Preseed kullananlar

canıım burda hepimiz cok güzel ve iyi anneler olacağız, o kadar canı gönülden istedik o kadar dua ettik ki bebişlerimiz bizi hiç üzmüycek, üzse de görmüycez bile, yeter ki hayırlı saglıklı olsunlar:)

canımm tedirginliklerimi okadar ii ifade etmişsin ki aynen bende bu duygulardayımm opuyorumnanaktan

:)))) inşallah ayşeciğim.

edacığım zor iş anne olamak:))) inan yatağa yatarken dualarla giriyorum. evden çıkarekn, işe gelirken.. iki günden beri uyuyamıyorum. habire bişeyler düşünüyorum bebekle ilgili:))) dur bakalım ne zaman alıştıracağız kendimizi:))

love,
sende kist falan yoktu değil mi? pıhtılı kanama ondan dolayı da olabiliyor. en son dr. ne zaman göründün?
canım yoktu kist falan yumurtlama zamanı baktı doktor yok bişey diyolar ama pıhtıyı bende anlamıyorum bu 2. böyle ilkinde doktor belki düşük olmuş olabilir demişti anlamadım valla çok agrılı oldu bu sefer ama biraz rahatım şimdi.sen neyaptın iyimisin yaptınmı bi test daha

cetrefilli canım slm tek tüp olunca ne bileyim karamsarda oluyorum nazen kıbela tek tüple kalmıştı hamile bir sonraki adet günüm 23 şubat kullanacagım ilk kez bu ay pre seedi iyi bakın kendinize...

günaydın kızlaaaar, iyi hafta sonları
ben tatilimin son günlerinde iyi bir yoruldum ki sormayın, dünden beri misafir agırlıyorum, gece de bizde kaldılar, yeni gönderdim, şimdi yatak carsaf pijama yıkıycam kurutucam ütülüycem... vay anam vay:)

sizler de boş bırakmışsınız heeee, ben bu sabah da test yaptım yine tek çizgiiiii:roflol: hayırlısı bakalım, listeyi koyup işlerime kaçacagım ara ugrarım siz de boş bırakmayın haaaa:)

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM[/B]

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- kibele................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü......................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77.......................................... ..(12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu..............................................(20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan..............................................(11.07.09)
14-dila06.................................................(14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove............................................(20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas........................................................
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

love27............................................................28 Ocak
cetrefilli..........................................................2 Şubat
aurora79........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

haa bu arada bizim yellowhot olmuş size turkuaz:) değiştirdim listede de haberiniz ola:) bye

merhaba arkadaşlar epeydir takip edemedim sizleri. selma mı hamile şimdi de demetten sonra? çok sevindirici gerçekten.ben tüp e karar verdim önümüzdeki ay.ama bu ay bi kez daha preseed kullanayım diyorum.
cetrefilli sen eşinin kardeşine gitmiştin ne zaman döndün şekerim?
valla preseed hamileleri çoğalmş cidden ama bizde tık yok!!!
waters in bebeğinin doğum tarihi 15 ağustos gibi.
herkes iyidir umarım.sevgiler...

gukemcim hoşgeldin:) selma hamiş evet maşallah, önce eda sonra selma bu ay cok sevindirdiler bizleri. senin de kararın hayırlı olsun canımcım, inşallah ilk enjeksiyonda tutar allah emeklerinizi boşa çıkarmaz...

biz perşembe sabahı döndük canım, ama hala kendime gelemedim, ilk gün eşimin annesigile gittik, dün de misafir vardı, ütüm daha bitmedi bile(( böyle işte yarı iş yarı yatış.. başlıycam pazartesi....

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- kibele................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü......................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77.......................................... ..(12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu..............................................(20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
14-dila06.................................................(14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove............................................(20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

love27............................................................28 Ocak
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

kızlarrrrrrrrrr ben geldim
bir haftadır köydeydim(((
sizi özledim vallaaaaaaaaaa
unutmadınız dimi beni hııııııııııııııı?????????????
şimdi kimse yok
herkese iyi geceler fıstıklarrrrrrrrrrrrrrr

ay canımm ssssseeeeeeelmasssss hamileymiş çok sevindim yaaaaaaaaaa
bu bana iyice moral oldu
kaç aydır kullanıyo kızlr bilen varsa yazsın lütfen ve niye olmuyodu merak ettim şimdi
ohhhhohhhhhhhhhihoyyythihoyyyt
allah nazarlardan saklasınnnnnnn

günaydın kızlar, hilalcim hoşgeldin canım tekrar ve evet selma hamile:) ben de izinden döner dönmez önce nevyası sonra selmayı öğrendim valla çok sevindim, maşallah onlara:)

ben kırmızıyı dün yedim, salı günü doktordan randevu aldım, akşam da biraz ağladım zırladım geçti sanırım, arada geliyolar yine, küçük kadınlar diye bi dizi var ya, normalde izlemiyorum dün reklamlarını gördüm sarısın bi kadın muayene koltugunda monitöre bakıyo böyle gözünden yas süzülüyo... onu gördükce agladım, sürekli de reklam aralarında denk geldi:roflol: böyle işte, hayırlısı diyorum, dualarıma devam ediyorum güzel hamişler siz de bizden dualarınızı esirgemeyin...

günaydın kızlar,
hilalbebik merhaba canım unuturmuyuz seni hiç:))))
canım ben hemn hemen 6 aydan beri kullanıyorum. bir istenmeyen kürtaj ardından kist ve pko olayı çıktı. kisti yok ettik ondan sonra 2 ay falan geçti ve hamiş haberini aldım.
darısı başınıza inşallah. ben ilk hamileliğimde de preseed kullanıp hamile kalmıştım..
kesinlikle umutsuzluk yok. inanın geleceği vakit gelmişse geliyor

cetrefilli canım benim inşallah bu ay. geçen ay zaten grip olmuştun. vucut dirensizdi. bu ay inşallah canım bnim..

love canım mevsimsel değişiklikler ve soğuk algınlığıda yapıyor bazen yoğun ağrı..dikkat et kendine. ben yaptım bir test daha. bakalım iki hafta sonra gidicem kontole. zaten ben hep aranızda olucam. gelişmelerden haber veririm. burda o kadar çok teselli yazıları okudum ki ve hoş sohbetler yaptım ki hamiş kaldım diye gitmeyi düşünmüyorum:)))

cetrefilli merhaba;
bu senin listende ki 27 kişi de cidden preseedlemi hamile kaldı inanmıyorum cidden?
bu arada neyvas ın hamile haberini ne zaman aldınız ben kaçırdım sanırım benim bildiğim en son demetti. iki kişi daha eklendi sanırım<?

love adet mi oldu? ben de orayı kaçırmışım...selmacım canım yaaa hep aramızda görmek isteriz seni gercekten, gerci elbette artık anne topiklerine falan takılacaksın ama bizi de bırakmaaa:gitme:

gukemcim hoşgeldin canım, nevyas gecen hafta bunalıma girmişti hatırlıyosun, o meger gebelik depresyonuymuş:içelim: canım demet kim ki? sanırım edahmetle karıstırıyosun, eda var son hamişlerden:uhm:

eski topik takipcilerinden anjelic var, o saolsun topiğin ilk zamanlarından olanları hatırladıgı kadarıyla ekledi bizim listeye, aslında bu sayı daha fazla da biz bilmiyoruz canımcım:1hug:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

2- rockwell
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
23-aysouk

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27............................................................
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

Canım benim seni çok iiyi anlıyorum aylarca aynı gözyaşlarını döktüm çok şükür meleğime kavuştum inşallah tez zamanda senin haberinide alırız...opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…