Preseed kullananlar

Selam kızlar nasılsınız ben iyi değilim ya akşam ağlama krizine girdim yine eşimde teselli etmek için baya uğraştı isyan etmiyorum ama çok yoruldum ben..

ınsan her gece bebek görürmü rüyasında bu ay her gün hergün bebek görüyorum bu beni dahada üzüyor ne yapıcam bilmiyorum..

Selam kızlar nasılsınız ben iyi değilim ya akşam ağlama krizine girdim yine eşimde teselli etmek için baya uğraştı isyan etmiyorum ama çok yoruldum ben..

İnsan her gece bebek görürmü rüyasında bu ay her gün hergün bebek görüyorum bu beni dahada üzüyor ne yapıcam bilmiyorum..

Ne olur üzme kendini canım, kendini bu kadar sıkmaman gerektiğini biliyorsundur zaten..Allah kısmet ettiyse eninde sonunda bir bebişin olacak zaten, kendine zarar verdiğinle kalıyorsun..

Ne olur üzme kendini canım, kendini bu kadar sıkmaman gerektiğini biliyorsundur zaten..Allah kısmet ettiyse eninde sonunda bir bebişin olacak zaten, kendine zarar verdiğinle kalıyorsun..

Eşimde öyle diyor sana zarar gelecek yapma diyor ama olmuyor bilmiyorum bi süre foruma girmemeyi düşünüyorum burda akşama kadar o belirti bu kür hepten kaptırıyorum kendimi..

Eşimde öyle diyor sana zarar gelecek yapma diyor ama olmuyor bilmiyorum bi süre foruma girmemeyi düşünüyorum burda akşama kadar o belirti bu kür hepten kaptırıyorum kendimi..

Haklısın ben de sıkıntı yapıyorum diğer forumdaki arkadaşlar da birsüre forumlara girmememi söylüyorlar ama olmuyor manevi destek alıyorum kiminle konuşacağız ki başka bu konuları.Her ay beklemekten ve sonunda demoralize olmaktan bıktık ama ne yapalım bunun da bir zamanı var demek ki:KK43:( Bence bunu bir takıntı haline getirmeden rahat bir şekilde beklemek gerek, çünkü farkına varmadan eşlerimizin de canını sıkıyoruz ortam iyice geriliyor..Evliliğimize zarar vermeyelim bu aşamada canım..

İnsan her gece bebek görürmü rüyasında bu ay her gün hergün bebek görüyorum bu beni dahada üzüyor ne yapıcam bilmiyorum..

canım benim kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle davran, zaman zaman hepimiz bu cöküntüye ugruyoruz, ama işte allah, ümit kesilir mi, umudunu asla yitirme, gerekirse tedaviye bi dönem ara ver, ben eylülde bi dellendim, ocaga kadar hiç bi doktora gitmedim yeniden basladım, arada bir dinlenme iyi geliyor, ayrıca hadi bi tanecik çikolata ye de seratonin salgıla, mutluluk hormonu lazım bize:)

biz seni seviyoruz ve ne zaman anlatırsam hep yanında olmaya calısır seni dinleriz, sakın kendini biçare hissetme, öpüyorum şekercima.s.

:KK43:((((( demorolize oldum. nevyas hayatım senin gibi gördüğün gibi bizlerde varız. Allah dilediğine çocuk verir dilediğine vermez. vermeme nedenini de bizler bilemeyiz. her kul birşeyden sınanıyor. sanırım bizde bundan.
uzaklaşmak iyi gelecekse uzaklaş ama kafandan çıkaramadığın taktirde birşey değişmeyecektir. birde olaya şu açıdan bakmak lazım. çocuk sahibimi olmak önemli yoksa seni anlayan seni seven bir eş mi? önce eş.. e biz çocuk bunalımından dolayı eşleri yiyip bitiriyoruz...

selam kızlar
ben hasta oldum :))))
zaten ümitli değildim:))))
hasta olduğuma sevindim çünki en azından kist mist yok sanırım yaaaaaaa

Az önce bebeğime aldığım kıyafetleri falan çıkardım baktım baktım ağladım :KK43:(( nazlı bebeğimin cicilerine bakın teyzeleri..

ıkinci resimdeki conversleri eşim almıştı kırmızı kalpli bi kutuya koymuş içinede bir gül koymuştu paketi açtığımda senden bebek istiyorum aşkım demiştiii aylarr önce..

Son düzenleme:
ya nevyas sen ne yapıyorsun kendine. sağlığından olucaksın. tüm dertler sıkıntıdan üzüntüden olur. yapma lütfen.vallahi çok üzülüyorum..

yokmu içini dökebileceğin yakınlarında bir arkadaşın falan. git bir kahve iç dertleş. veya git biryere azıcık açıl.. çalışmanın en iyi tarafı bu. evde olanlar daha çok sıkıntı yaşıyor..

yokmu içini dökebileceğin yakınlarında bir arkadaşın falan. git bir kahve iç dertleş. veya git biryere azıcık açıl.. çalışmanın en iyi tarafı bu. evde olanlar daha çok sıkıntı yaşıyor..

Şimdi daha iyiyim canım anneme gidiyorum orda kalıcam bu gece sağol desteğin için görüşürüz kızlar..

Az önce bebeğime aldığım kıyafetleri falan çıkardım baktım baktım ağladım :KK43:(( nazlı bebeğimin cicilerine bakın teyzeleri..

İkinci resimdeki conversleri eşim almıştı kırmızı kalpli bi kutuya koymuş içinede bir gül koymuştu paketi açtığımda senden bebek istiyorum aşkım demiştiii aylarr önce..

canım inş en yakın zamanda seni bekletmeden gelir

ay noldunuz böyle kızlar ya,nevyas niye bu kadar üzüntü ve karamsarlık canım,kaç aydır deniyorsun,yaşın kaç,seni bu kadar umutsuzluğa kaptıran ne,
allah büyüktür be canım sen istemeye dilemeye devam et mutlaka duyar seni

kızlar biliyorsunuz ben de sizi bir süredir takip ediyorum.hatta gelecek yumurtlama dönemimde preseed kullanacağım.ama listeye dahil olamyı hiç düşünmedim.çünkü o hamileler listesinde de yer almak için kendimi kurarsam,olmazsa kendimi hırpalarsam diye hiç yazdırmadım.olmazsa da olmaz.elimizden geleni yapalım da gerisi allaha kalmış...
nevyasım arkadaşım ben bir ara bebek yelekleri ördüm bebeğim olursa diye baktım bunlar beni yiyyor gördükçe üzülüyorum.hepsini hediye götürdüm ya da sattırdım.kendime alıyorum ne alırsam.vur dibine dünyanın boşver.en önemlisi sensin.hem her çocuğu olan mutlu mu bak etrafına .olursa da allah hayırlısını versin de.sağlıklı ve hayırlı olsun.bence en önemlisi bu...
edacığım seni ve eşini tekrar kutlarım.çok güzel bir hediye gelmiş sana preseedten .promosyonluymuş senin paket.hadi bakalım darısı başımıza...

Son düzenleme:
deniz bu arada seninkilerle benimkiler alt alta gelmişler.üçüzler ve ikizleeeer...:)))

evet canım öyle olmuş çok şekerler,seninkiler pekte bi tombiş,
allahım isteyen herkeze nasip etsin,banada kucağıma almayı inşallah

X