Preseed kullananlar

canım benım ya.. Nasıl sevındım anlatamam.. Bu sayfaya ınsallah hamıle haberı gorurum dıye gırıyorum.. Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin nevyasçım..

Sağol güzelim ya ben hala çok şaşkınım amin inşallah..Darısı burdaki tüm anne olmak isteyen arkadaşlarıma inşallah...

Kıslaaar naber? Hamilelerimiz artmış yaaav, ne güzel, hepiciğini tek tek kutluyorum, nevyas canım hayırlı olsun, Rabbim tamamına erdirsin inşallah.

Selmacım özeline msg attım canım, bu arada doktorun klomen kullandırmama konusunda iyi yapıyor, klomen ve ganophene in rahim üzerinde inceltici etkisi var, ilaçla yumurta çoğaltılacaksa iğneler veya femara en iyisi aklında bulunsun.

anjelik canım bende sana attım.:))
kızlar şimdi sıra apaydın da demi? bu ay kimse kalmayacak sayfa da:)) e artık preseed anneleri diye bi yer açarız herhalde:))

listede apaydın 24 ocak görünüyo neyaptı acaba

monitörde öyle çıktı 2.seviye bugün ilk defa preseedi kullancam ne olur dua edin bana
hadi nşallah tutturursunuz canım edayla nevyasdan sonra peşpeşe kalırız hamile inşallah...

hadi nşallah tutturursunuz canım edayla nevyasdan sonra peşpeşe kalırız hamile inşallah...

inşallah cnm sana birşey sorcam hani çift çizgi çıkınca yumurtlama oluyo diye ama benim makinada 1. seviye 2. seviye ve 3.seviye olarak varya bende 2. seviyeden başlayım diyorum 3. seviyeyi görene kadar aynı şey demi

büyük ihtimal bugün yarındır heralde.kaçıncı günündesin canım?mesela benim 12. günü çatlatma ignesi vuruldum o gün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı 13. gün tekrar test yaptım 2 çizgi net çıktı zaten ignenin ertesi gün ovulasyon sonra 14. günde deneyeyim dedim o günde 2. çizgi silik çıktı.seninde bu gün yarındır bence

cnm bugün 12.günüm

cnm bugün 12.günüm
bugün veya yarındır canım sende preseedi ilk kullanacaksın heralde bunun yanında başka bişey kullandınmı?sorun ne sizn nezamandır istiyosun bebiş

ayyyyyyy canım benim ne güsel yaaa
hayırlısıyla kucağına da alırsın inş meleğimmmm
ay çok sevindimmmmmmmm opuyorumnanaktan

Herkese merhaba..Bu topiği birkaç gündür takip ediyorum ve Eda ile Nevyas arkadaşlarımı tebrik ediyorum,çok sevindim kızlar inşallah sağlıkla kucaklarınıza alırsınız bebişleri...Benim gibi bekleyen arkadaşlarıma da sabır diliyorum,Allah olması gerektiği zamanda bize de tattıracaktır bu mutluluğu inşallah....
Kısaca kendimi özetliyim;2 senedir bebişimizi bekliyoruz ancak henüz olmadı,herşeye bakıldı sebepsiz infertilite grubundayız.Topikleri dolaşırken preseed dikkatimi çekti ve hemen gg'dan siparişi verdim , sanırım yarın elimde olacak,yanında 5 tane de ovulasyon testi hediye olarak gelicek,yarından itibaren hemen çalışmalara başlayacağız,çok heyecanlıyım:)Ama benim kafam tarihlerle ilgili biraz karışık belki bi yol göstereniniz olur;Normalde 25 günde bir oluyorum ama bu ay hem 1 ocakta hem 22 ocakta oldum,yani 22.gün geldi,senede 1-2 kez bu sapmalar normalmiş.Peki ben bu ay nasıl hesplayacağım yumurtlama zamanımı?Sadece 5 adet testim olacağı için de boşa gitsin istemiyorum.Otomatik hesaplayıcı 25 ocak yani bugün ile yumurtlama gününüz olan 30 ocak arası hamilelik şansı yüksek diyor ama bana pek bi erken geldi,zaten 22sinde regl oldum. Normalde de yumurtlama günümü hep 10-11.günler gibi hesaplıyordum.Siz ne dersiniz ? Uzun yazdım biraz kusura bakmayın ,cevaplayan olursa sevinirim.Preseedim gelince de haber veririm beni de listeye eklersiniz olur muu?

canım tebrikler
sağlıcakla kucağına alırsın inş

preseedin hayırlı olur inşallah.seninle aynı durumdayız benimde sebepsiz görünüyo.aslında sebep var ama bulunamıyo kötü bi durum neyapacagımı şaşırmış durumdayım.ben 27-28 günde bir adet oluyorum ve yumurtlama 12-13 günlerde oluyo.eger hep 25 günde bir adet oluyosan 10. gün falan olması lazım yumurtlama bence 10. gününden itibaren yap ovulasyon testini.bende sırf bu preseedi nedensizlerde işe yarıyor denildigi için kullanıyorum umarım işe yarar...

nevyas çook sevindim canımm, mutluluğun daim olsun bak boşuna üzülmüşsün o kadar:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…