Preseed kullananlar

iyi akşamlar kızlar, geçmişi okuyamadım ama nevyaz gelmiş gitmiş, canım keyfinin geldiğine moralinin düzeldiğine cok sevindi. kabul edersen sana ceza vereyim, ben gelene kadar listeyi sen güncelle ve yayınla istersen. kimse almadı üzerine, ben de bir hafta yokum, hataydan belki girebilirim söz vermiyorum, çünkü kosulları bilmiyorum:)

herkese iyi tatiller, kendinize iyi bakın, inşallah güzel haberler veririz dönüşümde birbirimize:)

Ne demek canım ben devr alırım sen gelene kadar merak etme emanetine sahip çıkarım kaydirigubbakcemile2 sanada iyi tatiller canım güzel haberlerle dönersin inşallah hoşçakal..

Selam arkadaşlar, ben de preseed kullananları okuyunca kanadadaki bir yakınıma 2 kutu sipariş verdim. önümüzdeki ay ilk denememi yapacağım. inşallah hayırlı gelir, ben de bebişime kavuşurum....

Selam arkadaşlar, ben de preseed kullananları okuyunca kanadadaki bir yakınıma 2 kutu sipariş verdim. önümüzdeki ay ilk denememi yapacağım. inşallah hayırlı gelir, ben de bebişime kavuşurum....
hayırlı olsun canım umarım en kısa zamanda bebegine kavuşursun...

iyiyim.hava çok soğukkkkk.sen nasılsın ?
iyiyim canım.dün bi karşılaşamadık.benim aklıma takıldı bu morfolojinin normal degeri kaç olması gerekiyo? eşimin birinde 70 çıkmış birinde 66 sence normalmi?

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

dnz82............................... ................25 Temmuz 2010
ed@hmet............................. ............20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
aysouk
cicekcik............................ ...............(preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
waters

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

apaydın........................................... ...............24 Ocak
NevYas............................................ ............. 25 Ocak
love27............................................ ................28 Ocak
selma88........................................... ..............30 Ocak
cetrefilli........................................ ..................2 Şubat
35.ay............................................. .................14 Şubat
yellowhot......................................... ...............16 Şubat
gukem............................................. ...............19 Şubat
hilalbebik........................................ ...............
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah..

Kızlar listemizle ilgili değişiklik varmı?Varsa güncelleyelim..

Selam nasılsınız kızlar benim reflüm tuttu yine 2-3 gündür midem boğazım çok fena..

Adetime 2 gün kaldı kasık ve bel ağrılarım çok ve 3-4 gündür çok sinirliyim biri bişey demesin hemen piskopata bağlanıyorum delikafadulden

iyiyim canım.dün bi karşılaşamadık.benim aklıma takıldı bu morfolojinin normal degeri kaç olması gerekiyo? eşimin birinde 70 çıkmış birinde 66 sence normalmi?

çok güzel .%14 ve üzeri iyi anlamına geliyor.bizim en iyi %4 çıkmıştı.şu an %o larda sürünüyorakannehirmafoldumben

çok güzel .%14 ve üzeri iyi anlamına geliyor.bizim en iyi %4 çıkmıştı.şu an %o larda sürünüyorakannehirmafoldumben
sagol canım bizimde sorunumuz hiçbir sorun olmaması 18 aydır olmuyo yumurtlamada normal olmuyo işte

kızlar bugün 12.günüm monitörde 2.seviyeyi yani preseede bugün başlıyorum

Kızlar size müjdem var HAMıLEYıMMMM

Rabbime şükürler olsun bana bu mutluluğu yaşattı 10 aydır deniyorduk eşimde sayı ve hareket sorunu vardı Preseedle ilk ayımda hamile kaldım darısı başınıza bana dua edin meleğim tutunsun inş..

kızlar bugün 12.günüm monitörde 2.seviyeyi yani preseede bugün başlıyorum

nevyas gibi bence senden de iyi haberler lacağız 35. ay.canım allah yüzünü güldürsün.bebekler bir bir gelsin göbüşlere
nevyas hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeehihoyyythihoyyythihoyyyt:lepi::lepi::lepi::nazar::nazar::nazar:

Kızlar size müjdem var HAMıLEYıMMMM

Rabbime şükürler olsun bana bu mutluluğu yaşattı 10 aydır deniyorduk eşimde sayı ve hareket sorunu vardı Preseedle ilk ayımda hamile kaldım darısı başınıza bana dua edin meleğim tutunsun inş..
canım tebrik ederim çooook mutlu oldum nezaman ögrendin dün iki gün var diyodun ya preseed işe yarıyo gerçekten darısı başımıza

nev yas ben çok sevindim gerçekten.sadece preseedmi kullandın ya benimde 12. günüm bugün dayanamayıp test yaptım tek çizgi çıktı üzüldüm ama şimdi sana çok sevindim hayırlısıyla kucagına alırsın bebegini inşallah canım

Hepinize teşekkür ederim kızlar gerçekten çok şaşkınım rabbim sizede versin inşallah tez zamanda..

Ben yumurtlamadan sonra hissettim hamile olduğumu belirtilerden anladım yani geçen ptesi tahlil yaptırdım çıkmadı ama yinede umudum vardı dün eşime test aldırdım bu sabah yaptım 2 çizgi hemen hastaneye gidip kanda baktırdım kızlar tahmini tarihim yarındı yani..

X