Preseed kullananlar

canım sağol benim kredi kartım yok arkadaştan alcam zaten hasta olunca sipariş etcem hasta olacağımı biliyorum ama olsun
fiyatı ne kadar canım?
45 liraya geliyor canım
öyle canım zor işte ama neyapcaksın mecbur dogu görevi bunada şükür diyoruz en kötüsüde ailden uzak olmak bana en çok bu zor geliyo bişey oldugunda hemen gidememek gurbet zor canım ya...
gercekten zor, benim de ailem ankarada, ancak telefonda hasret giderebiliyoruz ha diyince gidilmiyor, napalım canlar saolsun:)

45 liraya geliyor canım

gercekten zor, benim de ailem ankarada, ancak telefonda hasret giderebiliyoruz ha diyince gidilmiyor, napalım canlar saolsun:)
dogru diyosun canım canları sagolsun yeterki ben ancak izinden izine gidiyorum yanlarına.senin eşin sivaslımı canım

evet canım sivaslı eşim:)
desene çakıldın kaldın oraya..biz allahtan aynı memleketliyiz eşimle izinler bölünmüyo enazından emekli olunca dönecegimiz yer belli ayrı memleket daha zor canım

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- kibele..................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
desene çakıldın kaldın oraya..biz allahtan aynı memleketliyiz eşimle izinler bölünmüyo enazından emekli olunca dönecegimiz yer belli ayrı memleket daha zor canım

sorma ama bizim de kafamızdaki bir kac seneye tayin istemek ankara zmir ya da eskişehire...hayırlı olsun:)

hoşgeldin gukem:) eşim müzik ögretmeni canım
hoşbulduk canım ne kadar güzel bir branş harika:) benim eşim de tarihçi ama çok güzel bağlama çalıp söylüyor hah bir de çok güzel resim yapıyor bütün yetenekleri allah bir kişiye veriyor da ona canım sıkılıyor benim hiç bir yeteneğim yok((

kızlar nasılsınız?buğün okulun ilk günü ,kar da yağdı.ilk gün sendromu ve pazartesi sendromu yaşıyorum:))ama öğrencilerimi özlemişim :)))

sorma, benim eşim de karakalem portreleri yapıyor:) bense en fazla güzel bi yemek yaparım:roflol: valla entruman calmak güzel de bizimkisi bi de yapıyor, atölyesi var baglama ve keman yapıyor, ev de aletten gecilmiyor:)

sorma, benim eşim de karakalem portreleri yapıyor:) bense en fazla güzel bi yemek yaparım:roflol: valla entruman calmak güzel de bizimkisi bi de yapıyor, atölyesi var baglama ve keman yapıyor, ev de aletten gecilmiyor:)
harika inanılmaz güzel bişi eşimle çok iyi anlaşırlar o zaman:) siz istanbul a ne zaman geliyorsunuz tez zamanda beklerim yani bize de gelin:)))

harika inanılmaz güzel bişi eşimle çok iyi anlaşırlar o zaman:) siz istanbul a ne zaman geliyorsunuz tez zamanda beklerim yani bize de gelin:)))
canım yaza bi istanbul yapıcaz kısmet olursa, o zaman konusurz :) ben valla ufak da olsa tatilleri ankarada ya da izmirde geciriyorum ama bu yaz aileden feragat edicez sanırım

canım yaza bi istanbul yapıcaz kısmet olursa, o zaman konusurz :) ben valla ufak da olsa tatilleri ankarada ya da izmirde geciriyorum ama bu yaz aileden feragat edicez sanırım
tamam gelib beklerim:) ayrıca şu öğretmenliğe dönme fırsatlarını kaçırmana kızıyorum dersine çalış ve geç bakem derhal:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…