Preseed kullananlar

ne mutlu ne güzel allah nazarlardan saklasın:nazar:
ya selmacım o kilo işini sorma,ben 52 kiloydum hamile kalmaya çalışırken 50 kiloya düştüm,şimdi 3,5 aylık oldum zorla 52 kiloya çıkmışım yine,biraz zayıfım alamıyorum kilo,karnımı bi görsen 5-6 aylık hamile gibi zayıfım diye çok çıkıyor herhalde.
midende hamileliğin bariz kanıtı ne güzel işte,biraz katlanacan,benim çok rahatsız etmedi kişiye göre değişiyor herhalde

cnm ben 14 ocakta hastalandım ve 9.gün monitör test istedi 3 gün 1.seviyedeydi şu andada 5 gündürde 2.seviyede bu seviyedeyken de preseed kullandım bugünde 16.günüm monitör yine 2.seviyede

canım bu urunun prospektusunu okuduysan bu bir ilac degil. sadece kayganlaştırıcı. diğerlerinden farkı vajınal sıvıyla uyumlu olması, spermlerı öldürmemesi ve vajınal sıvıya uyumlu oldugu icinde spermlere hareketlik kazandırması. birkac bilimsel yayında doktorlar ile yapılan roportajda bu urun ovgulerle bahsediliyor. FDI onaylı olması ayrıca onemli cunku FDI onayı almak olduça guctur. ben sağlık sektorunde çalışıyorum ve bu işlemlerin geçtiği yolları iyi bilirim. turkiyede cok yaygın degildi yeni yeni bu urun ogrenimeye baslandı. Amerikada pick yapmış bir urun. eğer hala için rahat etmiyorsa doktorunla paylaş. umarım yardımcı olabilmiişimdir. sipariş edeceksende gg dan yada yurt dısı meşeli bir site var oradan sipariş et. tr de 13o tl ye satılıyor. bahsettıgım yerlerden cok daha uyguna bulabılırsın.

çok teşekkür ederim canım, ben bu ürünün prospektüsünü okudum, zararsız olduğunu iddia ediyo bebeğin, spermin dns ına ama merak ettim yinede...çok sağol aydınlattığın için önümüzdeki ay doktora gidicem kistim geçti mi diye o zaman bi sorarım, ama bu arada adet olunca sipariş ediyim diyorum, bizimde sebepsiz infertilide 2 yılı geçti, bakalım inşallah işe yarar.
tekrar teşekkürler...

hamile arkadaşlarımızı tebrik edirorum rabbim nazarlardan saklasın hayırlısıyla önce kalp atışlarını sorada sağlıkla kucaklarına almayı nasip eder inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

3ay aradan sora buay tekrar kullandım ozamn sadece 1defa kullanmıştım gerçi bu ayda 1kere kullandım ama olacağı varsa zaten 1taneylede olur rabbim hayırlısını versin
bu mübarek cuma gününde okunan ezanın hürmetine rabbim bütün bebek hasreti çeken arkadaşlarıma nasip etsin :Saruboceq:

love canım,
en güzelini yaparsın. sadece tavsiyem bu iki aylık süreçte istersen dr. yumurta takibi yaptır. inan çok faydasını görüyorsun. kaç yumurtan olmuş, ne taraftan yumurtlamışşın, yumurtan olgunlaşıyor mu? bu sayede inşallah gerek kalmaz ama eğer aşılama yaptıracak olursan elinde bir iki aylık veri olur...
ha dr. gitmen iki günde bir zor ise 13. günde gitmen bile faydalı olacaktır..
sagol canım valla bu sefer çok sancılı oldu gece bile kaç kez uyandım böyle kasıklarıma bıçaklar saplandı bide acayip ama kan pııhtısı şeklinde geldi ilacın etkisindenmi bilmem ama çok kötüyüm

bak şimdi canım 14 ocakta adet olduysan üzerine 11-12 gün ekleyecen ,yani yumurtlama dönemine tahminen 25 ocakta girmişsin,5-6 gündür çift çizgiyi görmenin bi kaç ihtimali olabilir yumurta biraz geç büyüyüp geç çatlıyo olabilir yada 2 yumurta üretmiş olabilirsin,
inşallah güzel sonuçlanır,söyleyip seni umutlandırmak istemiyorum ama bazen ovulasyon testleri yumurtanın döllendiğinide gösteriyo çift çizgi devam ediyo(ben hamileliğimi öyle anlamıştım).yarınıda bekle bakalım ne olacak,inşallah güzel haberlere işarettir.

bak şimdi canım 14 ocakta adet olduysan üzerine 11-12 gün ekleyecen ,yani yumurtlama dönemine tahminen 25 ocakta girmişsin,5-6 gündür çift çizgiyi görmenin bi kaç ihtimali olabilir yumurta biraz geç büyüyüp geç çatlıyo olabilir yada 2 yumurta üretmiş olabilirsin,
inşallah güzel sonuçlanır,söyleyip seni umutlandırmak istemiyorum ama bazen ovulasyon testleri yumurtanın döllendiğinide gösteriyo çift çizgi devam ediyo(ben hamileliğimi öyle anlamıştım).yarınıda bekle bakalım ne olacak,inşallah güzel haberlere işarettir.

cnm şimdi bugünde preseed kullanayım diyorum birde preseedin yanındaki ovülasyon testini 2 gündür yapıyorum oda tek çizgi sen nasıl yapmıştın cnm ya biraz anlatırmısın kafayı yicemben 12 13 14.günlerde preseed kullandım

nasılll yani monitörde yapıyorsun çift çizgi,presed yanında gelenlerle yapıyorsun tek çizgimi,
35.ay ben yanlışmı anladım güzelim 5 gündür çift çizgi görüyorsun sandım??

love,
sende kist falan yoktu değil mi? pıhtılı kanama ondan dolayı da olabiliyor. en son dr. ne zaman göründün?

Arkadaşlar bi şi sorucam, duruma bi el atın, eşimle salı günü ve perşembe günü birlikte olduk, iki gün de kuruluk olduğu için preseed kullandım, özellikle salı günü ilişkinin hemen sonrasında bende yanma başladı, 5-10 dakika durabildim banyoya gittim, idrarım da hafifçe yaktı orayı, sonra soğuk su felan geçti hemen yanma, kaşıntı, akıntı vs. yok, dün de preseed kullandım, evvelki kadar olmasa da hafif bi yanma hissi oluştu sanki, 15-20 dakika sonra duşumu aldım ama vajinada maalesef bu ay bi hassasiyet ve kuruluk hissediyorum, sorum şu bu mantar olabilir mi? Hiç geçirmediğim için bilemiyorum, kaşıntı ve akıntı yok, sadece ilişkinin hemen akabinde oluyor, ilişki sırasında da bir şey yok pek, bu kuruluk olayı mı hassasiyet yapıyor, fikri olan???
anjelcim bende hiç böyle bi etki olmadı acaba enfeksiyon falan mı oldu sende? aylık kontrole gidiyosan bi smear baktır istersen, çünkü bildiğim kadarıyla preseedın böyle bi yan etkisi yoktu???

Ayşecim preseedle hamile kalanlar bunun 5-6 katı, önceki listeyle birlikte yazsak hepsini görürüz ne dersin?
yazarız şekerim listeyi sen bulmussun ben de renklendireyim hemena.s.

hoşbuldum canım,duan için yürekten amin..:Saruboceq:
tatlım haklısın beklenmeyen demeliydim,ağız alışkanlığı işte..bunuda değiştirmeliyim..
ne demek arkadaşım burda hepimiz için duacıyız biz...

kızlar hayırlı cumalar, dualarımız kabul olsun inşallah:Saruboceq:

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

1- :nazar:kibele................................................(24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü......................................... (anne oldu bile maşallah)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77.......................................... ..(12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-:nazar:bengusu..............................................(20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan..............................................(11.07.09)
14-:nazar:dila06.................................................(14.07.09) 2.kez kullandı..
15- :nazar:babylove............................................(20.07.09) 2.kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010:nazar:
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010:nazar: (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas........................................................
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010 :nazar:

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

love27............................................................28 Ocak
cetrefilli..........................................................2 Şubat
aurora79........................................................12 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
yellowhot........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
apaydın..........................................................22 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
hamile arkadaşlarımızı tebrik edirorum rabbim nazarlardan saklasın hayırlısıyla önce kalp atışlarını sorada sağlıkla kucaklarına almayı nasip eder inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

3ay aradan sora buay tekrar kullandım ozamn sadece 1defa kullanmıştım gerçi bu ayda 1kere kullandım ama olacağı varsa zaten 1taneylede olur rabbim hayırlısını versin
bu mübarek cuma gününde okunan ezanın hürmetine rabbim bütün bebek hasreti çeken arkadaşlarıma nasip etsin :Saruboceq:

hadi hayırlı olsun arkadasım inşallah vesdilen bu olur da hamile oldugun müjdesini verirsin burdan bize

cetrefilli canım benim beklenen adet tarıhım 22 subat olcak.. inşallah herkes teker teker hamişler bolumune zıplar. benim preseed bi gelse bende baslıycam denemeye ama bırturlu gelemedi.

ok canım ekledim listeye, inşallah bir sonraki aya üst listeye ekleriz seni:) preseed umarım bu ovulasyona yetişir canımcım:1hug:

nasılll yani monitörde yapıyorsun çift çizgi,presed yanında gelenlerle yapıyorsun tek çizgimi,
35.ay ben yanlışmı anladım güzelim 5 gündür çift çizgi görüyorsun sandım??

cnm monitör blysndr seviye seviye 1.seviyedeyken hamile kalma şansın yok 2.seviyedeyken şanşslı günlere yaklaşmaktasın 3. seviye oldugunda yumurtlama oluyo cnm

bende bu ay kullanacagım listeye ekleyebilirisniz bakalım sonu ne olacak şansım çok yok ama tek tüple hamile kalmak bride bu ay klomen kullanıyorum bakalım

bende bu ay kullanacagım listeye ekleyebilirisniz bakalım sonu ne olacak şansım çok yok ama tek tüple hamile kalmak bride bu ay klomen kullanıyorum bakalım

nezocum elbette eklerim önümüzdeki adet tarihini söyle canım , ayrıca da tek tüple şansım az falan deme valla tek tüple hamile kalan o kadar cok kişi var ki...yeter ki zamanı gelsin rabbim ol desin...

Cetrefilli nasıl gidiyor arkadaşım? şimdi sıra sende mi:))) ne zaman yapıcan bakım testi?

nezo hayırlısı canım. hiç olmayacak dediğin zamanlarda bir sürü problem içerisinde bile oluveriyor..

35. ay çok yumurtan olmuş olabilir. hepsi ayrı gelişim göstermiştir o nedenle monitör ikinci seviye yi gösteriyodur. bence tek seviye ye inene kadar çalışmalara devam et.

selmacım bu sabah yaptım canım test, tek çizgi...ve şimdiden karın agrılarım basladı gögüsler de şişti, geliyo benim adet...sen nasılsın? nasıl bi duygu gebelik:) selmacım adet bekliyordun deil mi sen bu ay? yani belirtiler adetle aynı mı?

Canım ayşem,
birebir aynı. ben hala karın ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum. akıntım olduğu içinde adet oldum zannediyorum ve koşturarak tuvalete gidiyorum:)))
o nedenle ne olacağı belli olmaz:)))
gebelik güzel bir duygu ama ürkütüyor birazda insanı. hamile kalmadan önce sadece hamile kalmaya odaklanıyorsun. ama hamile kaldıktan sonrada bebeğim sağ salim doğacak mı, doğarsa bakabilecem mi, işten ayrılacam mı, ayrılırsam geçinebilicem mi diye kurmaya başlıyorsun. daha doğmamış bebeğinin geleceği için endişelenmeye başlıyorsun yani..
anne olmak hakikaten çok zor. anne adayıyken böyleysen o miniği kucağına aldığında neler hissedeceğimizi hiç bilmiyorum:))

X