Preseed kullananlar

bencede bitanem bende çok tedirgin oldum ilk alışverişimdi ve hiç ingilizcem yok desek yeridir ama 1 haftada sorunsuz geldi attığım linkdeki satıcı zaten sitenin en ii satıcılarından madalyalı :))

Arkadaşlar, bu ay ilk defa pre-seed i ve ovülasyon testini birlikte kullandım 7 aydır deniyorduk başarılı olamamıştık, bugün beta hcg değerimi aldım 233. Beklenen regli tarihim 15 Aralıktı. Umarım sizlerde bir an önce istediğiniz bebişlerize kavuşursunuz.

Arkadaşlar, bu ay ilk defa pre-seed i ve ovülasyon testini birlikte kullandım 7 aydır deniyorduk başarılı olamamıştık, bugün beta hcg değerimi aldım 233. Beklenen regli tarihim 15 Aralıktı. Umarım sizlerde bir an önce istediğiniz bebişlerize kavuşursunuz.

ayyy canım benimmmm ne güselll
bende ilk defa bu ay kullanıcammmm inşş 2,5 senedir bekliyoruz benimde allah yüzüme güler
nasıl kullandın kaçıncı günü 15 dk öncemi biraz bahsedermisin bana bitanem sen tecrübelisin opuyorumnanaktan:nazar:

Tebrikler arkadaşım Allah tamamına erdirsin inşallah..Darısı başımıza olsun hihoyyyt

bende ilk defa bu ay kullanıcammmm inşş 2,5 senedir bekliyoruz benimde allah yüzüme güler
nasıl kullandın kaçıncı günü 15 dk öncemi biraz bahsedermisin bana bitanem sen tecrübelisin opuyorumnanaktan:nazar:

Edacım kaçıncı günü diye sormuşsun ama bu kişiye göre değişiyor sana gelen ovülasyon testlerini nasıl kullanacağını biliyormusun yoksa anlatayım..

çok sevindim hayırlısı olsunhihoyyyt

Edacım kaçıncı günü diye sormuşsun ama bu kişiye göre değişiyor sana gelen ovülasyon testlerini nasıl kullanacağını biliyormusun yoksa anlatayım..

valla accık okudum nette ama sen bilir kişi olarak bana bi anlat kuzummm
ilk kez kullanıcam çünküüü Şeniz

valla accık okudum nette ama sen bilir kişi olarak bana bi anlat kuzummm
ilk kez kullanıcam çünküüü Şeniz

Adetin bitiminden itibaren hergün uygula canım.Hergün saat 4 de yap mesela ve 12 den sonra sıvı tüketmemeye çalış.Sıvı tüketimi önemli ve aynı saatte yapman daha doğru sonuç verecek.Bu testlerde hep 2.çizgi çıkar ama silik yaptığın testleri bir kağıda altına günlerini yazarak bantlarsan hangi gün ne kadar koyulaşmış görmen daha kolay olur.Testte 2 çizgide aynı koyuluğa geldiğinde o gün ilişki ve sonraki günde ilişki dene inş bebeğin bu ay gelir...

Çook sevindim canım:nazar: Ben de bu ay ilk defa kullandım geriye sayım başladı son 3 gün:lepi: Kızlar darısı hepimizin başınahihoyyyt

Çook sevindim canım:nazar: Ben de bu ay ilk defa kullandım geriye sayım başladı son 3 gün:lepi: Kızlar darısı hepimizin başınahihoyyyt

Deniko inşallah faydasını göreceksin ama sadece ovülasyon dönemi kullan olur mu ? Çünkü o sperm dostu bir jel ph 7-8 yai bazik bizim vajina floramız asidik öyle olması gerekiyor , eğer bu ürünü ovülasyon dönemi dışında da kullanırsan floranın 5.5 olan asidik ortamını bazik yaparsın ve bu da mantar, enfeksiyon problemlerine yol açar, bir dip not olarak yazayom dedim. Senin de hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Çok teşekkür ederim, darısı başınıza.

Öncelikle 15 dakika konusuna takılmadım ilişkiden önce kullandım sonra ilişki den hemen önce bir enjektör daha 3 çizgisine getirerek aldığım jeli enjekte ettim, biraz derine doğru . Bu arada tam ovülasyon günümü fortel ovülasyon testi kullanarak yakaladım 12. ve 13. günler çift çizgiyi buldum çift çizgiyi bulduğum o iki gün birlikte olduk, tüm hikayem bu bu ay ve oldu umarım senin ver isteyen herkesin olsun..

NevYas, teşekkür ederim darısı başına hikayemi EdaHmet'e yazdım oradan okuyabilirsin istersen , bir an önce bebeklerinize kavuşmanız dileğimle.

waters cok tebrik ederim, maşallah ne mutlu sana ve ailene. 7aydır olmamasının nedeni ne idi canım, eşinde mi problem vardı sende mi? bir de ilişkiden sonra da mı kullandın preseedı anlamadım:KK70:

tekrar tekrar tebrikler, sağ salim kucagına aldıgın günleri de görürsün inşallah, kendine ve bebişe dikkat et, dualarını da eksik etme bizden:)

kızlar merhaba,
bugün ymutlamanın 13 cü günüydü. tek bir yumurta vardı. oda 22,5 mm olmuş. çatlatma ignesi vuruldum bugün. yarın ilişki. cumartesi tekrar doktora gideceğim. doktor yarın akşam çalış dedi. cuma akşamı da çalışsammı? birde tek yumurtaoluşmuş normal mi dersiniz?

selmacım ilac kullanmadan her kadında bir yumurta olgunlasır demişti benim doktorum, endişelenme, kaliteli ve olgunlaşmıs olsun, çatlasın da tek, bir tane olsun, inşallah bu ay o yumurta güldürür yüzünü canımcım, endişe etme iyi akşamlar

waters cok tebrik ederim, maşallah ne mutlu sana ve ailene. 7aydır olmamasının nedeni ne idi canım, eşinde mi problem vardı sende mi? bir de ilişkiden sonra da mı kullandın preseedı anlamadım:KK70:

tekrar tekrar tebrikler, sağ salim kucagına aldıgın günleri de görürsün inşallah, kendine ve bebişe dikkat et, dualarını da eksik etme bizden:)

Cetrefilli ço kteşekkür ederim darısı başına inşallah. Benim ve eşimin bir problemi yoktu bu ay 7. demememiz di 2 ay önce de kimyasal gebelik geçirdim. Bu kadar uzun sürmesi bence benim vajinal kuruluğumdan kaynaklandığını anladım ve preseed i ilk defa bu ay kullandım bir de ovülasyon testi aldım ki ovülasyonu kaçırmayım diye ve oldu Allah'ıma şükürler olsun. Dua ederken zaten bu site uğraşan tüm arkadaşlara diye ediyorum dilimde hep ..Onun dışında bir tek FSH hormonuma bakıldı onun da değeri çok iyi idi yani menepoza girme durumum yoktu , burada ben 69 doğumluyum , Allah nasip ederse bu ikinci çocuğum olacak.

inşşş hamişsinidr canım her yeni preseed i kullanıp hamile kalan benim 2,5 senemin acısını unutturuyo yeni bi umut oluyoo....
Çok teşekkür ederim, darısı başınıza.

Öncelikle 15 dakika konusuna takılmadım ilişkiden önce kullandım sonra ilişki den hemen önce bir enjektör daha 3 çizgisine getirerek aldığım jeli enjekte ettim, biraz derine doğru . Bu arada tam ovülasyon günümü fortel ovülasyon testi kullanarak yakaladım 12. ve 13. günler çift çizgiyi buldum çift çizgiyi bulduğum o iki gün birlikte olduk, tüm hikayem bu bu ay ve oldu umarım senin ver isteyen herkesin olsun..
hayırlısı canımmm ne güsel darısı bizlere inş....
Cetrefilli ço kteşekkür ederim darısı başına inşallah. Benim ve eşimin bir problemi yoktu bu ay 7. demememiz di 2 ay önce de kimyasal gebelik geçirdim. Bu kadar uzun sürmesi bence benim vajinal kuruluğumdan kaynaklandığını anladım ve preseed i ilk defa bu ay kullandım bir de ovülasyon testi aldım ki ovülasyonu kaçırmayım diye ve oldu Allah'ıma şükürler olsun. Dua ederken zaten bu site uğraşan tüm arkadaşlara diye ediyorum dilimde hep ..Onun dışında bir tek FSH hormonuma bakıldı onun da değeri çok iyi idi yani menepoza girme durumum yoktu , burada ben 69 doğumluyum , Allah nasip ederse bu ikinci çocuğum olacak.

allah ilk bebeğine ömürl versin canım upuzunnnn
ikincisini de inş tez zamanda hayırlısıyla versin...... opuyorumnanaktan

X