Preseed kullananlar

Selam canım ben hamile haberimi geçen pazartesi verdim çok şükür preseedle ilk denememde geldi meleğim darısı başınıza..

Cetrefilli canım benim muhtemel doğumda 1 Ekim 2010 inşallah..

Perşembeden beri annemdeydim dün akşam geldik önceki gün hafif lekenmem oldu çok korktum devamlı yatıyorum.Bu sabah saat 7 de şiddetli kasık ağrısıyla uyandım baya kötüydüm ama şimdi geçti çok şükür çok korkuyorum meleğime bişey olur diye (

üzülme canım yapacak bişey yok bende 2 gün gelemedim kendime elimizden bişey gelmiyo herşey allahtan demekki vakti zamanı var.benim tarihide 24 şubat olarak ekleyebilirsin bir kere daha deniycem preseedi inşallah bu sefer olur.sen tekrar doktora gitcegini yazmışsın bence bir ay ara ver ilaca sonuçta hormon hepsi zarar veriyo ben korkmaya başladım bu ilaçlardan ama mecbur işte katlanıyoruz ...

korkma canım ilk aylarda normalmiş bu ablamdada olmuştu aynısı hani üstüne görme falan diyolarya öyle bişeydir

ooohoooo haftasonu kuşları napıyorsun buralarda? Kıslar uzun bi aradan sonra sahalara döndüm, bu ay ilaç kullandım ilk defa uzun bir aradan sonra kuruluk had safhada çok kötü, preseedle bile kötü hissediyorum kendimi, ilaçlardan nefret ediyorum Dün doktordaydım, en düşük dozajı vermişti, 11. günde 15 mm civarı yumurtalar 4-5 tane, arkadan gelenleri saymıyorum bile dedi, çok yumurta olduğu için çatlatma iğnesi vermiycek kendi haline bırakıcaz bu ay, rahim de inşallah istenen kalınlığa gelir, benim için dua edin olur mu? :)

Nevyas geçmiş olsun, gebeliğin başlangıcında bunlar normal endişelenme canım, bol bol dinlen.

Canım benim seni çok iiyi anlıyorum aylarca aynı gözyaşlarını döktüm çok şükür meleğime kavuştum inşallah tez zamanda senin haberinide alırız...opuyorumnanaktan
inşallah canım yaaa allah razı olsunkaydirigubbakcemile3
hemen ekliyorum tarihini, aklına kötü şeyler getirme ve bol bol dinlen, inşallah sıkı sıkı tutunsun bebişin sana

hayırlısı olsun loveım bee, ilaç da bu 2. ay olacak, bir de eylülde kullanmıstım, valla zaten ara vermiştim yeni basladım ya, bu ay da kullanayım da gelecek ay bırakırım inşallah ihtiyac bile kalmaz:Saruboceq:
canımm hadi hayırlısı maşallah o ne kadar yumurta, çifter döllenir inşallahhihoyyyt, anjelcim sana da tarih yazayım mı?

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü......................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77.......................................... ..(12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu..............................................(20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan..............................................(11.07.09)
14-dila06.................................................(14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove............................................(20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Herkese merhaba,geçen hafta da yazmıştım heyecanla preseedimi bekliyorum diye,geldi ve kullanmaya başladım ilk defa,inşallah hayırlı olur...tarihlerimi hesaplamakta zorlanmıştım otomatik hesaplayıcı yüzünden ama sanırım haklıymış,çok erken yumurtluyorum galiba bu aralar...son adet tarihim 22 ocaktı,29 ocak akşamı ovulasyon testi çift çizgiydi ama ikinci çizginin rengi biraz daha açıktı.30 ocak yani dün akşamki testte çizgi daha koyuydu,şimdi de ilk akşamki gibi daha açık.Tabii hiçbişey anlamadığım için bu 3 günü de değerlendirdik:kedi:Kızlar size sormak istediğim ikinci çizgi yumurta çatladıktan sonra bi daha hiç çıkmıyor mu yoksa silik mi çıkıyor ,yani kademe kademe mi azalıyor rengi yoksa hiç mi çıkmıyor yumurta çatladıktan sonra?
Cetrefilli arkadaşım, beni de listeye eklersen çok sevinirim, gelmesini istemediğim tarih 14 Şubat...Şubat hepimize bebişlerimizi getirsin inşallah....

Selam canım ben hamile haberimi geçen pazartesi verdim çok şükür preseedle ilk denememde geldi meleğim darısı başınıza..

ah canım nasıl sevindim
seninkini kaçırmışım
tam ben gitmişim sen haber vermişsin:))):lepi::lepi::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
çok mutlu oldum 2hafta yazdıklarını okuyunca ağlamıştım(((
ama şimdi çok mutlu oldııum çççokkkkkkkkkkk
allah kucağına almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:

hoşgeldin arkadasım, canım benim bildiğim ikinci çizgi net cıktıktan sonraki günler silikleşiyor, yani en azından bende böyle rastladım... hemen ekliyorum listeye inşallah o gün bize güzel haberini verirsin, bu aralar preseed hamişlerimiz arttı maşallah:) darısı hepimizin başına

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü......................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77.......................................... ..(12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu..............................................(20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan..............................................(11.07.09)
14-dila06.................................................(14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove............................................(20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Ayşecim günaydın, canım bana tarih yazma, takip etmek istemiyorum olabildiğince, bu arada nasıl keyfin?

Ayşecim günaydın, canım bana tarih yazma, takip etmek istemiyorum olabildiğince, bu arada nasıl keyfin?

hamdolsun anjelcim yaaa adeti yedim ya aslında kafam bulandı da yapcak bişey yok... öyle..

sen nasılsın? takip etmiycez seni tamam:roflol:

hoşgeldin love, nasılsın?
sagol canım iyiyim sen neyapıyosun doktora gitceksin senin 2. klomenmiş daha 3 den sonra pek şans yok diyolar.ben 5. kez kullandım artık kullanmam.gene bekleyiş gene umutlanma yorulduk artık gelsede kurtarsa bizi bebegimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…