Preseed kullananlar

yok be gülüm. şifre alırken her istediğime hayır dedi. daraldım bu önerildi okeyledim. 30 yaşındayım. :)) yaa o yüzden 27 bana küçük geliyor. 25 ten sonra kendinden her küçük yaşa imreniyor insan:)) hele birde bizim gibi zamanla yarışıp geç kalmamak için hergününü heba ediyorsa..

canım ben 32 yaşındayım, daha 30 bile olmamışsın,yaş avantajın var bi kere,içini rahat tut tatlım ...

ya kızlar ben biraz sabırsız bi insanım.Allahtan eşim takmıyor pek bide o üstelese kafayı yerim heralde gece uyurken bebek diyorum sabah kalkıyorum bebek diyorum takıntı oldu resmen atamıyorum çok üzülüyorum.üzerime okadar kişi gebe kalıp dogurduki hani kıskanmıyorum kimseyi ama niye benim olmuyo demekten kendimi alamıyorum.bide çevredekiler sordukça dahada kötü oluyorum.şimdi gurbetteyim işede giremedim daha yanlızlıktan dahada takıyorum anlıyacagınız

kızlar elektirk kesildi şarz azaldı ben kaçtım görüşürüz gene

nevyas canım hoşgeldin. nasıl gidiyor hamişlik?
hayatım sen idrar testini ne zaman yapmıştın ve çok belirgin çıkmışmıydı?

bilgi için sağol canım,özellikle benim gibi ilk defa kullanacaklar için çok faydalı oldu bu...peki ovulasyon testini akşam mı yoksa sabah ilk idrarla mı yapmak lazım,sen nasıl yapmıştın?

canım ben ovulasyon testini her akşam iş dönüşü aynı saatte yaptım 7 gibi
birde ovulasyon testinde de son 3 saat sıvı alınmamalı diye biliorum fazla miktarda
birascık suıvı gıdalar içmiceksin ve accık tutcaksın canım çişini :)))

love canım hiç test yaptın mı? nedir durumun:)) beni bir heycan aldı bugün nedense.

edacığım hoşgeldin. nasıl gidiyor hamilelik. var mı bulantı falan

aytuğ hayırlı olsun inşallah..

LOVEEE

canım benimmm hoşbuldummm
benim gayet rahat geçio hamişlik çok şükür birtek hala kasık ağrım var oda normal dedi dr

edacım kaçoncı gün başladın kaçıncı güne kadar devam ettin

GÜnaydın 35,aycımmm
canım ben 9.gÜnÜ baŞladım hergÜn gÜn aŞrı dııl ılkkez bu ay hergÜn yaptık 18.gÜnÜne kadar 17.gÜnÜ yumurtladım bır gÜn daha yapıp kestık
bu gÜnlerden 9. ılk gÜnÜ hevesten 12.gÜn sılık ıkıncı Çızgı Çıktı gıbı geldı ondan ve 17.gÜnÜ kırmızı ıkı belırgın Çızgıyı gÖrdÜĞÜm gÜnlerde kullandım preseedı
yanı toplam 3 gÜn kullandım dıĞer gÜnler preseedsız ÇalıŞtık

nevyas canım hoşgeldin. nasıl gidiyor hamişlik?
hayatım sen idrar testini ne zaman yapmıştın ve çok belirgin çıkmışmıydı?

Canım yeni gördüm ya fazla bakamıyorum devamlı açık ama doktorum yatmamı söyledi eşimde kızıyor bilgisayar kullanmama :))

Ben ilk yumurtlamadan 11 gün sonra test yaptım çok silik zor görünüyordu güvenemedim.Sonra 13. gün yani adetime 1 gün kala tekrar yaptım pembe çizgi çıktı ama gayet net görünüyordu yinede güvenemeyip o gün kanda baktırdım.Bugün tekrarlıycam katlamışmı değerim diye bana dua edin inşallah katlamıştır..

Sonucumu aldım kızlarr katlamış çok şükür darısı başınıza inşallah..

Canım kaÇ kanda deĞerın
benım ılk ÖĞrendıĞım gÜn 6.gÜndÜ adetım geÇelı 131 dı
2 gÜn sonrası 598 olmuŞtu Şımdı onun Üzerınden de 9 gÜn geÇtı
bırasdan tekrar dr a gıdıcem

edacm teşekkür edrim benim bugün 14.günüm 12 ve 13.gün preseed kullandım

slm kızlar aranızda yeniyim ama sürekli takip ediyorum sizleri. NevYas arkadaşım bende preseed ile hamile kaldım hemde ilk ayda 7 haftalık hamileyim şimdi. denemek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. Bu arada yaşım 40 eşimde bu civarlarda 2.5 senedir her türlü test yapıldı hiç bir proplem yok denildi ama yaş itibari ile zor olacağını söylediler bunun üzerine çatlatma ve 2 kez de aşılama işlemleri yapıldı ama faydası olması maalesef. Allah bu ürünü getirenlerden razı olsun. Preseed ve Fertil firmasına sonsuz teşekkürler.

Canım ben adetim gelmeden öğrendiğim için değerlerim düşük.Adetime 1 gün kala 20.63 dü bugün yaptırdım 42.95 çıktı güzel katlamış daha adetim 1 gün geçti..Hadi güzel haberlerle dön inşallah..

Kıslaaar napıyorsunuz? Suray hayırlı olsun, preseedle epey hamile kalan var di mi kıslar? Denizcim kaç haftalık oldun sen şimdi?

slm kızlar bende bu ay ilk deniyecegim pre seedi bana şans dileyin ne olur tek tüpümde tıkalı yaşta 38 (( ama umut bitmesin diyorum yinede sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…