Preseed kullananlar

buarada kızlar ben baş sayfaları ara ara okudum gerçekten şu preseedle gebe kalan çok kalamayanlarda var tabi.ben şimdi heyecanla perşembeyi bekliyorum

ama nasıl olur bu anlamadım aşılamanın ilaçları ile tüp bebeğin ilaçları aynı mı oluyor?

canım bizim morfoloji bozuk.2 aşılama ,1 tüp negatifim var.preseed belki vesile olur ama kesin olur da denmez tabii ki.ya nasiiiip dedim yani.nisanda 2. denemeyi yapalım diyoruz.geçen hafta antalya tüp bebekle görüştük ön görüşme olsun istedik.nisanda başlamak istiyoruz artık.şakkıdı

evet genelde puregon,gonal-f ya da menagon kullanılıyor.ikisinde de göbekten iğne vuruluyor.aşılamada 1 tane en son çatlatma iğnesi vuruluyor.tüpte o olmuyor, yumurtalar topalnıp dışarıda sermle dölleniyor canım

love27, mona rosa,cetrefilli canlarım ilginiz ve verdiğiniz moral için gerçekten teşekkür ederim ancak bu aşılama ile tüp bebeğin ilaçları aynı mı ki?yani tüp bebekte birsürü iğne ilaç veriliyor bildiğim kadarıyla aşılamanın ki farklı oluyor.ben pek anlayamadım demek istediğiniz şeyi?

canım aynı dozları farklı mesala bende gonalf75 menegon kullandım tüpte aynı ilaçların dozları artırılıyo

35. ay 9.,12. ve 15. günlerde kullandım yazmıştı gecenlerde hamile kalan bir arkadaş.sanırım edaydı.ama herkesin yumurtlama günleri farklıdır.ama ben yumurtladığım günleri ve hatta saati bile hissediyorum artık.sürekli kendimi dinleye dinleye artık vücumun kimyasını çözdüm desem çok da yalan olmaz.senin takipçinim canım.benim preseed de bekliyor.şubatın ilk günleri de ben kullanacağım.iyi haberlerini alacağız inanıyorum...

çok ilginç mesaj yazıyorum gitmiyor sonra yazdıklarım uçup gidiyor sonra bir daha mesaj yazıyorum bakıyorum ki hepsi gitmiş dolayısıyla hep aynı şeyi sormuş gibi oldum kusura bakmayın kızlar...

mesela bana aşılama gonalf75 dozlugunu ve 1 kutu menegon verdi.bu gonalf in450 var artıyo yani ilaç.bu ilaçlar hem tüp bebekte hem aşılamada kullanılıyo.tüp bebekte dozları artıyo canım sen doktoruna sor bence hangi ilaçları kullanacak ilaç masraflarını nasıl azaltabilirim de

canım bu morfoloji sperm testiyle belli oluyo demi.benim eşim sadece sperm testini yaptırdı onun haricinde ürologa falan gitmedi

canım bu morfoloji sperm testiyle belli oluyo demi.benim eşim sadece sperm testini yaptırdı onun haricinde ürologa falan gitmedi

evet bu şekilde belli oluyor.eşinin nasıldı sonuçları?sorun yoktur umarım.erkek infertilitesinde etkili diye okumuştım preseedi. o yüzden denemekte fayda var dedim...kaydirigubbakcemile2

evet bu şekilde belli oluyor.eşinin nasıldı sonuçları?sorun yoktur umarım.erkek infertilitesinde etkili diye okumuştım preseedi. o yüzden denemekte fayda var dedim...kaydirigubbakcemile2
kimi iyi diyo kimi eh işte falan diyo biz sebepsiz görünüyoruz anlıyacagın.sen kaç senedir ugraşıyosun bu süreç çok yıpratıcı millet çatır çatır doguruyu biz hem saglıgımızdan hem paramızdan oluyoruz ben şimdiden çok yoruldum..

Selam kızlar nasılsınız ben iyiyim :)) çarşamba günü kötüydüm hemen anneme kaçtım 2 gün orda kaldım evde durmadık gezdik bol bol :)) baya kendime geldim sizlerin desteği içinde çok teşekkür ederim geçmişi okuyamadım daha inşallah güzel haberleriniz vardır..

2.5 yıllık evliyiz.başından beri hiç korunmadık.her şeyin hayırlısı
sen de hoşgeldin nevyas.seni yatıştırmak ve derdini paylaşmak için o gün bir hayli yazdık.ama çıkmışsın ,yetişemedik.kendini iyi hissetmendi önemli olan.iyi olduğuna göre sorun yok

Yok canım ben kamuda değilim takır takır ödeyecem paraları:))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

dnz82...............................................25 Temmuz 2010
ed@hmet.........................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
aysouk
cicekcik...........................................(preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
waters

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

apaydın..........................................................24 Ocak
NevYas......................................................... 25 Ocak
love27............................................................28 Ocak
selma88.........................................................30 Ocak
cetrefilli..........................................................2 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
yellowhot........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

iyi akşamlar kızlar, geçmişi okuyamadım ama nevyaz gelmiş gitmiş, canım keyfinin geldiğine moralinin düzeldiğine cok sevindi. kabul edersen sana ceza vereyim, ben gelene kadar listeyi sen güncelle ve yayınla istersen. kimse almadı üzerine, ben de bir hafta yokum, hataydan belki girebilirim söz vermiyorum, çünkü kosulları bilmiyorum:)

herkese iyi tatiller, kendinize iyi bakın, inşallah güzel haberler veririz dönüşümde birbirimize:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…