Preseed kullananlar

kızlar hadi bi dökülün yaaa, nasıl 35. ay? ben haftayı bitirmeye çalısıyorum,bu aralar canım hiç işe gelmek istemiyo:KK43:

bugün adetimin 8.günü, daha calısmalara baslamadım, dün bitti ve ben ağdaya gittim:) bugün allahın izniyle başlıycam inşallah, pazartesi de doktoruma gidicem artık, 3 ay aradan sonra:)

merhaba günaydın kızlar,

benim tek yumurta ile hamile kalmam çok zor değil mi?

selmacım canım benim dün gece de yazdım ya kuzum, ilaç almadan zaten her normal kadının tek yumurtası gelişirmiş, anacım ben o kadar klomen kullandım da yine de 2 yumurtam gelişti, yeter ki spermler gidecekleri yolu bulsunlar, tek yumurta haydi haydi yeter:KK66:

ama en önemlisi moral bozuk olmayacak, bir de tavuklar bile yumurtaları olgunlaşsın diye sıcak tutarlar yumurtaları, sakın üşütme canım benim, olumlu düşünecektik ya hadiii üzülme lütfen..:eek:klava:

kızlar ben reglimin 2.günü çörek otu bal toz tarçın karışımına da başladımm
var mı deneyennn bakalım ne olacak bu ay preseed i de denicem ilk kez allahım inş olur artık yaaaa

inşallah edacım, ben de gecen ay denedim cörek otu bal tarcını,ama doktora gitmedigim için faydası oldu mu yumurtalarıma bilemedim, inşallah şifa olur sana da canım bu ay allahın izniyle bebiş haberini alırız senin de

kızlar ben reglimin 2.günü çörek otu bal toz tarçın karışımına da başladımm
var mı deneyennn bakalım ne olacak bu ay preseed i de denicem ilk kez allahım inş olur artık yaaaa

cnm hadi hayırlısı inşallah bu ay olur bende preseedi sipariş vercem bugün bakalım ne olcak :emir_bebek::emir_bebek:

ay cetrefilli canım benim yazdıkların su serpiyor içime.. sanada bol şanslar bu ay...

edaahmet,
canım ben denedim ama sonuç alamadım. tabi kişiden kişiye değişiyor. kullandığım ayın sonunda doktor kontrolünde kist çıktı. belkide bende bundan dolayı işe yaramadı.
ne olursa olsun karışımın içinde ki hiçbirşey zararlı değil. sadece çörekotunu fazla kaçırma birde ez veya iyice çiyne. bütün olduğu taktide bağırsak duvarlarını çizebiliyormus...

35 ay.
sanada bol şanslar. inşallah ilk kullanımında sonuç sevindirir seni, hepimizi..

cumartesiye doktorumdan randevu aldım kızlar yaa, 10.günüm cumartesi, bi arkadas dedi ki 12. gün geç olur, o yüzden aldım randevumu, hayırlı olsun inşallah, aradan 2-3 ay gecti adam da kızacak neden gelmedin diye:))

inşallah edacım, ben de gecen ay denedim cörek otu bal tarcını,ama doktora gitmedigim için faydası oldu mu yumurtalarıma bilemedim, inşallah şifa olur sana da canım bu ay allahın izniyle bebiş haberini alırız senin de
inş canım benim hayırlısı artık...
cnm hadi hayırlısı inşallah bu ay olur bende preseedi sipariş vercem bugün bakalım ne olcak :emir_bebek::emir_bebek:
et canım et birde öyle deneyelim bakalım bi umut işte...
ay cetrefilli canım benim yazdıkların su serpiyor içime.. sanada bol şanslar bu ay...

edaahmet,
canım ben denedim ama sonuç alamadım. tabi kişiden kişiye değişiyor. kullandığım ayın sonunda doktor kontrolünde kist çıktı. belkide bende bundan dolayı işe yaramadı.
ne olursa olsun karışımın içinde ki hiçbirşey zararlı değil. sadece çörekotunu fazla kaçırma birde ez veya iyice çiyne. bütün olduğu taktide bağırsak duvarlarını çizebiliyormus...

35 ay.
sanada bol şanslar. inşallah ilk kullanımında sonuç sevindirir seni, hepimizi..
canım inş işe yarar buarda ben bişi sormak istiyorum sana bu ballı karışımı yedikten sora sabah akşam çatlıcak gibi oluyorum ben
bi şişkinlik bi hazımsızlık deliriyorum karnım midem çatlıcak gibi oluyo nedendir acaba yada sende oldumu benzer bişi canım ?
cumartesiye doktorumdan randevu aldım kızlar yaa, 10.günüm cumartesi, bi arkadas dedi ki 12. gün geç olur, o yüzden aldım randevumu, hayırlı olsun inşallah, aradan 2-3 ay gecti adam da kızacak neden gelmedin diye:))

delikafaduldensırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

eda,
bende olmadı neden dersen ballı karışımın üzerine sıcağa yakın su içtim. bu bağırsakların çalışmasına ve gaz oluşumuna engel.. birde böyle dene istersen. ve tavsiyem bu süre zarfında biraz az yemek yemeye çalış.. 12 gün uygulayacaksın değil mi? ben 12 gün uygulamıştım..
bu kür sadece içinde ki tarçından olsa gerek inanılmaz yeme isteğimi arttırmıştı. tarçın iştah açar.. o yüzden az yemeye dikkat et..

cetrefilli,
doktora şim var dı dersin:))) tek başına yürütmeye çalıştım dersin:))
dün doktor kontrol ettikten sonra yumurta çatlamaz ise kist oluşur değil mi dedim. evet bende onu düşünüyorum. risk almayıp çatlatma iğnesimi yazsam dedi.. bana sordu!! bende yazalım e bari risk almayalım dedim:)))
nasıl bir iletişimim var doktorumla allahım ya rabbim... :))

kızlar bu arada akşam trt de izledim. istanbul üniversite sinde yeni bir gelişme var... şu an bize lazım değil ama inşallah olacak..
biliyorsunuz bebekte herhangi bir sağlık proble mi var mı yo ku diye 12 haftada bir sürü testler yapılıyor karına igne vuruluyor v.s. bir sürü işlem yapılıyordu. birde bunun 16 haftası vardı..
artık bunlara gerek kalmadan anneden alınan kan ile 10. haftada bu testlerin hiçbirine gerek kalmadan bebğin sağlık durumunu öğrenebileceğiz. ayrıca bu kan testi ile hemen 10 uncu haftada bebeğin cinsiyetide öğrenilebiliyormuş..
hehangi bir hastanede kontrol olsanız bile bir tüp kanı ıSTANBUL ÜNıVERSıTESı Laboratuar ına gönderdiğinizde size sonuç verilebiliyor..
tıp ne kadar gelişti. inşallah çok kısa bir süre sonra kısırlık diye birşeyde kalmayacak. hiç yoktan ben öyle düşünüyorum

amaan doktordan mı korkcam, o işin şakası da ,son gittiğim ay klomen vermişti, adet olursan yine adetinin 3. günü gel, olmazsan zaten test yapmaya gelirsin demişti, :roflol: adam beni hamile kaldım da gitmiyorum sanmıştır:roflol: ne bilsin ben bunalımlardan bunalım begendiğim için gitmedim:)

ya saolsun doktorum hep umutlu konustu, ben ne zaman ankaradaki doktor tüp bebek dedi desem ne geregi var, senin bi sorunun yok ki dedi durdu, ama şimdi kistim tekrarladıysa o zaman cok üzülücem, dua edelim kızlar birbirimize nolur:Saruboceq:

eda,
bende olmadı neden dersen ballı karışımın üzerine sıcağa yakın su içtim. bu bağırsakların çalışmasına ve gaz oluşumuna engel.. birde böyle dene istersen. ve tavsiyem bu süre zarfında biraz az yemek yemeye çalış.. 12 gün uygulayacaksın değil mi? ben 12 gün uygulamıştım..
bu kür sadece içinde ki tarçından olsa gerek inanılmaz yeme isteğimi arttırmıştı. tarçın iştah açar.. o yüzden az yemeye dikkat et..

evet canımcım 2.günü başladım reglin 12 gün devam edicem ben sıcak değilde
baldan nefret ettiğim için direk oda sıcaklığında su içiorumm
ama çatlıyorummmmm anlamadım neyse yılmadan 10 gün daha devam bakalımmm
inşş değer :ecrin_bebek:

kızlar bu arada akşam trt de izledim. istanbul üniversite sinde yeni bir gelişme var... şu an bize lazım değil ama inşallah olacak..
biliyorsunuz bebekte herhangi bir sağlık proble mi var mı yo ku diye 12 haftada bir sürü testler yapılıyor karına igne vuruluyor v.s. bir sürü işlem yapılıyordu. birde bunun 16 haftası vardı..
artık bunlara gerek kalmadan anneden alınan kan ile 10. haftada bu testlerin hiçbirine gerek kalmadan bebğin sağlık durumunu öğrenebileceğiz. ayrıca bu kan testi ile hemen 10 uncu haftada bebeğin cinsiyetide öğrenilebiliyormuş..
hehangi bir hastanede kontrol olsanız bile bir tüp kanı İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Laboratuar ına gönderdiğinizde size sonuç verilebiliyor..
tıp ne kadar gelişti. inşallah çok kısa bir süre sonra kısırlık diye birşeyde kalmayacak. hiç yoktan ben öyle düşünüyorum

ayy maşallah, bebelerimizin müjdesini alır bi de testlerini konusuruz burdan.

kısırlık kalmayacak bi yandan ama bi yandan da zaten kısırlık günümüz sartlarından dolayı arttı be güzelim, virikosel, sperm azlıgı, pco, miyom, kisr, endometriyosiz... hemen hepsi hormonlu gıdalar, radyasyonlar nedeniyle olmadı mımafoldumben

amaan doktordan mı korkcam, o işin şakası da ,son gittiğim ay klomen vermişti, adet olursan yine adetinin 3. günü gel, olmazsan zaten test yapmaya gelirsin demişti, :roflol: adam beni hamile kaldım da gitmiyorum sanmıştır:roflol: ne bilsin ben bunalımlardan bunalım begendiğim için gitmedim:)

ya saolsun doktorum hep umutlu konustu, ben ne zaman ankaradaki doktor tüp bebek dedi desem ne geregi var, senin bi sorunun yok ki dedi durdu, ama şimdi kistim tekrarladıysa o zaman cok üzülücem, dua edelim kızlar birbirimize nolur:Saruboceq:

opuyorumnanaktan
hep ediorum hepimize canımmmmmmmm :teselli:

dualrımız seninle canım benim..
bende yarın yine doktordayım. bakalım yumurta çatırdamış mı? ay hamiş kalsam ne güzel olur. 2010 annesi oluveririm..:))) benim ömrümde hayal kurmakla geçecek..

hadi bakalı edacığım. ALLAh yardımcın olsun. yerken hep şifa olsun ya rabbim de:) ben bu sefer incir kürünü içerken öyle içtim..

kaç yaşındasın eda?

merhaba arkadaşlar sitenize yeni kaldım.preseed hakkında bilgi almak istiyorum nasıl kullanılıyo ve bir zararı var mı nerden temin edebilirim güvenli bir alma yerimiz var mıdır acaba.bazı arkadaşlar 45 bazıları 130 diyo kafam karıştı

X