Preseed kullananlar

Ben bu ay klomen kullanmıştım ama 10. gün gelişmemişti yumurtalar doktorum 14. gün çağırdı o günde eşim rahatsızdı gidemedim sonra 14. günden itibaren kendim test yapmaya başladım..

15. gün 2 çizgiydi ama net değildi preseed kullandım..
16. gün biraz daha koyulaştı ama kullanmadım preseed
17. gün net 2 çizgi ben yine preseed kullandım
18. günde net 2 çizgi muhtemelen bugün çatladı ve ben o günde preseed kullandım kızlar

Nevyas canım,
Allah tamamına erdirsin:))) ne güzel bir haber bu böyle.:)) geçen hafta ki gerginliğin belkide hamilelikten dolayıydı. canım çok sevindim.
dua et bize..

nev yas adet belirtileri yaşıyomusun merak ettim hissettim demişsin nasıl bişey hissettin

Nevyas canım,
Allah tamamına erdirsin:))) ne güzel bir haber bu böyle.:)) geçen hafta ki gerginliğin belkide hamilelikten dolayıydı. canım çok sevindim.
dua et bize..

Amin selmacığım inşallah evet duygusallığım bebeğimdenmiş çok şaşkınım inşallah bu ay sizdende güzel heberler alırız..

nev yas adet belirtileri yaşıyomusun merak ettim hissettim demişsin nasıl bişey hissettin

Canım yumurtlamadan sonra 1 hafta şiddetli bel ve kasık ağrısı çektim yumurtalıklarıma ani hareketlerimde sancı giriyor yerimden kımıldayamıyordum o kadar şiddetliydi.
Sonra bacaklarım çok ağrıdı.
Çok hafif var yok arası bulantım oldu.
Yumurtlamadan itibaren hergün rüyamda bebek gördüm :))
3-4 gün öncesine kadar bel ve kasık ağrım devam etti şimdi hafif ağrılarım var..

Bunlar bendeki belirtilerdi ve hissettim canım..

love canım test için erken. bekle bakalım. ben ne test yaptım ne bişey. adet belirtilerim var(( ölme kız daha anne olucan)) bak bu ay iki hamişimiz oldu. ödan önce ki ayda vardı hamişimiz:) oh maşallah. benim bu ay preseedim sıfırlandı. gitti gidiyor u yokluyorum hergün.. önümüzde ki ay adet biter bitmez gün aşırı:))

a evet nevyas canım benim. hergün bebek görüyordun. çok üzülmüştüm o yazını okuyunca. Allahım sen nelere kadirsin.babaya verdin mi müjdeyi.? şimdi sizin evde bayram vardır. ben ilk hamilelik haberimi verdiğimde eşim ağla ağla bi hal olmuştu:))

love, cuma gününe kadar benim kırmızılar gelmezse cumartesi test yapacağım. 8 aydan beri hüsrana çok alıştığımdan günümden önce test yapmamayı son iki aydan beri öğrendim.

Babamızın haberi yok daha canım test yaptığımı biliyor ama çıkmadı dedim :)) akşama test sonuclarını hediye paketi yapıp eline vereceğim benimki çok duygusaldır kesin oda ağlar :))

tekrar hayırlı olsun canım bizede dua et gerçekten çok sevindim darısı başımıza inşallah

love, cuma gününe kadar benim kırmızılar gelmezse cumartesi test yapacağım. 8 aydan beri hüsrana çok alıştığımdan günümden önce test yapmamayı son iki aydan beri öğrendim.
valla sen benden sabırlısın canım inşallah hamileyizdir.

selma sen bu ay klomen kullanmıştın demi.bizim aynı gün diye hatırlıyorum ama sen geç olabiliyo demiştin sanırım hayırlısı artık bekliycez

love canım,
ben klomen kullanmadım. yumurta küçük diye çatlatmada vermemişti. sadece 14 nde gittiğimde 13 ünde yumurtan çatlamış demişti dr. tek bir yumurta vardı bende. o yüzden çok umutlu değilim. ama bu ay adet olursam başka bir doktora gidip yumurtalar çoğalsın diye klomen isteyeceğim. iki aydan beri tek yumurta benim ki( geçen ay yumurtlama gününden sonra 16. günde adet olmuştum. o yüzden perşembe veya cuma adet olmam lazım. inşallah olmam.

inşallah olmazsın canım sen pco için bişey kullanıyomusun

çok sevindim cnm tebrik ederim darısı tüm isteyenlerin ve benim başımı bana dua edin ne olurrrrrrrrrrrrrrr

canım benım ya.. Nasıl sevındım anlatamam.. Bu sayfaya ınsallah hamıle haberı gorurum dıye gırıyorum.. Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin nevyasçım..

love canım,
pko için birşey yapmıyorum. dr. birşey önermedi. hamile kalmak istemesem d. kontrol hapı ile tedavi edecekti. ama ben istemedim. süreci çok uzayabilirdi. eğer hamile kalır ve sezeryan ile doğum yaparsam müdahale şansları oluyormuş. bende bir de miyom var.
belki de klomen vermeme nedeni diğerlerini tetikler diyedir. ama artık açıkcası sabrım sınırlarda( ilk hamileliğim ikinci denememde olmuştu. dilekolay 8 aydan beri her ay çabalıyorum ama maalesef olmuyor(
bizim nasibimiz bakalım ne zaman. ben zaten öyle birşeyleri kolay elde edebilecek kısmette değildim. herşeyi mücadele ile elde edebildim. Tabi ki Allahın izni ile.. sanırım bebek işide böyle olacak..

selmacım benim bi arkadaşımdada vardı pco 2 ay glukofen kullandı hamile kaldı bak bu ilacı netten araştır tüm pcolulara verilen bi ilaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…