Preseed kullananlar

başknt hastenesinde çektirdim canım ama çok araştırmıştım heryer farklı fiyat söylüyodu en uygun burasıydı bide doktora muayne parası 70 verdim 45 hsg parası.bunun bide ilacı var onuda yazdırıp yanımda götürmüştüm kullanıldı ilaç lupiodol hatta bazı yerler farklı ilaç kullanıyomuş en iyi bu ilaç dediler bazı yapışıkları açıyor dediler genede araştır

ay işallah hiç kötü bişi çıkmaz...aydın bey i o işlerle ilgilenmiyor sanıyordum yani tüp bebek uzmanı sonuçta

Evet canım ama tüp bebek yapabilmek için min.rahim duvarı kalınlığı 7 mm olması gerekiyor..O yüzden öncesindeki tüm işlemleri kendisi takip ediyor sanırım..Tedavi, carrahi işlemler v.s..

love 27, rahim filmi çektirmişsin canım..Ayın 18'inde ben de gidiyorum ağrı sızı oluyor mu çok?

canım benimm biz çoğumuz bu adresden aldık inş hayırlısı olur
bedava kargo bu da link;

PRESEED 8+ PACK + 25 PREGNANCY/OVULATION TESTS PRE-SEED - eBay (item 150368335917 end time Feb-21-10 0833 PST)

canım çok teşekkür ederim...baktım bunu görmüştüm... bunda 8 tüp jel ; 25 ovulason testi mi var sadece??? kargo ücretsiz diyor evet peki sadece 30 usd yani 45 tl civarı bir para mı veriliyor??? gümrük vs nasıl oluyor ? gümrüğe takılır falan dediler korktum... ben kredi kartımla alcam , pay pal olarak çekiliyormuş...baana sipariş ; onay ve teslimat hk bilgi verir misin? nereye teslim oldu ?ev?postane? ne kadar sürede geldi ?

teşekkür eederim....

hsg için sorduğum hastane ssklılar için 175 tl ve doktor ücreti dediler ..ilaç parasından ilaçtan bahsetmediler? onu da mı sorayım ? o zaman doktoruma yazdırıp gideeyim bari ...offff yaaaa.... ilaç ne kadar????

love 27, rahim filmi çektirmişsin canım..Ayın 18'inde ben de gidiyorum ağrı sızı oluyor mu çok?
yok canım inan abartıldıgı kadar degil bana arkadaşlar öyle bi anlattılarki korkudan film çekilirken dizlerim titriyor kendimi kasacak gücüm bile kalmamıştı düşün işlemin bittigini bile anlamadım daha canım çok yanacak diye düşünüyodumihiç acımıyo degil tabi bi alet var kürtajda muaynede takılan şey o acıttı biraz öyle ilacın geçişini fazla hissetmedin millet öyle bi anlatıyoki yok ilacı sıktıklarında çok acıyomuş falan öyle degil gerçekten sen rahat ol kendini sakın kasma herkesin agrı eşigi farklı tabi ama kibar ellerle yapılınca okadarda kötü degil...

canım ben mart ayında çektirdim bunu ben ilaçlı ilaçsız diye sormuştum genelde ilacı dahil edip söylüyolar genede sor istersen ama sanırım çok pahalı degildi

selam kızlar,dün son ovulasyon testimi yaptım ve önce negatifti ,10 dk sonra belli belirsiz çok çok silik çizgi çıktı. önceki 4 tanesi koyu ve belirgin olduğuna göre yumurta çatladı olarak yorumlamalıyım değil mi bunu? dün çalışma yapmadık ama şimdi de kafama takıldı,çizgi yok olunca yine de çalışmaya gerek var mıdır ? preseed de nerdeyse bitti yani:kedi: bu ay pek bi ümitliyim,hayırlısı inşallah....
bu arada yazılanları takip etmeye devam ediyorum , hamile arkadaşlarıma bol bol dua ediyorum sağlıklı ve kolay geçsin diye,henüz benim gibi bekleyenlere de Allah en kısa zamanda versin,preseed vesile olsun inşallah diyorum.iyi geceler hepinize...

CANIM inşallah umudun boşa çıkmazz... tatlım sen nerden aldın şu preeseed i nasıl ??? ben pko olduğum için umurtlamamı iç bilmiyorum ve ovulasyon hiç yapmadım . rahim filmide sonra kullanmak istiyorum ilkisini de...

amin canım,hiçbirimizinki boş çıkmasın inşallah....ben gg'dan aldım,kart no'sunu veriyosun,verdiğin adrese kargoyla geliyor,ben 78 TL 'ye aldım,yanında 5 adet ovulasyon,5 adet de hamilelik testi hediye geliyor.ovulasyon testi az ama ,bence ordan alırsan satıcıya msj at hamilelik testlerinin yerine de ovulasyon testi gönderebilir belki, yani toplam en az 10 tane olsun elinde.

Teşekkür ederim canım rahatlattın beni..Tabii sonra bir de histeroskopi var Neyse, mutluluğa giden yolda çekeceğiz bunları tabii..

Teşekkür ederim canım rahatlattın beni..Tabii sonra bir de histeroskopi var Neyse, mutluluğa giden yolda çekeceğiz bunları tabii..
bide o var valla olmzsa bende yaptırıcam canım

canım çift çizgiyi net olarak gördügünde çatlıyo 1 gün öncesi ve sonrası silik çıkıyo 2. çizgi silik diyosun bugünde çalış bence

canım çift çizgiyi net olarak gördügünde çatlıyo 1 gün öncesi ve sonrası silik çıkıyo 2. çizgi silik diyosun bugünde çalış bence
arkadaşlar ovülasyon testinde ilk silik çizgide çalışmak lazım sonra çıkan net çizgide de çalışmak lazım net çizginin devamındaki gün tekrar silik çizgi çıkarsa çatlamış demektir çalışmaya gerek yok. çünkü spermin yumurtayı bulması 10 saat sürüyor ve yumurta çatladığında sperm hali hazırda bulunmazda döllenmiyor yani mühim olan çatlamadan ödevlerinizi yapın olur mu:roflol:

ben de bu iş için yer arıyorum aslında. üniverste hastahanesinde çektirsen asistanlar çekiyor bildiğim kadarıyla. emekli sandığı bunu karşılamıyor nasıl 45 liraya çektirdiniz anlamadım?

canımcımmm selam...
ben de paypal ile aldım 29.99 dolar 45tl civarı çekilio kartından
1 haftada yazdığın adrese geliyo nereyi yazarsan evse ev işse işe...
gümrük olayı şuana kadar yaşayan olmadı bitanem çünkü düşük bi ücret ve koli
içerisinde bir tüp preseed var ve 25 tane ovulasyon testi canım bu testler için sana msj da atabilio isterseniz yarısını gebelik yarısını ovulasyon testi yolliim gibi
senin isteğine göre gelio kolay gelsin canım bende çok tedirgin olmuştum ingilizcemde çokk yok diye ama korkulacak bişi yokmuş tatlımm Şeniz

günaydın kızlar, amma yazmıssınız, oku oku bitmedi:)
hamişler maşallah kaynatmış iyice...herkese hayırlı cumalar dilerim kızlar...

günaydın, hayırlı cumalar kızlar,

hayırlı gün bizim bebişlerimizi büyütür, sizlerede bebiş getirir inşallah..:))

ben de bu iş için yer arıyorum aslında. üniverste hastahanesinde çektirsen asistanlar çekiyor bildiğim kadarıyla. emekli sandığı bunu karşılamıyor nasıl 45 liraya çektirdiniz anlamadım?
ben mart ayında bu fiyata çektirdim ilaçları yanımda yazdırıp götürdüm yani ilaçlar dahil degildi bide doktor muayne parası verdim okadar öncesinde vurulan agrı kesici ve kasgevşeticisini igneleri bile yanımda götürdüm ayrıca ablam fakültede çektirdi o hiç para falan vermedi.konyada nekadar yer hepsine sordum hep 200 civarı söylemişlerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…