Preseed kullananlar

ayyyyyyy canım benim ne güsel yaaa
hayırlısıyla kucağına da alırsın inş meleğimmmm
ay çok sevindimmmmmmmm opuyorumnanaktan

canım benim çok tebrik ederim allah tamamına erdirir işallah:)
hemennn anlat bakalım nasıl kullandığını:)

Ben bu ay klomen kullanmıştım ama 10. gün gelişmemişti yumurtalar doktorum 14. gün çağırdı o günde eşim rahatsızdı gidemedim sonra 14. günden itibaren kendim test yapmaya başladım..

15. gün 2 çizgiydi ama net değildi preseed kullandım..
16. gün biraz daha koyulaştı ama kullanmadım preseed
17. gün net 2 çizgi ben yine preseed kullandım
18. günde net 2 çizgi muhtemelen bugün çatladı ve ben o günde preseed kullandım kızlar

Ben böyle kullandım kızlar hep 3 ml kadar çekip enjekte etmiştim..

Herkese merhaba..Bu topiği birkaç gündür takip ediyorum ve Eda ile Nevyas arkadaşlarımı tebrik ediyorum,çok sevindim kızlar inşallah sağlıkla kucaklarınıza alırsınız bebişleri...Benim gibi bekleyen arkadaşlarıma da sabır diliyorum,Allah olması gerektiği zamanda bize de tattıracaktır bu mutluluğu inşallah....
Kısaca kendimi özetliyim;2 senedir bebişimizi bekliyoruz ancak henüz olmadı,herşeye bakıldı sebepsiz infertilite grubundayız.Topikleri dolaşırken preseed dikkatimi çekti ve hemen gg'dan siparişi verdim , sanırım yarın elimde olacak,yanında 5 tane de ovulasyon testi hediye olarak gelicek,yarından itibaren hemen çalışmalara başlayacağız,çok heyecanlıyım:)Ama benim kafam tarihlerle ilgili biraz karışık belki bi yol göstereniniz olur;Normalde 25 günde bir oluyorum ama bu ay hem 1 ocakta hem 22 ocakta oldum,yani 22.gün geldi,senede 1-2 kez bu sapmalar normalmiş.Peki ben bu ay nasıl hesplayacağım yumurtlama zamanımı?Sadece 5 adet testim olacağı için de boşa gitsin istemiyorum.Otomatik hesaplayıcı 25 ocak yani bugün ile yumurtlama gününüz olan 30 ocak arası hamilelik şansı yüksek diyor ama bana pek bi erken geldi,zaten 22sinde regl oldum. Normalde de yumurtlama günümü hep 10-11.günler gibi hesaplıyordum.Siz ne dersiniz ? Uzun yazdım biraz kusura bakmayın ,cevaplayan olursa sevinirim.Preseedim gelince de haber veririm beni de listeye eklersiniz olur muu?

bak canım ben olsam fortel in ovülasyon trstini alır elindekilerle birleştirir bi güzel takip ederdim. bence şansın yüksek hazır preseed almışken garantiye al. çift içzgiyi yakaladığın iki gün çalış eminim olur ama mutlaka iyi takip lazım

Ben bu ay klomen kullanmıştım ama 10. gün gelişmemişti yumurtalar doktorum 14. gün çağırdı o günde eşim rahatsızdı gidemedim sonra 14. günden itibaren kendim test yapmaya başladım..

15. gün 2 çizgiydi ama net değildi preseed kullandım..
16. gün biraz daha koyulaştı ama kullanmadım preseed
17. gün net 2 çizgi ben yine preseed kullandım
18. günde net 2 çizgi muhtemelen bugün çatladı ve ben o günde preseed kullandım kızlar

Ben böyle kullandım kızlar hep 3 ml kadar çekip enjekte etmiştim..
valla tebrik ediyorum tekrar canım.ama ne kadar uzun sürmüş senin çift çizgiler muhtemelen bi kaç yumurta vardı bende bir gün net olmayan iki çizgi ertesi gün iki net çizgi ve gene net olmayan iki çizgi üç gün sürdü .senin şansın yüksekmiş yumurtan bi kçtaneymiş demekki hadi bakalım allah sağlıklı bi şekilde kucapına almak nasip etsin canım

nevyas ne yaptın verdin mi müjdeyi?nasıl verdin ?eşin ne durumda ,uçuyordur herhalde sevinçten:))))
ayyyyy ne güzel yaaa.çok şanslıısn .senin adına ne kadar seviniyorum bir bilsen..ayyyyyy harika ay yay yaaaaaaaaaa:)))

nevyas ne yaptın verdin mi müjdeyi?nasıl verdin ?eşin ne durumda ,uçuyordur herhalde sevinçten:))))
ayyyyy ne güzel yaaa.çok şanslıısn .senin adına ne kadar seviniyorum bir bilsen..ayyyyyy harika ay yay yaaaaaaaaaa:)))

Verdim canım tahlil sonucunu, test prodüctörü ve bi emziği hediye paketi yapı aşkım sana hediye aldım dedim açtı ve inanamadı gerçektenmi nasıl falan oldu :)) sarıldık sonra çok mutlu vede çok şaşkın..Siz daha güzel verirsiniz inşallah bu haberinizi..

bugün veya yarındır canım sende preseedi ilk kullanacaksın heralde bunun yanında başka bişey kullandınmı?sorun ne sizn nezamandır istiyosun bebiş

cnm günaydın dün cvp yazamadım sadece presedle deniycm onun yanında herhangi birşey kullanmıyorum 1 yıldır düşünüyoruz cnm ve sebebsiz inferlite

kızlar biz izmire anneme tatile gidiyoruz.döndüğümde preseedli hamilelerin artmış olmasını diliyorum.35. ay,love27 ve tüm kullananlar ve kullanmayanlar...ben dönüşte kullanacağım.mutlu kalın ,sağlıcakla kalın...

kızlar biz izmire anneme tatile gidiyoruz.döndüğümde preseedli hamilelerin artmış olmasını diliyorum.35. ay,love27 ve tüm kullananlar ve kullanmayanlar...ben dönüşte kullanacağım.mutlu kalın ,sağlıcakla kalın...

İyi yolculuklar canım güzel bir tatil geçiren dileğimle hoşçakal..

cnm günaydın dün cvp yazamadım sadece presedle deniycm onun yanında herhangi birşey kullanmıyorum 1 yıldır düşünüyoruz cnm ve sebebsiz inferlite
ah bu sebepsiz infertilite bence en zor olanalarından ya sebep gerçekten yok yada varda bulamıyolar buda tedaviyi zorlaştırıyo

çok tebrik ederim nevyas,rabbim kavuşturmuş meleğine,inşallah sonuna kadar güzel bi hamilelik geçirirsin,hayırlısıyla kucağına kucağımıza almak dileğiyle,çok sevindim senin adınaopuyorumnanaktan

X