Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ...........................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

:nazar:dnz82:nazar:..............................................25 Temmuz 2010:nazar:
:nazar:aysouk:nazar:
:nazar:cicekcik:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:
:nazar:waters:nazar:

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
hilalbebik.....................................................15 Ocak ( hala gelmedi kırmızılar hayırlısı)
apaydın.........................................................24 Ocak
NevYas......................................................... 25 Ocak
love27..........................................................28 Ocak
selma88.......................................................30 Ocak
cetrefilli.........................................................2 Şubat
35.ay.............................................................14 Şubat
gukem...........................................................19 Şubat
anjelic
ebrubu

kızlaaaar hadi tarihlerinizi söyleyin de ekleyim, bizim de listemiz olsun hadi bakem

ben anadolu sağlık merkezine yakın oturuyorum. aydın arıcı ya ben de gittim. bana hemen tüp önerdi.ama hemen tüp önermesine kızdım. yani gittiğimde daha üç aydır gebe kalmayı denemiştim şimdi altı aydır deniyorum.hemen önermesi hoşuma gitmemişti

Çok haklısın gukem ama biliyorsun ki bütün doktorlarımız özellikle yaş ilerlediyse vakit kaybetmeden sonuca ulaşmak istiyor.Bak benim 2 yıl önce gittiğim doktor bir çok alternatif tedavi yöntemi denedi ama elde var sıfır..Ne bileyim belki de geleceği görüyorlar:))) Ben de Anadolu Sağlık Merkezine yakın oturuyorum, başarısız tüp bebek denemelerinden sonra bile başarı yakalayabiliyor Aydın Bey..Bakalım bende ne olacak göreceğizmafoldumben

cetrefilli senin kaçıncı klomendi bu ya seninde aslında çok olmadı ugraşalı degilmi?

Çok haklısın gukem ama biliyorsun ki bütün doktorlarımız özellikle yaş ilerlediyse vakit kaybetmeden sonuca ulaşmak istiyor.Bak benim 2 yıl önce gittiğim doktor bir çok alternatif tedavi yöntemi denedi ama elde var sıfır..Ne bileyim belki de geleceği görüyorlar:))) Ben de Anadolu Sağlık Merkezine yakın oturuyorum, başarısız tüp bebek denemelerinden sonra bile başarı yakalayabiliyor Aydın Bey..Bakalım bende ne olacak göreceğizmafoldumben
anadolu saglık merkezinde aytug kolankaya vardı heralde aslında onu düşünseniz adam çok iyiymiş tv programı falanda var

eda senin ilk preseedle tutmuştu demi preseedle başka bişey kullandınmı ilaç falan.nezamandır olmuyodu sorun yoktu heralde

Kızlar günaydın. listede tarihleri görünce çok heycanlanıyorum ya:))) bende hiç belirti yok... inanın ilk hamileliğimde hangi belirtileri yaşadığımı kendimi çok zorlamamma rağmen hatırlıyamıyorum. ilk denememde hamile kalmıştım ya belkide basit bişey olarak görüp kendimi hiç dinlememiştim. şimdi kendimi dinlemekten başkalarını duymuyorum:)

cetrefilli senin kaçıncı klomendi bu ya seninde aslında çok olmadı ugraşalı degilmi?
canım biz bebiş denemelerine baslayalı 11 ay oldu, klomeni eylülde kullanmıstım, olmayınca bunalıma girip tedaviyi de bırakmıstım, gecen ay yeniden basladım işte, yani klomeni 2. kullanısım. sen kacıncı kez kullandın ve senin doktorun günde kac tane dedi?
Kızlar günaydın. listede tarihleri görünce çok heycanlanıyorum ya:))) bende hiç belirti yok... inanın ilk hamileliğimde hangi belirtileri yaşadığımı kendimi çok zorlamamma rağmen hatırlıyamıyorum. ilk denememde hamile kalmıştım ya belkide basit bişey olarak görüp kendimi hiç dinlememiştim. şimdi kendimi dinlemekten başkalarını duymuyorum:)

aslında en güzeli yokmus gibi davranmak da işte hayatımızın merkezine koydugumuz için bebiş meselesini, sıyrılamıyoruz bi türlü. hayırlısı olsun yaa gelecekler biliyorum ben:)

eda senin ilk preseedle tutmuştu demi preseedle başka bişey kullandınmı ilaç falan.nezamandır olmuyodu sorun yoktu heralde

Evet tatlım benim ilk kullanımda preseed i hamnile kaldım
ebaydan aldım ben
3 senedir olmuyodu bir problem de yoktu bu ay preseed dışında birde yumurta gelişimi iin adetin 3günü çörek otu bal tarçın karışımı yaptım sabah akşam yedim 2 hafta yapılması gerekiomuş ama ben bir hafta yapabildim midemde yanma oldu çok
başka bişi yapmadım canımcım

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ...........................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
dnz82............................... ...............25 Temmuz 2010
aysouk
cicekcik
ed@hmet...........................................20 Eylül 2010
waters

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
hilalbebik........................................ .............15 Ocak ( hala gelmedi kırmızılar hayırlısı)
apaydın........................................... ..............24 Ocak
NevYas............................................ ............. 25 Ocak
love27............................................ ..............28 Ocak
selma88........................................... ............30 Ocak
cetrefilli........................................ .................2 Şubat
35.ay............................................. ................14 Şubat
gukem............................................. ..............19 Şubat
anjelic
ebrubu

Evet tatlım benim ilk kullanımda preseed i hamnile kaldım
ebaydan aldım ben
3 senedir olmuyodu bir problem de yoktu bu ay preseed dışında birde yumurta gelişimi iin adetin 3günü çörek otu bal tarçın karışımı yaptım sabah akşam yedim 2 hafta yapılması gerekiomuş ama ben bir hafta yapabildim midemde yanma oldu çok
başka bişi yapmadım canımcım
hoşgeldin edacııım, ee var mı bir belirti, kaç haftalık şimdi bebiş?:nazar:

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ...........................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

:nazar:dnz82:nazar:..............................................25 Temmuz 2010:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:........................................20 Eylül 2010:nazar:

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
hilalbebik.....................................................15 Ocak ( hala gelmedi kırmızılar hayırlısı)
apaydın.........................................................24 Ocak
NevYas......................................................... 25 Ocak
love27..........................................................28 Ocak
selma88.......................................................30 Ocak
cetrefilli.........................................................2 Şubat
35.ay.............................................................14 Şubat
gukem...........................................................19 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
edacım nasıl gidiyo hamilelik senden sonra umutlarım çok yükseldi bende bu ay ilk defa kullanıcm ya bakalım

bismillahirrahmanirrahim

preseed hamişlerimiz...........................muhtemel doğum tarihleri

:nazar:dnz82:nazar:..............................................25 temmuz 2010:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:........................................20 eylül 2010:nazar:

preseed güzellerimiz.......................beklenmeyen tarihlerimiz
hilalbebik.....................................................15 ocak ( hala gelmedi kırmızılar hayırlısı)
apaydın.........................................................24 ocak
nevyas......................................................... 25 ocak
love27..........................................................28 ocak
selma88.......................................................30 ocak
cetrefilli.........................................................2 şubat
35.ay.............................................................14 şubat
gukem...........................................................19 şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

amin cnm aminn inşallahhhhhhhh

hoşgeldin edacııım, ee var mı bir belirti, kaç haftalık şimdi bebiş?:nazar:

edacım nasıl gidiyo hamilelik senden sonra umutlarım çok yükseldi bende bu ay ilk defa kullanıcm ya bakalım

canlarım benim dün dr a gittik altatn baktırmadım üstende çokkkk minicik görebildik denk gele
dr normlade göremeyiz demişti
5 haftalık şuan canım
kasık ağrım ve akıntım var
inşallah allahım en kısa sürede sizlere de nasip eder canlarımmm :ecrin_bebek:

X