Preseed kullananlar

selma bi soruda benden yuurtlamamın 6, günü şişti memelerim adet şişmesi gibi ama hiç bi farkı yok adetmi olcam ben gene yaaaaaaaaaaaaaaa

anjelic baktım..:))
kazen hoş geldin:))
35. ay ben bacaklarımın ağrısından ve kol içlerimin ağrısından uyuyamıyordum canım benim. ilkinde de öyle olmuştu. kollarımın içleri sanki morarmış gibi ağrıyordu:)) duacınım canım inşallah bu ay..

gncam,
hiç farkı yok. kimilerinin gögüs uçları siyahlaşıyormuş. benim ki hala siyahlaşmadı..dolgunluk ve ağrı bakımından adet ağrısından farksız. kızlar yumurtlamanın 12, günü idrarda hafif pembelik çıkıyor. 12. günü deneyin. gncam 6 gün daha sık dişini inşallah hayırlısı ile müjde verirsin canım..

ocağın 18 ve 19 gün değil değilmi? adetten sonra ki 18.19 gün... kaç gün oldu yumurtlama olalı..

inşallah canım yaa valla bana şimdi ilaç gibi oldun sen aynı adetteki zamanda şişt
ve aynı onun gibi şişti o yüzden içimden ağlamak geliodu 2 gündür ama farkı yok diyince şimdi sen yoruldum artık .... nolur olsun yaaa nolur hepimizin olsun..........

35 ay senin 8 gün falan olmuş yumurtlamadan sonra.. 4-5 gün sonra yap idrar testini. ben 8 ay boyunca 12. gün yaptım testleri. negatifse adet oluyordum. ilk defa bu sefer hafif pembe ikinci çizgiyi görmüştüm.. yani iki gün iki gündür:))

gncam,
canım inan ben eşime bile söylemiştim. bu ayda hüsran tüm adet belirtileri var diye:))) buraya bile yazmıştım. diğer topikte gördüm seni:)) inşallah gelirsin oraya. Allah gönlüne göre versin..

ınşallah hepimizin hayırlısıyla olacak, sıkma canını gncam, kovaladıkça kaçıyor by veletler :)

aminnnn inşallah kuşum benim hepimize inşallah

gncam,
var mı normalde bir sıkıntı yoksa sebepsiz bekleme durumu mu? bugüne kadar kullandın mı ilaç veya doğal yöntemler falan..

Ben buradayım : ) bilginiz olsun......

güzel paylaşımlar dilerim....
delikafaduldenben en son kazenle karsılastıgımda üyeliğim iptal edilmişti, akıllı olun diyor vesselam:)

kızlar merhaba ben hafta sonu hiç girmedim belim ve karnım çok agrıyo neler olmuş topikte yaaaa 1 hafta nassıl beklicem ya hamile kalınca bel agrısı olurmu yaaaaaaaa

canım beklemek en zor kısmı bu işin ama elden bişey gelmiyo, inşallah gebeliktendir bu belirtilerin..

aurora gelemedi yaaa

teşekkürler cavabın için canımopuyorumnanaktan

Ayşeeem akıllı oooool, ehhueeee:dance:

yaaa aurora gelsin artık meraktan öldüm ben de.

jarnana elimizden gelen yardımı yaparız, yeterki faydası dokunsun canımopuyorumnanaktan

Ayşeeem akıllı oooool, ehhueeee:dance:

yaaa aurora gelsin artık meraktan öldüm ben de.

jarnana elimizden gelen yardımı yaparız, yeterki faydası dokunsun canımopuyorumnanaktan

akıllıyım beeeen, bi kere agzım yandı, olan bana oluyo,kimseyle bişey paylasamıyorum, valla akıllıyım ben:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele..................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

akıllıyım beeeen, bi kere agzım yandı, olan bana oluyo,kimseyle bişey paylasamıyorum, valla akıllıyım ben:)
canım ben anlamadım bi msjmı var...

doktordan geldim buarada gene herzamanki gibi folikül güzelmiş rahim temizmiş bi guatır testim yokmuş onu istedi kan verdim çarşambaya tekrar gidicem allahtan çok iyi bi doktordu ilgilendi preseedi biliyo ama inanma dedi

auroradan haber yok hala neyaptı acaba olumsuz bi cevapmı aldıki inşallah güzel haber verirde seviniriz

kızlar topik ne güzel oldu böyle kavgamı yaradı yoksa hamiller sayesindemi bilmem...

cetrefilli durualya doğum yaptı canım bir oğluşu oldu tam olarak ayın kaçında doğpumu oldu hatırlamıyorum ama listede onun ismini görünce yazayım dedim:)))

yok canım msj falan, hani gecen bi sürtüşme oldu ya, o anda kazen gelseydi bir cok üyelik iptal edilirdi muhtemelen topik de kapanırdı, öyle gerginliklerden birinde ben de üyelikten cıkarılmıstım onu dedim, geri geldim ama şükür:)

ayrıca preseed, klomen, ayakları havaya dikmek, iğne, aşı.. hersey vesile olacak seyler lovecım, normal hiç sıkıntısız bi çiftte bile gebelik olusması sansı %25 lerde, buna ragmen bak insanoglu nasıl cogalıyor. rabbim ol desin olacak. zamanını bekliyoruz sadece biz...çok sevindim maşallah folikül de rahim de temiz işte, takmadan kafaya bi devam et bakalım canım, inşallah bu ay olur...

cetrefilli durualya doğum yaptı canım bir oğluşu oldu tam olarak ayın kaçında doğpumu oldu hatırlamıyorum ama listede onun ismini görünce yazayım dedim:)))

kedersiiiz teşekkür ederim canım haber verdiğin için, görüşürsen preseed kızlarından selam söyle, maşallah yaa hemen deiştireyim listede:)bu ay mı dogum yaptı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…