Preseed kullananlar

dualrımız seninle canım benim..
bende yarın yine doktordayım. bakalım yumurta çatırdamış mı? ay hamiş kalsam ne güzel olur. 2010 annesi oluveririm..:))) benim ömrümde hayal kurmakla geçecek..

hadi bakalı edacığım. ALLAh yardımcın olsun. yerken hep şifa olsun ya rabbim de:) ben bu sefer incir kürünü içerken öyle içtim..

kaç yaşındasın eda?

DATLIM 23 YAŞINDAYIM 3 SENELİK EVLİYİM 2,5 SENEDİR BEBİŞ İSTİYORUZZ

Bilgiler için çok teşekkürler canım.Ben Clearblue dijital ovulasyon testi kullandım 12 ve 13.gün gülen yüzü yakaladım ve o 2 gün birlikte olduk.Bu c.tesi olası regl tarihim sabırsızlıkla bekliyorum..Off ya bu heyecana dayanmak çok zor tam 2,5 yıldır bekliyorum:eek:

inşşşş hamişsindir canım bende 2,5 senedir korunmuyorum ve bebiş istiyorum seni çok ii anlıyorum yaniii........ opuyorumnanaktan

kızlar ben reglimin 2.günü çörek otu bal toz tarçın karışımına da başladımm
var mı deneyennn bakalım ne olacak bu ay preseed i de denicem ilk kez allahım inş olur artık yaaaa

Canım çörekotu, bal,tarçın karışımın ben kullandım sabahları aç karnına içtim. Günde 1 bardak da adaçayı içtim yumurtaları geliştiriyormuş. Sen de dene bakalım yapılabilecek herşeyi yapıyoruz ne zor işmiş bunlar:KK43:(

DATLIM 23 YAŞINDAYIM 3 SENELİK EVLİYİM 2,5 SENEDİR BEBİŞ İSTİYORUZZ

inşşşş hamişsindir canım bende 2,5 senedir korunmuyorum ve bebiş istiyorum seni çok ii anlıyorum yaniii........ opuyorumnanaktan

Canım ben 5 yıllık evliyim ama kariyer de yaparım bebek de diyenlerden olmadığım için aptal gibi 2,5 yıl korundum nereden bilebilirdim böyle olacağını:KK43:( Sen daha 23 yaşındasın hiç üzülme nasılsa o gün gelecek ama ben 30 yaşımı geçtim ve korkuyorum olmayacak diye..O yüzden bir de paniğe kapıldım stres de yapmamak gerek çok etkiliyor hamile kalmayı..Benim bütün arkadaşlarım hamile kalma düşüncesini kafalarından attıklarında hamile kalmayı başarabildiler..Ama böyle preseedlerle ovulasyon kitleriyle unutulmuyor kikaydirigubbakcemile3

cetrefilli canım evet bende 2008 temmuzda evlendim doğru söylüyorsun beni gerçekten korumuş galiba ama duphaston diye bi ilaçtı oda korumuyo diyodum ama galiba koruyormuştu hayırlısı bakalım belki ikimizde aynı zamanda hamiş kalırız kusura bakma öğle çıkmak zorunda kaldım misafirim geldi görüşürüz sonra

günaydın arkadaşlar.ben de yenilerdenim burada.2.5 yıllık evliyim ve en başından beri bebek istiyoruz.sayı ve morfoloji bizim sorun.çok güzel sonuçlardan bahsediyorsunuz arkadaşlar bu ürünle ilgili,çok etkilendim.ebaydan alacağım ben bu ürünü kafaya koydum ama henüz başaramadım:)))sayı ve morfoloji sorunu olup da preseedle hamiş olanlar var mı aranızda?artık kafaya takmaktan başka işlerimi yapamaz oldum, galiba oynatmama az kaldı:)

günaydın kızlar

mona rosa en büyük handikapımız stres, bu duruma üzüldüğümüz için stres yapıyoruz stres yaptıgımız için de bebişimiz olmuyor. canım morfoloji ve sayı sorunu sanırım erkek infertilitesine giriyor, ve preseedın erkekle ilgili sıkıntılarda daha işe yaradıgı söylemişti kızlardan birileri. inşallah şida olur canım stres yapmamaya calıs, herşeyin hayırlısı

bu arada herkese hayırlı cumalar canlarım

herkese günaydın biraz önce clear blue test çubuklarıyla preseedi sipariş verdim bakalım hayırlısı inşallah hayırlı haberleri size burdan veririm

hayırlı olsun 35.ay, nerden verdin siparişi canım? clearblue ne kadar ki? ben normal preseed yanında gelenleri kullanıyorum ...

herkese günaydın biraz önce clear blue test çubuklarıyla preseedi sipariş verdim bakalım hayırlısı inşallah hayırlı haberleri size burdan veririm

arakadaşım nasıl yaptın tarif eder misin?ebaydan mı sipariş verdin ?nasıl ve kaça oldu şimdi?bu arada senin sorun ne?bizim sayı ve morfoloji:eek:şakkıdı

Kıslar hayırlı cumalaaaaar :)

günaydın kızlar

mona rosa en büyük handikapımız stres, bu duruma üzüldüğümüz için stres yapıyoruz stres yaptıgımız için de bebişimiz olmuyor. canım morfoloji ve sayı sorunu sanırım erkek infertilitesine giriyor, ve preseedın erkekle ilgili sıkıntılarda daha işe yaradıgı söylemişti kızlardan birileri. inşallah şida olur canım stres yapmamaya calıs, herşeyin hayırlısı

bu arada herkese hayırlı cumalar canlarım

evet haklsın.takmadığım ,uzaklaştığım zamanlar da oldu,olmadı değil ama vakti zamanı değil demek ki.
bu arada hayırlı cumalar...

hoşgeldin anjeliiiic:) ben yemege cıkıyorum kızlar, herkese afiyet olsun, gelince yazarım size:)

selam kizlar, bu sayfadaki listede adim vardi. kizimizi kucagimiza aldik cok sukur, darisi basiniza insallah.a.s.

ayyy wannababy güle güle büyütün kızınızı, adını ne koydunuz? hayırlı bi evlat olsun uzun ömürlü olsun inşallah:)

hayırlı cumalarr herkeseee............
wannababy ömürlü olsun canım

hayırlı olsun 35.ay, nerden verdin siparişi canım? clearblue ne kadar ki? ben normal preseed yanında gelenleri kullanıyorum ...

cnm gittigidiyor dan verdim siparişi clearblue yi 5 aydır kullanıyorum makinası var cubuklarını her ay alıyorum eczanede 100 lira gittigidiyor da 78 lira tabiki hemen aldım

arakadaşım nasıl yaptın tarif eder misin?ebaydan mı sipariş verdin ?nasıl ve kaça oldu şimdi?bu arada senin sorun ne?bizim sayı ve morfoloji:eek:şakkıdı

cnm benim sebebsiz inferlite yani benim ocakta 1 yıl olucak korunmayalı bu yüzden bu ay preseedi kullanmayı düşündüm inşallah size hayırlı haberler veririm gittigidiyor dan sipariş verdim 2 ürüne eczaneden alsam 230 lira vericektim burdan 141 lira ödücem bence uygun zaten preseedi türkiyede

Kıslaaar hadi bi heyecan da ben yapiimsositososito

yaklaşık 5-6 gündür karın ağrılarım var, sanki regl oluyor gibiyim, günüm 22 si, sanırım bu ay fena üşüttüm diye düşünüyorum, ovulasyon olduğu gün doktordaydım doktor bu ay hamilelik zor demişti, benim ovulasyondan sonra 10. gün, az önce bi idrar testi yaptım ilk 5 dakika da çoook hafif pembiş 2. çizgi çıktı, idrarımı 2 saat tutmuştum, hamilelik olabülür mü acebaaa:1shok:

Bi de bu ay doktora moralim bozulduğu için doğru dürüst çalışma da yapmadık, ne dersiniz bacılar?mirmirmirmir

Kıslaaar hadi bi heyecan da ben yapiimsositososito

yaklaşık 5-6 gündür karın ağrılarım var, sanki regl oluyor gibiyim, günüm 22 si, sanırım bu ay fena üşüttüm diye düşünüyorum, ovulasyon olduğu gün doktordaydım doktor bu ay hamilelik zor demişti, benim ovulasyondan sonra 10. gün, az önce bi idrar testi yaptım ilk 5 dakika da çoook hafif pembiş 2. çizgi çıktı, idrarımı 2 saat tutmuştum, hamilelik olabülür mü acebaaa:1shok:

Bi de bu ay doktora moralim bozulduğu için doğru dürüst çalışma da yapmadık, ne dersiniz bacılar?mirmirmirmir

a aaaaaaa ikinci çızgıııı silik de olsa hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnnnn
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ayyy canımsınn çok sevindim ne güsellllll bi duygu yaaaaaaaaaa Şeniz:nazar:

edacım inşallah hayırlısıyla öyledir ama benim silik çizgileri pek güvenim yok, bakalım yarın öbürsü gün de çıkarsa p.tesi doktora gidicem, kan iğnelerine başlamam gerekecek çünkü, kızlar benim için dua eder misiniz?

X