Preseed kullananlar

gukem unutmuşumm..
ben adetin ikinci günü başlayıp 12 gün uyguluyordum. toplamda 14 güne yakın oluyordu. yumurtanın çatlamasına çok yakın bir döneme kadar büyümesine destek oluyorsun..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü......................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77.......................................... ..(12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu..............................................(20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan..............................................(11.07.09)
14-dila06.................................................(14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove............................................(20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

hadi gözün aydın canım, inşallah kalp atışlarını da duyarsın, pek bi etkileniyomus insan öyle hızlı atıyomuş ki bööle küçücük pıt pıt pıt... inşallah biz de görürüz o günleri inşallah...

günaydın selmacım, ben de bir ay aynı senin dediğin gibi yapıp ufak termosla işyerime getirir gün içerisinde içerdim öyle. bu ay gec kaldım artık 4. günümdeyim...

herkese günaydınlar kızlara.s.

nevyas,
hadi gözün aydın. ne kadar oldu? kese ne zaman göründü.. ben de keseyi görebileceğim bir zamanda gitmek istiyorum...

Canım sata göre 5+3 de gittim ama benim geç döllenme ve geç yumurtlama oldu çok minicik doktor 4+1 dedi ama kalp atışlarını duymaya gittiğimizde dahada netleşir dedi haftası..

günaydın kızlar.buarada nevyascım gözünaydın..

cetrefilli neyaptın canım doktora gittinmi?

cetrefilli neyaptın canım doktora gittinmi?

hoşgeldin loveeee, randevum 4te canım:) sen gitmeyecek misin doktora bu ay? bu arada merional diye bi igne varmıs göbekten yapılan, o daha etkiliymiş onu sorucam doktorumafisfisfis

hoşgeldin loveeee, randevum 4te canım:) sen gitmeyecek misin doktora bu ay? bu arada merional diye bi igne varmıs göbekten yapılan, o daha etkiliymiş onu sorucam doktorumafisfisfis
canım okadar çok varki igne gonalf menegon progon bunlar benim bildigim.sen doktora klomen fazla atmıyomuyum diyede sor.ben bu ay gitmedim sadece preseed deniycem olmazsa aşılama artık.canım bildigim kadarıyla ignelere adetin 2-3 günü başlanıyo.ben geçen ay doktora 4. gün gittim başlamadı igneye 2. günü gel dedi

ben doktor adnan ibrahim saraçoğlunun tarifne göre yapıyorum 21 gün yaptım 7 gün ara verdim ve bir 21 daha yeniden başladım. ama işte adetin 8 günü başlamıştım geçen ay bu sefer de 7 .güne denk geldi. tam bir gün verilmemiş başlamak için.15 tane incir i yarım litre suda 20 dakkika kaynatın ve soğuyana kadar bekleyin diyor. ay nebilim bunların hepsi bir vesile aslında olacağı varda oluyor yoksa olmyor işte benim gibi...

ne iğnesi bu tüpte mi kullanılıyor normal de mi?
hadi bakalım doktoruna git güzel haberlerle dön işallah.sevgiler...

ayy canım sen bayagı bi arastırmışsın bu ilac işini, ben bu sektöre yeni giriyorum:roflol: inşallah daha fazla bu konularda bilgilenmemize gerek kalmaz...

günaydın genç hanımlar. tarif için teşekkür ederim selmacım..
hoşgeldiiin gukem nasılsın?

merabalar kızlarrrrrrrrrrrrr
hoşgeldin 35. ay ne testi yapcan ki sen?

ne iğnesi bu tüpte mi kullanılıyor normal de mi?
hadi bakalım doktoruna git güzel haberlerle dön işallah.sevgiler...

canım klomen gibi yumurta cogaltan igneler varmıs, ben de yeni öğreniyorum:uhm:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü......................................... (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77.......................................... ..(12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu..............................................(20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan..............................................(11.07.09)
14-dila06.................................................(14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove............................................(20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

aurora79........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

valla öyle canım bıktım belirsizlikten ne var diye kendi kendime araştırmaktan yoruldum

ya kızlar bu ilaçlar kilo aldırıyomu sizce ben 3-4 kilo aldımda böyle giderse yandım iştahta açık.

ya kızlar bu ilaçlar kilo aldırıyomu sizce ben 3-4 kilo aldımda böyle giderse yandım iştahta açık.

klomen mi? valla bana aldırdı 3-4 kilo? eşimin kardeşi doktor, o da dedi kilo alacaksın kesin, klomen bayagı bi şişirir diye

klomen mi? valla bana aldırdı 3-4 kilo? eşimin kardeşi doktor, o da dedi kilo alacaksın kesin, klomen bayagı bi şişirir diye
yapma ya demek ondan aldım ben. doktorada sordum yok falan dedi siz kadınlar illa bahene bulursunuz dedi.valla bebegim gelsinde herşeye razıyım

kızlar öncelikle hepinize merhaba, bu topiğe yeni katılıyorum, aytuğ08 canım arkadaşım bana bu kullandığınız üründen bahsetti, benimde adetime 2 gün var, olunca hemen gg den sipariş edicem kızmetse.bi de bunu deneyelim ama gördümki çok kişiye faydalı olmuş, inşallah hamiş listesi dolar :)

bu arada cetrifilli canım o merional diye sorduğun iğneyi ben aşılamam da kullanmıştım oldukça etkili, 5günde toplam 6-7 ye yakın yumurtam oluşmuştu çift yumurtalıkta ama dediğiniz gibi bu ialçlar kilo aldırıyo ben 1 haftada 4 kilo almıştım

hepinize sevgiler kızlar bol şanslar ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…