Preseed kullananlar

hoşgeldiniz şekerleeerhihoyyyt ay ne güzel topik hep kalabalık maşallah, hamişlerimiz biz bırakmıyor:) iyiyiz nevyascım? sen nasılsın?

lovee nasılsın tatlım, ne alemdesin? akıntın geldi mi?
iyidir canım buraya yeni doktor gelmiş sabahtan gittim oraya dedim bi baksın adam tıklım tıklım 3 gel dedi.ya kızlar ben burda bide doktorsuzluk çekiyorum ilçeden ilçeye gidiyodum bugün devlet hastanesine gittim burda özel falanda yok ancak diger ilçede bugünde gözüm yemedi oraya gitmeyi burdada bi kalabalıkta bakalım yumurta 3 e kadar çatlamazsa bide o görsün diyorum..

Teşekkür ederim canım darısı başınıza inşallah Rabbim tez vakitte yollasın meleklerinizi..

amın canım 1.5 yıllık evlıyım bende bu 8. ayım oluyor bakalım ılk kez pressed kullandım ınsallah gelmıstır melegım tatlım

Ben grip oldum canım ya dünden beri çok fenayım hapşırmaktan içim dışıma çıktı dedim bebek gidecek valla ama çok şükür bişey olmadı..
aman nevyascım dikkat et ilaçta kullanamzsın sen şimdi biraz bitki çayı falan iç hamilelikte içilenlerden gerçi herşeyde içilmiyo heralde

nabersiniz kızlar
yaaa göğüslerim adet öncesi gibi şişti
fos gene bu ay yaaaa:KK43:((((((

amın canım 1.5 yıllık evlıyım bende bu 8. ayım oluyor bakalım ılk kez pressed kullandım ınsallah gelmıstır melegım tatlım
zahselcim aslında sende yeni başlamışsın çok panik yapma derim 1 seneye kadar olmaması normal gerçi bende aynı hemen panige başladım hala panik

aman nevyascım dikkat et ilaçta kullanamzsın sen şimdi biraz bitki çayı falan iç hamilelikte içilenlerden gerçi herşeyde içilmiyo heralde

Evet canım ya ilaçta alamıyorum ıhlamur içiyorum sadece başkada bişey içiliyormu onuda bilmiyorum her hapşırmamda eşim yüzüme bakıyor korka korka :KK43:(

Ben grip oldum canım ya dünden beri çok fenayım hapşırmaktan içim dışıma çıktı dedim bebek gidecek valla ama çok şükür bişey olmadı..
anaaam çok geçmiş olsun canım yaaa, bol ılık limonlu su iç, meyve ye bol bol, aklına da kötü kötü şeyler getirme
ıyı olmaya çalışıyorum canım azcık ıdrar yolu enfeksıyonu geçırıyorum sanırım canım yanıyo bıraz ınsallah geçer evet canım ılk kez preseed kullandım bu ay 3 defa hayırlısı bakalım ekle canım 20 subat regl tarıhım :1hug:
sogan kürü uygula canım yaa hem rahmi temizliyor hem de iltihap sökücü sonucta...

iyidir canım buraya yeni doktor gelmiş sabahtan gittim oraya dedim bi baksın adam tıklım tıklım 3 gel dedi.ya kızlar ben burda bide doktorsuzluk çekiyorum ilçeden ilçeye gidiyodum bugün devlet hastanesine gittim burda özel falanda yok ancak diger ilçede bugünde gözüm yemedi oraya gitmeyi burdada bi kalabalıkta bakalım yumurta 3 e kadar çatlamazsa bide o görsün diyorum..
yaa canım siz batıya gelemiyor musunuz? nolcak böyle? allah yardımcın olsun...
nabersiniz kızlar
yaaa göğüslerim adet öncesi gibi şişti
fos gene bu ay yaaaa:KK43:((((((
hoşgeldiiiinhihoyyyt, hayırlısı canım yaa, gelecek bi gün bizim de bebişler...

neden kimse selam bile almıyo burda kızlar
nabersiniz dedim ama tınlayan yok......

ooo herkes burda
nasılsınız kızlar?????
şimdi size bi sorum olacak
preseedi nerden alıyosunuz kızlar hangisi daha iyi
ben ilk kendi sitesinden almıştım o çok pahalı
siz nerden alıyosunuz ben hasta olunca sipariş etcem
gelirmi 1haftaya kadar
bide ovulasyon testi falanda veriyolarmış
kredi kartıylamı alınıyo yoksa elden gelincemi veriyoruz bilgilendirirseniz sevinirim kızlar

öptümmmmmm

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele..................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile maşallah)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

anaaam çok geçmiş olsun canım yaaa, bol ılık limonlu su iç, meyve ye bol bol, aklına da kötü kötü şeyler getirme
sogan kürü uygula canım yaa hem rahmi temizliyor hem de iltihap sökücü sonucta...

yaa canım siz batıya gelemiyor musunuz? nolcak böyle? allah yardımcın olsun...
hoşgeldiiiinhihoyyyt, hayırlısı canım yaa, gelecek bi gün bizim de bebişler...
canım 4 seneligine geldik buraya bu 3 senemiz 1.5 yılımız kaldı hayırlısıyla bi tayin çıksada kurtulsak diyoruz.gerçi çok şükür benim bulundugum ilçe doguya göre çok iyi en azından terör pek yok ona şükrediyoruz.evimiz van gölünün dibi yari şirin bi ilçe aslında ama genede imkanlar kısıtlı

zahselcim aslında sende yeni başlamışsın çok panik yapma derim 1 seneye kadar olmaması normal gerçi bende aynı hemen panige başladım hala panik

ya baslarda daha panıktım aslında ama sımdı daha ıyıyım canımya doktora gıttım sorun yok dedıler esımede bakıldı normal çıktı hayırlısı canım Allah ım ınsallah tez zamanda yollar meleklerımızı

ooo herkes burda
nasılsınız kızlar?????
şimdi size bi sorum olacak
preseedi nerden alıyosunuz kızlar hangisi daha iyi
ben ilk kendi sitesinden almıştım o çok pahalı
siz nerden alıyosunuz ben hasta olunca sipariş etcem
gelirmi 1haftaya kadar
bide ovulasyon testi falanda veriyolarmış
kredi kartıylamı alınıyo yoksa elden gelincemi veriyoruz bilgilendirirseniz sevinirim kızlar

öptümmmmmm
canım hoşgeldin, googlea ebay preseed yaz canım, orda satıcılardan seç aynı gittigidiyor usulü, yanında 15 ovulasyon 10 gebelik testi geliyor. inşallah adet gelmez de gelirse de hazır olsun elinde, ben 2 kez aldım ebaydan, 1 haftada geldi. kredi kartıyla ödeme yapıyorsun evet...

canım 4 seneligine geldik buraya bu 3 senemiz 1.5 yılımız kaldı hayırlısıyla bi tayin çıksada kurtulsak diyoruz.gerçi çok şükür benim bulundugum ilçe doguya göre çok iyi en azından terör pek yok ona şükrediyoruz.evimiz van gölünün dibi yari şirin bi ilçe aslında ama genede imkanlar kısıtlı

anladıım, hakkınızda hayırlısı, gercekten doguda görülmeye deger cok güzel yerler var da işte hizmet ve imkanlar sınırlı..

ya baslarda daha panıktım aslında ama sımdı daha ıyıyım canımya doktora gıttım sorun yok dedıler esımede bakıldı normal çıktı hayırlısı canım Allah ım ınsallah tez zamanda yollar meleklerımızı
ya canım valla zor işte panik yapmamak elde degil benimde18 aydır olmuyo bizdede hiçbir sorun yok ama olmuyo işte

Zehsel sağol canım. inşallah sanada yaşatır bu güzel duyguyu Allahım..
nevyas geçmiş olsun canım:KK43:

love sanada geçmiş olsun canım. bu doğuda yaşamak ne kadar zor. belkide bize zor geliyor. orada yaşayanlar memnun hallerinden..

canım hoşgeldin, googlea ebay preseed yaz canım, orda satıcılardan seç aynı gittigidiyor usulü, yanında 15 ovulasyon 10 gebelik testi geliyor. inşallah adet gelmez de gelirse de hazır olsun elinde, ben 2 kez aldım ebaydan, 1 haftada geldi. kredi kartıyla ödeme yapıyorsun evet...

canım sağol benim kredi kartım yok arkadaştan alcam zaten hasta olunca sipariş etcem hasta olacağımı biliyorum ama olsun
fiyatı ne kadar canım?

Zehsel sağol canım. inşallah sanada yaşatır bu güzel duyguyu Allahım..
nevyas geçmiş olsun canım:KK43:

love sanada geçmiş olsun canım. bu doğuda yaşamak ne kadar zor. belkide bize zor geliyor. orada yaşayanlar memnun hallerinden..
öyle canım zor işte ama neyapcaksın mecbur dogu görevi bunada şükür diyoruz en kötüsüde ailden uzak olmak bana en çok bu zor geliyo bişey oldugunda hemen gidememek gurbet zor canım ya...

X