ki hatırlattın denizcim allah bagıslasın maşallah
selmacım inşallah senin bebegin de böyle büyüyüp pozlar verecek:)

günaydın genç hanımlar...
ya cetrefilli sen deli misin kuzum? boşuna kendini yıpratıyorsun bigün bıkarsın ve anlamsız olduğunu görürsün. ya insan çamaşır çıktıkça korkar ütü çıkacak diye dayanılır mı bu tempoya tamam da mesela ne gerek var çorap hariç herşeyin ütülenmesine ömrüne yazık sık sürekli kendini sonra çocuk olmuyo diye hayıflan relaks ol relaks...

valla alıskanlık canım yaa, yani aslında keyif bi yandan da, oturarak yaparım ütüyü, bir de fix sevdiğim filmler vardır, 100 kez izleyip bıkmayacagım, onlardan birini acarım, saatlerce ütü yaparım, kafamı dinliyorum :)

Merhaba hepinize
Siteye yeni üye oldum... 3 senedir çocuk bekliyoruz... Yaşta aldı başını gitti.. Bir tüp bebek tedavimde maalesf olmadı. Bu yaz bir kez daha deneyeceğiz Allah kısmet ederse...
Neyse..
Ben bu arada beklerken burayı okuyarak preseed siparişi verdim.. Bir umut. Yurtdışından verdim umarım hemen gelir. Umarım hepimizin bebişi gelir...
Kolay gelsin hepinize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…