Preseed kullananlar

ayyyyyyy canım benim ne güsel yaaa
hayırlısıyla kucağına da alırsın inş meleğimmmm
ay çok sevindimmmmmmmm opuyorumnanaktan

canım benim çok tebrik ederim allah tamamına erdirir işallah:)
hemennn anlat bakalım nasıl kullandığını:)

Ben bu ay klomen kullanmıştım ama 10. gün gelişmemişti yumurtalar doktorum 14. gün çağırdı o günde eşim rahatsızdı gidemedim sonra 14. günden itibaren kendim test yapmaya başladım..

15. gün 2 çizgiydi ama net değildi preseed kullandım..
16. gün biraz daha koyulaştı ama kullanmadım preseed
17. gün net 2 çizgi ben yine preseed kullandım
18. günde net 2 çizgi muhtemelen bugün çatladı ve ben o günde preseed kullandım kızlar

Ben böyle kullandım kızlar hep 3 ml kadar çekip enjekte etmiştim..

bak canım ben olsam fortel in ovülasyon trstini alır elindekilerle birleştirir bi güzel takip ederdim. bence şansın yüksek hazır preseed almışken garantiye al. çift içzgiyi yakaladığın iki gün çalış eminim olur ama mutlaka iyi takip lazım

valla tebrik ediyorum tekrar canım.ama ne kadar uzun sürmüş senin çift çizgiler muhtemelen bi kaç yumurta vardı bende bir gün net olmayan iki çizgi ertesi gün iki net çizgi ve gene net olmayan iki çizgi üç gün sürdü .senin şansın yüksekmiş yumurtan bi kçtaneymiş demekki hadi bakalım allah sağlıklı bi şekilde kucapına almak nasip etsin canım

nevyas ne yaptın verdin mi müjdeyi?nasıl verdin ?eşin ne durumda ,uçuyordur herhalde sevinçten:))))
ayyyyy ne güzel yaaa.çok şanslıısn .senin adına ne kadar seviniyorum bir bilsen..ayyyyyy harika ay yay yaaaaaaaaaa:)))

Verdim canım tahlil sonucunu, test prodüctörü ve bi emziği hediye paketi yapı aşkım sana hediye aldım dedim açtı ve inanamadı gerçektenmi nasıl falan oldu :)) sarıldık sonra çok mutlu vede çok şaşkın..Siz daha güzel verirsiniz inşallah bu haberinizi..

Amin canım darısı sizlere inşallah dualarım sizinle..

inşaallah cnm inş...
Allah razı olsun canım bnm,dualarınızı esirgemeyin bizden...a.s.
Sağlıcakla kucağına alırsın, hayırlı evlat olur inşaalah yerimseniben

bugün veya yarındır canım sende preseedi ilk kullanacaksın heralde bunun yanında başka bişey kullandınmı?sorun ne sizn nezamandır istiyosun bebiş

cnm günaydın dün cvp yazamadım sadece presedle deniycm onun yanında herhangi birşey kullanmıyorum 1 yıldır düşünüyoruz cnm ve sebebsiz inferlite

kızlar biz izmire anneme tatile gidiyoruz.döndüğümde preseedli hamilelerin artmış olmasını diliyorum.35. ay,love27 ve tüm kullananlar ve kullanmayanlar...ben dönüşte kullanacağım.mutlu kalın ,sağlıcakla kalın...

İyi yolculuklar canım güzel bir tatil geçiren dileğimle hoşçakal..

cnm günaydın dün cvp yazamadım sadece presedle deniycm onun yanında herhangi birşey kullanmıyorum 1 yıldır düşünüyoruz cnm ve sebebsiz inferlite
ah bu sebepsiz infertilite bence en zor olanalarından ya sebep gerçekten yok yada varda bulamıyolar buda tedaviyi zorlaştırıyo

çok tebrik ederim nevyas,rabbim kavuşturmuş meleğine,inşallah sonuna kadar güzel bi hamilelik geçirirsin,hayırlısıyla kucağına kucağımıza almak dileğiyle,çok sevindim senin adınaopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…