Preseed kullananlar

love selma hoşgeldiniz kızlar:)

selmacım bu ay ikinci kez gördüm canım çift çizgiyi, sanırım iki yumurta vardı ya ayrı ayrı zamanlarda çatladı, ya da sonradan bi da mı yumurtladım nedir anlamadım ki:)

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ...........................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı

:nazar:dnz82:nazar:..............................................25 Temmuz 2010:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:........................................20 Eylül 2010:nazar: (ilk kullanmada geldi bebiş)
:nazar:aysouk:nazar:
:nazar:cicekcik:nazar:..........................................(preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
:nazar:waters:nazar:

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
hilalbebik.....................................................15 Ocak ( hala gelmedi kırmızılar hayırlısı) test yapmasını bekliyoruz
apaydın.........................................................24 Ocak
NevYas......................................................... 25 Ocak
love27..........................................................28 Ocak
selma88.......................................................30 Ocak
cetrefilli.........................................................2 Şubat
35.ay.............................................................14 Şubat
gukem...........................................................19 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

kızlar şu pco olayına ben çok takılmıştım biara aklınızda bulunsun Lh hormon tahlil sonucunuzu fsh sonucuna böldügünüz zaman sonuç 3 ün üzerinde ise pco var demekmiş.bana biara bi doktor sende pco var demişti başka doktora gittim kesinlikle yok dedi lh/fsh 3 den yukarı olması gerekir dedi

günaydın kızlarr,nasılsınız.kar altında kaldık ya halada yağıyor,camdan bakması çok güzelde çalışanlara dışarda işi olanlara zor,benim koca zor gitti bu sabah,korkuyorum akşama gelemeyecek yağmaya devam ederse

love selma hoşgeldiniz kızlar:)

selmacım bu ay ikinci kez gördüm canım çift çizgiyi, sanırım iki yumurta vardı ya ayrı ayrı zamanlarda çatladı, ya da sonradan bi da mı yumurtladım nedir anlamadım ki:)
canım aklıma gıcık soktun sen şimdi benim ben sadece çatlama ignesinden sonraki gün 1 kere onun ertesi günde 2 kere birlikte oldum toplam 3 sefer yani sonra bıraktık gitsin

kızlar şu pco olayına ben çok takılmıştım biara aklınızda bulunsun Lh hormon tahlil sonucunuzu fsh sonucuna böldügünüz zaman sonuç 3 ün üzerinde ise pco var demekmiş.bana biara bi doktor sende pco var demişti başka doktora gittim kesinlikle yok dedi lh/fsh 3 den yukarı olması gerekir dedi

valla canım ben pco ile ilgili pek bişey demiyorum,benim uzmanlık alanım çikolata kisti endometriyosizkaydirigubbakcemile3

kızlar akşam felaket bi gece geçirdim,ağzımda bi tanecik dolgum var,geçen gün düştü,akşamda diş bi güzel parça parça kırıldı,bir ağrı bi zonklama dayanamayacam sandım,internette bi yerde karanfil çiğneyin diye gördüm,iki üç tane aldım biraz hafifletti.şimdi heran başlayacakmış gibi duruyor ne yapıcam bilmiyorum,yandım bennnn

günaydın kızlarr,nasılsınız.kar altında kaldık ya halada yağıyor,camdan bakması çok güzelde çalışanlara dışarda işi olanlara zor,benim koca zor gitti bu sabah,korkuyorum akşama gelemeyecek yağmaya devam ederse
canımmmm üzme sen kendini, inşallah cok zorlamadan gelir yuvanıza:1hug:
canım aklıma gıcık soktun sen şimdi benim ben sadece çatlama ignesinden sonraki gün 1 kere onun ertesi günde 2 kere birlikte oldum toplam 3 sefer yani sonra bıraktık gitsin

lovecım gec döllenme oluyor, gün asırı da olsa devam edin, valla klomen topiğinde nickini hatırlayamadım bi hatun dedi her gün yaptıgımız ay tuttu:kedi:
ben de gün asırı devam etmeyi düşünüyorum...

canımmmm üzme sen kendini, inşallah cok zorlamadan gelir yuvanıza:1hug:

lovecım gec döllenme oluyor, gün asırı da olsa devam edin, valla klomen topiğinde nickini hatırlayamadım bi hatun dedi her gün yaptıgımız ay tuttu:kedi:
ben de gün asırı devam etmeyi düşünüyorum...
kaderimizde varsa olcak olmazsada ben gelecek ay aşılama yaptırıcam gerçi burda yapılan aşılma nekadar saglıklı tartışılır ama çare kalmadı

selma sen pco için ne kullanıyosun?

kızlar akşam felaket bi gece geçirdim,ağzımda bi tanecik dolgum var,geçen gün düştü,akşamda diş bi güzel parça parça kırıldı,bir ağrı bi zonklama dayanamayacam sandım,internette bi yerde karanfil çiğneyin diye gördüm,iki üç tane aldım biraz hafifletti.şimdi heran başlayacakmış gibi duruyor ne yapıcam bilmiyorum,yandım bennnn
oyyyy güzel annişim beniiim çok geçmiş olsun, hamileyken dişçiye gitmeyin diyorlar deil mi?

kaderimizde varsa olcak olmazsada ben gelecek ay aşılama yaptırıcam gerçi burda yapılan aşılma nekadar saglıklı tartışılır ama çare kalmadı

ayy love ben bu işlerin büyük sehirlerde yapılması taraftarıyım, ama işte şartlar, sanırım olmazsa ben de mart nisan gibi aşılamaya girişcem ama imkanımız olursa ankarada istiyorum, fekat işte evinde yatıp dinleneceksin baska evde de o olmuyor:nazar:
gerci baska ev dediğim annemlerin evi de yine de my home sweet home:)

merhaba kızlar,nasılsınız
listenize benide alır mısınız preseed aldım bende bu ay ilk defa kullanıcam yumurtlama günlerinde :)
inş Allah vesile ederde hamişlik bizede nasip olur
Bu arada edaahmet hamile mi???

merhaba kızlar,nasılsınız
listenize benide alır mısınız preseed aldım bende bu ay ilk defa kullanıcam yumurtlama günlerinde :)
inş Allah vesile ederde hamişlik bizede nasip olur
Bu arada edaahmet hamile mi???

hoşgeldiiin yellowhot elbette alırız listemize, önümüzdeki adet tarihini hesapla da söyle inşallah gelmez tabi:)

evet canım eda hamiş cıktı bu ay ilk kullanımda:nazar:

aaa şmdi gördüm listede eda da var çok sevindim ya
Edacım tebrik ederim,Yüce Rabb'im sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaallah
Allah herkesin gönlüne göre versinnn
Darısıda bizim başımıza,çok umutlandım şimdi yaaaa
:1rolleyes:

Edacım tebrik ederim,Yüce Rabb'im sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaallah

aminnn inşallah:)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

:nazar:dnz82:nazar:...............................................25 Temmuz 2010:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:.........................................20 Eylül 2010:nazar: (ilk kullanmada geldi bebiş)
:nazar:cicekcik:nazar:...........................................(preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
hilalbebik.......................................................15 Ocak ( hala gelmedi kırmızılar hayırlısı) test yapmasını bekliyoruz
apaydın..........................................................24 Ocak
love27............................................................28 Ocak
selma88.........................................................30 Ocak
cetrefilli..........................................................2 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
yellowhot........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

:nazar:dnz82:nazar:...............................................25 Temmuz 2010:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:.........................................20 Eylül 2010:nazar: (ilk kullanmada geldi bebiş)
:nazar:cicekcik:nazar:...........................................(preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
hilalbebik.......................................................15 Ocak ( hala gelmedi kırmızılar hayırlısı) test yapmasını bekliyoruz
apaydın..........................................................24 Ocak
love27............................................................28 Ocak
selma88.........................................................30 Ocak
cetrefilli..........................................................2 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
yellowhot........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
anjelic
ebrubu

çok teşekkür ederim canım a.s.

ne demeeek yellowcum inşallah lilalar morarır hepimizi üst listede görürüz inşallaaaah..

canımmm çok teşekkürlerr bitanemmmm :ecrin_bebek:
3 sene sora ilk kullanımda tuttu allahıma binlerce kez şükür
darısı size ve tümmm isteyenlere inşş canım :emir_bebek:

X