Preseed kullananlar

anladııııım, ben ardarda hiç kullanmadım, inşallah da gerek kalmaz tekrar tedaviye hiç birimize...eger 2 şubatta olursam adeti bu ay da kullanıcam sonrasında sorarım, hatta bu sefer sorarım çünkü klomen beni şaşkın yaptı kızlar sizde de böyle yan etkiler oldu mu??

Ben ilk kez kullandım ama bana bi etki yapmadı canım demekki bünyeye göre değişiyor..

oyyy maşallah annesi, ne güzel bir duygu yaaa amiin amiinn inşallah biz de yasarız bunları.
gebelikte alttan us yapıyolar mı edacım yaa yeni duydum valla?
cinsiyeti belli olsun da ciciler göndereyim ben ona:emir_bebek:

evet canım alttanda bakıolar ama ben baktırmadım zaten dr da sormadı
teyzesi evet cinsiyetinin belli olmasına daha çokkk var allah sağlıklı bi bebiş versin inş.

Çok güzel kar ağıyor ya :emir_bebek:

ne güsel manisaya hiç yağmaz kar
çokkk nadirr bilmiyorumkismile

Biz iyiyiz sen naptın canım son durumun nedir?
bende iyiyim canım beklemedeyim henüz
ne gelen var nede giden:KK43:((((nede bir belirti:KK43:((((
hilalbebik sonuçlarını bekliyorum

bende size bi sonuç vermek hele müjdeli bi sonuç vermek çok istiyorum ama
hala beklme aşamasındayım boshayallersmile
ne adet belirtim var nede bebk ama bu ay umudum yok maalesef yaaaaaaa:KK43:((((

bende iyiyim canım beklemedeyim henüz
ne gelen var nede giden:KK43:((((nede bir belirti:KK43:((((

bende size bi sonuç vermek hele müjdeli bi sonuç vermek çok istiyorum ama
hala beklme aşamasındayım boshayallersmile
ne adet belirtim var nede bebk ama bu ay umudum yok maalesef yaaaaaaa:KK43:((((

Neden bi test yapmıyorsun canım ya ben valla 1 hafta öncesinden gidipte kanda baktırdım sonuç negatif ama napayım bi test yap bence...

cetrefilli canım igneli tedavide gonal f, menegon , progon gibi igneler göbekten yapılıyo klomenle cevap alamayan hastalara benim oldu aşılma için bahsetmiştim hani aşılama yarım kaldı diye.senin bu 3-4 klomene ben şasırıyorum tam cevap vermiyo da ondanmı çok fazla bence belkide igneye geçilecek sana selma pko var diyosun glukofen verdimi doktor?

Neden bi test yapmıyorsun canım ya ben valla 1 hafta öncesinden gidipte kanda baktırdım sonuç negatif ama napayım bi test yap bence...

okadar cesaretim yok sanırım:KK43:(((
çok korkuyorumeyvahedigeldismile
belkide böyle beklemek içimi rahatlatıyo bilmiomki yaaaaaa
belki iki ayki iğnelerden dolayı 34günlük periyoda geçmiş olabilir
bilmiyorum yanibilmiyorumkismile

anadolu saglık merkezinde aytug kolankaya vardı heralde aslında onu düşünseniz adam çok iyiymiş tv programı falanda var

Evet aytuğ kolonkaya'da orada çalışıyor ama Aydın Arıcı tüp bebek bölüm başkanı..Her ay 1 hafta Yale üniversitesinde öğretim görevliliği yapıyor diğer günler burada..Oldukça iyi olduğunu, hatta başarısız tüp bebek denemelerinden sonra birçok kişinim oraya gittiğini öğrendim..Hatta birçok arkadaşım da sayesinde hamile kaldı..Ben de çok ümitlendim ve koştum görüşmeye:))

Evet aytuğ kolonkaya'da orada çalışıyor ama Aydın Arıcı tüp bebek bölüm başkanı..Her ay 1 hafta Yale üniversitesinde öğretim görevliliği yapıyor diğer günler burada..Oldukça iyi olduğunu, hatta başarısız tüp bebek denemelerinden sonra birçok kişinim oraya gittiğini öğrendim..Hatta birçok arkadaşım da sayesinde hamile kaldı..Ben de çok ümitlendim ve koştum görüşmeye:))
canım hayırlısı olsun.ya bu merkez çok duyulmuş biyer ya ücretleri nasıl nekadarı buluyo tüp bebek

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ...........................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

:nazar:dnz82:nazar:..............................................25 Temmuz 2010:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:........................................20 Eylül 2010:nazar:
:nazar:aysouk:nazar:
:nazar:cicekcik:nazar:
:nazar:waters:nazar:

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
hilalbebik.....................................................15 Ocak ( hala gelmedi kırmızılar hayırlısı)
apaydın.........................................................24 Ocak
NevYas......................................................... 25 Ocak
love27..........................................................28 Ocak
selma88.......................................................30 Ocak
cetrefilli.........................................................2 Şubat
35.ay.............................................................14 Şubat
gukem...........................................................19 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

teşekkür ederim cnm sen nasılsın

hamdolsun canım yaaa, dün yine ovulasyon testi yaptım yapmasaydım keşke, çift çizgi çıktı ama sincap arayamadık, ben ölüyodum hapsırıp tıskırmaktan, ama sabaha iyi kalktım çok şükür, bugün sıkıştırırım artık kocişi yinekaydirigubbakcemile

biz cuma günü hataya gidiyoruz, eşimin abisi orda yasıyor, hep cagırıyordu bu sömestrdan 1 hafta ordayız allah kısmet ederse.. o yüzden bu hafta ne kadar çalıstık kar kar, elin evnde nasıl çalışalımsırnaşık şey

:))) günaydın hanımlar,
bu hilalbebik niye test yapmıyor ya:)) ben olsam şimdiye 10 tane yapmıştım:))
cetrefilli canım bugünü değerlendirmen çok sağlıklı olur. 36 saat olayından dolayı kaçan birşey yok ta sen zaten çift çizgiyi görmemeişmiydin?

X