Preseed kullananlar

iyi yolculuklar mona rosa inşallah hamileler artarda yüzümüz güler

kızlar şu ovülasyondaki çizgilere sizde çok dikkat edin,çok belirgin ikinci kırmızı çizgi biliyorsunuz yumurtanın çatladığına işaret,yani ikinciyi çizgiyi çok belirgin gördüğünüzde çalışmaları yapmış olmanız lazım,ikinci belirgin çizgiyi yakalamak bazen insanı geç kalma durumuna düşürüyor,yumurta çatlamış oluyor,silik olarak gözükmeye başladığında çalışmalara hız verin,hepinizin güzel haberlerini almak ümidiyle

35.ay sen hangi testlerden geçtin canım hsg falan yapıldımı.benim bi laparoskobi kaldı onuda yaptırsammı kararsızım.bide ben okadar çok doktora gittimki acaba bişey varda göremiyolar diye.internettede araştırdım çok bu nedensiz infertilitelerden tüp bebek yaptırıpta gene sonuç alamayanlar var okudukça moralim bozuluyo

cnm sen preseedin yanındaki ovulasyon testinimi kullandın birde ne zaman yaptın akşamlarımı yoksa sabah ilk idrarlamı yazarsan sevinirim ben clearblue monitörü kullanıyorum dün le bugün 2.seviyeyi gösterdi

canım çok sağol cevap için...sabah proseedim geldi kargoyla çok mutluyum:))peki bu fortel ovulasyon testi eczanelerde kolayca bulunabiliyor mu yoksa yine internetten mi sipariş vermek lazım ve fiyatı ne kadardır biliyor musun?çok sordum ama forteli ilk senden duydum sadece hamilelik testi var diye biliyodum . internetten sipariş vericeksem geç kalmak istemem. bugün adetten sonraki 5.günüm,otomatik hesaplayıcıya göre yumurtlama tarihim 30 ocak ama bu ay erken olmam yüzünden otomatik hesaplayıcı ortalama adet süremi 22 güne düşürdü o yüzden tarihler sapıttı.. sence ne zaman kullanmaya başlamam lazım ovulasyon testini,herzamanki döngüme göre kullanıcaksam 10.günde kullanmaya başlamam lazım çünkü ?proseede de bu akşam mı başlasam ay napsam bilemedim??of ya kafam karıştı benim. bi de keçiboynuzu aldım akşam eşime yediricem,kendim de bal,çörekotu tarçın yiycem bakalım bu ay nolucak,...sen ne durumdasın peki,kullanıyor musun proseed?pek takip edemedim herkesi tek tek ondan soruyorum kusura bakma canım...

canım amin inşallah hepimize hayırlı olur da müjdelerimizi paylaşırız burada hep beraber....
sana katılıyorum,bence de sebepsiz diye bişey yok sadece bulunamaması var,ben de 2 senedir sebep ne olabilir diye düşünmekten ve araştırmaktan yakında profesör olucam,hayırlısı,vakti gelince olucak demekten başka çarem yok,,.
normalde 24-25 günde bir oluyorum ama bu ay erken olduğum için otomatik hesaplayıcı döngümü 22 güne çekti böylece bütün tarihler birbirine girdi.ondan kafam karışık.preseedim geldi sabah:)bugün adetten sonraki 5.günüm ,çok erken gibi geliyo bana preseede ve testlere başlamak için ama tomatik hesaplayıcıya göre bugünler şansım yüksekmiş,ovulasyon tarihimi de 30 ocak olarak gösteriyo.hiçbişey anlamadım resmen kafam durdu bu ay,bence de birkaç gün daha bekleyip en azından 9.gün başlıyım testleri yapmaya zaten 5 tane test var 14.günden geç ymurtlayacağımı da sanmıyorum böylece testler de yeter...sen ne durumdasın peki,başladın mı proseedi ve testleri kullanmaya ?gukem arkadaşıma da yazdığım gibi herkesi tek tek takip edemedim ondan soruyorum kusura bakma canım...

hoşgeldin cnm preseedin hayırlısı olsun ben dün akşam ilk defa kullandım hayırlısı bakalım

hoşbulduk canım ,sağol hepimize hayırlı olsun inşallah,belki dedim vesiledir ,bi proseed bi de tüp bebek kaldı zaten artık seçenekler tükendi....kaçıncı günündesin,ovulasyon testi de yaptın mı peki?ne kadardır bekliyorsun bebişini?

ben preseedi ilk defa bu ay kullandım perşembe adet olmam gerekiyo inşallah olmam ama bütün adet belirtileri başladı.sen istanbuldasın sanırım ya nedensiz infertilitelere lenfst di,ye bi aşı yapıyolarmış bunu bi arştır istersen .aynı bende senin gibi uzman oldum defalarca aynı testleri yaptırdım hiçbişey yok

kızlar 2.kırmızı çizgi yumurtladığında çıkmış olmuyoo bildiğim kadarıyla
ikinci çizgiyi gördüğünüzden itibaren 24-36 saat içinde çatlayacak oluyo yumurtanız
yani o gün ve eretesi günü çalışmanız önemli öncesi diil

bilgi için sağol canım,özellikle benim gibi ilk defa kullanacaklar için çok faydalı oldu bu...peki ovulasyon testini akşam mı yoksa sabah ilk idrarla mı yapmak lazım,sen nasıl yapmıştın?

aytug sen neyaptın şimdiye kadar aşılama falan yaptırdınmı?ya ben bizim durumu araştırdıkça moralim çok bozuluyo.doktorlar nediyo senin için olur diyolarmı

canım inşallah olmazsın,dualarım seninle...evet istanbuldayım, bu aşıyı ilk defa şimdi senden duydum araştırıcam hemen,çok sağol..sen yaptıran birini biliyor musun peki bu aşıyı?

love canım hiç test yaptın mı? nedir durumun:)) beni bir heycan aldı bugün nedense.

edacığım hoşgeldin. nasıl gidiyor hamilelik. var mı bulantı falan

aytuğ hayırlı olsun inşallah..

LOVEEE

canım inşallah olmazsın,dualarım seninle...evet istanbuldayım, bu aşıyı ilk defa şimdi senden duydum araştırıcam hemen,çok sağol..sen yaptıran birini biliyor musun peki bu aşıyı?
ben nedensiz infertilite diye netten araştırırken 'nedensiz infertilitelerde anne oluyor 'diye bi başlıkta okudum aynen böyle yaz bi bak istersen.ovulasyon testi bildigim kdarıyla sabah idrarıyla olmuyo o bi gün öncesini gösteriyomuş,4 saat idararı tutup yapmak gerekiyomuş

love canım hiç test yaptın mı? nedir durumun:)) beni bir heycan aldı bugün nedense.

edacığım hoşgeldin. nasıl gidiyor hamilelik. var mı bulantı falan

aytuğ hayırlı olsun inşallah..

LOVEEE
canım dünden sonra moralim çok bozuldu yapmadım test.eşim hadi gidelim kanda baktıralım dedi onuda yapmadım perşembeyi bekliyorum ama belim çok agrıyo.sen ne durumdasın var bi belirti falan

aytug benim araştırdıgım kadarıyla bu nedensiz infertilite dedikleri şey kişilerin bagışıklık sistemiyle alakalıda olabiliyomuş sana bahsettigim aşı bunla ilgiliymiş ve biçok nedensiz çözüme kavuşuyomuş.inan istanbulda olsam direk giderdim.

aytug sen neyaptın şimdiye kadar aşılama falan yaptırdınmı?ya ben bizim durumu araştırdıkça moralim çok bozuluyo.doktorlar nediyo senin için olur diyolarmı

canım aşılama yaptırmadım,2 kez yumurtlama takibi yaptırmıştım.olur diyolar ama en son gittiğim doktor bu kadar zaman olmadıysa artık vakit kaybetmenin anlamı yok dedi,mikroenjeksiyona direkt geçin artık dedi. biz de tam bu ay yaptırmayı düşünürken araya ciddi şeyler girdi ve maalesef yaza kadar askıya almak zorunda kaldık hem maddi hem manevi...hiç moralini bozma,ben de araştırıyorum ve bu işin başı morali yüksek tutup olacağına inanmak .çünkü stres yapıp kafaya takınca beyin bi hormon salgılatıyormuş ve bu hormon yumurtlama zamanından tut,kalitesine kadar bozabiliyormuş.kafaya takmamanın mümkün olmadığını çok iyi biliyorum ama minimumda tutmak lazım yani eğer fiziksel bi problem yoksa herşey beyinde bitiyor ve tabii Allah'ın ol diyeceği zamanda olacak inşallah ben hep böyle bastırıyorum kendimi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…