Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın hanımlar:)))
deniz hayatım ben çıktıktan sonra yazmışsın. görmedim. Allah nazarlardan saklasın maaşallah. Allahım nelere kadir ya. bunları görüp Allah a inanmyanları anlamıyorum. helal olsun deniz sana kız.. baktın kendine. Allahın izni ile kucağınada alırsın inşallah.

iyiyim ayşeciğim. sen nasılsın:)) yumurtlama günlerin mi yaklaştı? zaman geçmiyor ayşe ya.. şöyle bir iki ay güzelliklerle dolu olarak akıp gitse keşke..

iyiyim ayşeciğim. sen nasılsın:)) yumurtlama günlerin mi yaklaştı? zaman geçmiyor ayşe ya.. şöyle bir iki ay güzelliklerle dolu olarak akıp gitse keşke..

bak şimdi de zamana taktı hee:mymeka: su gib, gecer zaman, bi bakmıssın ki bebişin kocaman olmus annesi..ben de bugün yumurtalarıma baktırcam,4 de randevum, inşallah sağlıklı güzel yumoslar olmustur da günde 4 klomenin karsılıgını alırım..

hadi bakalım inşallah ayşeciğim. duacınım bugün hayatım..
bu arada dün okuyamadığım sayfaları okudum ve sen dahil olmak üzere birkaç arkadaşımı ılımlı gayretinden dolayı taktir ettim. neredeyse bu güzel sayfamız uçuyormuş:)))

allah razı olsun selmacım, inşallah bu ay gayretlerimin mükafatını alırım, hepimiz alırız inşallah, alah emeklerimizi bosa cıkarmasın...

valla sorma tatlım topik gidiyodu elden, kazen de geldi ayarı yedik:) inşallah yasanmaz bir daha böyle tatsızlıklar:)

günaydın kızlaaaar:)

edacıım nerelerdesin sen? nasılsın?

canımm buralardayım iş dolayısıyla çok fazla giremiorum bu ara :kedi:

a aaa noldu kıss ben kaçırdım sanırsam :1shok:

idare ediyoz cnm ya belim çok ağrıo mecburen işede geldim sen neler yapıyosun

idare ediyoz cnm ya belim çok ağrıo mecburen işede geldim sen neler yapıyosun

geçmiş olsun canım, sen dün bi ilac kullanmaktan bahsetmişsin ama ben orayı kacırdım hayırdır??

ben de iyiyim bugün yumurta takibine gidecegim işte, sabırsızlıkla bekliyorum, bakalım kac yumurtam olgunlasmıs..

belim agrıyo diye jel kullanayım diyodum selmada sabret diyo belki hamilesindir onun için agrıyodur dedi

canım kafanın dagılmasına sevindim, sadece bi umuttu, bu ay olmadı ama umudumuz bitmedi canım, daha bi sabırla bekle cünkü o bilmedigimiz zamana bir ay daha yaklastın işte...

teşekkür ederim canım...67 ay sabrettim yine bir okadar sabredebilirim sanırım..daha öncede dediğim gibi biz evlatlık almaya karar vermiştik zaten...nisan-mayıs gibi başvurucaz..inşallah hem kendiliğinden olur,hemde bir tane evlatlık edinirim..2 tane çocuğum olmuş olur..

Kıslaaar ben de geldim, hepinize günaydın canlarım, bu arada listeye baktım da 11-12 kişi olmuş, bunlardan en az 2-3 kişi hamiş olacak biliyorsunuz di mi? Hadi bakalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…