Preseed kullananlar

sagol canım iyiyim sen neyapıyosun doktora gitceksin senin 2. klomenmiş daha 3 den sonra pek şans yok diyolar.ben 5. kez kullandım artık kullanmam.gene bekleyiş gene umutlanma yorulduk artık gelsede kurtarsa bizi bebegimiz
toplamda 3. olacak canım, yani ardarda mı 3. kullanmada sans kalmıyormus? gercekten bekleme umut ve bunların suya düşmesi her seferinde cok acı veriyo artık bana bugğn feci bunalımdayım kızlar(

toplamda 3. olacak canım, yani ardarda mı 3. kullanmada sans kalmıyormus? gercekten bekleme umut ve bunların suya düşmesi her seferinde cok acı veriyo artık bana bugğn feci bunalımdayım kızlar(
klomenle ilgili genel olarak doktorların dedigi 3 kullanımdan sonra kullanmaya gerek yok başka tedavi seçenegi diyolar ama ben 5 kez kullandım hep ara vererek yumurtlamada oluyo fazlasıyla sonuç yok bende çok yoruldum her ay umutla bekle sonuç hüsran

love,
yok canım belirti ya.. sadece hala gögüslerim çok acıyor ve de kasık ağrım var. mide bulantısı falan yok. sadece çok gergin ve sinirliyim.. herşey deli ediyor beni..
doktora 6 - 7 haftada gideyim diyorum ama daha da 2 hafta var.birde benim bebişimin kalbı 6+5 te durmuştu . o neden ile o tarihi atlatmak istiyorum..

bundan sonraki asama ne peki tedavide?gercekten yorucu bi sürec ama hakkımızda hayırlısı...bende yumurta da az oluyo, 2 tane...

cetrefilli canım benim. at bakim bunalımını. merak etme birtek hamile kalmak ile iş bitmiyor.bundan sonra ki süreçte çok zor. o neden ile hamile kalma düşüncesini kafana koyduğun an hayatın değişiyor..

ayşe canım yumurtanın çok olması pek anlam ifade etmiyor. benim durumumu biliyorsun:))) yaşın çok genç rezerv ile ilgili bir sıkıntı olduğunu zannetmiyorum..

arkadaşlar merhaba ben clearblue monitör dün 3.seviyedeydi ve akşam da test yaptım 2.çizgi hafif silikti bugün tekrar test yapıcam test hakkında bilgi verirmisiniz

herkeze selamlar nasılsınız kızlar.
selmacım nasılsın herşey iyimi,varmı bi şikayetin

dnz82 nasısın cnm

sağol canım iyiyim,monitörde bulmuşsun sonunda 3 seviyeyi,ben tam anlayamadım o gün 2 seviye olarak değerlendirdim,yumurtladığın günler sandım,demekki geç yumurtlama oldu canım,sen bu ay baya bi çalışan:)))
hayırlısı inşallah

ayşe canım yumurtanın çok olması pek anlam ifade etmiyor. benim durumumu biliyorsun:))) yaşın çok genç rezerv ile ilgili bir sıkıntı olduğunu zannetmiyorum..
yaa demi selma habire sana diyordum zaten tek yumurta olur diye:))) bak o tek yumurta bebiş oldu maşallah, ama canım sen de evham yapma artık allah korur bebegini...ben hamile kalamıyorum bilemafoldumben
herkeze selamlar nasılsınız kızlar.
hoşgeldin denizciiim nasılsın?

bundan sonraki asama ne peki tedavide?gercekten yorucu bi sürec ama hakkımızda hayırlısı...bende yumurta da az oluyo, 2 tane...
canım artık bana aşılama şart yumutlama tedavisiyle olmuyo birsürüyumurta oluyo ama sonuç olmuyo ilk aşılamam tutmadı belki bu sefer olur ya benim durumum belirsiz sözde hiç bi neden yokya zor bi durum hani biyerlerde belki bi sorun var bulunamıyo işte.senin şu 4 klomen çok fazla geliyo bana doktora sorsana yumurta gelişiminde problem varda ondanmı 4 klomen diye.sen hiç ilaç kullanmadan yumurta takibi yaptırdınmı

sağol çetrefillicim iyiyim,
sende stres yapma canım zamanı var demekki inşallah hayırlısı çok bekletmeden senin mercimekte gelicek

denizciğim iştahım çok açık ve çok gerginim(( ya bu hamiellik döneminde o kadar çok yenilmesi gereken şey var ki ben bunları yersem mide fesatından ölürüm(
normalde kahvaltı yapmayan insandım kahvaltıya başladım.

love canım,

sürekli aynı doktora mı gidiyorsun? eğer öyleyse başka dr gitsen.. sebepsiz denilince insan dahada rahatsız oluyor.. şu maydonoz, soğan, incir kürlerini denedin mi hiç??

canım gerilme ya rahat bırak kendini,ben senin neden gerildiğini aslında çok iyi anlıyorum ama sakın yapma ,ben ilk 2-2,5 ayımı sırf bu yüzden zehir ettim kendime tadını çıkaramadım,
iştahın olması güzel ama daha şimdiden hiç koşullandırma kendini şunu yemeliyim bunu yemeliyim diye ,bebeğinin şu an çok fazla bi şeye ihtiyaacı yok ,şu an senin kanına ihtiyacı var sadece,folik asitlerini hiç aksatma yeter

Ayşecim günde 4 klomen mi alıyorsun? Canım bence de fazla, klomene cevap vereceksn diye bir şart yok, neden iğneleri kullanmıyor doktorun, hem daha düşük doz kullanıyorsun hem de daha kaliteli yumurta oluyor.

Selma nasıl gidiyor hamilelik, güzelim sen bu ay kloemeni çatlatma iğnesi olmadan kullandın di mi?

anjelic canım iyi gidiyor diyelim iyi gitsin.:))
canım ben bu ay hiçbirşey kullanmadım. ben hiç klomende kullanmadım. sadece bir kere çatlatma ignesi kullanmıştım. incir kürü uyguluyordum.

kızlar,
kaliteli yumurta ne demek? 18 mm olan bir yumurta kaliteli yumurtamıdır? veya kalitesiz yumurt ile hamile kalınmaz mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…