Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele..................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile maşallah)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79.........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Listenin alt tarafındakiler tez zamanda yukarı çıkacak inşallah senin listen gerçekten uğurlu canım bu ay 3 hamiş çıkardık çok şükür opuyorumnanaktan

kızlaaar beni var ya nelerden alıkoydunuz:roflol:

kusburnu cayı koymustum ocaga, sonra da lostun 6. sezon basladı onu izlemeye koyulduk, 2 bölüm ardarda.. ben o cayda su bit, yan, biz kapalılar kapalı hiç bir koku almayalım:KK43:( tüm evim duman altında su an, bütün mutfagın dolaplarını bosattım, makineye atıyorum perdeleri yıkıyorum:KK43: acıyın bana yahu:KK66:))

Allahım deliricem yaaaa,okuduğundan sıklıyormuş.millet sana burada okumadan, herşeyi açıklamak zorunda mı..önce biraz okur bilgi edinirsin sonra anlamadığın yerde sorarsın...okumak zorunda değilsen sana neden cevap vereyim ki ..okumayacaksın madem neden parmaklarımı yorayım senin için..kendini koyduğun durumun farkında değilsin heralde...okumadan konuya dalan birine de ne anlatmaya çalışıyorsam..bunu da okumayacak ne de olsa

sıze cevap vermıycem lutfen şahsıma bısey yazmayın ...

canım benim ampati kurmama gerek yok ki ben de aynı dertten muzdaripim malesef... inşallah hamilesindir ne diyim, ben orta yolu bulmaya calısıyorum yani...
sağol canım iyi niyetinin farkındayım...inşallah hamileyimdir..bu belirsizlik beni çok gerdi bugün.. p.tesiyi iple çekiyorum

yumurtamamdan 6 gün geçti
sağ kasığımda otururken hızlı oyurunca özellikle ağrı var evet
batma var d esem daha doğru çünkü oturunca falan olmuyo hareket ederken oluyo başka ağrı sancı falan yok bişi canımmmm

Canım ben hamile olduğumu yumurtlamadan hemen sonra anladım çünkü yumurtalıklarımda bir ağrı anii hareketlerde yürürken falan acayip batma hissi kramp gibi iki büklüm oluyordum bu yumurta döllenirken oluyor 2 günde bel ağrım olmuştu sonra onlar geçti canım..İnşallah hamilesindir..

kusburnu cayı koymustum ocaga, sonra da lostun 6. sezon basladı onu izlemeye koyulduk, 2 bölüm ardarda.. ben o cayda su bit, yan, biz kapalılar kapalı hiç bir koku almayalım:KK43:( tüm evim duman altında su an, bütün mutfagın dolaplarını bosattım, makineye atıyorum perdeleri yıkıyorum:KK43: acıyın bana yahu:KK66:))
ah canım bide yarın işte var yandın valla

Canım ya hakkını helal et kolay gelsin :kedi:

peki bu ağrının arada boşluğuma doğru gelmesi normalmi tek taraflı oda sağda

Canım ben hamile olduğumu yumurtlamadan hemen sonra anladım çünkü yumurtalıklarımda bir ağrı anii hareketlerde yürürken falan acayip batma hissi kramp gibi iki büklüm oluyordum bu yumurta döllenirken oluyor 2 günde bel ağrım olmuştu sonra onlar geçti canım..İnşallah hamilesindir..
nevyas sen cıddı mısın? benım de suan kasıklarım belım anlattıgın gıbı:kedi:

yok sağım bi tek ve boşluğuma doğruda gelio arada idrar yollarım falanmı bişi oldu acaba diyorum aslında pek gebeliğe yormadım ümitlenmek sıkıyo artıkta ondan öle sordum canım

ahh canım kıyamam..kusura bakma,gece gece başına ne işler geldi..çok üzüldüm

bana cevap verebilmen için çok okuman lazım çoookkkkkkkkk..

hala yazıyosun hala laf sokmaya calısıyorsun sus lutfen bana bulaşma yazma ben senınle muhattap olmak ıstemıyorum zorlama benı ınsanca soyluyorum yazma bana bısey arkadaslarla konusuyorum araya gırme lutfen ....

nevyas sen cıddı mısın? benım de suan kasıklarım belım anlattıgın gıbı:kedi:

Evet canım ağrılar tam yumurtlamadan sonra başlıyor ve 1 hafta sürüyor inşallah tutmuştur canım preseed vesilen olmuştur..Bide hiç bebek rüyası görüyormusunuz ben yumurtladım ve 13 gün her gece bebek rüyası gördüm sonrada hamile olduğumu öğrendim içinizede doğuyor zaten anlıyorsunuz kızlar :emir_bebek:

sağol canım iyi niyetinin farkındayım...inşallah hamileyimdir..bu belirsizlik beni çok gerdi bugün.. p.tesiyi iple çekiyorum
inşallah hamilelik gerginligi olsun:KK66:
ah canım bide yarın işte var yandın valla
kız ne işi:roflol: he sincap aramaca diyosan evet:roflol:
Canım ya hakkını helal et kolay gelsin :kedi:
aa ne demek helal olsun, beni zorla tutmuyorsunuz ya:)
ahh canım kıyamam..kusura bakma,gece gece başına ne işler geldi..çok üzüldüm
rica ederim şekerim, canlarımız saolsun, ama işleri gördükce hakketen kendime acıyorummafoldumben

X